PDA

Zobacz pełną wersję : Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?



mariolak83
15-09-2009, 14:20
Dziewczyny pomóżcie co myślicie o tym zestawie jak na początek do nauki? sama się chcę coś poduczyć czy myślicie że to wystarczy czy jednak szkoda na to wydawac kasiorke???
9x ŻEL ZESTAW LAMPA UV CLEANER SWAROVSKI @159,99 (731408099) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item731408099_9x_zel_zestaw_lampa_uv_cleaner_swaro vski_159_99.html)

nie wiem czy jest już taki temat w razie czego proszę szefostwo o umieszczenie temaciku gdzie trzeba:):)

kasiasssss
15-09-2009, 14:21
jesli chodzi o zele z allegro zawsze jestem na nie

mariolak83
15-09-2009, 14:23
czyli chała jednym słowem???

samaron
15-09-2009, 14:24
Jeśli chodzi o tę firmę to tak, jednym słowem - g***no

kasiasssss
15-09-2009, 14:25
ja jestem jednego zdania,jesli chodzi o mnie to mam produkkty ktore kupje w biedronce tesko,ale jesli chodzi o cos co mam sprzedac ludziom i ma to o mnie cos swiadczyc to ma to byc conajmniej dobre,wiec wole kupic cos drozszego ale nie ryzykownego

mariolak83
15-09-2009, 14:26
no wieć dobrze że poprosiłam was o pomoc:* a powiedzcie mi czy znacie jakąś firme która sprzedaje takie zestawy na allegro które są w miare dobre do nauki?

kasiasssss
15-09-2009, 14:29
nie mam -ojecia w tym ci nie pomoge,ale pamietaj ze uczyc musisz sie tez na czyms dobrym bo nie zdazysz sprawdzic efektu a paznokcie odpadna z powodu slabosci produktu

mariolak83
15-09-2009, 14:29
Zestaw do tipsów WIELKI - 47 elementów LAMPA UV! (732648910) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item732648910_zestaw_do_tipsow_wielki_47_elementow _lampa_uv.html) a to???

samaron
15-09-2009, 14:30
Jeśli dobrze poszperasz, to znajdziesz taki zestaw na początek, całkiem całkiem.
Nie nastawiaj się, żeby było wszystkiego dużo, najważniejsza jest dobra lampa - sprawdź czy mają od razu pasujące żarówki na wymianę, wystarczą Ci ze dwa żele i jakieś tam akcesoria.
Proponuję zajrzeć tutaj (http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1106-co-na-poczatek.html)

zizia
15-09-2009, 14:30
a ja sie z wami nie zgodze. wiele dziewczyn twierdzi że z allegro nie. ja miałam na początek zestaw właśnie z allegro. był z firmy neo- nais i bardzo dobrze mi się na nich pracowało. zresztą znam dziewczyne w bielsku która jest stylistką od 10 lat. i dodatkowo prowadzi szkolenia. i pracuje tylko na tej firmie. i powiedziała że nie zamieni jej na zadną inna.:P:P:P

mariolak83
15-09-2009, 14:31
nie mam -ojecia w tym ci nie pomoge,ale pamietaj ze uczyc musisz sie tez na czyms dobrym bo nie zdazysz sprawdzic efektu a paznokcie odpadna z powodu slabosci produktu
wiem dlatego poprosiłam was o pomoc w tym temacie... bo już znacie produkty dostępne na rynku i wiecie czy są dobre czy nie...

plushak
15-09-2009, 14:33
Ja pierwszy zestaw z lampą etc miałam z allegro :)
Do dziś robię tam zakupy i nie mogę narzekać.

kasiasssss
15-09-2009, 14:33
jesli dobre sa zwykle zele z allegro to po co ludzie placa taka kase za firmowe,chwilami sie zastanawiam

Agusia_pa2
15-09-2009, 14:36
a ja sie z wami nie zgodze. wiele dziewczyn twierdzi że z allegro nie. ja miałam na początek zestaw właśnie z allegro. był z firmy neo- nais i bardzo dobrze mi się na nich pracowało. zresztą znam dziewczyne w bielsku która jest stylistką od 10 lat. i dodatkowo prowadzi szkolenia. i pracuje tylko na tej firmie. i powiedziała że nie zamieni jej na zadną inna.:P:P:P
Ja miałam taki sam na początek ale żele potem po wykorzystaniu tych małych kupiłam inne ale tak to pozostałe akcesoria są ok, zreztą na allegro mozesz też kupić żele z firmy SF które są dość dobre ;)

mariolak83
15-09-2009, 14:39
bo ja chcialam kupic taki zestaw na sam poczatek pocwiczyc na sobie i kumpeli a jesli bym się już nauczyła to wtedy bym pomyślała nad kupnem oczywiście lepszych materiałów... nie wiem czy mam dobre rozumowanie;/

samaron
15-09-2009, 14:42
No dobre, dobre, tylko musisz dokładnie wszystko przeszukać i dobrze się zastanowić, lampa najważniejsza, a żele zawsze możesz sobie kupić inne.

kasiasssss
15-09-2009, 14:43
no nie wiem moze ja sie nie znam,ale skad bedziesz wiedziala ze nakladasz dobrze zel,pilujesz skoro zacznie ci sie zapowietrzac paznokiec,skad masz wiedziec ze to nie wina zelu ?

alfa14
15-09-2009, 14:43
ja miałam troszke większy zestawik z tej firmy kupiony na alegro i uważam że szkoda kasy wydawać. Jednym słowem nail design to g..wno:)

mariolak83
15-09-2009, 14:46
ja miałam troszke większy zestawik z tej firmy kupiony na alegro i uważam że szkoda kasy wydawać. Jednym słowem nail design to g..wno:)
ok:) dziękuje:) konkrety mile widziane:)

---------- Dodano o godzinie 13:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:46 ----------


no nie wiem moze ja sie nie znam,ale skad bedziesz wiedziala ze nakladasz dobrze zel,pilujesz skoro zacznie ci sie zapowietrzac paznokiec,skad masz wiedziec ze to nie wina zelu ?
masz racje kasiassssss....

zizia
15-09-2009, 14:48
neo -nails daje do zestawu dokładną instrukcje oraz kurs na płytce. ja takie dostałam.:*:*:*

mariolak83
15-09-2009, 14:51
neo -nails daje do zestawu dokładną instrukcje oraz kurs na płytce. ja takie dostałam.:*:*:*
fajnie zizia:)napisze do nich

aga
15-09-2009, 15:18
Ja nie kupowałam gotowego zestawu tylko napisałam sobie listę co muszę mieć i skompletowałam to sobie na allepaznokcie (nie w sklepie tylko u sprzedawcy na allegro)
Uważam, że nie ma sensu trzeba kupować na początek drogich produktów, bo skompletowanie całego zestawu wyszłoby bardzo drogo a nie wiadomo czy komuś będzie wychodziło robienie pazurków albo nie zrezygnuje a wtedy pieniążki się zmarnują. Można kupić na początek tańszy zestaw a potem wymieniać produkty na lepsze

Agnieszka Praska
15-09-2009, 15:27
szczerze to nawet dla samej lampy nie warto, ja tak zrobilam i bardzo tego zaluje:(
najlepsze sa lampy z funkcja ciaglego swiecenia, nie szarpia tak zarowek przez co dluzej wytrzymuja;)
zele nie komentuje mialam i mozna sobie w buty wsadzic, dlugo pracowalm na ibd, cto i jak przyszla ta lampa z zelami 5g sorry ale wiekszej porazki w rekach nie mialam;)

jesli mamy sie uczyc robmy to na pozadnych materialach gdzie na dzien dobry mozna wykluczyc ewentualna wine zeli! a nie zastanawiac sie pozniej ja cos zle robie czy zel do dupy;)

natalia268
15-09-2009, 15:32
Ja kupiłam zestaw na allegro i na nic nie moge narzekac... żele jak na początek były dla mnie dobre... nie odpadało nic i w ogóle..

Ladyss
15-09-2009, 15:34
nie mam -ojecia w tym ci nie pomoge,ale pamietaj ze uczyc musisz sie tez na czyms dobrym bo nie zdazysz sprawdzic efektu a paznokcie odpadna z powodu slabosci produktu
kasiu a ja się z Tobą nie zgodzę ponieważ sama na początek kupiłam zestaw na allegro z Naildesign i ani razu nie żałowałam tego że na początek kupiłam takie tanie żele. Miałam tylko 4 żele i masę pilników, bloczków, płynów, wacików i innych rzeczy które i tak musiałabym zakupić a w zestawie wyszło o wieeeeele taniej - tak naprawdę to te żele wyszły jak za darmo a kiedy trochę na nich poćwiczyłam kupiłam lepsze jakościowo a tamte z naidesign używam do wzornika. Nie rozumiem dlaczego dla żeli z allegro jesteś zawsze na nie... Przecież także firmówki jak IBD znajdziesz na allegro i odwrotnie - taniochy znajdziesz w zwykłych hurtowniach.

