PDA

Zobacz pełną wersję : Olejowanie włosów?



danutella42
05-08-2016, 14:47
Czy któraś z Was robiła już zabieg, jakim olejowanie włosów (http://olejowaniewlosow.com.pl/)? Zabieg ten polega na wcieraniu odpowiedniego olejku we włosy, a można to robić na trzy metody. Ja sama zabieg wykonałam i potem włosy są naprawdę świetne. Polecam. Co sądzicie o tym zabiegu?

rock'n'roll
18-08-2016, 11:52
Robiłam, i jest świetny efekt! Używałam olejku arganowego :)

JadziaDax
12-09-2016, 18:48
Robiłam, i jest świetny efekt! Używałam olejku arganowego :)

Ja mam szampon Chantal z olejkiem arganowym. Przyznaję, efekty są naprawdę inspirujące.

haneczka
14-09-2016, 21:52
Chciałam zacząć olejowanie włosów olejem kokosowym ale znajoma ostrzegła mnie, że jasne włosy mogą od niego zżółknąć. Coś Wam wiadomo na ten temat? ??

Kieco1
28-09-2016, 20:37
Do najbardziej znanych i polecanych olejów należą:

1. Olej kokosowy – najpopularniejszy olej stosowany do włosów, doskonale odżywia włosy suche i regeneruje zniszczone końcówki.
2. Olej rycynowy – zapobiega wypadaniu włosów i rozdwajaniu końcówek, jak również pomaga na łupież.
3. Olej ze słodkich migdałów – idealny dla matowych i przesuszonych włosów.
4. Olej jojoba – nawilża i zmiękcza słabe, zniszczone włosy, działa kojąco przy łupieżu.
5. Oliwa z oliwek – posiada silne właściwości nawilżające, dlatego doskonale nadaje się do włosów suchych.
6. Oleje indyjskie – czyli gotowe mieszanki olejów o intensywnym orientalnym zapachu.

reniusia1002
29-09-2016, 01:36
tez widziałam kilka produktów z olejkiem arganowym i teraz na pewno sama go sprobuje ciekawa jestem czy troche poprawi kondycje wlosow fajnie by było nie powiem lubie mieć wlosy w dobrej kondycji.

Majko89
26-01-2017, 21:27
Moim zdaniem to jest super opcja :) Świetny może być do tego np. taki olej z ostropestu niwki.pl/produkt/olej-z-ostropestu/

whisper
04-02-2017, 15:00
olejki to jedyny ratunek na zniszczone włosy. używałam rycynowy, kokosowy i z pestek winogrona. najlepiej się sprawdził kokosowy.

ola5601
23-03-2017, 16:25
z calego serduszka polecam olejowanie wlosow za pomoca oleju z pestek winogron, ktory znalazlam tu: Olej z pestek winogron ? twoje włosy go pokochają! | fryzury.pl - o włosach wiemy wszystko (http://fryzury.pl/pielegnacja/olej-z-pestek-winogron-twoje-wlosy-go-pokochaja/). dodac moge ze moje wlosy sa po oleju dobrze odzywione i piekne i nie wypadaja ;)

zuzia24
12-04-2017, 19:19
Lubię olejowanie, ale nie chodzę na taki zabieg do fryzjera, tylko nakładam olejki na włosy w domowych warunkach. Wychodzi tanio i po jakimś czasie nabiera się wprawy, więc zajmuje to dosłownie kilka minut. Najbardziej lubię olej arganowy INOAR- codziennie wcieram go w końcówki, dzięki czemu nie rozdwajają się i wyglądają zdrowo. :ok:

ola5601
25-04-2017, 15:30
ja uzywam olej z pestek z winogron (http://fryzury.pl/pielegnacja/olej-z-pestek-winogron-twoje-wlosy-go-pokochaja/) i jestem mega zadowolona. moje wlosy sa lsniace, nie lamia sie :)

Pazdra
09-05-2017, 18:09
Lubię olejowanie

Witaj w klubie:D

Maleneka
18-05-2017, 10:27
Próbowałam olejować, robiłam to olejem kokosowym, ale mimo że mam suche i lekko puszące się włosy, to efektów nie widziałam żadnych :( Szybko się zniechęciłam i zaprzestałam olejowania.

