PDA

Zobacz pełną wersję : rozjaśnianie 5 tonów



alisiek
13-10-2016, 22:56
Hej mile panie :D mam ciemne włosy, ale marzy mi się blond:kwiatek:. Zrobiłabym sobie kolor blond loreal ‘em. Czy znacie jakieś produkty, których mogłabym użyć do ciemnych włosów? Potrzebuję mieć jaśniejsze gdzieś tak o 5-6 tonów nie niszcząc przy tym zbytnio włosów
:* dziękuję :*

reniusia1002
16-10-2016, 01:06
obawiam się ze jaka by nie była farba to schodząc na blond z bardzo ciemnych i tak poniszczysz wlosy.ja gdybym chciała zrobić taka metamorfozę poszłabym do fryzjera.poniewaz dobry fryzjer bardzo po takim fdarbowaniu Ci odzywi wlosy maseczkami saunami itd. i przynajmniej choc troche będą w lepszej kondycji.

colka
21-10-2016, 11:59
wiesz co z ciemnych blond też bym robiła u fryzjera, a jak już jesteś uparta do odżywiaj sobie włosy takimi pastami z kosmetyki profesjonalnej Farby L?Oréal Professionnel Blond Studio - koloryzacja od L?Oréal Professionnel (http://www.lorealprofessionnel.pl/koloryzacja-wlosow/blond-studio) one odżywiają włosy już w trakcie farbowania :P przecież nie chcesz mieć siana na głowie czy tak zwanych gumowych włosów. :lol: Ja kilka miesięcy temu zaczęłam rozjaśniać włosy, no i wiadomo ciągle są odrosty ale dzięki takim zabiegom łagodzącym moje włosy są naprawdę w dobrej kondycji nawet z farbowaniem.