PDA

Zobacz pełną wersję : zdrowe dary natury.



zizia
10-09-2009, 15:11
dziewczyny jestem ciekawa co myślicie o zdrowym odżywianiu i nie tylko. tu podaje link
Owoce (http://www.zdrowydarnatury.com/page55.html)

asia
10-09-2009, 15:15
ja jestem za:) moim zdaniem powinno się jeść wszystkich po trochu, niestety teraz bardzo dużo jest pryskanych itp, już nie mówiąc o genetycznych modyfikacjach, których jestem totalnym przeciwnikiem, no ale cóż..

a polecam sokowirówkę. jedyne co jest w niej beznadziejne to że trzeba ją myć..:) ale takie soczki są super pyszne:)

mariolak83
10-09-2009, 16:00
zdrowe odżywianie to podstawa naszego zdrowia. ja staram się unikać wszystkich nafaszerowanych chemią świństw. ale w naszym świecie w jakim żyjemy jest to raczej nierealne aby całkowicie tego uniknąć:( jesteśmy pokoleniem ludzi wychowanych na chemii... niestety:(

zizia
10-09-2009, 16:18
ale powiedzcie mi co ogólnie myślicie o tym co wam podałam. chodzi mi o ten link:*:*:*licze na was.:*:*:*

asia
10-09-2009, 17:29
stronka jest bardzo fajnie zrobiona, ale to zawsze reklama nowgo produktu:) slow food, eko itp jest teraz bardzo modne.. mi się tak wydaje. tym niemniej pewnie soczek jest dobry zdrowy i z chęcią bym spróbowała;)

mariolak83
10-09-2009, 17:36
stronka fajna mozna sie dowiedziec wiele o owockach:) ja mam w domku swoj soczek z aronii i popijam sobie;)

plushak
10-09-2009, 17:40
Hmm ten soczek to wielkie bum za granica ja jednak chyba wolę sama sobie zrobić przynajmniej wiem z czego to ,
btw ta firma teraz ludzi do pracy szuka :P

Anika
25-11-2009, 00:59
A ja wlasnie popijam herbatke z sokiem z malin i cytryna- pychota!!
Chcialam jeszcze wspomniec ze jakis czas temu lapaly mnie straszne skurcze lydek. Zaczelam jesc po 2 banany dziennie i po paru dniach dolegliwosc minela. Takze polecam jak ktos ma niedobory potasu :)

asia
25-11-2009, 01:18
podobno skurcze są też od niedoboru magnezu, ja wypijałam gdzieś pół litra wody przed snem i było ok, więc też mogę polecić:)