PDA

Zobacz pełną wersję : Producenci ozdób ( NIE HURTOWNIE )



barbara_kawka
12-09-2009, 23:36
Moje kochane ... przy okazji otwierania działalności pazurowej chciałabym otworzyć sklepik internetowy z ozdobami i akcesoriami do paznokci ... ale... szukam i szukam... i nie potrafie znalesc takowych firm ... no np. ciekawe skad dobra rada bierze to wszystko co sprzedaje ... i inne takie ... moze ktoras z was na cos takiego kiedys wpadla ... moze cos wie na ten temat ... bardzo prosze o jakiekolwiek informacje .... mam nadzieje ze pomozecie ..

asia
12-09-2009, 23:39
super że założyłaś ten temat!! ja też się zawsze zastanawiam skąd biorą ozdoby osoby które potem i tak sprzedają

myślę że oni to kupują w hurtowniach o których my nie mamy nawet pojęcia że istnieją :) lub od chińczyków, ale np na stadionie są już takie ceny jak na allegro a w tych chińskich galeriach nie miałam nigdy okazji być..

razem z tobą czekam na jakieś konkretne info!!

farbstift
12-09-2009, 23:52
też mnie to zastanawia, bo muszą jakoś brać tanio te ozdoby skoro w sklepie wszystko po 4zł kupiłam ostatnio komplet 6słoiczków ozdób za 5zł i często są w woreczkach za 0,50-2zł a nawet opakowania te same co w hurtowni, gdzie koszty nawet do 80%więcej :/

dudejla
13-09-2009, 02:48
dziewczynki ja właśnie też nad tym myślałam i nawet natknęłam się parę razy gdzieś na necie na takie oferty ze np żel wiadrami sprzedają:)
Zerknijcie tutaj i-nails - tipsy żele uv akryle ozdoby do paznokci brokat (http://www.i-nails.pl/index.php) to jest hurtownia dobrejrady! Wiem, że mają tam akryle na wagę nie wiem jak z żelami, najlepiej zalogujcie się i zerknijcie:)

sylwia-p_86
13-09-2009, 03:12
właśnie skąd oni to biorą ?????????

Agusia_pa2
13-09-2009, 10:36
Ja moje kwiatuszki co sprzedaje zamówiłam bezpośrednio z chin :) Tu poszperajcie acrylic nails glitter, acrylic nails glitter Manufacturers & Suppliers (http://www.alibaba.com/trade/search?SearchText=acrylic+nails+glitter&Country=&CatId=28191911&IndexArea=product_en&ssk=y) taka przykładowe wyszukanie ;) wpisujecie w wyszukiwarce i pokazuje wam w jakim kraju i ile trzeba min zamówić itp itd

donna69
13-09-2009, 11:49
przeciez I-Nails to nic innego jak Sklep Dobrarada!!!!!!!!

asia
13-09-2009, 12:39
Ja moje kwiatuszki co sprzedaje zamówiłam bezpośrednio z chin :) Tu poszperajcie acrylic nails glitter, acrylic nails glitter Manufacturers & Suppliers (http://www.alibaba.com/trade/search?SearchText=acrylic+nails+glitter&Country=&CatId=28191911&IndexArea=product_en&ssk=y) taka przykładowe wyszukanie ;) wpisujecie w wyszukiwarce i pokazuje wam w jakim kraju i ile trzeba min zamówić itp itd

miałam o tym na zajęciach, tylko akurat o elektronice. płaciłaś jakieś cła itp? jak wygląda przesyłka i cala transakcja? czy możesz polecić kogoś?

barbara_kawka
13-09-2009, 13:44
przeciez I-Nails to nic innego jak Sklep Dobrarada!!!!!!!!


no wlasnie to jedno i to samo :( emiga tez prowadzi taka sprzedaz ale to tez lipa.... wlasnie bede wdzieczna za jakies pomysly takie jak od agusi ;) dzieki kochana :*

dudejla
13-09-2009, 13:54
przeciez I-Nails to nic innego jak Sklep Dobrarada!!!!!!!!

donna ale ja przecież napisałam, że to dobra radaj jest -> " to jest hurtownia dobrejrady "
dobrarada ma swój sklepik na necie i jeszcze ten do którego wstawiłam link i tam sprzedaje ilości hurtowe, czyli np akryl na wagę.Moim błędem było to, że nie doczytałam tematu, bo Basia napisała, że nie chodzi jej o hurtownie.

barbara_kawka
13-09-2009, 14:21
kochana agusiu a jak to wyglada z przesylka z chin ...?? oplaca sie to ?? droga jest czy ok ?