Agnieszka Praska
15-09-2009, 15:38
Przecież także firmówki jak IBD znajdziesz na allegro i odwrotnie - taniochy znajdziesz w zwykłych hurtowniach.

nigdy ale to nigdy nie kupujecie drozszych zeli z wyzszych polek na alegro!!! 99,9% tych zeli jest podrobiona w sensie oryginalne opakowanie a w srodku jakis szajs wlany ktory ibd napewno nie jest, nacielam sie tak kilka razy i podziekowalam alegro na zawsze.
wole zaplacic 10zl wiecej i kupic w hurtowni prawdziwe ibd i miec spokojny sen

plushak
15-09-2009, 15:44
Ja myślę że jeżeli chodzi o allegro i podróbki wystarczy odpowiedni komentarz żeby rozjaśnić sprawę ale temat o komentarzach i allegro gdzieś już był,
Dziewczyny skąd macie kasę na drogie produkty na początek zabijcie mnie ale mnie nie stać

Ladyss
15-09-2009, 15:46
agulusia ale ja nie mówię o firmówkach które są tańsze o 50 zł od innych bo to chyba logiczne że coś jest nie tak:/:
Najgorsze jest to że w hurtowniach też nie macie pewności co kupujecie - i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.
Plushak właśnie w tym rzecz że nie każdy ma pieniążki żeby na początek kupić droższe produkty.

zizia
15-09-2009, 15:50
dziewczyny. dotarłam do producenta żeli i akryli.na cały świat jest raptem kilku producentów. reszta to dystrybutorzy. każda firma która u nich zamawia zamawia sobie również opakowanie wraz z naklejką. producent produkuje kilka rodzajów żeli i akryli. różnią się gęstością składem a przede wszystkim ceną. i w tym tkwi cała tajemnica. zamawiają u nich różne firmy i przy okazji również zamawiają opakowania gotowe. oni nie biorą małych opakowań. biorą tak zwane uzupełniacze. w pojemnikach 5l. a jeśli chodzi o akryle to w kilogramowych. i tu w polsce napełniają w mniejsze pojemniki. oni sprowadzają niekiedy za niewielkie pieniądze a u nas walą ceny nie z tej ziemi.:skacze::skacze::skacze::skacze:

Agnieszka Praska
15-09-2009, 16:10
dziewczyny. dotarłam do producenta żeli i akryli.na cały świat jest raptem kilku producentów. reszta to dystrybutorzy. każda firma która u nich zamawia zamawia sobie również opakowanie wraz z naklejką. producent produkuje kilka rodzajów żeli i akryli. różnią się gęstością składem a przede wszystkim ceną. i w tym tkwi cała tajemnica. zamawiają u nich różne firmy i przy okazji również zamawiają opakowania gotowe. oni nie biorą małych opakowań. biorą tak zwane uzupełniacze. w pojemnikach 5l. a jeśli chodzi o akryle to w kilogramowych. i tu w polsce napełniają w mniejsze pojemniki. oni sprowadzają niekiedy za niewielkie pieniądze a u nas walą ceny nie z tej ziemi.:skacze::skacze::skacze::skacze:


dokladnie tak jest:D i za to mozecie mnie zjesc ale szczerze to miedzy ibd a silcare perfect nie widze wiekszej roznicy poza cena oczywiscie;)


Lady ja tez nie mowie o zelach tanszych o 50zl, ja sie polasilam po duze byly po 10zl taniej a potrzebowalam 5 zeli zamowic:)

i uwierzcie mi jest duzo tanich firm ktorym te wszystkie designy do piet nie dorastaja:D
ra nails, sun flower, silcare, i jeszcze pare innych

Ladyss
15-09-2009, 16:53
Aguś broń Boże ja nawet nie chce porównywać naildesign itp do SF bo o tej jakości nawet nie chce dyskutować ale tu chodzi o cenę... Są dziewczyny które stać aby na początek kupiły sobie tylko do nauki sf ale są też takie, wśród nich ja, które nie mają szans żeby wydać na clear blisko 100 zł i to na nim stawiać że tak powiem pierwsze kroki.
Ale nie ma co się sprzeczać bo przecież wiecie że jednej osobie spasuje jakiś żel a drugiej już nie. Mi na szczęście na tej taniej firmie uczyło się dobrze natomiast przy trochę droższym (RA) płakałam bo wszystko mi się zapowietrzało. No i gdzie tu logika? Nie ma więc też nie można w pełni komuś polecić czy odradzić cały zestaw:/ ja trafiłam na dobry bo kiedy wszystko obliczyłam żele wyszły mi za darmo a reszta produktów była jakościowo "normalna" - tzn pilniki, polerki, gilotyny, waciki itd więc nie straciłam.

Agnieszka Praska
15-09-2009, 16:56
wiesz co mnie sie wydaje ze z tymi nail desing i podfirmami jest tak jak z coverem sf czyli jaki wyjdzie taki na rynek wypuszczaja:( moze trafilas na dobra partie i tyle
bo co wyjdzie nowa partia coveru z sf to inny odcien ma:/:

serio to mam wieksze zaufanie do zeli dobrej rady pomimo ze ich nie uzywalam niz do nd;)


ja proponuje polatac po roznych forach i poczytac opinie:) acha i osoba uczaca sie pracujaca na kiepskiej jakosci produktow bardzo szybko sie zniecheca pamietajcie o tym jak ciagle wam cos nie wychodzi to wam poprostu sie odechciewa. ja zaczynalam od ibd, pozniej cto, spn i tak sobie latalam po tych roznych zelach ale znalazlam super zelki i wiecej nie eksperymentuje:)
jedne sie fajnie nakladalo ale koszmarem bylo obrobienie ich, inne odwrotnie i wkoncu znalazlam cos posrodku:P:D

Ladyss
15-09-2009, 18:07
Pewnie tak jest że zdarzają się trefne partie i to nie tylko w sf. Jak zaczęłam pracować w szkole na RA i wszystko zaraz się zapowietrzało to o mało co nie zrezygnowałam z kursu bo byłam zrozpaczona:/:
a co do tego zestawu który był pokazany to chyba bym się nie skusiła przez przez lampę.

kasiasssss
15-09-2009, 19:13
moze zapowietrzalo sie bo umiejetnosci byly slabe wkoncu zaczynalas sie uczyc dopiero,poczatki takie sa

asia
15-09-2009, 19:22
dokladnie tak jest:D i za to mozecie mnie zjesc ale szczerze to miedzy ibd a silcare perfect nie widze wiekszej roznicy poza cena oczywiscie;)


Lady ja tez nie mowie o zelach tanszych o 50zl, ja sie polasilam po duze byly po 10zl taniej a potrzebowalam 5 zeli zamowic:)

i uwierzcie mi jest duzo tanich firm ktorym te wszystkie designy do piet nie dorastaja:D
ra nails, sun flower, silcare, i jeszcze pare innych


ja się uczyłam na kursie cm i były spoko, ale jakoś ich nie używam, może dlatego że jak kończyłam kurs to dało się je kupić tylko w 2 miejscach i to daleko ode mnie.

teraz używam tych 3 powyżej i nie zamierzam kupować droższych. kolorowe mam od slaydi, czyli taniocha, ale bardzo dobre:)

nie kupuj naildesign, szkoda pieniędzy, lepiej chyba osobno kupić dobrą lampę i podstawowe rzeczy.

mariolak83
15-09-2009, 19:22
a o tym co myślicie dziewuszki?

Zestaw startowy do Ĺźelu nr.1 - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/Zestaw_startowy_do_zelu_nr1_2210.html)

natalia268
15-09-2009, 19:35
ja myślę ze się opłaca :)

Ladyss
15-09-2009, 19:40
moze zapowietrzalo sie bo umiejetnosci byly slabe wkoncu zaczynalas sie uczyc dopiero,poczatki takie sa
Ja nie zaczynałam na RA tylko na nd.

asia
15-09-2009, 19:44
a o tym co myślicie dziewuszki?

