PDA

Zobacz pełną wersję : Czy umieszczać cennik na stronie?



enye
09-08-2016, 22:10
Cześć dziewczyny,

Chciałabym się dowiedzieć czy umieszczacie cennik na swoich stronach internetowych? Pytanie kieruje do stylistek prowadzących działalność.

Na Fb można znaleźć mnóstwo profili salonów stylizacji paznokci jednak baaaardzo rzadko umieszczony na stronie jest cennik.
Zastanawiam się - dlaczego?

RenkaRenia
27-03-2017, 16:17
Ja byłabym za tym, żeby opublikować. Wtedy klientka wie jaka jest cena, nie zawraca głowy, nie marnuje Twojego czasu i nie kłóci się, że mówiłaś inną cenę :)

AnkaKa
18-05-2017, 15:06
Cennik zawsze warto umieścić, żeby uniknąć częstych telefonów z zapytaniem o cenę. Polecam też internetowy system rezerwacji, który oprócz cennika ma możliwość zapisania się na wizytę od razu przez internet. Oszczędność czasu ;) Ja korzystam z zarezerwujtermin.pl i jestem zadowolona. Klienci wiedzą ile kosztuje wybrana usługa i mogą od razu się umówić na wizytę.

Aggi
03-07-2017, 20:00
ja mam akurat taki system rezerwacji z mwizyta.pl i super się sprawdza. czasem już miałam takie zamieszanie kto do kogo kiedy... masakra. Czasem zdarzało się, że klientki nie przychodziły bo zapomniały. teraz wszystko mam chociaż uporządkowane i mogę to kontrolować

pawel
28-02-2018, 12:56
Wielu klientów irytuje, kiedy nie widzą cen, bo na ogół kierują się kosztem jaki chcieliby przeznaczyć na usługę. Z drugiej strony jednak jeśli komuś zależy na jakości powinien zadzwonić i wypytać o cenę.

Ajsi
04-06-2019, 08:47
Zgadzam się z tym, że widoczny cennik na stronie jest przydatny. Wtedy klientka wie czego szukać i czego się spodziewać.

chanah
27-07-2021, 12:46
Według mnie dobrze jest mieć cennik do wglądu dla klientów ;)