PDA

Zobacz pełną wersję : rozświetlenie twarzy



paragwajka
21-10-2016, 19:55
hej wszystkim :) poszukuje produktu, który da mi efekt rozświetlonej twarzy, by wyglądała na mniej zmęczoną i wypoczętą. Widziałam kilka produktów rozświetlających match różnych firm i tu pojawia się pytanie, co byście mogły polecić? a może coś innego polecacie na 'rozpromienienie' twarzy :) dziękuje za odpowiedzi :przytul:

justine88
23-10-2016, 12:47
Cześć. Ja słyszałam, że w rozjaśnianiu twarzy mogą pomóc maseczki z sody oczyszczonej albo mleka lub śmietany, ale nigdy nie stosowałam więc nie wiem jaki dają efekt. Myślę, że można by też coś pokombinować z miodem. Ja bardzo często robię sobie maseczki oczyszczające, które bardzo poprawiają wygląd skóry. Moją ulubioną jest maseczka z miodem, jogurtem naturalny i kurkumą. Przepis znalazłam tutaj Maseczki do twarzy (http://www.biomedical.pl/uroda/maseczki-do-twarzy-6363.html). Ogólnie sądzę, że dobre w pielęgnacji twarzy jest robienie sobie maseczek nie tylko o działaniu rozświetlającym ale także oczyszczającym czy nawilżającym :)

marisaw
24-10-2016, 09:47
Jeśli chodzi o domowe maseczki to na pewno takie z dodatkiem cytryny. Oczywiście należy uważać na uczulenia i drobne ranki na twarzy, bo cytrusy lubią wywoływać niepożądane reakcje skórne.

wisia
26-10-2016, 15:02
Ja mam ten puder rozświetlający True Match Highlight (http://lorealparis.pl/true-match-highlight.aspx) i chyba jako pierwszy naprawdę dodaje blasku i kolorytu mojej skórze. Tam w jednym są trzy różne odcienie, jak to się połączy daje fajny efekt na skórze, szczególnie jasnej i ziemistej.

Sara91
24-12-2016, 13:28
Ja mam rozswietlajaca baze pod makijaz, a na konie delikatnie uzywam rozswietlacza i zdecydowanie ma wlasnie taki efekt wypoczetej twarzy :D

JadziaDax
19-01-2017, 23:11
Floslek wypuścił świetne, rozświetlające serum. Super sprawa, działa jak luksusowy kosmetyk za ciężkie pieniądze.

JadziaDax
14-03-2017, 00:04
Bardzo dobre serum rozświetlające ma Floslek, zobacz ich ofertę.

dobulka
10-04-2017, 10:38
Do pielegnacji, zmywania makijazu, oczyszczania zdecydowanie esencja bielendy-multiessence 4w1. Ma w sobie witamine c, wiec wyrownuje koloryt skory, a pozatym dokladnie oczyszcza, nawilza i spelnia wszystkie oczekiwania. Do naturalnego rozswietlenia krem bb, ja mam akurat z golden rose i chwale go sobie.

Ageatha
11-04-2017, 20:45
O tak, moja siostra używa rozświetlacza Floslek i jest z niego bardzo zadowolona.

JadziaDax
13-04-2017, 10:25
Najlepsze efekty miałam z serum rozświetlającym Floslek. Nic nie zadziałało lepiej, nawet super drogie kosmetyki.

invisible20
24-04-2017, 18:03
Dobra baza rozświetlająca i puder rozświetlający, tylko trzeba uważać, aby nie przesadzić i nie zrobić sobie z twarzy bombki;))

delka88
09-05-2017, 13:19
Ja używam rozświetlacza na szczyty kości policzkowych :)

markizeczka
09-05-2017, 15:00
ale rozświetlacz pomaga tylko doraźnie i maskuje, a tutaj chyba chodzi o dlugotrwały efekt?

gosia1982
11-05-2017, 15:15
hej wszystkim :) poszukuje produktu, który da mi efekt rozświetlonej twarzy, by wyglądała na mniej zmęczoną i wypoczętą. Widziałam kilka produktów rozświetlających match różnych firm i tu pojawia się pytanie, co byście mogły polecić? a może coś innego polecacie na 'rozpromienienie' twarzy :) dziękuje za odpowiedzi :przytul:

Poszukaj kremu z roswietleniem albo serum. To poprawi kondycję twojej skóry.

