PDA

Zobacz pełną wersję : Nail Therapy baza od Em Nail



zuzia24
14-01-2017, 13:00
Cześć :] Od dłuższego czasu używam do robienia hybryd produktów z EM Nail. Od niedawna paznokcie są w trochę gorszej kondycji, co jest skutkiem jesieni/zimy- w tym okresie zawsze mam problemy z włosami i paznokciami. Dlatego postanowiłam wymienić swoją aktualną bazę z em nail na ich żel regenerujący Nail therapy- można go używać również jako bazę i pomyślałam, że to może pomóc moim paznokciom. Miałyście styczność z tym produktem? Jak wrażenia?

fiziaponczoszanka
15-01-2017, 14:41
To brzmi jak dobre rozwiązanie. Taki żel może zregenerowac paznokcie i wzmocnić. A Em nail ma profesjonalne produkty do manicuru i to w dobrych cenach. Ja bym spróbowała takiej kuracji :)

ladymakbet
16-01-2017, 12:46
Hej, wiesz co, ta baza jest mega, a wiem co mówię, bo używam jej od jesieni. Więc po kilku miesiącach stosowania mogę się wypowiedzieć o efektach. Paznokcie są mocniejsze, nie łamią się ( a wcześniej miały do tego skłonności). Płytka wygląda na zdrowszą, równiejszą- to bardzo dobry produkt i polecam go ;)

kasiautune
17-01-2017, 15:51
Nigdy nie miałam styczności z tego typu produktem, ale bardzo mnie zaciekawił. Moje paznokcie są aktualnie w opłakanym stanie. Żel regenerujący brzmi bardzo fajnie :) Jak jest z jego trwałością?

ladymakbet
17-01-2017, 21:54
Kasia, trwałość jest świetna według mnie. Ja akurat używam go jako bazę pod lakier ( jedna warstewka wystarcza) i jestem mega zadowolona, paznokcie są widocznie wzmocnione. Wiem, że można też nim przedłużać paznokcie, więc mi się wydaje, że produkt bardzo fajny, bo uniwersalny :ok:

kasiautune
25-03-2017, 13:25
Kupiłam i używam już jakiś czas i muszę powiedzieć, że jest super :) Ma bardzo dobrą gęstość :D teraz zrobiłam sobie odpoczynek od hybryd i nakładam odżywkę z Sally Hansen (kupiłam w Rossmanie za około 20 zł)- też jest super - polecam wszystkim!