Agusia_pa2
13-09-2009, 15:08
Ja akurat kiwatki zamówiłam za kwotę ok 500 zł i ta kobitka Kathy akurat tam gdzie kupowałam wpisała na paczce że wartość nie przekracza 5 USD i chyba dlatego nie musiałam cła płacić, bo do jakiejs kwoty to zwolnione ;) Paypalem posyłałam kase i poprostu po chyba 2 tyg mi to przyszło :) O koszty to chyba indywidualnie trzeba pytać bo zależy ile tego sie zamawia, ja juz nie bede sie w to bawić bo to trzeba większy sklepik mieć ze tak powiem...wyprzedam kwiatki i finito ;) Trzeba sie tym poprostu zajmować cały czas ;)
Tu kupowałam i na pw moge podać namiar do Kathy ;)
fimo nail art, dollhouse miniature (http://www.ldtra.com/)

Agnieszka Praska
13-09-2009, 15:15
brokaty polecam brac bezposrednio od producentow, w polsce jest ich od groma:P wystarczy w google wrzucic producent brokatu:) tylko kupuje sie go na kg;)

asia
13-09-2009, 16:09
Ja akurat kiwatki zamówiłam za kwotę ok 500 zł i ta kobitka Kathy akurat tam gdzie kupowałam wpisała na paczce że wartość nie przekracza 5 USD i chyba dlatego nie musiałam cła płacić, bo do jakiejs kwoty to zwolnione ;) Paypalem posyłałam kase i poprostu po chyba 2 tyg mi to przyszło :) O koszty to chyba indywidualnie trzeba pytać bo zależy ile tego sie zamawia, ja juz nie bede sie w to bawić bo to trzeba większy sklepik mieć ze tak powiem...wyprzedam kwiatki i finito ;) Trzeba sie tym poprostu zajmować cały czas ;)
Tu kupowałam i na pw moge podać namiar do Kathy ;)
fimo nail art, dollhouse miniature (http://www.ldtra.com/)

własnie:) ja jest namiar sprawdzony to dobrze, bo różne historie już z tym słyszałam, czasami (jeżeli to duuuża paczka) w roterdamie otwierają i są właśnie z cłem problemy. jeżeli skuszę się na takie ilości to dam znać o ten namiar:)

jak ktoś zamierza prowadzić taki biznes to to jest dobry sposób, tak samo z elektroniką np telefony, albo mp3, kiedyś jak kosztowały powiedzmy 600zł to z chin zamawiało się 100 sztuk, wychodziły po 10zł z czego 1/3 miała wady typu brak angielskiego, czy inne drobne. nawet jak się sprzedało te pozostałe 2/3 za 100zł to sie na tym świetnie wychodziło (dlatego niekiedy elektronika na allegro jest taka tania).

a agulusia, ty masz sprawdzonych producentów z pl?

Gość
13-09-2009, 16:20
moje odwiedziny w sklepie stacjonarnym w zwierciu FikusNails hurtownia stylizacji paznokci (http://fikusnails.pl/) trwają od 30min nawet do 3godzin ze względu na tzw "gatki-szmatki" z właścicielem sklepu... podejmujemy tam różne wątki i tak odpowiadam wam na pyatnko:

producent (chińczyk)sprzedający w sztukach od 10tysięcy w górę--------> dystrybutor sprzedający od tysiąca sztuk w górę-------> hurtownik sprzedający od dziesiątek lub setek sztuk--------> sprzedawca... wiadomo;P

tak mi to mniej więcej tłumaczył właściciel tego mojego sklepiku:)