Zestaw startowy do Ĺźelu nr.1 - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/Zestaw_startowy_do_zelu_nr1_2210.html)

w sumie się opłaca. tylko pędzel jest nr 4 a to mało, ale co kto lubi.

i nie wiem jak z tymi żelami, ale nie ma tu primera, potrzebny do tej firmy jest? pewnie nie skoro go nie ma, ale tylko się upewniam:)

mariolak83
15-09-2009, 19:47
i mój faworyt jak wam sie wydaje? bo mogę się mylić
ZESTAW LAMPA UV ,4x ŻELE, TIPSY,KLEJ, CLEANER ! (730759185) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item730759185_zestaw_lampa_uv_4x_zele_tipsy_klej_c leaner.html)

Agnieszka Praska
15-09-2009, 19:51
dziewczyny tylko wezcie poprawke na to ze w takich zestawach sa zele 5ml;)

przemyslcie czy warto;)
sama lampa kosztuje 89zl (http://www.reni-nail.shop.pl/shop/pokaz_produkt.php?idprod=347)
RENI-NAIL SHOP-wszystko do Tipsów. (http://www.reni-nail.shop.pl/shop/pokaz_produkt.php?idprod=347)
zamiast cleanera mozna kupic spirytus skazony hibitanem(1L kosztuje ok 10zl)
np galaretka z silcare do nauki jest dobra 15ml 29zl
gilotyna 10zl
zwykly pedzelek do zelu 10zl do nauki wystarczy
pilniki po 2zl

duzo zeczy jest upychane do zestawow niepotrzebnych byle wiecej bylo, bo np plyn do czyszczenia pedzelkow w metodzie zelowej jest zbedny, nie wolno czyscic pedzla bo musi na nim troche zelu zostac

warto to przemyslec:)

natalia268
15-09-2009, 20:37
w sumie tez racja...

asia
15-09-2009, 20:56
ja sobie przeliczyłam tak: lampa 100 + 3x10zł żel + 10zł gilotyna i już się zwraca. ale masz rację, że kilka rzeczy jest zbędne.

hihi, przypomniałaś mi o moich cudownych pędzelkach za 1zeta :):):):)
a wiesz co, u mnie w aptece nie ma tego spirytusu!! jutro jadę do innej:)

mariolak nie wiem jak te żele neonail się sprawują

mariolak83
15-09-2009, 20:57
ja sobie przeliczyłam tak: lampa 100 + 3x10zł żel + 10zł gilotyna i już się zwraca. ale masz rację, że kilka rzeczy jest zbędne.

hihi, przypomniałaś mi o moich cudownych pędzelkach za 1zeta :):):):)
a wiesz co, u mnie w aptece nie ma tego spirytusu!! jutro jadę do innej:)

mariolak nie wiem jak te żele neonail się sprawują
zizia mówiła ze miala z tego zestaw startowy i był ok i ze zele byly ok

Agnieszka Praska
16-09-2009, 08:52
asia najlepiej podzwonic po aptekach:D w ojej przy bloku trzeba zamawiac i 0,5L wolaja 9zl
a w miescie znalazlam apteke gdzie maja na stanie non stop i 1L kosztuje 9zl:D

mariolak najlepiej bedzie jak wejdziesz do tematu ktorych produktow nie polacamy i na 3 strony opini na nie dla designow jest tylko pare ze na jednej rece mozna policzyc :)

http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/251-jakich-produktow-oraz-firm-nie-polecacie-3.html

no ale to twoje decyzja :P:) tylko wez pod uwqge to ze jeszcze musisz sobie zel wiekszy wziasc bo tym co masz w zestwie moze 2 sety zrobicz tym bardziej jak sie uczysz:)

mysza31
16-09-2009, 12:16
Ja pierwszy zestaw kupiam na allegro z neo nail ale szczeze to nie polecam bo wielka kicha zel się nie trzyma Lampa cyfrowa ok to goraco polecam. Z allegro zamawiam zele z hurtowni z wrocławia to pewne i są super bo nawet są u nas u regionalnego przedstawiciela tylko że w hurtowni są czasem promocje a te żele to z firma Activ. pozdrawiam:P

netus0406
16-09-2009, 13:18
ZESTAW LAMPA UV, 3x ŻEL, GILOTYNA ,TIPSY HIT ! (732819606) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item732819606_zestaw_lampa_uv_3x_zel_gilotyna_tips y_hit.html) ja mam ten zestaw i nie żałuję że go kupiłam.pznokcie trzymają mi się już 4 tydzień i nic sie z nimi złego nie dzieje,teraz tylko uzupełnic trzeba

samaron
16-09-2009, 13:25
To chyba zależy kto na co trafi.

netus0406
16-09-2009, 13:34
masz rację różnie można trafić:)

iwma
17-09-2009, 15:35
Dziewczyny w takim razie może napiszcie co jest niezbedne w takim zestawie startowym,żeby można było samemu sobie skompletować.

aga
17-09-2009, 15:37
Zajrzyj tutaj ;)

http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1106-co-na-poczatek.html
(http://forum.wzorki.info/1106-co-na-poczatek.html)

iwma
17-09-2009, 16:21
Dzięki:):*:*

Karola019
18-09-2009, 22:01
Nio a ja mam dylemata :/: heeemm :/:.
Nie mam pojecia ktory zestaw wybrac
ten :

http://www.allegro.pl/item737386028_zestaw_lampa_uv_wiatrak_3x_zel_200xt ipsy_karuzela.html (http://www.allegro.pl/item737386028_zestaw_lampa_uv_wiatrak_3x_zel_200xt ipsy_karuzela.html)

czy ten:

http://www.allegro.pl/item740316112_super_zestaw_walizka_zele_tipsy_3_x_ 30_ml_zel.html (http://www.allegro.pl/item740316112_super_zestaw_walizka_zele_tipsy_3_x_ 30_ml_zel.html)


Ten pierwszy jest nie dosc ze tanszy to jeszcze ma ta lampe ktora bardzo chce miec :skacze:, he he powiedzcie mi szczerze cio o tym myslicie, na czyms uczyc sie musze i nie wiem co mam wybrac :/:.
Ja juz tak 3 tygodnie szukam i szukam i to w tym zestawie jest to i to ale za to w nastepnym nie ma tego ale za to jest cos innego ;( i juz nie wiem co mam wybrac.
Licze sie z tym ze do zestawu i tak pewno cos dokupie.
Wogole powiedzice czy te firmy cos warte sa bo ja czytam to forum non stop i juz mi sie wszystko lasuje :/:, pamietam ze o tej firmie NeoNail ktos dobrze mowil.....
PoMoCy :* :D

Ladyss
18-09-2009, 22:11
Wiesz co ja kupiłam ten drugi i nie dość ze był o 50 zł tańszy to miał 1 żel więcej, 3 a nie jedną gilotynę, 500 szablonów, 12 bloczków polerskich i chyba tyle samo pilników. Jednie tipsów miałam mniej. Walizkę którą dodają to fajna sprawa ale lepszy jest kuferek. Oblicz sobie najlepiej ile kosztują poszczególne produkty i który zestaw tak naprawdę wychodzi taniej.

aga
18-09-2009, 22:13
Ja bym wzięła pierwszy zestaw :) zdecydowanie!!
po 1 lepsza lampa, po 2 tańszy... ten drugi zestaw strasznie drogi i ta lampa... ja bym wzięła pierwszy a za te pieniądze co byś musiała dołożyć do drugiego zestawu dokupiła jeszcze kilka rzeczy
W tym drugim zestawie niby coś jest a praktycznie nic nie ma... połowa ceny to pewnie za walizkę a na początek nie jest Ci ona zupełnie potrzebna.

asia
18-09-2009, 23:12
od razu jak zobaczylam ze nr 2 jest z cyprysowej to mnie zmrozilo.. wszystko tylko nie ten:)
ten pierwszy ma śliczną lampkę:) nie wiem ile ona kosztuje, ale zdaje mi si się ze się nie opłaca w zestawie, to zalezy od ceny samej lampki.
zerknij sobie szablony i pędle u 4nails, ozdóbki itp np w jackbal, żele np w tenne

tego jest tak dużo że ciężko porównać:(

samaron
18-09-2009, 23:21
A ja nie wzięłabym żadnego, Ci sprzedawcy mający w nazwie neo i design nie mają najlepszych produktów, chociaż niektóre dziewczyny na forum wypowiadały się pozytywnie, ale to spora kasa, a nie wszystko na początek jest potrzebne, tym bardziej, że jak mówisz i tak kilka rzeczy musiałabyś dokupić. Za tę kaskę wolałabym kupić pojedyncze rzeczy nawet od kilku sprzedawców, ale tych sprawdzonych i polecanych.

Elizabeth76
18-09-2009, 23:32
Ja tak własnie zrobiłam jak pisze samaron kupilam sama lampę a reszte dokupiłam oddzielnie i zele kupiłam takie jakie chciałam ,a nie takie jak dają w zestawie:)

martitek
18-09-2009, 23:36
Ja dokładnie tez tak zrobiłam. Lampa kupiona osobno i żele, no i przybory. Tez miałam z tym problem- kupic zestaw czy wszystko osobno? Wyszło troszke drozej niz bym kupiła juz gotowy zestaw. Wczesniej na forum dowiadywalam sie jakie zele dziewczyny polecaja i kompletowałam.

asia
19-09-2009, 00:03
to jest własnie plus, wyszło ci drożej ale masz tylko to co chciałaś:)

samaron
19-09-2009, 03:06
Jakieś ozdoby to zawsze w gratisie dostaniecie, a skupić się trzeba na lampie, pędzlach i żelach.

