PDA

Zobacz pełną wersję : Szkolenia kosmetyczne w Warszawie



Miłosna
27-09-2016, 19:22
Czy któraś z Was uczestniczyła w szkoleniach kosmetycznych w Warszawie? Czy możecie polecić mi sprawdzone miejsce, w którym przekażą mi największą wiedzę?

reniusia1002
29-09-2016, 12:57
w chwili obecnej Silcare oraz Indigo maja w Warszawie popatrz na ich stronie nawet wczoraj wstawiali ogłoszenie calkiem fajne szklenia i warsztaty przez dobrych Instruktorow prowadzone mysle ze warto sprobowac.

monkas
01-12-2016, 08:23
Beauty lux - w zasadzie wszystkie ich szkolenia zawodowe mogę polecić, bo faktycznie przygotowują do pracy, absolutnie nie jest to starta czasu, widać same konkrety i radzę obrać właśnie ten kierunek. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania.

jagnam
16-08-2017, 12:19
Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie z paznokci to polecam:

Indigo
akademię Semilac ( w Warszawie znajduje się akademia rafał maślak)
ciekawe kursy ma również Chiodo, aczkolwiek terminy są teraz chyba dopiero na przyszły rok

jeśli chciałabyś wybrać sie do szkoły kosmetycznej to polecam zorientować się w jakejś dobrej szkole policealnej.Zajęcia są w weekendy. Taka szkoła to rok czy dwa lata. Dodatkowo nauka jest darmowa i dzięki temu,że zajęć jest sporo nauczysz się o wiele więcej i dostaniesz konkretny dyplom. Polecam Atut. Zobacz (https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i-szkolenia/kursy-kwalifikacyjne-i-zawodowe/technik-uslug-kosmetycznych/) ten kurs.

monkas
08-02-2018, 11:52
Jeśli nadal szukanie, to patrzcie - Zawodowy kurs stylizacji paznokci 160h (213h lekcyjnych) | Beauty Lux (http://beautylux.com.pl/zawodowy/kurs-stylizacji-paznokci/specjalista-160h/) Pisałam już o tym wcześniej. Aktualnie 160h, różne godziny szkoleń - również wieczorowy. Grupy od 2 do 8 osób. Wysyłałam pracownicę na jesieni. Uczyły się w 4 osoby. I cóż - nie chcę po raz enty oceniać szkolenia, po prostu pracownica wykonuje co do niej należy, a klientki są zadowolone. To dla mnie najważniejsze.

chanah
12-10-2020, 17:32
Słuchajcie, a orientujecie się jaki jest koszt wzięcia udziału w takim szkoleniu?