PDA

Zobacz pełną wersję : Podobają się Wam robótki na drutach



pigwa
18-01-2016, 13:30
Cześć Dziewczyny,

Ostatnio zastanawiałam się nad hand-made, a konkretnie nad robótkami na drutach. Spotkałam w kiosku nowe zeszyty De Agostini własnie z robótkami na drutach. Niedroge, niecałe 5 zł, więc stwierdziłam, że może chociaż pooglądam. Będąc w podstawówce trochę sie nauczyłam, potem poszło w odstawkę. Własnoręcznie robione rzeczy są naprawdę ładne. Przynajmniej mnie się podobają. Wam też? Macie coś podobnego w swoich domach? Ja uwielbiam poduszki, koce i oczywiście skarpety. Zaczynam od koca-narzuty :D

kiranka
01-02-2016, 10:44
Pewnie, że ręcznie robione rzeczy są super ;) jak się wkręcisz to może własny biznes założysz :) możesz zdjęcia podesłać jeśli coś zrobisz

Jagódka
07-02-2016, 22:26
Na drutach i na szydełku są przepiękne - podziwiam osoby, które potrafią wyczarować takie cudeńka.

katrina89
11-02-2016, 10:47
Tez robię na szydełku, uwielbiam to. Na drutach jeszcze nie umiem.

lunka
08-07-2016, 21:00
Trochę próbuję swoich sił na szydełku. Mam sporo dzieci w rodzinie, w związku z czym zabawki ręcznie robione (http://zalideco.pl/kategoria-produktu/dladziecka/) to moja główna działalność chwilowo. Dzieci szcześliwe :D

ank13pietro
16-07-2016, 16:10
Warto spróbować :)
Pamiętam jak dawno, dawno temu babcia mnie uczyła robić na drutach... Ale mam do tego dwie lewe ręce i ciągle gubiłam oczka. Moim największym osiągnięciem było zrobienie szalika i czapeczki dla maskotki :D T były czasy :haha2:

Bysia13
24-02-2017, 17:37
Bardzo mi się podobają. Nawet próbowałam sama nauczyć się tego rzemiosła, ale poległam. Lepiej wychodzi mi haft:)

Minotaura
14-03-2017, 12:44
pewnie, sama bym chciała potrafić cos takiego zrobic

AudreyH
02-10-2017, 16:49
Mi się bardzo podobają i robione na drutach i na szydełku, choć sama jeszcze nie miałam okazji do tego przysiąść. Choć kiedyś pewnie do tego dojdę w końcu, bo lubię takie różne handmade'y.