PDA

Zobacz pełną wersję : Uczulenie na lakier semilac.



kasienka11
04-05-2017, 21:19
Witam!
Od grudnia robię sobie paznokcie hybrydowe, używam produktów semilac. Po zrobieniu pazurków w tym tygodniu dostałam uczulenia, pojawiły mi się swędzące wodne krostki na palcach. Ściągnęłam hybrydę i już w sumie prawie nie ma śladu, uczulenie ładnie znika.
Myślałam nad zmianą produktów na neonail.
Wystarczy, że zmienię tylko bazę, czy muszę zmieniać też lakiery i top? w sumie tylko baza ma styczność z płytką paznokcia.

besia1
19-06-2017, 18:21
Nigdy nie słyszałam jeszcze o uczuleniach na Semilac ale jak widać wszystko jest możliwe.

Caliope
29-12-2017, 15:43
Ktoś pisał na forum, że po dwóch latach dostał uczulenia na lakiery Semilac, szczerze współczuję, ale chyba trzeba by się zagłębić w skład tych lakierów, zeby odpowiedzieć na pytanie czy Neonail też będzie uczulał...

herbert
14-02-2018, 12:30
W takim razie spróbuj inną firmę

danielaa
12-03-2018, 22:46
Zależy na jaki składnik masz uczulenie, ale Neo Nail ma podobny skład. Z lepszych, mniej uczulających to Shellac, ale dwa razy droższy. Sa też hybrydy hypoalgericzne bodajże, z jeszcze bardziej innowacyjnym składem.
PS. Też używam Smilaca, w lipcu będą dwa lata, czekam na uczulenie ;)

ciamka
05-07-2018, 13:59
Ja sama nie spotkałam nikogo kto od Semilaca dostał uczulenia, ale oglądałam ich filmik na ten temat https://www.youtube.com/watch?v=qJmZhFsXR4A Moim zdaniem warto sobie obejrzeć

chanah
03-06-2022, 01:07
Bardzo często się to zdarza. nie wiem dlaczego, ale wiele koleżanek ma uczulenie na te lakiery.