Karola019
20-09-2009, 10:26
Nio wlasnie ta lampa z pierwszego zestawu kosztuje jakies 180 zl (ta rozowa ktora b. chce :D) , a jesli mialabym kupowac sama osobno to nie za bardzo wiem co tzn wiem ze na pedzel nie mozna zalowac,nie wiem ile pilnikow ile blokow polerskich, itd ale np jakie mam kupic zele to juz wogole nie wiem , poniewaz dopiero bede sie uczyc :(. Nie wiem czy leprze na poczatek sa te 3-fazowe czy moze 1-fazowe.

Skompletowanie zestawu sama z lapma z pierwszego zestawu wyszloby mnie o wiele drozej .... i nie wiem co mam zrobic.
Na poczatek chcialabym kupic zele na ktorych moglabym sie nauczyc robic tipsy a puzniej kupic leprze takie ktore sa dobre i sprawdzone :/: . Ehh za pare dni moj dylemat siegnie 4 tygodni :P . Nigdy nie mialam takiego dylematu jak teraz.

Z gory dziekuje za Wasze wsparcie :wstydek: :*

martitek
20-09-2009, 11:04
Karola, poczytaj sobie te posty i bedziesz wiedziala wtedy jakie zele dziewczyny polecają, na jakich pracują, a także jaki sprzet jest potrzebny :kwiatek:

http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie.html

http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/138-na-jakich-zelach-pracujecie.html

http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/228-sprzet-do-zelkow.html

To miłej lekturki :)

a jak nie bedziesz czegos wiedziec to pytaj :przytul:

asia
20-09-2009, 13:36
Nio wlasnie ta lampa z pierwszego zestawu kosztuje jakies 180 zl (ta rozowa ktora b. chce :D) , a jesli mialabym kupowac sama osobno to nie za bardzo wiem co tzn wiem ze na pedzel nie mozna zalowac,nie wiem ile pilnikow ile blokow polerskich, itd ale np jakie mam kupic zele to juz wogole nie wiem , poniewaz dopiero bede sie uczyc :(. Nie wiem czy leprze na poczatek sa te 3-fazowe czy moze 1-fazowe.

Skompletowanie zestawu sama z lapma z pierwszego zestawu wyszloby mnie o wiele drozej .... i nie wiem co mam zrobic.
Na poczatek chcialabym kupic zele na ktorych moglabym sie nauczyc robic tipsy a puzniej kupic leprze takie ktore sa dobre i sprawdzone :/: . Ehh za pare dni moj dylemat siegnie 4 tygodni :P . Nigdy nie mialam takiego dylematu jak teraz.

Z gory dziekuje za Wasze wsparcie :wstydek: :*



moim zdaniem lepsze na początek 1 fazowe i jeżeli dopiero zaczynasz się uczyć to moim zdaniem nie ma sensu kupować za drogich pędzli. ostatnio kupiłam w sklepie za zeta dokładnie takie same nylonowe pędzle do żelu jakie są na allegro (tylko z inną rączką).
do żelu nylonem mi się dobrze pracuje a także sobolem

przeczytaj tematy podrzucone od martitka:)

milunia
28-09-2009, 14:49
Witam ! Bardzo chciałabym się nauczyć przedłużać paznokcie. Na razie na kurs iść nie mogę, więc chcę sie sama troszkę nauczyć :) ale do tego potrzebne mi jest zaopatrzenie :) znalazłam na allegro kilka zestawów. Doradźcie mi proszę czy się opłaca kupić coś takiego i które byłyby by najlepsze. Z góry dziękuję za pomoc :* wklejam linki do zestawów :

OGROMNY -47 elementów ZESTAW DO PAZNOKCI LAMPA UV (743030828) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item743030828_ogromny_47_elementow_zestaw_do_pazno kci_lampa_uv.html)

EM+ZESTAW+LAMPA UV, ŻELE,TIPSY+OZDOBY+SZABLONY (742900296) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item742900296_em_zestaw_lampa_uv_zele_tipsy_ozdoby _szablony.html)

V&P ** WIELKI ZESTAW XXL : ŻELE+LAMPA+RESZTA (744093967) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item744093967_v_p_wielki_zestaw_xxl_zele_lampa_res zta.html)

ivonna70
28-09-2009, 14:53
Nie doradzę Ci zestawu, bo nie znam żadnej z tych firm jeśli chodzi o żele. Ja na początek proponuję tanie produkty allepaznokcie, bo je sprawdziłam i wiem, że dobrze się trzymają.

Agnieszka Praska
28-09-2009, 14:56
ja napisze tylko ze w 3 zestawie sa tipsy za 3,5zl z hurtowni z badziewiem:oprzynajmniej po tyle maja w hutrowni u nas chinczycy;) i sa gow** warte:/:
jesli reszta produktow jest taka jak te tipsy to bym zrobila jak radzi ivona:)tanie i przynajmniej sprawdzone

mariolak83
28-09-2009, 14:58
proponuje tutaj zajrzyj... ten temat już był poruszony być może coś znajdziesz dla siebie http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1364-gotowe-zestawy-z-allegro-co-o-tym-myslicie.html

Kamis
28-09-2009, 14:58
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1364-gotowe-zestawy-z-allegro-co-o-tym-myslicie.html

Jeszcze tutaj poczytaj http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1106-co-na-poczatek.html
może warto by było samemu skompletować wtedy będziesz miała pewność że nie masz niepotrzebnych rzeczy, trochę więcej roboty ale chyba warto :)

majkarodzik
28-09-2009, 14:59
Napewno cos znajdziesz tutaj:dobrarada - ozdoby do paznokci, tipsy, akryle, żele UV, brokat (http://www.dobrarada.com.pl/)
Serdecznie witamy w naszej hurtowni - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/)

Chocolata
28-09-2009, 14:59
Trzeci zestaw ma w skladzie produkty allepaznokcie i chyba ten jest najbezpieczniejszy. Pozostałych też bym się obawiała bo zupelnie nie znam nazw. Wejdź sobie jeszcze moze na stronę dobrarada.pl i tam zobacz. Moze sama skomponujesz sobie podobny zestaw i duzo taniej;) Dobrarada jest też na allegro pod nickiem dekorynka i ma polecane a tanie produkty.

milunia
28-09-2009, 15:11
dziękuję za rady :* popatrzę na tych stronkach :)

---------- Dodano o godzinie 14:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:10 ----------

Zestaw startowy do Ĺźelu nr.6 - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/Zestaw_startowy_do_zelu_nr6_4010.html) a co o tym myślicie ? opłaca się ?

Gość
28-09-2009, 15:14
ja bym ci doradzała znaleźć naprawde dobre produkty (jeśli juz chcesz koniecznie na allegro) i kupić (samemu poskładać) zestaw- czy tak czy siak za przesyłkę zapłacisz tylko raz, ale wybierz jakies możliwie najlepsze produkty. te dwa pierwsze wydają mi sie o kant d***y rozbić zwłaszcza że dziwewczyny nie za dobrze oceniają te żele. jeśli tak bardzo się upieroasz na zestaw gotowy to z przymrużeniem oka można zerknąć na ten 3ci
V&P ** WIELKI ZESTAW XXL : ŻELE+LAMPA+RESZTA (744093967) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item744093967_v_p_wielki_zestaw_xxl_zele_lampa_res zta.html)
a z tej firmy ja mam akryl, nie jest jakiś tam rewelacyjny, ale taki w porządu, nie wiem jak u nich stoją żele.

sylwia-p_86
28-09-2009, 15:17
Osobiście bym skompletowała sama zestaw bo jesli kupisz żele niedobrej marki to będziesz się stersować,że robisz coś źle,a akurat może to być wina produktów...z drugiej strony na początku będziesz je bardzo marnować.Więc wybierz firmę, która jest pośrodku :)

PAZURKOMANIA
28-09-2009, 21:48
radziłabym skompletowac zestaw samemu..ale jezeli wolisz kupic którys z tych 3 w/w, to preferuje ten 3 uzywam zeli kolorowych z alle paznokcie i sa spoko jak na ta cene, próbowałam tez kiedys cleara i jak na poczatek tez nie jest zły..:)

---------- Dodano o godzinie 20:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:45 ----------

zestaw srodkowy ma ładny kolor lampy..ale nic pozatym,zele sa do d..za przeproszeniem,nawet jak na poczatek..:)
żeli tej 1 firmy nie znam wiec nie pomoge..:)

AtelierStylizacji Carolla
28-09-2009, 22:27
hm..a ja uwazam tak jak wszesniej pisano ze powinnas poszukac dobrej firmy- tyle jest jej na rynu- nie przez allegro ale w hurtownniach i u dystrybutorów, gdzie ci doradza co tak naprawde masz kupic

wiele rproduktów w zestawach jest nic nie warte i wielu w nich brakuje
jesli chcesz podchodzic profesjonalnie do stylizacji poczytaj na forach co dziewczyny polecaja, i sama skomponuj sobie zestawik
wierz mi bedziesz w pełni usatysfacjonowana
bo po co wdawac pieniadze na badziewie ??

