PDA

Zobacz pełną wersję : Kolorowe żele



Strony : [1] 2 3

kingaaa
18-03-2009, 23:11
Dziewczyny z jakiej firmy najbardziej odpowiadają Wam kolorowe żele ?? :rolleyes:

I jak je nakładacie...chodzi mi o pokrycie całej płytki, nie samej końcówki :)

barbara_kawka
19-03-2009, 10:00
ja używam różnych.... z excellent ( jakos tak sie to pisze ) , z prestige , ra-nails ( na te czekam wlasnie hihi bo zamowilam je dopiero ) . ten excellent i prestige sa fajniutkie i taniutkie:)

Śnieżynka
19-03-2009, 19:47
najlepsze jakosciowo kolorowe zele to zazwyczaj wyroby znanych firm - IBD, Sun Flower, Magic Nails, Rendezvous itd . zazwyczaj wystarcza jednorazowe pokrycie płytki paznokcia i nic nie przebija, ale to tez zalezy od koloru zelu, a nakładamy moja droga bardzo prosto- tak jak sie maluje pazurki lakierem:) pedzelej i jedziesz po całym :P

kala0704
24-03-2009, 18:20
Posiadam kolorówkę z Ra Nails jestem z nich zadowolona choć mogłoby być więcej kolorów, mam też parę kolorów kupionych na allegro, były tanie i w sumie do samych żelow nie mam większych zastrzerzeń, ale opakowanie słabej jakości, pęka mimo iż wszystko przechowywuję w kuferku..

dzidzia
25-03-2009, 01:11
Posiadam kolorówkę z Ra Nails jestem z nich zadowolona choć mogłoby być więcej kolorów, mam też parę kolorów kupionych na allegro, były tanie i w sumie do samych żelow nie mam większych zastrzerzeń, ale opakowanie słabej jakości, pęka mimo iż wszystko przechowywuję w kuferku..


u mnie to samo pekaja kurde pudełeczka chociaż są w oddzielnym pudełeczku a buuu

Kamis
25-03-2009, 01:14
a nie można tego przelać do jakiegoś innego pojemniczka może po starszym żelu ?

dzidzia
25-03-2009, 01:22
a nie można tego przelać do jakiegoś innego pojemniczka może po starszym żelu ?

no w sumie to mozna ,tylko ja do starych pojemniczków przeważnie wsypuję jakis brokacik i mieszam z żelem żeby bylo na jakąś okazję :P

natalcia134
19-04-2009, 01:56
Zestaw kolorowych zeli ESN Gelato, jest rewelacyjny, kolorki piekne, szczegolnie polecam: blueberry, grape i fresh mint.
Przed uzyciem trzeba je dobrze wymieszac, bo pigment osiada na dnie, 2 warstwy wystarczaja, aby dobrze pokryc.

martakolo
26-04-2009, 17:10
Ja miałam kiedyś żel kolorowy z peggy sage, był w miare ok ale też musiałam pokryć dwoma cieńkimi warstwami, używam zeli kolorowych z od Magdy Szewczyk z Łodzi, jestem zadowolona ale napewno z renomowanych firm sa lepsze

ania
26-04-2009, 21:05
a ja mam em nails design (chyba tak się to pisze...) i jestem zadowolona :D

martakolo
27-04-2009, 19:42
a ja mam em nails design (chyba tak się to pisze...) i jestem zadowolona :D

A gdzie kupujesz te zeliki?bo nail desing też kojrzy mi sie z jedną z firm, których produkty można zakupić na allegro...

ania
27-04-2009, 19:50
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy (http://www.allegro.pl/show_shop.php?shop_id=4361644&page_id=0&category=10212)

Ja korzystam nie tylko z ich kolorówych żeli ale także z jednofazowego. Bądz co bądz jestem bardzo zadowolona, a poleciła mi tą firmę dobra koleżanka, która tż ich używa ;)

---------- Dodano o godzinie 18:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:45 ----------

5ml sloiczki są bardzo wydajne :)

---------- Dodano o godzinie 18:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:46 ----------

mają też taka stronę internetową, ale ceny są takie same jak na allegro... EM- Nail- Design (http://www.em-nail-design.com/shop/)

iwa1223
27-04-2009, 19:56
ja używam różnych.... z excellent ( jakos tak sie to pisze ) , z prestige , ra-nails ( na te czekam wlasnie hihi bo zamowilam je dopiero ) . ten excellent i prestige sa fajniutkie i taniutkie:)

gdzie kupujesz kolorówkę z prestige??

