PDA

Zobacz pełną wersję : Metoda 2:1 , prawidlowa aplikacja



alicjasosnowska
17-05-2017, 15:10
Czesc dziewczyny
Jakis czas temu zrobilam szkolenie na raz z dwoch metod 1:1 oraz 2:1
Postanowilam najpierw wycwiczyc sie w 1:1 i dopiero jak bede pewna i zadowolona zaczac testowac na siostrze, mamie i kolezankach (moje kochane kroliczki doswiadczalne:P ) metodę 2:1
Robiac 1:1 bylam zachwycona, szlo mi super
Ostatnio wiec stwierdzilam ze czas sie rozwijac i zaprosilam siostre na 2:1
I załamka.
co najgorsze rzesy sie krzyzuja w ogonkach a jak juz uda mi sie je idealnie zlapac z odpowiednim kątem to na rzesie sie sklejaja ze soba albo wyginaja w dwie strony
:o:o:o
na szkoleniu robilysmy metodą bujaną i tylko taką znam
Wiem ze praktyka, praktyka i jeszcze raz.... ale pomyslalam ze zaczerpnę od bardziej doświadczonych rady
na szkoleniu szlo mi lepiej niz teraz!...

Dziewczyny, pomocy :/::/::/:
Co byscie doradzily na 2:1??

Izi
18-05-2017, 18:55
Alicja nie wiem jakie szkolenie skończyłaś i jak ono wyglądało, ale kurczę nie wiem co można się spodziewać po takim kursie łączonym :/
Ja sama jestem szkoleniowcem i szkolenie z metody 1:1 trwa u mnie dwa dni i często jeszcze potem podsyłam informacje kursantom bo dla mnie i te dwa dni to za mało na przekazanie wszystkiego do 1:1 a jakby jeszcze miała być objętość...
Mogę się domyślać że nie wychodzi Tobie bo po prostu nie zostałaś tego nauczona.
Krzyżowanie rzęs to zapewne wynik techniki łapania kępek, sklejanie to zły dobór kleju/warunków lub tempa pracy, przekręcanie to złe kierunkowanie.... :(