PDA

Zobacz pełną wersję : Zabiegi modelujące sylwetkę w Gdańsku



merlina
12-01-2017, 09:08
Cześć. Chciałabym zapytać sie Was jaką macie opinię na temat zabiegó modelujących ciało. Mianowicie jestem po ciąży. I mam problemy z pupą i brzuchem Rozstępów nie mam na szczęście wiele ( ine są praktycznie widoczne) jednak martwi mnie to,że brzuch nie jest płaski ale nieładnie wisi. No na dzień dzisiejszy raczej nie nałozyłabym dwuczęściowego stroju kąpielowego. W moim mieście ( Gdańsk) widziałam,że wiele gabinetów oferuje tak zwane modelowanie sylwetki. Jakie są to zabiegi? I czy efekty są dobre ?

kasztanka
13-01-2017, 09:04
Oj to zależy ile masz do wymodelowania. Jak wygląda brzuch oraz na jakie zabiegi oczywiście się wybierzesz. Bo jak będą to jedynie jakieś masaże to nie oczekuj cud efektów. Jesli już chcesz skorzystać z takich zabiegów to sugerowałabym zapisać się do jakiejś kliniki w ktorej pracują dermatolodzy i kosmetolodzy i gdzie mają profesjonalne urządzenia na przykład do endermologii czy też do kaboksyterapii. No i w ogóle masz dietę i chodzisz na siłownie? Bo może to by Ci na początek pomogło.

merlina
16-01-2017, 14:14
Wlaśnie dietę trzymam ( zawsze się zreszta dorbze odżywiałam). Na silownie chodzę 3 razy w tygodniu. Na więcej niestety nie mogę sobie pozwolić z racji tego,ze nie mam czasu i musze się zajmować dziećmi. Schudłam ale problem leży w brzuchu, który jest duży i za nic nie mogę go zmiejszyć. Wiesz ja wcale nie jstem w temacie i dopiero sie orientuję ale to raczej logiczne,ze takie zabiegi u w gabinetach medycyny etetycznej są lepsze. Tylko w Gdańsku jest ich kikla i co by tutaj wybrać :P

kasztanka
17-01-2017, 12:11
Polecam Clinica Cosmetologica. Jest to nowa klinika na Skłodowskiej.Mają tam najnowocześniejsze sprzęty, poza tym pracują tam lekarze i kosmetolodzy. Sama chodziłam tam zresztą na jesieni Nie polecam natomiast kosmetyczek po kursach.

merlina
18-01-2017, 10:00
Dobrze wiedzieć. Masz może jakiś konktakt? A może opiszesz na jakie zabiegi chodziłąs ?

kasztanka
19-01-2017, 09:01
Nie wiem czy na brzuch akurat będą te same ale miałam endermologię,karboksyterapie i osocze. Może te dwa nie były najprzyjemniejsze ale efekty super ( sama sie takich nawet nie spodziewałam). Piersi się uniosły, są jędrne. No i najważniejsze,że nie osztowało to tyle ile operacja wstawiiania impalntów w biust. Możesz zapisać się na darmową konsultację to zawsze posłuchasz co mają Ci do powiedzenia Tutaj jest nr tel: +48 791 604 604 Możesz sobie jeszcze poczytać o zabiegach na ich stronie : Modelowanie Sylwetki. Zabiegi Wyszczuplające i odmładzające. Zabiegi na Ciało Gdańsk - WymodelujSylwetke.pl (http://wymodelujsylwetke.pl/)

wisia
02-02-2017, 17:41
jest wiele fajnych zabiegów, warto korzystać :)

misiak23
28-03-2017, 07:51
Moja mama była na takich zabiegach i niewiele pomogły, liczą się jeszcze predyspozycje pacjentki i wiek (ilość naturalnego kolagenu w skórze)

delka88
09-05-2017, 13:26
Ja polecam klinikę La Nika w Gdańsku :)

Lica
18-09-2017, 11:19
może radiofrekwencja albo dermomasaż?