PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy wyborze zestawu startowego



one man hemp army
22-11-2017, 12:24
Cześć wszystkim forumowiczką i forumowiczom. Zbliżają się święta bożego narodzenia więc przydałoby się obdarować moją drugą połówkę fajnym prezentem. Wiem ze bardzo spodobałby się jej ten prezent, a chodzi mi o zestaw startowy do robienia paznokci ( najlepiej taki od A do Z ) w tym temacie jestem laikiem i ciężko mi cokolwiek zrozumieć, a co dopiero wybrać nie mam też kogo prosić o pomoc bo nie znam nikogo kto robi takie rzeczy. Chciałbym na to przeznaczyć od 4-5 stów. Moja dziewczyny też nigdy nie robiła takich rzeczy, będzie początkująca.

Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka która pomoże i poleci co nieco ;)

Miłego dnia :P

Caliope
29-12-2017, 15:48
Już trochę po czasie, ale może komuś się ta wiedza jeszcze przyda. Dostałam pod choinkę zestaw startowy Semilac kupony na allegro, w jego skład wchodzi lampa UV, 2 pilniczki, blok polerski, baza, top, cleaner, aceton i 5 mini lakierów. Co do kolorów mini lakierów nie jestem specjalnie zachwycona, ale generalnie cały zestaw jest bardzo fajny, już zdążyłam zrobić pazurki sobie, mamie, teściowej, żonie szwagra i jej mamie. Jak dotąd wszystkie zadowolone :)

herbert
14-02-2018, 12:28
Bardzo ciekawe, super odpowiedź: )