DoMisiaczek
04-10-2009, 00:16
ja mam zestaw startowy z firmy neonail i jestem zadowolona pazurki trymaja 3 tydz i mysle ze jak na poczatek wystraczy:)

DoMisiaczek
04-10-2009, 00:23
a ja zaryzykowałam i kupilam zestaw startowy z allegro , naonail:) jestem zadowolona paznokcie się trzymają , ale wiadomo każdemy odpowiada co innego mi na poczatek wystarczy :)

GeNoShA
06-10-2009, 15:09
ja swój pierwszy zestaw kupiłam na allegro. generalnie bylam z niego zadowolona, ale w tej chwili uważam, że lepiej byłoby zrobić liste niezbędnych rzeczy i kupić wszystko w hurtowni. tak sie składa, że od czasu do czasu zaglądam do allepaznokcie w swoim mieście i za tą sama cenę (lub nawet niższą) skompletowalabym sobie zestaw u nich na miejscu, a dodatkowo daja od siebie mnóstwo gratisów, które samemu można sobie wybrać wg własnych potrzeb (dużo więcej niz w zestawie). osobiście gdybym miała drugi raz kupować wszystko od początku, nie kupowałabym na allegro.

tasiorek86
31-10-2009, 14:27
Witam :)
Zastanawiam sie nad zakupieniem takiego zestawu, mam 2 na oku
Nagelset Nagelstudio Set Nail Set Profi + Emmi UV Lampe bei eBay.de: Sets (endet 08.11.09 22:16:22 MEZ) (http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330372691742&ssPageName=STRK:MEWAX:IT)
albo taki
MEGASET: Lichtgerät 36W + Tischleuchte + Staubabsauger bei eBay.de: Sets (endet 01.11.09 19:06:33 MEZ) (http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350271899592&ssPageName=STRK:MEWAX:IT)
chcialabym tylko sobie robic tipsy, mam male dziecko wiec narazie czasu brak na wypad do kosmetyczki albo kurs (chociaz ten mam zamiar napewno zrobic, jak bede miala wiecej czasu) Mam nadzieje ze ktos mi doradzi, troche poczytalam i wiem ze te zele moga byc do niczego ale jest ich malo wiec i tak szybko sie skoncza to potem juz sobie kupie lepsze, tylko nie wiem czy te lampy beda ok... Na poczatek mi starczy ale ktory zestaw wybrac? prosze wiec o pomoc. Moze kiedys kupie lepszy sprzet zobacze jak mi sie spodoba robienie tych pozurkow. Skompletowanie wszystkiego co potrzebne osobno wyszloby dla mnie duzo drozej dlatego wybralam zestaw...
z gory dziekuje za jakas pomocna opinie

tasiorek86
31-10-2009, 14:45
Wiem ze byly juz takie tematy, ale napisalam pod jednym i nikt nie odp. :/:
Witam :)
Zastanawiam sie nad zakupieniem takiego zestawu, mam 2 na oku
Nagelset Nagelstudio Set Nail Set Profi + Emmi UV Lampe bei eBay.de: Sets (endet 08.11.09 22:16:22 MEZ) (http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330372691742&ssPageName=STRK:MEWAX:IT)
albo taki
MEGASET: Lichtgerät 36W + Tischleuchte + Staubabsauger bei eBay.de: Sets (endet 01.11.09 19:06:33 MEZ) (http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350271899592&ssPageName=STRK:MEWAX:IT)
chcialabym tylko sobie robic tipsy, mam male dziecko wiec narazie czasu brak na wypad do kosmetyczki albo kurs (chociaz ten mam zamiar napewno zrobic, jak bede miala wiecej czasu) Mam nadzieje ze ktos mi doradzi, troche poczytalam i wiem ze te zele moga byc do niczego ale jest ich malo wiec i tak szybko sie skoncza to potem juz sobie kupie lepsze, tylko nie wiem czy te lampy beda ok... Na poczatek mi starczy ale ktory zestaw wybrac? prosze wiec o pomoc. Moze kiedys kupie lepszy sprzet zobacze jak mi sie spodoba robienie tych pozurkow. Skompletowanie wszystkiego co potrzebne osobno wyszloby dla mnie duzo drozej dlatego wybralam zestaw...
z gory dziekuje za jakas pomocna opinie
http://forum.wzorki.info/images/keepupfashion/misc/progress.gifA moze ktos poda mi konkretna firme lampy to moze znajde cos lepszego...

szpila59
31-10-2009, 14:53
To, że nikt nie odpisał po 10 minutach, nie znaczy, że nikt Ci nie odpowie np. po kilku dniach. Wielu osób nie ma w domu mimo że jest sobota, dużo jest na zakupach, sprzata... wystarczy trochę poczekać. :)
Poczekaj cierpliwie na odp. w tym temacie :
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1364-gotowe-zestawy-z-allegro-co-o-tym-myslicie-3.html
A tutaj możesz zapytać się o żele, lampy itd. oraz poczytać opinie :
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/1106-co-na-poczatek.html
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1506-ankieta-najlepszy-cover-zel.html
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1439-ankieta-najlepszy-zel.html
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1405-ankieta-wybieramy-najlepszy-zel-do-frencha.html
http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/608-wszystko-o-paznokciach-zelowych-produktach-itd.html
Sprzedawcy i Produkty - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/)
Sprzęt do przedłużania paznokci - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/)

unita
31-10-2009, 15:13
szczerze? nie kupilabym zadnego i jezeli faktycznie chcesz robic tylko sobie nie kupowalabym zestawu tylko pojedynczo, za minimum niezbedne do przedluzenia paznokci (jezeli nie zalezy ci na jakosci, a zele w tych zestawach nie sa dobrej jakosci) zaplacisz mniej. Najdrozsza bedzie lampa, ktora dostaniesz ju za 20euro, do tego tipsy 3,50euro, klej 2euro,cleaner 2 euro i 3 zele po 5 euro, pilniki i bufer 3 euro, patyczki 50 centow i waciki bezpylowe 2 euro , obcinaczki 4 euro to masz razem 54 euro:)

tasiorek86
31-10-2009, 16:26
dziekuje bardzo, poszperam jeszcze troche i zobacze :)

---------- Dodano o godzinie 15:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:59 ----------

sa tez takie zestawy po 50 euro ale ja patrzylam na te troche drozsze, tylko nie mam pewnosci czy drozsze okaze sie lepsze, takie lampy (z tego jednego zestawu co ma 4 czasy 30, 90, 120 i 180 sek.) to kosztuja wiecej, od 40, 50 €. Kurcze nie wiem, takiego badziewia znowuz tez bym nie chciala, nie musi byc drogi profesjonalny sprzet ale tez nie wielka lipa. Duzo maja pozytywnych opinii, jeden 100% a drugi 99.9%

---------- Dodano o godzinie 15:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:21 ----------

Tunnel Digital 36 Watt - Professional Products M. Naumann GmbH Onlineshop (http://www.fingernagel.de/shop/product_info.php?info=p769_Tunnel-Digital-36-Watt.html)
ta sama co w tym jednym zestawie

dor@
04-11-2009, 07:36
nie wiem jak jest teraz, ale jak ja kupowalam zestawik to byla poprostu porazka. oczywiscie nie majc zielonego pojecia o zelach i robieniu paznokci upatrzylam sobie zestawik i wydawal sie ok, ale po zakupie okazalo sie ze z niego dobry byl tylko pilnik, blok cazki do tipsow i lampa:) reszta nie nadawala sie kapletnie do niczego. Zele wogole sie nie utwardzaly w lampie. wszystko poszlo do smietnika i musialam kupic osobno, no ale czlowiek uczy sie na bledach jak zawsze

Kamis
04-11-2009, 09:56
niestety nauka kosztuje ..

dzoana
04-11-2009, 10:10
ja miałam bardzo podobnie :)

aneczka19895
04-11-2009, 10:25
Ja np złożyłam sobie zestaw z Reni Nail na allegro i szczerze mówiąc jestem z niego zadowolona. Dopiero zaczynam ale jakoś nawet względnie mi to idzie (jak będę mogła dodawać już fotki to się pochwalę :D) za całość dałam 250zł z przesyłką.

malenstwoo
06-12-2009, 12:53
witam,
mam pytanko co sadzicie o tym zestawie
XXXL ZESTAW+LAMPA+4x 15ML ZELE+10xPILNIK+10xOZDOBY (827750112) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item827750112_xxxl_zestaw_lampa_4x_15ml_zele_10xpi lnik_10xozdoby.html)

czy to jakas lipa bo cena moim zdaniem troche za niska hm...?
mowie tutaj o domowym robieniu paznokci nie jakims pro... ew co proponowalybyscie dokupic do tego zestawu?

z gory dzieki za odpowiedz

ulenka
06-12-2009, 13:17
malenstwoo ja od podobnego zestawu zaczynałam, jeżeli chodzi o żele w moim przypadku były do niczego. Warto na sam początek zaopatrzyć się w taki starter. Ja nie żałuje :good:

malenstwoo
06-12-2009, 14:52
dziekuje za odpowiedz:)

marlena901
07-06-2010, 21:31
Ja zakupiłam zestaw startowy akryli z allegro firmy Allepaznokcie. Sczerze to nie wiem co powiedzieć o nich bo dopiero 1 raz zakładałam dziewczynie akryle. Biały mam wrażenie że szybko schnie i nie da się formowac uśmiechu a róż taki bardziej pod brzoskwiniowy. Ale jak na początek to mi wystarczy.

