PDA

Zobacz pełn± wersję : Co ciepłego na imprezkę ?



jagnam
06-08-2017, 11:13
W sobote robie mała malutka imprezke urodzinow±. Nie wiem co podac na cieplo a wiem ze musze bo zapewne bez alkoholu sie nie obejdzie...myslalam o strogonowie albo o plackach ziemnaczanych z gulaszem ale jakos bez przekonania...prosze o jak±¶ podpowiedz

ell
09-08-2017, 08:39
W sobote robie mała malutka imprezke urodzinow±. Nie wiem co podac na cieplo a wiem ze musze bo zapewne bez alkoholu sie nie obejdzie...myslalam o strogonowie albo o plackach ziemnaczanych z gulaszem ale jakos bez przekonania...prosze o jak±¶ podpowiedz


U nas zawsze dobrze sprawdzaj± się pieczone udka. Lubi± je i mężczyżni i kobiety.... Gulasz rowniez jest ok. Mozna przygotować go wcze¶niej i potem podgrzać i to jest wielki plus.
www.przepisy.pl/przepis/pizza-ze-szpinakiem
Może warto byłoby upiec pizzę? Szczególnie polsk± wersję ze szpinakiem. Pycha jest w wersji wegetariańskiej ale je¶li koniecznie chcesz aby było na niej mięsko to bez problemu możesz go trochę dodać:
https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/670x0/71-pizza-szpinakowa739400.jpg

kawosz
06-11-2017, 12:36
Najlepszy i najszybszy jest po prostu hamburger :)

Mader
20-12-2017, 12:31
A może postaw na jakie¶ fajne ale jednak zdrowe przepisy?Kilka fajnych propozycji znajdziesz na stronie Sante: https://www.sante.pl/przepisy/ warto choć trochę się wysilić bo mało kto wie jak ważne jest to co jemy-od tego zależy nasze zdrowie i odpowiednia kondycja naszego organizmu.

aniqa
21-12-2017, 15:25
Dobre s± wła¶nie gulasze, klopsiki w sosach, zapiekanki makaronowe/mięsne. Ewentualnie jakie¶ pieczone k±ski np. z udek/skrzydełek kurczaka. U nas jeszcze zawsze s± ziemniaczki z piekarnika z ziołami i do tego sosy :)

ewcia93
02-01-2018, 09:42
A może leczo? Prosty przepis i każdemu smakuje :)

magadalena
06-01-2018, 13:17
Uwielbiam leczo, mniam!

murenaz
26-04-2018, 09:26
Jak na ciepło, to polecam kurczaka z piekarnika. Niedawno robiłam z tego przepisu i całkiem smacznie mi wyszło. Przepis był chyba na Mniam Mniam. To takie żarełko na wzór skrzydełek z kfc hehe