PDA

Zobacz pełną wersję : Uczulenie na hybrydy



GranatoweNiebo
20-08-2016, 21:48
Miałyście może styczność z uczuleniem na hybrydy (http://receptanawyglad.blogspot.com/2016/08/3-sposoby-na-pozycjonowanie-stron.html)? Jak je leczyłyście? Ja niestety miałam i onycholizę leczyłam olejkiem z drzewa herbacianego.

GrabowskaJulia
08-03-2017, 13:23
Słyszałam o czymś takim jednak sama nie mam z tym problemu, bo hybrydy się po prostu na moich paznokciach nie chcą trzymać :/:

ola5601
25-04-2017, 15:04
u mnie niestety tez sie ie trzymaja :(

kasienka11
04-05-2017, 21:25
Ja robię sobie hybrydy od grudnia i właśnie w tym tygodniu dostałam uczulenia. Szybko zdjęłam hybrydę i uczulenie ładnie schodzi samo z siebie. Zrobiły mi się takie wodne krostki na palcach i wcześniej (z miesiąc temu) już dziwnie sucha mi się skóra na opuszkach zrobiła i pękała, a to chyba był znak że coś już było nie tak. Używam semilaca. Zmiana samej bazy na neonail by pomogła? jak myślicie?

monikajura
05-09-2017, 12:23
moja koleżanka miała i bardzo długo to leczyła

pieknoczylibeauty
23-03-2018, 14:37
spróbujcie na baze hybrydowa dac warstwe zelu budującego, mi po tym sie juz zaczely normalnie hybrydy trzymac

marcela22
28-03-2018, 00:26
Ja Wam powiem że jestem załamana hybrydami, a wlasciwie swoja glupota... Jakos wlasnie na sylwestra w sumie mnie zainsporowalyscie tutaj i stwierdzilam, ze pierwszy raz po ciazy ogarnę sie i chce wygladac sexy dla Marcina, bo naprawde nie mielismy dla siebie w ogole czasu przy naszych blizniakach. W kazdym razie zrobilam hybrydy i faktycznie wyszly ładnie, bardzo estetycznie... Problem w tym, ze pozniej znowu dalam sie wciagnac w ten wir i stwierdzilam ze zdejme je sama... Masakra! Msc temu byłam u kosmetyczki na regeneracji płytki paznokci, ale to potrwa... Musialam kupic dodatkowo specjalistyczny krem z kerpro.pl do codziennej pielegnacji, bo zwyczajnie boje sie zwlaszcza o paznokiec na palcu wskazujacym... mialam wrazenie ze zaczyna schodzic do tego piekielnie boli. Mam nadzieje, ze po mscu stosowania powoli beda sie regenerowac. Nigdy takiej glupoty nie robcie dziewczyny!

ciamka
05-07-2018, 14:06
Jesli chodzi o uczulenia to polecam sobie zobaczyć filmik od Semilaca - https://www.youtube.com/watch?v=qJmZhFsXR4A bardzo fajnie i co najważniejsze bardzo ale to bardzo merytorycznie ułożony. To taka najważniejsza wiedza w pigułce

Jolakrk
18-10-2018, 14:59
Właśnie chciałem wrzucać ten materiał :)