PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarz czy raport obrazka



zizia
15-09-2009, 15:02
dziewczyny zanim dodacie wpis do obrazka sprawdzajcie czy czasem nie raportujecie go. Bo niekiedy same raportujecie swoje wpisy pod obrazkami zamiast dodać komentarz!!!!!!!!!!!!!!!!!

asia
15-09-2009, 18:47
no. ja też się czasem zastanawiam co to jest raportowanie ale boję się klikać :D chyba to zgłoszenie że to cudza praca, chociaż naaaprawdę nie wiem..

aga
15-09-2009, 18:53
W galerii pod zdjęciami jest napisane "Raportuj obrazek" i wiele osób przez przypadek klika to zamiast dodać komentarz w okienku na to przeznaczonym.

Właśnie. Po co te nerwy woszczurku?;)

A Zizia sie nie denerwuje tylko po prostu chciała,żeby każdy zauważył tą wiadomość i jej nie bagatelizował - stąd te wykrzykniki.

---------- Dodano o godzinie 18:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:51 ----------


no. ja też się czasem zastanawiam co to jest raportowanie ale boję się klikać :D chyba to zgłoszenie że to cudza praca, chociaż naaaprawdę nie wiem..

Nie tylko zgłoszenie, że to cudza praca. Raportujecie obrazek jak coś jest nie tak, jak w galerii jest nieodpowiednie zdjęcie, które powinno znajdować się gdzie indziej lub gdy w ogóle nie powinno się tam znajdować - ogólnie gdy coś jest nie tak.

plushak
15-09-2009, 19:06
Raportować można te złe posty ikonka koło numeru postu, jeżeli jest obraźliwy uraził kogoś czy są tam wulgaryzmy, czy cokolwiek nie zgodne z regulaminem :)

Chanti25
15-09-2009, 19:18
Ja to się przyznam bez bicia że nie raz przez pomyłkę mi się to kliknęło-ale myślałam że nic się nie dzieje hi hi hi GAPA jestem ;) :P ;P

asia
15-09-2009, 19:41
nie mogę dziękować więc dziękuję za wyjaśnienie:) już wszystko jasne. ja tego jeszcze nie użyłam ale my tu ogólnie grzeczne jesteśmy:)

aga
15-09-2009, 19:47
Raportować posty można klikając wykrzyknik nad postem, pewnie je będziecie częściej raportować (jak będą zawierać nieodpowiednie treści), bo obrazki to rzadko sie raportuje, chyba że robicie to przez przypadek :D

Kamis
15-09-2009, 20:23
mnie to czasem śmieszą te raporty, ale jak przyjdzie takich kilka dziennie to krew zalewa :/:

Jade
15-09-2009, 23:20
Moze po jakies gadzety wyskoczyla:)

iwa1223
17-09-2009, 08:02
mnie to czasem śmieszą te raporty, ale jak przyjdzie takich kilka dziennie to krew zalewa :/:

Kamisku a nie da się tego raportowania ustawić w innym miejscu????? bo mi przez przypadek często się wciska przy przeglądaniu galerii zamiast następnego obrazka ;(

Ladyss
17-09-2009, 09:52
A nie wystarczy wprowadzić potwierdzenia zanim wyśle się raport?

Kamis
17-09-2009, 09:53
Klikając przez przypadek wchodzi się w formularz który należy wypełnić więc omyłkowe kliknięcie nie wchodzi w grę, dopiero po wypełnieniu i kliknięciu wyślij, raport jest wysyłany.
Pod spodem jest również wyraźnie napisane "Uwaga: Ta opcja służy WYŁĄCZNIE do raportowania obrazków niezgodnych z regulaminem. "

Ladyss
17-09-2009, 11:20
Aaa no to zmienia postać rzeczy:) w takim razie może warto zmienić "raportuj" na "zgłoś nadużycie"? Wtedy to chyba nikt nie będzie miał wątpliwości do czego służy ta opcja.

Gość
17-09-2009, 11:34
Aaa no to zmienia postać rzeczy:) w takim razie może warto zmienić "raportuj" na "zgłoś nadużycie"? Wtedy to chyba nikt nie będzie miał wątpliwości do czego służy ta opcja.
oooooo!! tak tak!! to dobry p;omysł!! ja jestem za:)

Kamis
17-09-2009, 11:42
OK.

Ladyss
17-09-2009, 12:03
Kamis a w postach też to można zmienić? Bo chyba niektórych te wykrzykniki też korcą a nie wiedzą po co są:P

Kamis
17-09-2009, 12:07
Przeważnie w galerii dziewczyny omyłkowo raportują zamiast napisać komentarz, ale żeby była spójność zmieniłem opis tego wykrzyknika na "zgłoś nadużycie" ;) Zobaczymy jaki ta zmiana odniesie skutek