Jade
13-09-2009, 23:16
Kiedys juz chyba o tym pisalam ze na ebayu.uk sa sprzedawcy z hong-kongu,chin u nich znalazlam mase produktow a te same pozniej byly u dobrej rady.Ostatnio zamowilam 50fimo w slupkach i to kosztowalo na pl.40 zl.jezeli ktos zamawia wlasnie u nich,pozniej sam to przecina do tego pudeleczka i sprzedaje po 10sztuk to ma ,,kasy jak lodu,,:)

Agnieszka Praska
14-09-2009, 08:58
asia ja hurtowo nie biore bo po co mi 5kg brokatu w jedym kolorze;)
ale kiedys dostawalam rozne brokaty w sloikach litrowych od znajomej ktora bombki robila:D
jak ja spotkam to zapytam ska brala:P
brokaciki cudne od pylkow po gruboziarniste:)

Jade
14-09-2009, 13:16
Ja kiedys pracowalam w fabryce babek i mialam bardzo duzo brokatow:)oczywiscie pozbylam sie kilka lat tamu bo dzieciaki mi robily z niego wykladziny w domu:)szkoda bo by sie przydalo teraz:)

Emist
15-09-2009, 01:39
http://www.katowice.ic.gov.pl/prawo/poczta/broszura-poczta.pdf

jakby komuś coś pomogło...

natka_23
07-10-2009, 12:56
czy zna ktoś może producenta oliwek do paznokci tych z kwiatuszkami?:)

Gość
07-10-2009, 13:30
czy zna ktoś może producenta oliwek do paznokci tych z kwiatuszkami?:)
no ja niestetyy z producentem osobiście sie nie znam bo jeszczev z nim nie piłam :), ale ja mam taka oliwkę OLIWKA DO SKÓREK I PAZNOKCI odżywia nawilża (737151814) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item737151814_oliwka_do_skorek_i_paznokci_odzywia_ nawilza.html#gallery) tylko z cazrnym pędzlem... producent to LEMAx ul warszawska 950 borzęcin duży 05-083 zaborów tel/fax 022 7520843

to sa nalepsze oliwki jakis kiedykolwiek używałam, pieknie pachną i super nawilżają, moje klienti które maja problem ze skórkami przychodza po kilku dniach z prośbą żebym im taka kupiła:) duży wybór zapachów:)

asia
07-10-2009, 14:48
skoro polecasz to firma juz ma wielki plus:) tu na zumi ja znalazłam: LEMAX - Borzęcin Duży, Warszawska 950 - Zumi.pl Lokalizator internetowy (http://www.zumi.pl/1961325,LEMAX,Borzecin_Duzy,firma.html) a tu strona głóówna: Lemax (http://www.lemaxkosmetyki.pl/statyczna.php?menu_id=3) . niestety czerniakowska jest kawał drogi ode mnie, ale jakbym kiedys była to tam zajrzę. ale podejrzewam że lepiej w borzęcinie kupować, pewnie mają taką możliwość

Gość
07-10-2009, 14:59
skoro polecasz to firma juz ma wielki plus:) (...)powiem więcej... to jest jedyna oliwka z ktorą sie spotakałm że ma dołączona etykietke ze składem, sposobem użycia i opisem efektów jakie daje po regularym stosowaniu. przy innych oliwkach musiałam sie pytac sprzedawcy jak często się stosuje i w ogóle ale nawet sprzedawca ruszał ramionami...

asia
07-10-2009, 15:04
ja też raz miałam oliwkę z karteczką, ale przysięgam nie wiem skąd. to było bardzo dawno nie wykluczone ze to ta sama firma byla.

malutkaistotkaa
26-04-2010, 08:59
Pwiem wam Moje Panie ze mysallam o czyms takim mysle ze to dobry biznesss otworzyc SKlepik:)
z dodatkami do paznokci zelami akrylami..
tylko tez nei wiem skad zele skolowac...:(
no i troche kasy na start.....

