PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsze żele uv kolorowe



Dorotkag2
19-01-2016, 22:17
Witm Jakie polcacie żele uv kolorowe?

annuzi
20-01-2016, 13:27
Hej. Ja używałam żeli kolorowych z allepaznokcie, ntn, silcare i indigo.
Z trwałością nie miałam z żadną z firm problemów, gorzej z kryciem. Niby z jednej firmy a różnie kryją. Niektóre potrzebują dwóch a nawet trzech warstw, a niektóre kryją ładnie po jednej warstwie.

Może w tym poście skupimy się na kolorach żeli które są warte polecenia, pod kątem krycia, to znaczy firma i konkretny numer żelu :) co Wy na to ?

Wolfa
21-01-2016, 12:24
Ja polecam indigo. :)

annuzi
21-01-2016, 14:11
Konkretnie jakie z indigo ?

Ja mam 3, wszystkie seria Gel Brush :

NIEBIESKI - Buenos Aires - super, od pierwszej warstwy zero prześwitów. 2 cieniutkie i jest głębia koloru. POLECAM
ŻÓŁTY- Banana Coctail - j/w , wystarczy jedna warstwa i piękny kolorek, 2 cieniutkie i jest mega. POLECAM
BIAŁY - White - zostawia smugi, gorzej napigmentowany niż niebieski i żółty, konieczne dwie warstwy. Jak dla mnie bardzo średni jak za takie pieniądze.
(Każdy 25 zł. )

olka1255
24-01-2016, 19:36
Ja mogę polecić SPN - klasyczna czerwień Dangerous Women super krycie już przy pierwszej warstwie. Tak samo Classic Nude, grunge, caviar, good night nails, w sumie większość żeli których używałam ma dobre krycie, tylko jakoś róże kryją mi dopiero przy 3 warstwie np romantic dream :/:
Golden Nails, tak samo super kryją 2 warstwy przy pastelach.
La lill - producentem podobno jest Silcare, Silcare jednak nie miałam okazji używać, ale La Lill jak najbardziej na plus przy takiej cenie. :D mam cover medium, pastel nr 8, oraz basic 13.
Dzisiaj zamawiam kolejne żele, ale jeszcze się zastanawiam z jakiej firmy.

DolceVitaNails
02-03-2016, 10:55
Polecamy nasze żele UV - w cenie 22PLN. Dwie warstwy w zupełności pokrywają płytkę, napigmentowanie niespotykane.

ŻELE KOLOROWE UV (http://www.dolcevitanails.pl/zele-kolorowe-uv-c-1.html)

W galerii są zdjęcia z naszego salonu firmowego. Wszystkie stylizacje robimy na własnych produktach.
Podobnie na FB- salon Dolce Vita Studio i potężna galeria stylizacji. Widać tam wszystkie kolory 'w realu' :)

AntrykotZJelenia
23-03-2016, 12:39
Ja mogę polecić żele uv od firmy EMnail mają w ofercie standardowe jak i te kolorowe i sa na prawdę bardzo fajne i nie drogie.

nanana
28-11-2016, 10:53
Ja zaczęłam od niedawna stosować żele firmy Effective Nails. Kupiłam w sumie na wypróbowanie bo gdzieś na nie trafiłam i powiem Wam, że są mega fajne i nie są drogie a jakością można je śmiało porównywać z tymi "z wyższej półki" :ok: :)

malgosika
15-05-2018, 17:56
Ja zazwyczaj stosuje silcare i indigo ponieważ najlepiej się sprawdzają. Jakoś nie mam zaufania do tańszych zamienników.

madzialenka27
12-06-2018, 16:00
dokładnie co i jak?