ania
27-04-2009, 19:57
albo firma ewmeshop, której włascicielem jest ta sama osoba, co em nail design
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy (http://www.allegro.pl/show_shop.php?shop_id=3098098&page_id=0&page_id=0&category=71865)
produkty te same aczkolwiek zauważyłam, że czasami ceną się różnią ;)

barbara_kawka
28-04-2009, 11:50
gdzie kupujesz kolorówkę z prestige??
PRESTIGE - gracjano.pl - HURTOWNIA KOSMETYCZNA „GRACJANO” (http://www.gracjano.pl/) to jest stronka na ktorej mozesz zakupic zele prestige ;)

martakolo
28-04-2009, 14:49
Jaką macie opinie o żelach Prestige?nigdy nie słyszałam o tej firmie

donna69
28-04-2009, 16:13
ja moge sie wypowiedziec tylko z tej niemieckiej stony.
ale ta Firma jest rowniez dostepna w Polsce,Siedzibe maja miedzy innymi w Bielsku Bialej a jest to Pina Parie.
Sa to niesamowicie wysokowarosciowe zele,o super kremowej konsystenci i 100% pigmentacji czyli przy cienkim nakladaniu sa wysoko kryjace.
ja ich rowniez uzywam do malowania zelami,bo sie nie rozlewaja.
rowniez super dabra Fa. w naszym rejonie jest Saremco i MTC-24.
Z poskich zeli jeszcze kolorowek nie testowalam oprocz Ra-Nails ale nie bylam zadowolona.
Zele budujace moge tez polecic z Bass Cosmetics,testowalam i sa super na szablony.

Evelina.J
28-04-2009, 16:58
Ja używam IBD :skacze:

asia
27-06-2009, 20:49
przestrzegam przed nail design - właścicielem tego konta i jeszcze chyba 2 innych jest ta sama hurtownia - a b c international. na swoich kontach sprzedaja te same produkty po różnych cenach. w hurtowni (która jest normalną hurtownią) panuje totalny bałagan, a jeżeli nie zamawiasz przez internet, tylko chcesz zrobić zakupy ' z buta' ceny są znacznie wyższe. propdukty jak dla mnie są kiepskiej jakości.

z tańszych linii wg mnie najlepsze są ra

Gość
27-06-2009, 22:34
ja właśnie zamówiłam większą częśc palety z BASICa u mnie w Zawierciu w
FikusNails hurtownia stylizacji paznokci (http://fikusnails.pl/)
po niecałe 13zł
teraz pracuję na galaretce clear z BASICa i jest najlepszym żelem na jakim kiedykolwiek pracowałam:) więc myslę że te kolorowe też będą świetne... pojade po nie dopiero za tydzień i dam wam znać co i jak:):P

Daria
10-07-2009, 17:23
co myślicie o kolorowych żelach i-nails??
Mam zamiar kupić sobie jakieś kolorki ;)

Gość
10-07-2009, 17:35
ja właśnie zamówiłam większą częśc palety z BASICa u mnie w Zawierciu w
FikusNails hurtownia stylizacji paznokci (http://fikusnails.pl/)
po niecałe 13zł
teraz pracuję na galaretce clear z BASICa i jest najlepszym żelem na jakim kiedykolwiek pracowałam:) więc myslę że te kolorowe też będą świetne... pojade po nie dopiero za tydzień i dam wam znać co i jak:):P

tak jak pisałam wcześniej:) popraciwałam sobie na tych kolorkach i mogę z czystym sercem polecić, są świetne!! piekne żywe koloryi bardzo wytrzymałe... ja mam teraz nałożoną galarekę z BASICa jako szkielecik na to jedna warstwa czewonego i znów jedna cieniuteńka galaretki clear. na linii włosa są baaaardzo cieniutke, ale mam je juz ok tygodnia i nic sie z nimi nie stało!!

Agnieszka Praska
11-07-2009, 11:25
ja lubie zele kolorowe silcare sa bardzo kryjace:)

sylwia-p_86
11-07-2009, 13:42
Za to ja mam kolorowe z SPN-u nie są za rzadkie ani za gęste,bardzło dobrze się utwardzają ;]

Agusia_pa2
22-07-2009, 22:19
Dziewczyny a jak robicie żelem kolorowym całe pazurki, chodzi mi o to jak dajecie ten kolorowy?? Najpierw budujecie pazurka a potem kolorowym czy na odwrót??

Gość
22-07-2009, 22:23
Dziewczyny a jak robicie żelem kolorowym całe pazurki, chodzi mi o to jak dajecie ten kolorowy?? Najpierw budujecie pazurka a potem kolorowym czy na odwrót??