Anna Kula
26-04-2010, 09:53
Co do producentów to ciezka sprawa bo owe rzeczy sa sprowadzane do nas . Mam takiego jednego goscia ktory wlasnie jezdzi po towar (za granice) ale nie wiem gdzie bo nigdy nie powiedział i bierze ilosci ...Duże to malo powiedziane .... pozatym jezeli chcemy to sprowadzac to musimy miec nip europejski aby potem sprzedawac to w naszym sklepiku . Osobiscie do mojego małego sklepiku kupuje od niego bo mi sie bardziej opłaca np brokat moge wziasc 100g brokatu z czego zrobie np 20-24słoiczków brokatu jednego koloru a nie musze kupowac całego 1kg bo cały kg kupuje on .Daje mi na to dobra cene i mi pasuje . Producenci owszem ale jak ktos chce miec hurtownie duza hurtownie a nie sklepik .

asia
26-04-2010, 13:55
kilka stron oferuje galony, po 1kg i większe, nie jest zbyt drogie jeżeli by policzyć odsprzedaż, są tez strony z opakowaniami. większość firm na rynku to ta sama chinszczyzna w innych opakowaniach ;)

zyza
26-04-2010, 15:33
ja znam jedna taka hurtownie i to w okolicach czestochowy jakby ktos chcial brokaty na kilogramy :D
Brokat brokaty sprzedaż brokatu ENTER SC Częstochowa brokat ozdobny producent brokatu (http://www.entersc.pl/)
kiedys orientowalam sie w cenach to za drobny pylek mieli ok 80-100zl za kilo... ale sprzedają w mniejszych ilosciach
a jesli ktos chce cennik to oni na maila wysyłają :D

anchel
26-04-2010, 17:03
A może tu?
http://www.emiga.pl/ (http://www.emiga.pl/-maj%C4%85) -mają ofertę dla odbiorców hurtowych
http://www.brokat.waw.pl/index.html (http://www.brokat.waw.pl/index.html-to) to jest importer i dystrybutor

dobrarada
27-05-2010, 01:50
Producenci ozdób rezydują w Chinach :)
Nikt w Polsce takich rzeczy nie produkuje, gdyż tylko Chiny mają atrakcyjną ofertę cenową.
Nie sądzę aby jakakolwiek hurtownia zdradzała gdzie się zaopatruje. To logiczne - kontaktów szuka się latami więc nikt takich informacji nie udziela.

Co do żeli i akryli oraz reszty chemii - wiadomą rzeczą jest, że takie produkty kupuje się bezposrednio z fabryk. Czyli my kupujemy w fabrykach żele itd,,
od razu mówię - ponownie: żeby złapać dobre kontakty trzeba się postarac, trzeba perfect znać języki (min.angielski i niemiecki) poza tym zakupy w fabrykach wiążą się z ogromnymi wydatkami. Nikt nie będzie rozmawiał z Klientem który chce kupić rocznie towaru za 5000 zł. Zamówienia są ogromne, poza tym podpisując umowy z fabrykami - zobowiązujemy się do MOQ miesięcznego i rocznego. Czyli np. fabryka określa, ze rocznie trzeba zamówić za dajmy na to 50.000 zł. i trzeba się z tego wywiązać - inaczej nie ma współpracy.

Jak się nie ma kapitału - to raczej jest nie do zrobienia,
ja też zaczynałam od zakupów od posredników i to jest najlepsza metoda na początek.
Wbrew pozorom - nawet kupując na naszej hurtowej stronie - mozna zarobić i to sporo. Nie będąc zmuszonym do zakupów horrendalnych ilości. Zresztą jak ktoś prowadzi DG i ma u nas konto na hurcie - wie jakie są ceny.

To samo dotyczy wszystkiego - opakowania na przykład. Rozmowy się zaczynają od tysięcy sztuk. Dlatego ktoś kto zaczyna taką przygodę nie jest w stanie finansowo wydolić aby wszystko kupować w hurcie.
Od razu napiszę co to jest hurt...

Hurt to jest dajmy na to 10.000 słoików na żele, 20.000 - 50.000 słoików na ozdoby itd...

Jak ktoś od nas kupuje za 500 zł. i oczekuje rabatów - bo kupił hurtowo - no sorry - ale to jest detal. Dlatego nie traktujemy takich zamówień jako hurtowych.

Kiedyś pewnej firmie przygotowałam pakiet startowy - do otwarcia sklepu (stacjonarnego) z artykułami do stylizacji paznokci. Założenie było - wszystko oprócz urządzeń. Przy zastosowaniu naprawdę dobrych cen (około 50% rabatu od cen detalicznych) - pakiet kompletnego zatowarowania sklepu na poczatek wyniósł około 40.000 zl. Więc jak widać - nie jest to mała kwota.

