PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie długości rzęs wybieracie?



elvi
23-03-2017, 14:07
Hej dziewczyny! Niedawno skończyłam pierwszy kurs z metody 1:1. Za mną pierwsze 3 aplikacje na bliskich osobach i mam pytanie odnośnie tego jakie najcześciej stylizacje wybieracie- mam na myśli tzw.: na wiewiórkę, otwarte oko, lalka, kocie oko itp? (takie rodzaje zostały przedstawione na szkoleniu secret lashes). Kiedy pierwszy raz robiłam rzęsy siostrze była w szoku, ze w każdym z tych rodzajów w zewnętrznych kącikach oka rzęsy są krótsze niż w środkowej części oka, ponieważ do tej pory dziewczyna, u ktorej robiła rzęsy, zakładała wszystkim rzęsy zaczynajac od najkrótszych i zbliżając sie do zewnetrznego kącika- coraz dłuższe. Siostra byla bardzo zadowolona z takiej metody, ponieważ podobał jej sie ten efekt. Czy taka aplikacja jest właściwa? Na szkoleniu nie wspomniano nam ze mozna w ten sposob aplikować rzęsy... Z jakich metod korzystacie? Dzieki za odpowiedzi! :))

kesia
29-03-2017, 00:19
A jak się robi otwarte oko ? jestem ciekawa jako klientka ;)

rudadagusia
30-03-2017, 10:43
A ja jakoś nie jestem zwolenniczką sztucznych rzęs. Uważam, że dobry tusz też jest w stanie zdziałać cuda. Ja na przykład używam https://www.perfumeria.pl/Ona/Makijaz/Pupa-Vamp-Extreme-tusz-do-rzes i jestem bardzo zadowolona, bo świetnie podkręca rzęsy (szczoteczka jest rwelacyjna). No i do tego ma bardzo fajną konsystencję i ładnie pachnie (a nie jak większośc jakoś tak dziwnie).

Martita1503
09-04-2017, 10:41
Ja szkolenie z 1:1 skończyłam na koniec lutego.
szkolenie z noblelashes. O modelowaniu oka nie było nic. Na każde pytanie które zdawałam słyszałam tylko, że takie informacje to na objetosci ach.
Metodę jaka nam pokazano to tylko na otwarte oko :/


P.s. co do przedłużania rzęs to znalazłam takie coś na internecie.
"Zupełnie nie wiem po co przedłużacz ja mam takie jak wytuszuje"

Izi
12-04-2017, 20:26
Modelowanie dobiera się do konkretnego oka więc ciężko tu stwierdzić które robi się najczęściej ;) To zależy od klientek. Nie każdej wszystko pasuje :)

alicjasosnowska
17-05-2017, 21:43
szkolenie z 1:1 skończyłam na koniec lutego.
szkolenie z noblelashes. O modelowaniu oka nie było nic. Na każde pytanie które zdawałam słyszałam tylko, że takie informacje to na objetosci ach.
Metodę jaka nam pokazano to tylko na otwarte oko :/



U mnie to samo!
Robilam z secret i tez tylko omowienie jakie sa ale bez wytlumaczenia kiedy jakie stosujemy
Tylko ze otwarte oko najpowszechniejsze i pasuje do wiekszosci i takie bedziemy robic -.-
Bedac stylistka chcialam sie nauczyc WYSTYLIZOWAC oko a nie poprostu dokleic rzesy