magdazajac
25-07-2017, 11:27
Ja często robię sobie olejowanie włosów w domu i efekty są już widoczne. Grunt to dobrać odpowiedni olejek do rodzaju włosów. Zupełnie inny sprawdzi się w przypadku włosów wysokoporowatych lub niskoporowatych. Jak dla mnie numerem 1 jest olejek rycynowy, który z kolei mojej koleżance już nie służy. Trzeba testować i wytrwale szukać czegoś odpowiedniego dla siebie :)

kinimini
07-08-2017, 18:08
Ja często robię sobie olejowanie włosów w domu i efekty są już widoczne. Grunt to dobrać odpowiedni olejek do rodzaju włosów. Zupełnie inny sprawdzi się w przypadku włosów wysokoporowatych lub niskoporowatych. Jak dla mnie numerem 1 jest olejek rycynowy, który z kolei mojej koleżance już nie służy. Trzeba testować i wytrwale szukać czegoś odpowiedniego dla siebie :)
prawda:) ja przeszlam juz naprawde wiele olejow m.in kokosowy, migdalowy, rycynowy, arganowy, z konopii indyjskiej, z pestek moreli itd itp:D poki co migdalowy faworyt :)

CrazyNail
14-09-2017, 11:20
ja zaczęłam używać olejku lnianego bo namowiła mnie koleżanka, jak dla mnie jest to lepsza metoda niż jedbwa którego do tej pory używałam i choć nie lubię masek/odżywek/olejów do spłukiwania to muszę przyznać że efekty są

Caliope
28-09-2017, 18:18
A czy olejowanie włosów nie powoduje ich mocniejszego przetłuszczania się? Tyle słyszę o tym olejowaniu, ale moje włosy są cienkie i szybko się przetłuszczają, przez co obawiam się, że miałabym z tym jeszcze większy problem...

kinimini
13-10-2017, 11:31
A jeszcze mam pytanko, używała może któraś tego olejku do włosów http://www.lorealprofessionnel.pl/pielegnacja-wlosow/olejek ? Podobno daje super efekty i zastanawiam się nad zakupem :) bo po lecie to moje włosy jednak trochę słabo wyglądają

Zosia Samosia
01-11-2017, 01:55
Ja olejuję regularnie. Mam cienkie włosy z tendencją do wypadania więc używam olejku rycynowego, ale w połączeniu z innym, lżejszym olejem ponieważ sam rycynowy jest bardzo gęsty. Najcześciej mieszam w kokosowym, z czarnuszki siewnej albo z dzikiej róży. Opinie są rózne, niektórzy mówią żeby nie wcierać w skórę a jedynie we włosy, ale biorąc pod uwagę że włos jest martwy więc wcieram także w skalp żeby skóra wchłonęła własciwości olejku rycynowego. Poza tym taki olejek warto podgrzać żeby lepiej się smarował. A Wy jak olejujecie? Same wlosy czy skórę głowy również?[COLOR="Silver"]

---------- Dodano o godzinie 00:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:54 ----------


A czy olejowanie włosów nie powoduje ich mocniejszego przetłuszczania się? Tyle słyszę o tym olejowaniu, ale moje włosy są cienkie i szybko się przetłuszczają, przez co obawiam się, że miałabym z tym jeszcze większy problem...

Jeśli wcierasz tylko we włosy to nie, ale jeśli także w skóre głowy to faktycznie, moga się szybciej przetluszczać.

Joanna21
10-11-2017, 14:30
Ja najbardziej lubię olejek arganowy :)

Maggy
15-11-2017, 14:21
Robię sobie w domku takie sesje, bardzo lubię :) ostatnio robiłam kokosowy i faktycznie gładsze były :)

ciamka
31-03-2018, 18:39
Ja nie olejuje, ale na https://kontigo.com.pl/wlosy.html zamówiłam sobie taką odzywkę z olejkami i widze znaczną poprawę po używaniu jej :) może też wypróbuje i te oleje w końcu

Caliope
16-09-2018, 22:52
Postanowiłam spróbować z olejem kokosowym, kupiłam naprawdę wysokiej jakości olej, ale niestety, żeby nie wygadały na tłuste muszę po olejowaniu myć je przynajmniej dwa razy i zastanawiam się czy jest w takim wypadku w ogóle sens stosować ten olej, czy lepie sobie odpuścić...

chanah
02-12-2018, 14:13
Jeśli chodzi o dobrą kondycję włosów to przede wszystkim warto korzystać z profesjonalnych kosmetyków. Ja na przykład zaczęłam korzystać z oferty sklepu Wyczesani, a ostatnio zamawiam tam farby do włosów z oferty https://wyczesani.com/koloryzacja/farby . Myślę, że warto sobie zajrzeć na ich propozycje, bo znajdziecie tam naprawdę szeroki i przede wszystkim dobry pod względem jakościowym wybór !