JadziaDax
15-05-2017, 00:05
Floslek ma świetne serum rozświetlające, polecam.

magdazajac
25-07-2017, 10:38
Hmm ja do rozświetlenia używam odrobiny białego metalicznego cienia do powiek nanosząc pędzelkiem na górne kości policzkowe. W połączeniu z różem całkiem fajnie to wygląda. Jeśli twój typ urody jest ciepły, możesz sięgnąć też po jakiś bronzer z błyszczącymi, złotymi drobinkami :)

olkaFA
29-07-2017, 18:51
Polecam zabieg odżywiający cerę twarzy w Anlaya Day Spa Skorzystałam z niego jakieś 3 tygodnie temu i do dzisiaj jestem pod wrażeniem. Pielęgnacja polega na "rozpyleniu" preparat odżywczego na powierzchni skóry, następnie wprowadza się go w głąb skóry za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Efektem jest wyrównanie kolorytu skóry oraz usunięcie przebarwień. Naprawdę polecam bo zdecydowanie odejmuje cerze kilku lat!

Minotaura
31-08-2017, 14:45
Ja stosuje maseczki Play Skin :) Rozświetlają, nawilżają skórę. Od razu po takiej 10 minutowej kuracji czuję się duzo lepiej jak patrzę w lustro. Maseczki stosuje się raz na tydzień i efekt naprawdę się utrzymuje, więc polecam kupić i sobie wypróbowac.

dobulka
12-09-2017, 10:24
Ja bardzo lubie maseczke zelowa z bielendy-jelly mask, ktora bardzo fajnie nawilza cere, dodaje jej blasku, wygladza i wtedy cera ladnie sie rozswietla na tyle, ze nie musze uzywac rozswietlacza :) Jednak kiedy zalezy mi na super efekcie, to bardzo fajny jest rozswietlacz z gr w sztyfcie :)

JadziaDax
17-09-2017, 23:34
Floslek ma bardzo fajne serum rozświetlające, polecam.

Ozdobna
27-09-2017, 10:21
Muszę wypróbować ten osławiony floslek serum.

wisia
04-10-2017, 20:09
Zgadzam się, rozświetlacza przede wszystkim trzeba wiedzieć jak i gdzie dokładnie użyć. Czytałam na http://plankasi.blog.pl/ o metodzie malowania bez konturowania dającej równie fajny efekt, przede wszystkim rozświetlenia cery. Może tą drogą warto pójść? ja mam jeden z tańszych kosmetyków i naprawdę umiejętnie użyty daje radę. Różnicy z tym dwa razy droższym za wielkiej nie widzę.

Ozdobna
23-10-2017, 10:01
Ja nie stosuje rozświetlacza, mam za to róż z drobinkami.

JadziaDax
17-12-2017, 18:11
Floslek ma świetne serum rozświetlające.

ciamka
28-02-2018, 19:39
ja kiedyś nie konturowałam twarzy, ale teraz sobie kupiłam na https://kontigo.com.pl/marki/paese.html specjalnie kosmetyki do tego. To jest jednak wielka różnica jak sie ładnie wykonturuje twarz :) o wiele szczuplej wygląda buzia

Awuca
07-03-2018, 10:04
A gdzie dokładnie i czym nakładacie rozświetlacz? Ja zawsze mam z tym problem, wydaje mi się, że nie umiem zrobić tego dobrze :(

JadziaDax
13-03-2018, 23:58
Floslek ma genialne rzeczy, zobacz.

GIPlayer
05-04-2018, 23:15
Znów co zrozumiałe temat rzeka. Za mało informacji aby udzielić sensownej odpowiedzi.