JA ROBIE TAK:
pisze po krótze bo wiadomo ze dezynfekcja forma itd



szkielet
jedna warstwa żelu clear (staram sie zeby "c" w miare przyponinała "c")--> lampa
piłownko do gładkości
kolor cienko-->lampa
dla wzmocnienia kolor--> lampa
cieniusieńko clear-->lampa
nabłyszczacz

:)

kasiasssss
22-07-2009, 23:12
a mozna na odwrot?zawsze najpierw pazurek potem kolor i znowu warstwa wierzchnia

Gość
22-07-2009, 23:15
a mozna na odwrot?zawsze najpierw pazurek potem kolor i znowu warstwa wierzchnia
mysle że chyba tak. chciaz nie chce sie wymądrzać, ale ja bym nie ryzykowala bo przy nadawaniu ostatecznego krztałtu można "przepiłować" kolor i może byc prześwit

pa_pi1
22-07-2009, 23:59
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy (http://www.allegro.pl/show_shop.php?shop_id=4361644&page_id=0&category=10212)

Ja korzystam nie tylko z ich kolorówych żeli ale także z jednofazowego. Bądz co bądz jestem bardzo zadowolona, a poleciła mi tą firmę dobra koleżanka, która tż ich używa ;)

---------- Dodano o godzinie 18:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:45 ----------

5ml sloiczki są bardzo wydajne :)

---------- Dodano o godzinie 18:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:46 ----------

mają też taka stronę internetową, ale ceny są takie same jak na allegro... EM- Nail- Design (http://www.em-nail-design.com/shop/)


Ja kupiłam czerwony z tej firmy i mi się ściera ;(

Elizabeth76
09-09-2009, 17:14
co sadzicie o żelach kolorowych z dobrejrady ?:)

Agnieszka Praska
09-09-2009, 17:20
tych nie znam ale z czystym sumieniem moge polecic zele kolorowe silcare :D

goonis
09-09-2009, 22:44
ja również mogę z czystym sumieniem polecić kolorówkę silcare, ale zamawiam bezpośrednio od nich ze strony i są sporo tańsze ;>

Gość
09-09-2009, 23:04
tych nie znam ale z czystym sumieniem moge polecic zele kolorowe silcare :D


ja również mogę z czystym sumieniem polecić kolorówkę silcare, ale zamawiam bezpośrednio od nich ze strony i są sporo tańsze ;>

ja już to pisałam wczesniej ale własnie też ich używam więc polecam... oto jeden z ich propozycji:
wampirza czerwień;P

Agnieszka Praska
10-09-2009, 10:05
ja mam plum, ktory mial byc sliwkowy a jest wscieklo fioletowo rozowy:lol:

w zelach kolorowych trzeba brac malutka poprawke na kolory dletego ze na fotkach wychadxa bardziej stonowane niz w realu

Gość
10-09-2009, 10:49
jak mój chłop się ghdzie wyniesie to porobię fotki moich i wrzuce żeby było widać co i jak. ładne słoneczko grzeje więc poinny wyjść w m iare realne kolory...

asia
10-09-2009, 13:22
JA ROBIE TAK:
pisze po krótze bo wiadomo ze dezynfekcja forma itd



szkielet
jedna warstwa żelu clear (staram sie zeby "c" w miare przyponinała "c")--> lampa
piłownko do gładkości
kolor cienko-->lampa
dla wzmocnienia kolor--> lampa
cieniusieńko clear-->lampa
nabłyszczacz

:)

ja robię podobnie tyle że po 1 clearze nie piłuję, tylko daje kolor, a w pkcie nr 6 daję normalnie (nie cienko)

i też się cały czas staram aby była krzywa, by jak najmniej piłować potem

ksenka
11-09-2009, 12:24
A używała któraś z was może żeli kolorowych z konada?? ostatnio zamówiłam z konada żel clear ten galaretkowy bo się oczytałam o nim dużo że jest bardzo dobry i został hitem roku ale sama go jeszcze nie wypróbowałam i jestem ciekawa czy te kolorowe są też dobre bo fajnie wyglądają i mają ładne opakowania:D

Agnieszka Praska
12-09-2009, 15:18
jak ktos poszukuje takiego koloru to pisze ze to silcare plum:D


woszczur masz moze jakis sliczny fioletowy zel?? moj plum mial byc sliwokowy:blink: ale to chyba wsciekla niedojzala sliwka jest:P

Gość
12-09-2009, 15:35
jak ktos poszukuje takiego koloru to pisze ze to silcare plum:D


woszczur masz moze jakis sliczny fioletowy zel?? moj plum mial byc sliwokowy:blink: ale to chyba wsciekla niedojzala sliwka jest:P


post #3 pazur pierwszy z białymi różami...http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/1342-cwiczeniowki-google-page-rankingobowanki-samotniaczki-czyli-doskonalenie-warsztatu.html

to jest ten fiolet n4y ZEL BASIC 5 G ZELE KOLOROWE (720955772) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item720955772_n4y_zel_basic_5_g_zele_kolorowe.html ) #14 purple

na zjdeciu moich pazurów troche nie widać ale w rzeczywistości jest piekny, jak sliwka węgierka

Elizabeth76
13-09-2009, 18:48
co myślicie o kolorowych żelach i-nails??
Mam zamiar kupić sobie jakieś kolorki ;)
Daria ja właśnie 2 kolorki zamówilam sobie i-nails to dam znać jakie są;)

centerbeauty
13-09-2009, 22:24
Dziewczynki zapraszam do e- sklepu Center-Beauty (http://www.centerbeauty.pl/sklep.php?id_k=12) w tym miesiacu mamy promocje na zele kolorowe :) zapraszam serdecznie

ficca
13-10-2009, 12:31
I co, dobre są te żele, bo też się zamierzam do ich kupna?

