PDA

Zobacz pełną wersję : Naleśniki z bananami polecam



AnnaLis
22-01-2018, 11:27
Dziewczyny odkąd staram się przestrzegać piątkowych diet oczyszczających zaczęłam rozglądać się za bezmięsnymi potrawami.
Przez przypadek natrafiłem w sumie na banalny przepis bo Naleśniki ale ze smażonymi bananami . I na prawdę strasznie mi to zasmakowało tym samym dziele się z wami tą wiedzą . Są pyszne moje ulubiona wersja to z bitą śmietaną i cukrem pudrem ale opcji jest dużo więcej

google.pl/search?q=nale%C5%9Bniki+z+bananami&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwizgdzLn-vYAhVB-aQKHZU-D-cQ_AUICigB&biw=1197&bih=674

Mam nadzieję , że tez polubicie je . Jak któraś wypróbuje jakiś przepis to dajcie proszę znać

cocolina
23-02-2018, 19:23
az mi się przypomniała słynna reklama z Małyszem który zajadał się bułką z bananem:) jeśli o naleśniki chodzi to tak z bananami i truskawkami są moim zdaniem najlepsze, w zimie lubię tez dodać sobie trochę bitej śmietany -w lecie niestety dosć szybko rozpływa się po naleśniku;) ale kupiam niedawno dzem porzeczkowy z Herbapol https://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/dzemy/dzemy-owocowe i to jest teraz mój nr jeden jeśli o naleśniki chodzi :)