PDA

Zobacz pełną wersję : Klej do rzęs - dziwny problem



annaan
25-03-2016, 14:46
Witam wszystkie . Od roku zajmuje się stylizacją rzęs 3D-8D i pierwszy raz spotkałam się z dziwna reakcją kleju , może któraś z Was tez już spotkała się z takowym problemem . Teraz pracuje na kleju firmy Noble Lashes -
" Noble " , moja decyzja o zmianie kleju padła z chwilą kiedy po niecałym miesiącu używania kleju Ultra X , nagle jednego dnia przestał w ogóle się wiązać . Już zaniepokoiłam się kiedy zauważyłam fatalną przyczepność wachlarzyków na rzęsie klientki , aż po ok godzinie aplikacji zwróciłam uwagę , iż kropla kleju , którą przygotowuję sobie na specjalnym płatku na klej jest nadal w konsystencji płynnej , gdzie do tej pory co jakiś czas musiałam dolewać bo jak wiadomo szybko zastyga - wiąże się , a tutaj po godzinie nadal płynny . Pracuje już na innym kleju , jak wspomniałam wyżej , ale nurtuje mnie ta świadomość zachowania się poprzedniego kleju.Znacie może przyczyny co mogłoby być powodem ? . :wow::kwiatek:
Na koniec wspomnę , iż klej nie związał się nawet po 2 godzinach.

Izi
25-03-2016, 17:19
Może masz sucho w pomieszczeniu? Po miesiącu ma już prawo trochę wariować a w połączeniu z suchym powietrzem takiego psikusa zrobił ;)
Ja u siebie ostatnio dłużej i częściej wietrze bo już mrozów nie ma i mam czasem poniżej 20% więc ciężko bez dodatkowego nawilżania.

annaan
25-03-2016, 19:35
Dziękuję za odpowiedz . Pozdrawiam :)