Aby rozpocząć taką działalność trzeba albo mieć ogromny kapitał na start - załóżmy jakieś 50.000 zeta (wtedy mamy wszystko od razu) albo powoli rozkręcać działalność i poszerzać asortyment - wtedy wystarczy 10,000 zł. na start. Ale żeby od razu startować do producentów - ciężka sprawa moim zdaniem ....

Annauelle
27-05-2010, 10:29
Sama jestem czestym klientem DR i jak dla mnie ceny i jakosc produktów jest ok.
Sam fakt prowadzenia owej działalnosci wcale nie jest taki prosty...
Chcąc prowadzic takową firme niestety musimy równiez zatrudniac osoby do pomocy a co za tym idzie rowniez te osoby musza zarabiac...

Jako ciekawostkę powiem,iz mam kolezankę w Ameryce,która często przesyła mi markowe produkty dosłownie za śmieszne pieniądze...
Produkty np.Entity czy Ez Flow mogę miec za grosze...gdzie u nas ceny powalaja z nog....

kachna831
27-05-2010, 10:37
Sama jestem czestym klientem DR i jak dla mnie ceny i jakosc produktów jest ok.
Sam fakt prowadzenia owej działalnosci wcale nie jest taki prosty...
Chcąc prowadzic takową firme niestety musimy równiez zatrudniac osoby do pomocy a co za tym idzie rowniez te osoby musza zarabiac...

Jako ciekawostkę powiem,iz mam kolezankę w Ameryce,która często przesyła mi markowe produkty dosłownie za śmieszne pieniądze...
Produkty np.Entity czy Ez Flow mogę miec za grosze...gdzie u nas ceny powalaja z nog....

A może koleżanka mogłaby przesłać Ci więcej produktów, które później odsprzedałabyś nam :)) Ja np pracuje na EzFlow :)

Annauelle
27-05-2010, 11:04
Oczywiscie moge ja poprosic...
Prosze tylko napisz czym byłabys zainteresowana?

dobrarada
27-05-2010, 13:49
Sama jestem czestym klientem DR i jak dla mnie ceny i jakosc produktów jest ok.
Sam fakt prowadzenia owej działalnosci wcale nie jest taki prosty...
Chcąc prowadzic takową firme niestety musimy równiez zatrudniac osoby do pomocy a co za tym idzie rowniez te osoby musza zarabiac...

Jako ciekawostkę powiem,iz mam kolezankę w Ameryce,która często przesyła mi markowe produkty dosłownie za śmieszne pieniądze...
Produkty np.Entity czy Ez Flow mogę miec za grosze...gdzie u nas ceny powalaja z nog....

To nie chodzi o to aby zarabiać -

firmy takie jak EzFlow, IBD itd...
podpisały umowy o dystrybucji z firmami w Polsce (np. z EF)
i taka firma dystrybutor - na umowie ZOBOWIĄZUJE SIĘ - do przestrzegania wielu zasad, min. do utrzymania cen na określonym poziomie - czyli EF nie może taniej tych produktów sprzedawać, bo po prostu taka jest umowa. Mają zapewnioną wyłączność, jako prawo, ale też i obowiązek utrzymania pewnego poziomu cen. I nic z tym się nie da zrobić.



Jak ktoś sobie sprowadza produkty EzFlow czy IBD sam - poprzez zakup w sklepie internetowym w USA, czy też na ebayu - nie musi przestrzegac takich zasad, kupuje prywatnie i za taką kwotę jaką ma mozliwość.

Poczytajcie sobie o produktach firmy Gilette na Allegro. Okazuje się, że w UE sprzedaje się te rzeczy w cenach sporo wyższych niż w USA, bo taka jest umowa z firmą prod. Gilette - że poziom cen w UE musi być inny niż w USA. Nawet jak ktoś sprowadzi sobie taniej oryginalne Gilette i chce sprzedawać tanio na All - i tak mu usuną aukcję - bo jest w regulaminie zapis o ochronie praw firm.

