PDA

Zobacz pełną wersję : Zły wygląd narządów płciowych po porodzie



Terka
30-07-2017, 13:53
Hej dziewczyny,
mam taki problem. Minął już prawie rok po porodzie a ja nadal czuję się bardzo źle ze swoim ciałem. Czytałam o tym, że zewnętrzne narządy płciowe powinny wrócić do swojego poprzedniego wyglądu po takim czasie ale u mnie niestety cięgle wygląda to kiepskawo. Mam też przez to mniejsze odczucia tam w środku.

Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy istnieją może metody na to aby poprawić tam wygląd i odczucia?

kasia885
30-07-2017, 22:32
Można. Moja siostra miała to samo... też jej mówili że wszystko jeszcze wróci do normy, ale z tego co mówiła no to jednak niezbyt.
Teraz są super możliwości jeśli chodzi o ginekologię estetyczną. Myślę, że jakbym sama była w takiej sytuacji też bym pewnie się na coś takiego zdecydowała jak i zrobiła to moja siostra. To jest fajne, że w dzisiejszych czasach to już nawet nie jest kwestia skalpela. Ona robiła zabieg laserowy u naszego lekarza (jesteśmy z okolic Wrocławia). Mogę Ci podać jego stronę, tam jest więcej informacji na ten temat ginekolog-michalik.pl (http://ginekolog-michalik.pl)
Myślę, że to spoko opcja jeśli chodzi o takie problemy, na Twoim miejscu bym się tym poważnie zainteresowała :).

shakirka
26-08-2017, 18:39
współczuję:(

minika
14-10-2017, 20:39
A co to znaczy zły wygląd w ogoóle?