PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebny lakier i żel UV dla wędkarza :-)



adrew
20-04-2017, 21:57
Witam Panie :-) W akcie desperacji ;) ośmieliłem się tu na chwilę zaistnieć i poprosić o pomoc.
Otóż jak można się domyśleć po tytule nie jestem kobitką i tipsów raczej też nie planuję, przynajmniej w najbliższym czasie :D. Przechodząc do konkretów, potrzebny mi lakier i żel utwardzany UV, najlepiej taką latarką LED. Zarówno lakier i żel bezbarwny, najważniejsze aby było najtwardsze jaki można dostać i w miarę szybko zastygało jedno i drugie.
Oczywiście można iść do sklepu i powiedzieć co się chce, pod warunkiem jednak że miła Pani zna się na tym co sprzedaje, niestety Pani w specjalistycznym sklepie w mojej okolicy tylko sprzedaje :placz: po kilku próbach i radach "może to, a może tamto a może jeszcze inny" i wydanych złotówkach postanowiłem się zwrócić do kogoś bardziej obeznanego w temacie, na pewno jest tu ktoś taki:)
Proszę więc o konkretny żel i lakier i latarkę która to ogarnie bo ponoć różnie też z nimi jest.
Najbardziej zależy mi na twardości i czasie utwardzania, pozostałe aspekty wizualne nie są tu istotne.