Dlatego produkty markowe wielu firm - kosztują w Polsce dużo więcej niż identyczne w USA.
Bo są podpisane UMOWY o dystrybucji.
================================================== =========================

co do produktów IBD, EzFlow itd... sprzedawanych na All - pewnie, że można je tam kupić taniej, bo pochodzą nie od bezposredniego dystrybutora (czyli akurat w tym wypadku z EF) tylko zostały kupione w jakiejś hurtowni w USA. W taki sposób zasadniczo można obejść takie obostrzenia.

Czyli - wchodzę w kontakt z hurtownią w USA, taką która sprzedaje np. IBD w hurcie. Kupuję od nich hurtowo, sprowadzam do Polski i tyle. Mogę to sprzedać legalnie, bo legalnie nabyłam. Kiedyś tak zrobiliśmy - mielismy przez pół roku troszkę IBD i EzFlow w sklepie. Oczywiście w dobrej cenie (jak na All), prawie połowę taniej niż w EF.

Otrzymalismy od tej firmy (EF) kilka niemiłych telefonów, z ostrzeżeniami - że nie wolno nam sprzedawać itd... bo oni są głónym przedstawicielem itd... nie było to miłe :D
aczkolwiek akurat w tym wypadku - nic nam nie groziło z ich strony....

przypuszczam, że takie osoby które tym handlują na Allu - mają ciągle z nimi jazdy.
A wiecie dlaczego????

Jak na All jakiś żel IBD kosztuje dajmy na to 50 zeta, a ten sam w EF 98 zeta - to chyba wiadomo gdzie kupić???? No więc - EF zaczęli mniej sprzedawać i spuszczać z tonu, ceny obniżać - BO NIE MAJĄ INNEGO WYJŚCIA :D
I CO SIĘ OKAZUJE?

że mozna od razu bylo mieć niskie ceny - no ale jak się jest monopolistą - to czemu nie skorzystać i skóry nie zedrzeć z klientów.....
===============================
reasumując
w Polsce jest drogo - bo większość firm typu CTO, IBD itd... podpisały umowy o wyłączność z kilkoma firmami w Polsce i te polskie firmy mają monopol na te produkty w Polsce i dyktują ceny!
Na szczęście wiele polskich firm obchodzi te ich rządy - kupując z ich pominięciem w hurtowniach w USA i stąd mogą sprzedawać te rzeczy taniej :)

i mozna kupić ibd, CTo i inne na Allegro - tanio.
Co mnie osobiście cieszy (mimo, że bynajmniej ja takimi rzeczami nie handluję tylko konkurencja)
Bo mi się nie podoba, że w Polsce ceny są takie powalające, a w USA czy innych krajach UE mozna to samo kupić za połowę kasy. To jest chore.

Annauelle
27-05-2010, 14:05
Ot własnie to...ceny sa chore a ludzie błyskotliwi.
Ja sprowadzam sobie tansze produkty z USA tylko dla wlasnych potrzeb...co nie znaczy,ze w Polsce tez nie kupuje...jak wyzej napisałam tez kupuje w Waszej hurtowni i jestem z niejednego produktu bardziej zadowolona niz z markowych np.Ez Flow,ale to juz "inna para kaloszy" :)
Fakt ,ze sama zamówic produktów z wysyłka do Polski w tym sklepie nie moge,gdyz maja to zastrzezone w regulaminie...wiec napewno jest tak jak DR pisze...poza tym jesli nawet byłaby taka wysyłka mozliwa to po zapłaceniu cła nie wiem czy warto byłoby wogóle zamawiac jakiekolwiek produkty. :)

kachna831
27-05-2010, 14:12
Oczywiscie moge ja poprosic...
Prosze tylko napisz czym byłabys zainteresowana?

Kochana, ja to akrylem z EZ Flow Puder A-Polymer EzFlow Pink , Puder A-Polymer EzFlow Truly White - Śnieżno biały i Puder A-Polymer EzFlow clear.
Jak się dowiesz w jakiej cenie możesz mieć te produkty to daj mi znać :D :*

Annauelle
27-05-2010, 14:23
Jeszcze dzisiaj postaram sie odpowiedziec :)