PDA

Zobacz pełną wersję : [Konkurs] Black&Purple



Kamis
25-01-2016, 23:15
Organizator Konferencji Eye Beauty Event (http://eyebeautyevent.pl/pl) oraz forum.wzorki.info (http://forum.wzorki.info) zapraszają na konkurs.

REGULAMIN KONKURSU:


W konkursie mogą brać udział wszystkie osoby zarejestrowane na forum przed 25-01-2016 posiadające minimum 10 postów na forum, zajmujące się stylizacją rzęs oraz osoby, które już zarejestrowały się na Konferencje


Nadesłanie prac konkursowych jest równoznaczne z zaakceptowaniem wszystkich warunków regulaminu. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie (nawet w trakcie trwania konkursu), szczególnie do odwołania, zawieszenia konkursu bądź przesunięcia terminu ogłoszenia wyników konkursu z przyczyn niezależnych od organizatorów (siła wyższa). Organizatorzy zastrzegają sobie również prawo do odwołania konkursu w przypadku nie nadesłania co najmniej 8 prac, które będą spełniały warunki oznaczone niniejszym regulaminem.


Tytuł konkursu: "Black&Purple". Technika przedłużania rzęs - dowolna (oprócz metody Quick Lash Effect (Blink &Go) oraz rzęs na tzw paskach lub w kępkach)


Stylizacja konkursowa musi być wykonana osobiście. Wysyłając zgłoszenie potwierdzacie, że jesteście autorem stylizacji oraz wyrażacie zgodę na publikację zdjęć na portalach związanych z organizatorami.


Prace należy przesłać do 28.02.2016r do godziny 24 na adres: konkurs@wzorki.info. W temacie wiadomości umieścić: "konkurs Black&Purple - nick z forum". W treści podać też imię, nazwisko i adres korespondencyjny.


Na konkurs należy wysłać 6 wyraźnych i ostrych zdjęć. Rozmiar zdjęć to minimum 1600x1200px, zdjęcia nie mogą być oznaczone, podpisane, ani przerabiane w programie graficznym. Zdjęcia nazywamy zgodnie ze schematem - WAŻNE !
a) oczy przed stylizacją zamknięte (a - nick z forum)
b) oczy przed stylizacją otwarte (b - nick z forum)
c) oczy po stylizacji - zamknięte, widok z góry (c - nick z forum)
d) oczy po stylizacji - otwarte, widok z przodu (d - nick z forum)
e) stylizację oka z profilu (e - nick z forum)
f) artystyczne ujęcie dowolne (f - nick z forum)

Zdjęcie c) musi być bez makijażu i bajerów w postaci brokatu, bulionek itp. Dopuszczalne są wyłącznie rzęsy kolorowe.



Prace zostaną wystawione z publiczną ankietą do dnia 9.03.2016 do godziny 24


Ocenę prac przeprowadzi jury w składzie:
Zespół Lash Witches ; Nadia Poliszczuk i Katarzyna Borkowska – instruktorki stylizacji rzęs, sponsorki
Przedstawiciel forum: Samaron


Zdjęć konkursowych stylizacji nie wolno publikować na innych forach, blogach itp (nawet stylizacji przerobionych - grozi dyskwalifikacja) do czasu zakończenia konkursu.


Ogłoszenie wyników obrad jury oraz głosowania publiczności nastąpi do dnia 21.03.2016 do godziny 24


Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom w formie elektronicznej i medalik forumowy.



Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe z 1 pracą i kompletem wymaganych zdjęć. Nadsyłanie innych prac bądź dodatkowych zdjęć grozi dyskwalifikacją.



