PDA

Zobacz pełną wersję : Akcesoria/dodatki do hybryd



cisfee
08-11-2016, 23:08
Witam wszystkie Panie, a może i Panów :) Potrzebuję Waszej pomocy. Chciałbym zrobić prezent pewnej osobie, która lubi bawić się manicure hybrydowym. Pomyślałem żeby podarować jej jakieś gadżety z tym związane. Problem w tym, że kompletnie się na tym nie znam. Typowy zestaw startowy już posiada. Wiem, że jest coś takiego jak efekt syrenki, ale coś takiego już ma. Czy mogłybyście mi podpowiedzieć więcej takich dodatków, które mogłyby się przydać? Z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc. :)

besia1
19-06-2017, 18:21
Cekiny, pyłki, brokat :) Sporo tego :)

Pitka
23-08-2017, 22:36
Jesli chodzi o pyłki to czytałam ostatnio na blogu MisKejt o pyłkach Semilac Flash Galaxy (https://www.miskejt.pl/2017/08/semilac-flash-galaxy-bajecznie-proste-bajecznie-piekne.html/). Zastanawiam się nad ich kupnem, ale sama nie wiem, bo na tych zdjęciach za wiele nie widać... może używała któraś z Was i może się pochwalić efektem?

Caliope
29-12-2017, 15:41
Zastanawiam się czy przy zakupie tych dodatków bardzo liczy się to, jakiej są firmy? Moja koleżanka ma brokaty i wyglądają świetnie, ale nie wiem jakiej są firmy.

herbert
14-02-2018, 12:30
Jak dla mnie tak - firma to jednak marka, a co z atym idzie jakość

XXXYYY
10-04-2018, 09:21
Na Finefactory masz spory wybór urządzeń do manicure, zresztą jest to sklep typowo dla salonów kosmetycznych także jakość naprawdę bardzo dobra. Zresztą ja już od ponad roku zamawiam tam kosmetyki czy też odżywki do włosów i są dużo lepsze od tych sprzedawanych w drogeriach. Sklep również posiada darmową dostawę także sporo taniej można kupić.

GIPlayer
11-04-2018, 15:31
A jaki portfel polecacie kupić? Czy np. któryś z tych byłby dobrym wyjściem mybaze.com/pl/portfele-damskie

XXXYYY
29-05-2018, 14:03
Ja jeśli chodzi o lakiery do hybryd to przeważnie zamawiam na FinaFactory mają kosmetyki typowe dla salonów fryzjerskich jak i kosmetycznych jakość kosmetyków bardzo dobra. Efekt utrzymuje się naprawdę długo dzięki czemu moi klienci są zadowoleni.