PDA

Zobacz pełną wersję : Czy warto jest kupowac trampki Converse



ell
16-02-2018, 09:51
Czy ktoś z Was jest posiadaczem trampek od firmy Converse?
Uwazacie,że jest to naprawdę taka dobra jakość czy płaci się jedynie za firmę?

jagnam
16-02-2018, 11:18
Czy ktoś z Was jest posiadaczem trampek od firmy Converse?
Uwazacie,że jest to naprawdę taka dobra jakość czy płaci się jedynie za firmę?

Nie jestem w stanie zaprzeczyć,że sie przy zakupie tych butów nie płaci za firmę bo to jednak Converse. Dlugie lata pracowali na swoją firmę, dużo inwestują w reklamę. No i byle kto gwiazdki Converse sobie nie przyczepi.

Z drugiej strony są to zdecydowanie jedne z najlepszych i najbardizej wytrzymałych jakośćiowo trampek jakie mozesz sobie kupić ( no dobra, konkuruje z nimi Timberland). Tak wieć moim zdaniem warto jest zainwestować.
https://www.7store.pl/converse-3

BucikSklep
02-03-2018, 10:24
Jeżeli mam być szczera to uważam, że można wybrać tańsze i za to równie dobre trampki, tylko wystarczy poszukać w sklepach internetowych, akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy :)

AndyP
22-03-2018, 12:22
Według mnie warto. Jednak ta marka to też jakość.

cass
22-08-2018, 14:07
Jeśli wiążecie koniec z końcem to jasne,ze są inne o wiele bardziej liczace się potrzeby. Jednak jeśli mozecie wydać trochę więcej na droższe buty to moim zdaniem warto:
wyglądają lepiej
sa zwykle wytrzymalsze i psują sie później
podeszwa jest o wiele lepiej przyklejona do reszty obuwia
Tak wiec w przypadku dobrych firm płaci się nie tylko za wygląd ale również za jakośc. W butach takich będzie się chodziło o wiele dłużej.

Drugi typ obuwia jaki polecam to sneakersy. Mega wygodne. mozna w nich nie tylko wybrac się na zakupy ale również i uprawiać sport. Poza tym marki mają tyle fajnych szalonych kolorów, że mozna dopasować to dobrze do siebie. https://blog.fitanu.com/pl/sneakersy-dlaczego-musza-znalezc-sie-w-twojej-szafie/

hero
02-09-2018, 12:14
najlepsza firmaxd

Caliope
01-10-2018, 14:18
Moim zdaniem Conversy to strata pieniędzy, żeby za trampki tyle płacić to jest jakiś absurd. Faktycznie wolałabym już jakieś konkretne sneakersy.