PDA

Zobacz pełną wersję : Idealne stopy



Glue
30-09-2017, 17:57
Używacie czegoś takiego jak skarpety do stóp? Kiedyś kupiłam w biedronce i nie zdały egzaminu ale to wiadomo, mogło być badziewie jakieś, mam zamiar raz jeszcze spróbować bo sporo dziewczyn je chwali, kupić bielendy comfort z maścią czy inne? Czy w ogóle dać sobie spokój? :D

JadziaDax
09-11-2017, 23:27
Ja używam Dr Stopy Floslek, cudeńko.

Ozdobna
08-12-2017, 10:56
Miałam raz skarpetki złuszczające, ale szczerze to tylko i skórę podrażniły.

Maggy
08-12-2017, 16:19
U mnie dziewczyny używały Silkepil? Czy jakoś tak... Te co w telewizji reklamowali i mówiły, że zadziałały świetnie.

marcela22
13-12-2017, 20:35
to w sumie chyba zależy od stopnia zaawansowania suchości stóp. u mnie jescze nie w takim stopniu, ale moja mama pamietam ze miala taka skorupę na stopach, że aż nieprzyjemnie sie robilo na sam widok... no i od razu kolor tez niefajny ;/ zapuściła sie tak, gdy byla jakis czas za granica w pracy. po powrocie zostal juz tylko podolog i tylko on mogl cos poradzic. teraz w sumie co jakis czas chodzi na takie zabiegi "odświezające" do gabinetu satin, ale fakt - podeszwy ma jak niemowlaczek

JadziaDax
17-12-2017, 23:03
Doskonałe kosmetyki do stóp ma Floslek.

XXXYYY
04-01-2018, 22:00
Używał ktoś może tabletek do pedicure dostępnych w finefactory.pl Jakiś czas temu właśnie odkryłam ten sklep i bardzo dużo już kosmetyków zamówiłam. Zastanawiam się teraz nad zastosowanie tych tabletek wydają się być ciekawe. Podzielcie się opiniami na jakiej zasadzie to w ogóle działa??

Sara91
18-01-2018, 09:39
Używacie czegoś takiego jak skarpety do stóp? Kiedyś kupiłam w biedronce i nie zdały egzaminu ale to wiadomo, mogło być badziewie jakieś, mam zamiar raz jeszcze spróbować bo sporo dziewczyn je chwali, kupić bielendy comfort z maścią czy inne? Czy w ogóle dać sobie spokój? :D

mialam skarpety z purederm z jakiegos boxa i totalnie nie zrobiily nic, ani nie zluszczyly ani nie nawilzyly.. zero efektu. Te o ktorych piszesz kupilam kiedys w promocji i byly swietne, dlatego jak bede na wiosne zluszczala skore na stopach to wybiore wlasnie te z bielendy.

XXXYYY
02-03-2018, 11:15
W biedronce wszystkie te kosmetyki jakoś dla mnie są nic nie warte. Kiedyś kupiłam olejek do włosów i był taki rzadki normalna woda niestety ale jakość kosmetyków jest tam tragiczna. Na stopy u mnie się sprawdza maść dostępna w sklepie ichemia.pl dokładnie o nazwie
Himalaya Foot Care Cream - krem do stóp (https://www.ichemia.pl/751,himalaya-foot-care-cream-krem-do-stop-20g.html)

JadziaDax
13-03-2018, 23:49
Doskonałe rzeczy dla stóp ma Floslek.