PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie polecacie żele zwykłe i kolorowe w przystepnych cenach?



Dorotkag2
19-01-2016, 14:04
Witam Wszystkie Panie :) Jestem poczatkujacą osoba w stylizacji paznokci , niedługo zaczynam kurs , ale sama wykonuje manicure żelowy i hybrydowy , jednak bardzo chetnie posłucham dobrych rad . Jakie polecanie dobre i w przystepnej cenie zele uv zwykłe i kolorowe? :)

DolceVitaNails
02-03-2016, 10:53
Żele kolorowe UV mamy obecnie w cenie 22PLN- cechują się niespotykanym napigmentowaniem, trwałością i piękną kolorystyką.

ŻELE KOLOROWE UV (http://www.dolcevitanails.pl/zele-kolorowe-uv-c-1.html) - zdjęcia to specjalnie fotografie odkręconych słoików, żaden komputerowy render :)

Klaudia101
24-03-2016, 11:40
Od niedawna również zajmuję sie stylizacja paznokci. Czytałam dużo opinii na temat najlepszych żelów do paznokci. ostatecznie nabyłam EM Nail żele UV. Jestem bardzo zadowolona, żele są trwałe i ładnie sie mienią. Cena produktu także zachęca do zakupu, polecam!

reniusia1002
28-03-2016, 18:44
ja zawsze na poczatku mowie o firmie Silcare poniewaz w kilku miastach sa sklepy stacjonarne i wszystko mozna zobaczyc.a sprzedawca zna sie na produktach i jest w stanie dobrze doradzic.tym bardziej ze majaj oni rozne serie produktow nawet dla poczatkujacych stylistek a w sklepie internetowym dobre promocje,podobnie sklepdla poczatkujachych stylistek to Dobrarada,oraz Neonails rowniez posiadaja sklepy stacjonarne a dzieki temu wiele rzeczy zobaczymy na zywo na poczatek to najlepsze rozwiazania.

AntrykotZJelenia
25-01-2017, 14:19
Ja od 5 lat mam swoj salon, jestem kosmetyczką i pracowalam na wielu sprzetach i wiele firm znam. Jesli chodzi Ci o cos w fajnej cenie i o dobrym napigmentowaniu i jakosci to zdecydowanie sprawdz sobie effective nails. Maja bardzo ladne kolory, teraz nawet jest wyprzedaz, sama zakupilam dodatkowe kolory, ktore w moim salonie jeszcze nie byly i te, ktore systematycznie kupuje bo sa popularne wsrod klientek. Mam nadzieje, ze pomoglam :)