Kasienkaa
07-06-2010, 21:37
Moim skromnym zdaniem gotowe zestawy nie są najlepsze .. często są ze złej firmy albo za to mają złe lampy. najlepiej wszystko skompletować samemu .. ja tak zrobiłam i drugi raz zrobiłabym to samo ale wybrałabym inną lampę :)

RedSunset
07-06-2010, 22:03
mnie też się wydaje, że do tych zestawów wrzucają chiński badziew, byle tego było dużo:/: ale co kto woli...
wychodzę z założenia że lepiej samemu skompletować sobie zestaw - niekoniecznie z drogich firm...
Ja miałam kurs w Perfect Lady - dostalam od nich zestaw startowy i po wykorzystaniu tych produktów na naukę doszłam do wniosku że niestety ale po za płynami (odtłuszczacz, primer, liquid i płyn do pędzli) nigdy niczego od nich nie kupię... No nie wiem, mnie ta firma nie podeszła! Zele po kilku dniach się zapowietrzały, żółkły, pękały, tak samo akryle...I już miałam zamiar tym wszystkim walnąć do kosza, ale stwierdziłam że spróbuję jeszcze innej firmy... Kupiłam żel z clear Activa, white z IBD,akryle z Charismy i na maziajce kupiłam akryle z alle paznokcie!! I wszystkie moje problemy się skończyły... Pazurków nie umiem robić jeszcze takich jak bym chciała ale przynajmniej nic mi nie odłazi i nawet alle okazały się dobre :)
Także doradzam kupno kilku produktów z różnych firm.... Ma się wtedy możliwość porównania ich jakości...

Ellemi
15-06-2010, 00:45
ja mam pytanko czy mogła bym dać propozycje ale nie Allegro tylko z hurtowni kosmetycznej ponieważ mam dylemat i nie wiem czy był by to dobry zestaw ?

gattina
15-06-2010, 00:47
Ellemi, po to jest forum :) Dawaj propozycje.

Ellemi
15-06-2010, 00:50
03. Zestaw startowy do Ĺźelu nr.3 biała lampa 6 x Ĺźel - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/_03_Zestaw_startowy_do_zelu_nr3_biala_lampa_6_x_ze l_2432.html) ten jest troszkę tańszy

02. Zestaw startowy do Ĺźelu nr.2 róşowa lampa 6 x Ĺźel - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/_02_Zestaw_startowy_do_zelu_nr2_rozowa_lampa_6_x_z el__4974.html) i coś takiego

No kusi mnie na któryś, ale wolę się zapytać doświadczonych. :)

gattina
15-06-2010, 00:54
Ellemi,tutaj masz temacik, gdzie nasza Samaron sprzedawała zestawy :) http://forum.wzorki.info/kosz/2560-sprzedam-rozbudowany-zestaw-zelowy.html Napisz może do niej na priv czy nie ma jakiegoś, albo coś. Bo to właśnie te same są z allepaznokci :) Moze taniej bedzie, albo więcej czegoś? Na pewno gratisów jest mnóstwo :D

IWONAUMINSKA
15-06-2010, 11:26
doradzano mi gdy kupowałam niedawno swój pierwszy zestaw startowy, aby unikać produktów typu żel itp z allegro - lepiej zaopatrzyć się u przedstawicieli firm renomowanych, co innego np lampa ozdoby czy przeróżne dodatki, które bywają w korzystnych cenach :)

andzia2209
18-06-2011, 20:24
Witam mam pytanie co myslicie o tym zestawie bardzo proszę o odpowiedz bo go zamówiłam inie wiem czy dobrze zrobiłam:D;(

---------- Dodano o godzinie 19:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:22 ----------

ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x15, TIPSY, KLEJ,PILNIK (1668044745) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/zestaw-lampa-uv-36w-zele-3x15-tipsy-klej-pilnik-i1668044745.html)
Bardzo mi zależy na waszej opini dopiero zaczynam przygodę z żelami i tipasami ale bardzo lubie to robić to moje wielkie hobby!!!!!
Pozdrawiam:D:D:D

aga774
19-06-2011, 11:40
Ja zaczynałam od tego zestawu :P Jestem zadowolona choć żele mam teraz od Dr ale jak do ćwiczenia jest ok :ok:Nie wiem jak z tipsami bo ja tylko formy używam,żele miałam te w różowych pojemniczkach a nie białych mam nadzieję że są ok.

katarynka89
19-06-2011, 11:44
a ja sobie urzywany zamówiłam do żeli :/ za 60zł chodziło mi o lampę 36w 4 lampy :) do tego żele jakiejś pewnie słabej firmy , ale do nauki będą musiały wystarczyć, pełny żel nabłyszczający z pędzelkiem. i podstawa primer, pilniki,ozdoby itd :/ za tą cene napewno było warto jakie te żele by niebyły :D

http://allegro.pl/zestaw-do-tipsow-plus-lampa-i1656226060.html

gattina
19-06-2011, 12:58
Niektóre dziewczyny polecają nawet reni nail więc nie wiem czy takie słabe ;)

Ale nawet do nauki żele powinny być lepsze, bo skąd wiadomo czy to Wasza wina jak coś nie wyjdzie, czy to wina żeli.

katarynka89
19-06-2011, 14:59
ja własnie na temat tej firmy słyszałam różne opinie więc ocenię jak sama przetestuję :D jakiś przeźroczysty żel mam już więc chodziło o biały i mleczny :D No i o lampę bo mam jeszcze w spadku po mamie pegy sage z przed ok 13 lat :D i co dziwne jeszcze świeci <haha> no ale już czas żeby ją na emeryturę wysłac :D

andzia2209
19-06-2011, 16:29
Dziękuje Ci bardzo teraz wiem że dobrze zrobiłam!!!! A myslałam nad tym zestawiem chyba ze 2 tygodnie juz mój mąż się ze mnie śmiał!!!!! Pozdrawiam i mam nadzieję że ja niedługo dodam zdjęcia moich pazurków!!

agnieszka-x
19-06-2011, 16:44
andzia2209 nie znam tych żeli wiec trudno mi powiedzieć czy są dobre, ale lampa, pilniczki, gilotyna, i cała reszta na pewno ci się przydadzą. Cena jest mała ale jak żele okażą się dobre to było warto kupić. Do nauki napewno będą się nadawały potem zawsze możesz zmienić żele :)

andzia2209
20-06-2011, 10:15
Agnieszka-x wielkie dzięki własnie tez tak pomyślałam wrazie czego w każdej chwili moge przecież wymienic żele a sprzed za taka cene to dobry interes!!! Dam znac jak zrobie swoję pierwsze pazurki i ocenie czy było warto!!!! Życze miłego Poniedziałku!!!!

kasandra262
20-06-2011, 10:56
Ja zaczynałam też na zestawie z Allegro i jestem nie zadowolona, i tak z czasem musiałam dokupić sobie większość rzeczy , przeważnie wrzucają najgorsze barachło , nie mówię że zawsze :P ja myślę że lepiej skompletować sobie samemu zestawik :D

sztynka
20-06-2011, 11:57
Żele Z tego zestawu, na pewno zużyj tylko na ćwiczenia, bo sa do bani, zrazisz się do tej pracy. Kupuj inne żele od razu mówię, I-Nails, Modena, Basic, tanie i sprawdzone.

myleek
21-06-2011, 14:33
Cześć dziewczyny! :)
Też jestem zainteresowana kupnem zestawu startowego, zastanawiałam się długo nad tym czy kupić gotowy zestaw, czy skompletować go sama, czytałam dużo opinii. Jednak zdecydowałam, że na poczatek wolę gotowy :) Ale nie mam zielonego pojęcia jaki wybrać, bo dużo czytałam na ten temat i opinie sa tak podzielone, że zgłupiałam :( mam kilka na oku i chciałabym, żebyście doradziły :kwiatek:

ZESTAW DO ZELU LAMPA UV 3x15ml ŻEL MEGA ILOŚĆ (1666035499) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/zestaw-do-zelu-lampa-uv-3x15ml-zel-mega-ilosc-i1666035499.html)

DUŻY ZESTAW 6xŻELE+TIPSY+LAMPA UV+.....= WSZYSTKO! (1660548093) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/duzy-zestaw-6xzele-tipsy-lampa-uv-wszystko-i1660548093.html)

