PDA

Zobacz pełną wersję : Ubrania ciażowe - co jak gdzie



monkas
10-03-2016, 15:25
Dziewczyny - chodziłyście w swoich ciuchach czy kupowałyście specjalne? Mam koleżankę, która do porodu szła w swoich jeansach, ale u mnie na to się nie zanosi. W ciążowych ciuchach jest wygodniej? Patrząc po cenach w sklepach, to raczej nie jest taka atrakcja. Mylę się?

Miłosna
11-03-2016, 18:27
Hmm... Nawet jeśli miała biodrówki to nie wierzę, że było jej wygodnie w jeansach na koniec. Kup sobie wygodne spodnie, jakąś sukienkę, tylko poczekaj na moment, kiedy rzeczywiście będzie coś po tobie widać. W tym czasie też można wyglądać super. Ciuchy są takie, że ukrywają brzuszek - w niektórych kieckach do samego końca będziesz wyglądała normalnie.

monkas
14-03-2016, 14:55
A ty w jakich dokładnie ciuchach chodziłaś? Masz je jeszcze? A może masz swoje zdjęcia z okresu ciąży? Chętnie bym sobie zobaczyła i porównała. Czyli jednak sukienka i ogólnie ciuchy ciążowe zdecydowanie na tak. Ktoś jeszcze się wypowie?

Miłosna
15-03-2016, 20:51
Zostały odziedziczone przez moją koleżanę ;-) Może popytaj po swoich? Zobacz sobie kolekcję Torelle - w Google znajdziesz mnóstwo zdjęć.
Ładne i kolorowe sukienki. Może kup sobie również jakieś ładne dresy. Te ciuchy są na tyle znane, że później możesz je sprzedać komuś za pół ceny. Nie stracą na jakości - tak przynajmniej wyglądało to u mnie.

reniusia1002
15-03-2016, 21:24
jest fajna firma ciazowych wygodnych ubran regulowanych i jest tam duzy wybor jeansow sukienke i wszystko co ciazowe nazywa sie Orkan nie wiem gdzie mozna kupic ich odziez kiedys w moim miescie byly w sklepie stacjonarnym ale kiedys widzialam na allegro.bardzo dobre jakosciowo ciuszki i rosna razem z mamusia wiec na dobra sprawe od poczatku do konca.

monkas
16-03-2016, 15:00
reniusia - Google niewiele o tym wie. Za to w kolekcji Torelle znalazłam coś takiego. Nie sądziłam, że ciuchy ciążowe mogą być tak stylowe - rewelacyjnie to wygląda ;-) Taka tunika to wygodna?

http://www.torelle.pl/wp-content/uploads/2014/03/DSC_9689-133x200.jpg

Miłosna
17-03-2016, 20:28
A miałaś kiedyś na sobie tunikę, która nie była wygodna? No chyba że jakaś obcisła, albo po młodszej siostrze ;-)
Ale w innej sytuacji nie ma takiej możliwości, aby coś było nie tak. Tuniki to najwygodniejsze ciuchy, do tego jeszcze jakieś leginsy i czego chcieć więcej? ;-)

monkas
18-03-2016, 15:30
A istnieją leginsy ciążowe? Patrzyłam po tym sklepie i nie widzę czegoś takiego. Raczej tylko spodnie klasyczne, dresy, jeansy, żadnych leginsów. Nosi się po prostu normalne leginsy?

Miłosna
21-03-2016, 19:59
Nie widziałam, żeby Torelle miało specjalne leginsy dla kobiet w ciąży. No chyba że wtedy guma jest jakby luźniejsza - nic innego nie przychodzi mi na myśl.
Bo ogólnie to chyba każde leginsy są wygodne, przy czym bardziej uniwersalne w zastosowaniu wydają się być klasyczne spodnie.

monkas
22-03-2016, 15:23
Wygląda na to, że nie mają takich - w kolekcji są tylko normalne spodnie, chyba że wizualnie coś pokręciłam. Tak czy siak - ten tunikowy sweterek powala i nadaje się do normalnego chodzenia nawet tam, gdzie człowiek chce się pokazać.

sztynka
23-03-2016, 13:58
Ja swoje legginsy kupowałam w ciuchlandzie. Ciążowe,ze specjalnym pasem , z wysokim stanem. Bardzo wygodne. Do pracy chodziłam do końca w nich. Miałam ze dwie pary. Plus 2-3 tuniki ze zwykłego sklepu. Brzuch miałam ogromny i sprawdzały się też bluzki "nietoperze" , bo i ręce mi przytyły.

Kitka90
25-02-2017, 16:36
na allegro można ciuchy ciążowe wypatrzyć, ostatnio też w lidlu były

weolka
21-03-2017, 17:49
Własnie mało tych sklepów jest.

BucikSklep
09-01-2018, 16:43
Odzież ciążowa ma to do siebie, że jest po prostu wygodna i to moim zdaniem najważniejsza kwestia, nawet jeżeli przyjdzie nam za nią nieco dopłacić. Szeroki wybór takiej odzieży można znaleźć w sklepach internetowych.

pazurka
13-02-2018, 22:45
Ja przy obu ciążach nosiłam głównie ubrania z H&M. Ich kolekcja dla przyszłych matek to głównie takie fajne, bawełniane ciuchy, przewiewne i wygodne. Nie wytrzymałabym w zwykłych dżinsach aż do porodu :o

cass
14-06-2021, 13:57
To ja podzielę się swoim podejściem, aczkolwiek po latach okazało się, że chyba mam właśnie po części "szafę kapsułową" https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t29/1.5/16/1f602.png
Przed ciąża, do pracy, miałam standardowe podejście - czarne spodnie (nawet dobrze skrojone, czarne jeansy rurki), biała koszulka i pierdyliard różnych marynarek i naszyjników. Czyli baza + zabawa kolorem, fasonem, dodatkami https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f642.png W casualu mam tak samo - jeansy, biała koszulka (z tym, że ja lubię obcisłe, zwykle na ramiączkach) i na to różne bluzy, swetry, narzuty, koszule

Aktualnie podstawą dla mnie są wygodne buty. W lecie obecnie chodzę głownie w klapkach.
https://suzana.pl/blog/modne-klapki-damskie-najgoretsze-trendy.html

Kilka inspiracji jest na stronie

Caliope
02-09-2021, 12:12
Mi udało się kupić kilka bardzo wygodnych i fajnych ciążowych ubrań w Lidlu, a poza tym jest taki outlet na allegro, gdzie jest mnóstwo ubrań, w tym sporo ciążowych w dobrych cenach. Hitem była sukienka na wesele ciążowa, którą udało mi się wykorzystać 3 razy (okres mojej ciąży obfitował w wesela), a kosztowała 15 zł :D