PDA

Zobacz pełną wersję : Tańsze produkty do przedłużania rzęs



Natalia2608
23-03-2016, 11:18
Co myślicie? Ja pracuję głównie na produktach marki Noblelashes, ale ostatnio zastanawiam się nad kupowaniem tańszych palet rzęs Mink (Oczywiście z klejami, płynami itp. zostaję przy droższych i sprawdzonych firmach), ale jednak rzęsy mink to zwykłe syntetyczne włosie robione na skalę masową (więc uważam że cena 60zł za paletę to trochę przesada) i zastanawiam się czym różnią się syntetyczne rzęsy np. z Noble od tych z dyskontukosmetycznego.pl (tam są za 30zł)? Jeśli któraś z dziewczyn sprawdziła to bardzo proszę o opinię bo też nie chcę ryzykować :)

KatarzynaMolo
24-03-2016, 07:39
Jest różnica i to duża dobry produkt musi kosztować a 60zł to nie majątek :) To samo może pomyśleć Twoja klientka skoro Ty robisz zabieg np za 200zł dlaczego ma nie iść do takiej która robi a 100? Nie ma co iść na taniość tylko na jakość trzeba być uczciwym w stosunku do swoich klientów. A tanie rzęsy? Zazwyczaj są sztywne źle wyprofilowanie mają brzydki kolor itd. Na dobrą rzęsę składa się bardzo dużo technicznych aspektów.

Natalia2608
24-03-2016, 13:40
KatarzynaMolo dziękuję za odpowiedź :) zostanę przy tych droższych, ale akurat 1:1 robię za 100zł a nie 200 :D Pozdrawiam

lolii
13-07-2016, 10:22
Fajnie jakbym w moim mieście takie tańsze znalazła heh :)

__________________
http://lepszenizdieta.pl/

Ksieznnniczka
18-07-2016, 17:58
Raz byłam u osoby, która uzupełnia za 50zł (nawet takie 4-5 tygodniowe uzupełnienia) i miałam spory dyskomfort po takiej stylizacji:/ Czułam rzęsy na oku, były strasznie sztywne. To był pierwszy i ostatni raz jak zdradziłam dziewczynę, która za uzupełnienie do 2 tygodni kasuje 100 zł.Teraz już wiem dlaczego tak dużo bierze.Nie ma co oszczędzać na materiałach. Sama dopiero zaczynam klejenie i nie czułabym się w porządku, jeżeli miałabym komuś robić rzęsy przy pomocy najtańszych produktów.