PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta oczyszczająca



hurm
16-01-2018, 22:25
Czym jest dieta oczyszczająca? Kiedy jej zastosowanie nie mija się z celem? Co pozwala jednocześnie uzyskać?

AnnaLis
22-01-2018, 11:37
dieta taka jest super , oczyszczasz organizm ze zbędnych toksyn , w sumie to nie jest aż takie straszne .
w sumie to wystarczy trochę więcej wody pić niż zwykle i od czasu do czasu zrobić głodówkę w celu dotrawienia tego co jest np w jelitach . Takie zabiegi powinny wystarczyć na początek . No i oczywiście ruch

kinimini
28-01-2018, 21:46
Moim zdaniem takie diety to glupota.. One nic praktycznie nie daja. Lepiej zaczac sie po prostu zdrowo i regularnie odzywiac i zwracac uwage na to, co sie je. Ja zdecydowalam sie, ze lepsza opcja dla mnie bedzie dieta od dietetyka. Ja sie na tym totalnie nie znam, a tak ulozyl mi ja specjalista > bez linku < i nie musze sie o nic dodatkowo martwic. Dziala super wiec jestem zadowolona :)

optometrysta
31-01-2018, 13:10
No słyszałem, że czasem warto taką zastosować. Najlepiej żeby zawierała dużą ilość błonnika. Tylko,że trzeba pić wtedy bardzo dużą ilość wody. Ja jeszcze nie próbowałem, ale może spróbuje coś takiego zrobić z początkiem wiosny. Fajnie będzie pozbyć się z siebie tego co zalega po zimie.

dariia
04-02-2018, 17:41
Ja nie lubię diet!

markizeczka
13-02-2018, 15:04
Często dieta to już nie tylko walka o lepszy wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie. Dlatego moim zdaniem lepiej iść do specjalisty. Ja chodziłam do https://naturhouse-polska.pl/ i wreszcie widzę efekty

majanna
14-02-2018, 07:30
Tylko trzeba uważać żeby sobie taką dietą nie zaszkodzić. Bo niestety nie dla każdego jest ona dobra.

optometrysta
14-02-2018, 15:38
Myślę, że warto zastosować taką dietę. Teraz będzie idealny moment, ponieważ na początku wiosny dobrze jest pozbyć się tego co zalega w nas po zimie. Poza tym to dobry wstęp do rozpoczęcia diety odchudzającej. Czujemy się ospali i zmęczeni a czasem drobna zmiana diety i detoks organizmu pozwala poczuć się znowu rześko.

majanna
18-02-2018, 23:35
A moim zdaniem najlepiej poradzić się dietetyka i jemu zlecić ułożenia takiej diety specjalnie dla nas.

chanah
22-02-2018, 17:09
Teraz jest wiele diet, która są godne uwagi. Na stronie: https://ofio.pl/katalog-firm/89196/szybkosc-czy-bezpieczenstwo-czym-kierowac-sie-przy-wyborze-diety/ znajdziecie konkretny artykuł w tej tematyce. Dzięki informacjom tego typu udało mi się w końcu przestawić na zdrowe odżywianie i już widzę pierwsze rezultaty ;)

ciamka
24-06-2018, 00:22
Moim zdaniem lepiej jest po prostu stosowac zbilansowana diete i aktywnosc fizyczna, a nie kombinowac z jakimis oczyszczaniami. Sama Teraz stosuje inteste zeby uregulowac prace jelit po takim detoxie... juz nigdy wiecej :x