A&P ZESTAW DO ŻELU nr.7. naklejki 3D gratis ! (1652198142) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/ap-zestaw-do-zelu-nr-7-naklejki-3d-gratis-i1652198142.html)

i jeszcze ten co andzia2209 ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x15, TIPSY, KLEJ,PILNIK (1677601791) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/zestaw-lampa-uv-36w-zele-3x15-tipsy-klej-pilnik-i1677601791.html) , bo wydaje się być ciekawy. Więc jak Ci przyjdzie, to mogłabyś napisać czy warto było? Bo też bym wzięła jeśli coś.
Chyba, że doradzicie mi któryś z pozostałych. Z góry dziękuję :)

samaron
21-06-2011, 14:47
Pierwszy i drugi zdecydowanie odpada, lampy są tylko 14 watowe, na 2 żarówki. Poza tym tak to wszystko potaniało, że wydaje mi się, że nie ma różnicy w jakości, wszyscy biorą od tego samego chińczyka, tylko naklejki z logo mają inne. Zwracać uwagę na lampy, a reszta... jestem pewna, że prawie każdą inną rzecz z tych zestawów wymienicie na lepszą po krótkim czasie.

butterfly 1
21-06-2011, 19:49
Gdybym miała wybrać z tych czterech wybrałabym ten trzeci i dokupiłabym jeszcze primer , płyn do czyszczenia pędzelków i płyn do dezynfekcji rąk ,bo chyba tego tam nie ma. Ja też mam zestaw startowy ale z sunny nails i jestem z niego zadowolona ale nie mam porównania z innymi firmami no i jestem na etapie nauki więc nie jestem jeszcze wymagająca.

myleek
21-06-2011, 22:23
właśnie ja też będę na etapie nauki, więc nawet nie wiem co będzie najlepsze :) a może coś takiego?
jaapee :: ZESTAW Startowy (Z9) z lampa UV 36W! (http://www.jaapee.pl/index.php?p4451,zestaw-startowy-z9-z-lampa-uv-36w)
co o tym sądzicie? Kurcze, nie wiedziałam, że to będzie takie trudne, żeby się zdecydować na coś :)

anetta280
21-06-2011, 23:37
myleek bardzo fajny zestaw, ja chyba bym się skusiła, tylko jedna uwaga jeśli chciałabyś pracować na formach to proponuję zakupić szerokie, są zdecydowanie lepsze :)

myleek
22-06-2011, 17:07
Dzięki bardzo, może się jednak skuszę na ten zestaw :) mam nadzieję, że żałować nie będę i za jakiś czas będę mogła się chwalić swoimi pracami :)

sztynka
22-06-2011, 17:28
Bardzo fajny zestaw :ok:

myleek
22-06-2011, 17:53
Teraz już się zdecydowałam :) zamawiam! :D Dzięki :)

DiamondShine
24-08-2011, 12:45
mi pierwszy zestaw kupili rodzice w gimnazjum jak bylam w londynie z argosu i to byl najwiekszy blad ;)))

carmenita
24-08-2011, 22:14
ja też pierwszy zestaw kupiłam z allegro, ale z taką totalnie bublowatą lampą i niestety ile stresu się najadłam to moje...:/:. Po pół roku kupiłam normalną tunelową i używam jej po dziś dzień a i produkty zaczęłam kompletować osobno z hurtowni a nie z allegro.

pysialali
26-08-2011, 00:38
Również pierwszy zestaw miałam z allegro. Lampę mam do dnia dzisiejszego i nie moge na nia zlego slowa powiedziec. Zele były firmy simply nails i to na nich sie uczyłam. Byłam zadowolona bardzo i jezeli bym miała komuś polecić zestaw na początek to właśnie ten. Był super :P:)

kobitka
28-08-2011, 23:46
ja takze swoj pierwszy zestaw zakupilam na allegro, akrylowy byl od naildesign i kompletnie nie umialam sie nim bawic ;/ akryle pozostaly mi do dzis ale jakos brak checi by ich uzywac . zas zelowy kupilam z zelami bodajze sunny nails i przezroczysty i rozowy wydawalo mi sie ze sa ok ( bialy byl okropny ) ale jak dokupilam kolejne zele m.in ibd , to dopiero wtedy zobaczylam roznice :)

teraz po ponad roku nie kupilabym juz zestawu na allegro, wolalabym kompletowac sama bo i tak wiele potrzebnych rzeczy musialam dokupic ;/

kamcia2306
02-10-2011, 02:30
ja takze swoj pierwszy zestaw zakupilam na allegro, akrylowy byl od naildesign i kompletnie nie umialam sie nim bawic ;/ akryle pozostaly mi do dzis ale jakos brak checi by ich uzywac . zas zelowy kupilam z zelami bodajze sunny nails i przezroczysty i rozowy wydawalo mi sie ze sa ok ( bialy byl okropny ) ale jak dokupilam kolejne zele m.in ibd , to dopiero wtedy zobaczylam roznice :)

teraz po ponad roku nie kupilabym juz zestawu na allegro, wolalabym kompletowac sama bo i tak wiele potrzebnych rzeczy musialam dokupic ;/


01. Zestaw startowy do żelu nr.1 różowa lampa - 6 x żel plus 10szt. naklejek 3D gratis ! - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.pl/4971--01-zestaw-startowy-do-zelu-nr1-rozowa-lampa-6-x-zel-plus-10szt-naklejek-3d-gratis-.html)
Czy Waszym zdaniem ten zestawik jest godny polecenia? Jeżeli chodzi o jakość żeli i materiałów z tej firmy jest dobra?

natalia268
02-10-2011, 10:41
Po pierwsze przejrzyj cały ten temat.. ma tylko 5 stron

po drugie : http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/1020-alle-paznokcie.html (wyszukiwarka nie gryzie :))

AguchaG
03-12-2011, 14:55
A co sadzicie o takim zestawie?:)

M&W ZESTAW STARTOWY DO ŻELU MEGA 258,99zł (1947153651) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/mw-zestaw-startowy-do-zelu-mega-258-99zl-i1947153651.html)

kalaa
03-12-2011, 18:23
AguchaG - jeśli chodzi o tą lampę, to mogę polecić, mam taką samą i działa bez zarzutu ;) a jeśli chodzi o produkty allepaznokcie, to zajrzyj do tematu o tych produktach, poczytaj czy będą Ci odpowiadały. http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/1020-alle-paznokcie.html
Na początek myślę, że taki zestaw byłby ok.. pozdrawiam :)

ingusia_sz
19-01-2012, 10:00
witajcie dziewczyny jestem na etapie wyboru zestawu no i standardowo pierwsze co to allegro przeszukałam
wpadł mi w oko taki zestaw :

ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x15, TIPSY, KLEJ,PILNIK (2057186291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/zestaw-lampa-uv-36w-zele-3x15-tipsy-klej-pilnik-i2057186291.html)

co o nim sądzicie.

dziękuje :kwiatek:

Jezabel
20-01-2012, 10:56
Też jestem zainteresowana opinią na temat tego zestawu :-):)

ingusia_sz
20-01-2012, 11:13
już kupiłam:D:D dwa tygodni jak wybieram i wybrać nie mogę,więc już wybrałam. Myślę że nie popełniłam dużego błędu. Wszystko ma co potrzebne na początek. Jak już dotrze do mnie to się wypowiem.
Dziękuje dziewczyny za wszystkie wskazówki które znalazłam
pozdrawiam :kwiatek:

agarym
14-03-2012, 20:07
Witam
Chciałabym zakuić też taki zestaw startowy. Bardzo proszę o opinie :)

rudzia1985
14-03-2012, 20:15
Jaki ?
Nie podalas linka...

agarym
14-03-2012, 20:29
ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x15, TIPSY, KLEJ,PILNIK (2057186291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/zestaw-lampa-uv-36w-zele-3x15-tipsy-klej-pilnik-i2057186291.html)
Proszę o oipnie.

ewusek1984
17-11-2012, 12:18
Witam jestem tu nowa.przepraszam,ale się podłącze pod ten temat-nie będę tworzyć nowych tematów(też to samo napisałam sprzęt do żelków-bo nie wiedziałam w którym powinnam napisać,za co moderatorzy przepraszam:) ).duzo czytałam ale potrzebuje rady który zestaw z tych dwóch wybrałybyście?

04. NOWY ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x5, TIPSY KLEJE PILNIKI - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna
czy
jaapee * BIG ZESTAW DO ŻELU * LAMPA 36W+ZELE+... (2785963526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


bardzo dziękuję odpowiedź

katrina89
03-07-2013, 23:26
ja zakupilam zestaw z ebay, wiem ze jakosc nie bedzie szalowa za ta cene ale chcialam zobaczyc czy to jest w ogole dla mnie zanim wydam setki funtow na szkolenie i na wszystko co mi potrzebne

zobaczymy

nanami7
03-07-2013, 23:59
Katrina przykro mi ale tanie zestawy czesto moga zniechecic i nie bedziesz chciala tego robic bo np pazurki sie nie beda trzymac... Moze nie przez Twoja niewiedze ale przez kiepska jakosc produktow.

katrina89
04-07-2013, 00:33
Katrina przykro mi ale tanie zestawy czesto moga zniechecic i nie bedziesz chciala tego robic bo np pazurki sie nie beda trzymac... Moze nie przez Twoja niewiedze ale przez kiepska jakosc produktow.
bede robic tylko na sobie wiec luz, nie boje sie ze by sie nie trzymaly czy cos tylko chodzi mi o samo nakladnie zelu czy cos tam takie rzeczy.
Jesli bym widziala ze cos z tego bedzie zainwestuje w kurs i reszte, na razie nie widze sensu jesli nie wiem co chce robic, zawsze lubilam sobie zdobic naturalne paznokcie od kiedy mialam 15lat, jednak juz troche czasu minelo a teraz nie wiem sama, nie chce wywalac 500-700funtow w bloto na kurs i kolejne tyle na sprzet jesli bym miala nie miec do tego drygu.
moze zle mysle ale zobaczymy :strach::crazy:

lampe juz mam kupilam osobno zeby nie byla taka najgorsza znow jak cos to sprzedam dalej, a reszta z zestawu.
jutro przyjdzie to zobaczymy, co ma byc to bedzie ;)

Mysiaczeq
07-07-2013, 17:18
zakup zele i inne produkty do stylizacji u dobrej rady, tanizna a jakosc dobra ;) i bedzie sie trzymalo i nie wydasz majatku ;) ja tez zaczynalam od byle czego i zaluje bo wyrzucilam kase w bloto... :(

nanami7
07-07-2013, 21:07
Katrina wiadomo kazdy przedstawia swoj punkt widzenia, ale nie jestes pierwszą osobą na forum która kupila zestaw z allegro a pozniej sto pytan dlaczego sie cos dzieje, dlaczego sie nie trzyma itp. Nie bedziesz wiedziala, czy to wina aplikacji, czy kiepskiej jakosci produktow... ale jak sobie tam chcesz. Ja trzymam kciuki i podziwiam za odwage ze chcesz probowac ;)

i nie odbierz mnie zle, po prostu juz wiem ze pozniej jest placz i zgrzytanie zebow hihi ;)

katrina89
08-07-2013, 01:03
mieszkam w UK wiec przesylka jak za zboze by mnie wyniosla nie oplaca sie kompletnie :/:

na razie na sobie poprobuje.
Ale na kurs chcialabym isc bardzo. Od 15 roku zycia chcialam ale zawsze mi kazdy wmawial zeby isc na studia bo 'co to za praca' i na kurs kasy nie mialam, teraz na szczescie zarabiam sama i nikt mi nie bnedzie rzadzil :ok: wiec jako ze ja uparciuch to na kurs pojde predzej czy pozniej, zalezy od kasy i tego czy bede miala przerwe na studiach na troche zeby sobie cwiczyc po kursie :):]
jesli bede miala czas

prosze o nie cytowanie postów, które znajdują sie bezposrednio nad naszym //Nanami

Zielona
06-09-2013, 09:57
Hej dziewczyny :)
Chcę zakupić swój pierwszy zestaw żelowy i znalazłam coś takiego:
Zestaw Żelowy za 99zł? TAK 33 Elementy MEGA JAKOŚĆ (3521081101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/zestaw-zelowy-za-99zl-tak-33-elementy-mega-jakosc-i3521081101.html)
Zamówiłabym pewnie od razu ale koleżanka namawia mnie, żebym wzięła sobie od razu lepszą lampę, a nie taką małą i u tej samej osoby poleca mi zestaw, który kosztuję ale że zamówię "raz a dobrze":
GIGA ZESTAW Żelowy Dla Każej Profesjonalistki!!! (3506584444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/giga-zestaw-zelowy-dla-kazej-profesjonalistki-i3506584444.html)
Nie jestem profesjonalistką ale koleżanka twierdzi, że apetyt wzrośnie w miarę jedzenia i po co wydawać dwa razy i trzymać stary sprzęt?
Na tą osobę sprzedającą się zdecydowałam, bo ma po jednym neutralnym i negatywnym komentarzu a u innych jest tego pełno i się boję oszustwa. Zamawiał ktoś u tego sprzedającego? I który zestaw byście polecały?

marylin
06-09-2013, 11:54
Różnica między jednym a drugim zestawem jest taka,że głownie jest inna lampa i(poczytaj troszkę) ta z droższego zestawu nie jest polecana przez dziewczyny
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/230-lampa-uv-zakup-lampy-uv-led-23.htmlZ kolei ta druga lampa jest na jedną żarówkę i długo będzie utwardzać.Znalazłam np. taką lampę u tego sprzedawcy:
LAMPA UV 36W Do Manicure Żelowego, Hybrydowego (3511704994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-36w-do-manicure-zelowego-hybrydowego-i3511704994.html)Uważam że jest trochę lepsza.
Ogólnie na początek do nauki oba zestawy są ok,wszystko zależy od tego, ile zamierzasz wydać na zestaw,ja np.wolałabym sama wybrać żele i płyny z różnych aukcji nawet u tego samego sprzedawcy,ale musisz sama zdecydować. :)

Zielona
06-09-2013, 12:22
No do tej małej się trochę zniechęciłam. Ta duża w tym droższym zestawie to nie LED tylko LCD wyświetlacz a tak jest na 4 żarówki.
A oprócz tego co jest w zestawie, musiałabym coś domawiać, co byłoby niezbędne od samego początku?
Takie kompletowanie osobno wyszłoby mi trochę drożej jak patrzyłam, więc chyba się zdecyduję na ten drugi zestaw :)

marylin
06-09-2013, 13:13
W tym zestawie jest wszystko co niezbędne,płyny itp:).Link do tematu o lampach jest ogólnie o wszystkich lampach. Chciałam,żebyś oceniła co piszą dziewczyny,które miały dokładnie taką lampę jaką Ty chcesz.Że się zacina itd.,ale i tak jest lepsza od tej małej.

reniusia1002
06-09-2013, 16:21
Zielona powiedz jaka kwote chcialabys przeznaczycna lampe i inne produkty?i nie biez tych malych lamp na 1 czy 2 zarowki bo sa slabe i nawet na pozatek nie warto takich lamp kupowac.kiedys taka miala i ona nawet nie wszystkie zele utwardzala.wiec lepiej drozsza a lepsza czyli LCD lub poprostu tunelowa.

Zielona
09-09-2013, 10:25
Zamówiłam telefonicznie u tego sprzedawcy ten zestaw z lampą LCD ;)

karollaa
21-01-2015, 22:29
Wszystkim dziewczynom chcącym kupić gotowy zestaw polecam kupienie wszystkiego osobno i z takiej firmy jak same chcecie. Wyjdzie drożej i to sporo ale przynajmniej wiecie, że to dobry wybór i wszystko będzie się trzymać dłużej niż tydzień.
Ja dopiero moja przygodę zaczynam i właśnie do takich wniosków doszłam bo znalazłam świetny zestaw z lampa i kuferkiem i frezarka żelami i płynami plus jakieś tam gratisy i to kosztowało 300zł ALE wyczytałam tu na forum, że żele które oferują są słabe więc pomyślałam, że sama sobie skompletuję zestawi tak za lampe lcd z suszarka, żel baza x2, żele kolorowe x4,żel do frencha,żel cover,6brokatów,zestaw pędzelków,cleaner,primer,aceton,frezarka aurora 3000,tipsy 100szt,patyczki bambusowe,palec do ćwiczeń,gilotynka,nabłyszczacz,oliwka,klej,polerka , sonda do ozdób, wyszło mi 350zł. Firmy zamawiałam tak żele z Silcare wszystkie, lampa 36W z wbudowana suszarka z allepaznokcie,nabłyszczacz z silcare też,primer też, oliwka też,cleaner też, a klej z IBD. czyli 50zł więcej niż zestaw gotowy i niemam kuferka ale wolę jakość mam tylko nadzieję, że się nie zawiodę przekonamy się za jakiś czas napewno wyrażę swoją opinię na temat tych firm zobaczymy czy faktycznie były warte polecenia;]Póki co to sprawdziłam tylko frezarke i jestem zadowolona.

piotrkaczmarek01
12-01-2016, 15:46
Jeśli trafi się dobra aukcja z dobrej jakości produktem to nie widzę przeszkód żeby kupować gotowe zestawy, czasem bardzo pomagają.

jolkusia
30-09-2016, 17:07
A ja ostatnio zobaczyłam takie zestawy hybrydowe: ZESTAWY HYBRYDOWE - zestawy neonail semilac estetiq biokur (http://www.biokur.pl/zestawy-hybrydowe-c-181.html) . Może Was zainteresuje, bo ja myślę nad EIYO mini.

reniusia1002
30-09-2016, 21:28
ten akurat zestaw jest ok.a lamy tunelowe bardzo dobre dluzej się utwardza wszystko ale lepiej niż w ledowych.jezeli to na początek to super.pozniej będziesz tylko dokupować wszystko.

zulek
26-02-2017, 13:34
No ja tylko zestawów używam, a Wy kobietki?