PDA

Zobacz pełną wersję : Rzęsy 1:1 a okulary



moniek330
01-03-2017, 22:30
Cześć dziewczyny,
jestem początkująca jeśli chodzi o przedłużanie rzęs metodą 1:1 i w związku z tym mam pytanie - jakie długości rzęs są najbezpieczniejsze dla klientek, które noszą okulary? Tak by nie haczyły o nie i nie przeszkadzały klientce ?
Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.

darjez
22-03-2017, 21:09
wszystko zalezy jak gleboko osadzone jest oko:) moim okularowym klientkom zakładam zwykle 10 ;)

markizeczka
26-04-2017, 10:12
nawet nigdy się nad tym nie zastanawiałam, okulary noszę co prawda tylko okazjonalnie, ale nigdy rzęsy mi nie przeszkadzaly. a zdrugiej strony, sądziłam, że to klientka wybiera, jaki efekt chce uzyskać. I nigdy podczas wizyty nikt nie pytał mnie, czy w ogóle noszę okulary

sili
30-05-2017, 00:27
To wszystko zależy. Rzęsy przede wszystkim powinny wyglądać naturalnie i nie powinny być uciążliwe. Tak jak powiedziałą koleżanka przede mną, wszystko zależy od głębokości osadzenia oka. Ja lubię naturalny wygląd więc nie porywam się na zbyt długie rzęsy, ale oczywiście wszystko zależy od preferencji klientki.

______________
Chcesz sprzedawać więcej? Zainteresuje Cię analityka biznesowa (http://datarino.com/). Dowiedz się więcej!