Prace wyłonione w głosowaniu publiczności zostaną wyróżnione na stronie głównej forum, natomiast zwycięskie stylizacje (werdykt jury) otrzymają nagrody ufundowane przez firmę Lash Witches - organizatora Konferencji Eye Beauty Event i są to:





I miejsce - puchar imienny, dyplom zniżka 30% na udział w Konferencji Eye Beauty Event oraz zestaw gadżetów czarownicowych
II miejsce - puchar imienny, dyplom zniżka 20% na udział w Konferencji Eye Beauty Event oraz zestaw gadżetów czarownicowych
III miejsce - puchar imienny, dyplom zniżka 10% na udział w Konferencji Eye Beauty Event oraz zestaw gadżetów czarownicowych



http://pliki.wzorki.info/images/WiNu.jpg (http://eyebeautyevent.pl/pl)


FAQ: czy zdjęcia trzeba kadrować lub skalować
- nie, zdjęcia będą kadrowane przy obróbce. Najlepsze będą do tego oryginały.

Kamis
28-02-2016, 09:20
Dziewczyny ostatni dzień na zgłoszenia. Zapraszam!

śmieszna
29-02-2016, 00:19
HA! za minute północ, ale zdarzyłam wysłać :)

Kamis
09-03-2016, 09:02
Zapraszam do ankiety na najlepszą pracę głosować można przez tydzień:
http://forum.wzorki.info/rzesy/13120-prace-konkursowe-sonda-black-purple.html

Niestety z powodu małej frekwencji jury przydzieli jedynie wyróżnienie, natomiast praca wybrana w drodze ankiety zostanie wyróżniona w nagłówku forum.

śmieszna
10-03-2016, 00:46
No dziwie się, że mała frekwencja. Temat jest Super ani! :) Może trzeba było na fb wypromować? Chyba mniejsza aktywność jest na forum ostatnio...

Kamis
10-03-2016, 07:56
Bylo promowane, mailingi do wszystkich forumek + info na facebooku, nawet reklama na facebooku była wykupiona na tydzień. Jak widać niestety za mało albo coś nie przypasowało.

Pozostaje mi podziękować za podjęcie się wyzwania uczestniczkom, pozostałych zapraszam do sondy :)

Izi
12-03-2016, 08:40
Modelka nr 2 ale ma łoooko :love::love::love: Nic tylko kłaść i kleić ;)

Szkoda, że forum tak przycichło :( Ja też mniej mam czasu ale z sentymentu czasem odpalam :kawa:

śmieszna
15-03-2016, 00:06
Faktycznie był mailing.. głupi Facebook wszystko psuje :/ ja bardzo lubię klimat forum ale też mam mało czasu tu spedzam. Izi Ty akurat aktywna jesteś, już nie mów , że nie ;)

wisienkakwspz
15-03-2016, 10:04
Też czasem wpadam podczytać, co tam słychać, ale przyznaję bez bicia, że na konkursy kompletnie czasu nie mam ;)

Izi
15-03-2016, 11:07
Kasia, bo ja wolę to forum od FB ;) nie ma tu takiego śmietnika, złości, nienawiści i innych wampirów energetycznych :yess:

Kamis
20-03-2016, 10:42
Zapraszam na wyniki
http://forum.wzorki.info/konkursy/13134-wyniki-konkursu-black-purple.html

Gratulujacje dla wszystkich uczestniczek oraz dla wyróżnionej pracy.

śmieszna
20-03-2016, 11:15
Brawo! :) swietna praca modelka super wlosy! A makijaz...powalajacy:) zasluzone wyroznienie :)

aticzka88
20-03-2016, 13:15
gratulacje, super praca :)

Izi
21-03-2016, 10:19
Dziękuję :) Szkoda, że nas tam mało :( Poprzednie prace jak się oglądało to można było oczopląsu dostać i bólu głowy ;) Gratuluje wszystkim uczestniczkom, bo każda praca wymaga poświęceń i zaangażowania. Fajnie że jeszcze komuś się chce <3 :*

aticzka88
21-03-2016, 15:09
tak to prawda,z decydowanie mniej ostatnio prac. podejrzewam, że to przez natłok pracy. mam nadzieje ze to sie poprawi bo jednak jest z tego niezła frajda :)

wisienkakwspz
23-03-2016, 08:56
Serdeczne gratulacje! :ok: