PDA

Zobacz pełną wersję : EM NAIL- hybrydy i pyłki



ladymakbet
03-09-2016, 22:48
Witajcie :) Chcialabym uzyskac wiecej info o marce Em nail- mignęly mi ich lakiery hybrydowe, a także spora ilosc pyłków do wyboru. Nie wiem czy warto je kupowac? Ceny sa bardzo spoko, w sam raz na moją kieszeń, ale czy ich produkty sa trwale?? Nie chce kupowac kota w worku i licze na wasze podpowiedzi :cwaniak2:

fiziaponczoszanka
07-09-2016, 15:09
a to ciekawe, tez chetnie poczytam. ostatnio po lakierach z Semilaca mialam uczulenie, wiec teraz szukam czegos bardziej sprawdzonego ;) a przy okazji- moze i tanszego :D

Semilac
08-09-2016, 10:12
Witam, wszystkie nasze produkty posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa. Nie istnieje jednak żaden produkt kosmetyczny, który dałby gwarancję niewystąpienia alergii. Reakcja na substancje zawarte w naszych produktach zależy w dużym stopniu od przygotowania płytki, prawidłowej aplikacji produktu i jego utwardzenia oraz ewentualnych skłonności do uczuleń.
W razie pytań - chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac

zuzia24
18-09-2016, 19:31
Warto! Kosztują niewiele, a trzymają się długo :]Uwazam, ze nie ma sensu kupować droższych marek, skoro tak samo dobrą ( a nawet lepszą) jakość można znaleźć w niższej cenie J mam ich kilka lakierowe asy 3 w 1, bo wlasnie z nimi najlepiej jest lączyc pyłki ( ich tez mam sporą kolekcję), do tego baza modelująca i quick finish led. W uzyciu- już od kilku dobrych miesięcy ( jedynie pyłki zawitały niedawno w mojej kosmetyczce). Z wszystkich produktów jestem zadowolona :ok:

fiziaponczoszanka
19-09-2016, 01:51
Ja w miedzyczasie dorwalam pyłki od mojej kolezanki ;) podoba mi sie efekt jaki tworzą oraz to, ze od razu odmieniają nawet najbardziej stonowany manicure ;) kupilam efekt lustra :]