Agusia_pa2
13-10-2009, 12:42
Ja mam z I-nails troszkę kolorów i są rewlacyjne!!! Bardzo dobrze kryją i kolorów jest multum!!!

Euphoria
21-10-2009, 13:52
kochane a ma któaś jakiś łądny różowy żel?chodzi mi o perłowy lub metalik ale taki delikatniutki?

asia
21-10-2009, 14:50
ja mam z allepaznokcie zamawiane od slaydi. taki jasny perłowy róż, jak frenczowy troche

korcia225
21-10-2009, 15:00
ja używam żeli firmy dcd są fajne dobrze się je nakłada a na całe nie nakładałam jeszcze bo nielubie jak potem tak bardzo jest widoczny odrost

calineczka87
24-10-2009, 18:50
Ja mam z allepaznokcie również od Slay i są fajne, bynajmniej ja jestem zadowolona:) cena tez korzystna:) teraz czaję się na ReniNail:) również od niej:):skacze:

asia
24-10-2009, 19:22
ja mam rani biały, taki w zlotym opakowaniu i jest ok, ale gęsty, to zależy co lubisz

delyszys
24-10-2009, 21:19
Kolorowe żele i akryle kupuje od neo nail z poznania i jestem z nich bardzo zadowlona cena tez jest dobra szczegolnie jak kupuje przez allegro jest taniej po ok 9,50zł

luska102
30-10-2009, 19:00
nie znam tych firm o ktorych piszecie ,po stronie niemieckiej sa nie znane.
zele kolorowe uzywam z Nails for Nature(w Pl tez wiem ze taki sklep jest),Alessandro,Catherine ,LCN i SNC i jestem zadowolona.
W polsce kupilam kilka kolorow z Perfect Beauty i tez bylam zadowolona.

delfina8
01-11-2009, 12:09
zamówiłam kolorówke silcare-zobaczymy co z tego wyjdzie:yess:na allegro w tej chwili niema nic ale na ich stronce pełn oferta a cena bardzo niska:skacze:

Elizabeth76
01-11-2009, 21:35
zamówiłam kolorówke silcare-zobaczymy co z tego wyjdzie:yess:na allegro w tej chwili niema nic ale na ich stronce pełn oferta a cena bardzo niska:skacze:
daj znać jak je wypróbujesz ,bo ja też zastanawiam się nad ich zakupem?;)

Gość
01-11-2009, 21:54
daj znać jak je wypróbujesz ,bo ja też zastanawiam się nad ich zakupem?;)
ja mam prawie wszystkie kolory (chyba z ich gamy mi brakuje 4rech) sa rewelacyjne!! super pigment, szybko sie utwrdzaja i ładne błyszczą... ja polecam.. w ogóle polecam firme silcare no i linie basic, i no name;)

nanami7
01-11-2009, 22:04
mi te kolorowe z silcare się "gotują" i ostatnio pół mi wyleciało z opakowania.Dlaczego ? :)

Gość
01-11-2009, 22:46
mi te kolorowe z silcare się "gotują" i ostatnio pół mi wyleciało z opakowania.Dlaczego ? :)
może masz za ciepło... ja wam powiem ze juz słyszałam kilka razy o "puchnacych" kolorach silcare'a, ale mnie sie to nie zdarza. trzymam je w kurerku w swoim kąciku, gdzie mam 20-21st C... no nie wiem. mnie nie puchną...:/:

dzidzia
02-11-2009, 00:30
kochane a moze za mocna dokrecacie pokrywki?? mnie sie tak robilo z budujacym jak dokrecilam tak zajebiaszco mocno to mi bokami wychodzil , nie wiem jak to mozliwe ale tak sie dzialo...

mala
02-11-2009, 00:33
mi tezkolorowka wycieka
wkrza mnie to bo musz eczesto zele czyscic
no i niestety ubywa mimo ze nie uzywam duzo

asia
02-11-2009, 02:41
i mi też.. doszło do tego, że trzymam w lodówce, opatulony każdy pojemniczek w osobną siatkę śniadaniową...

kasiasssss
02-11-2009, 13:32
mi nawet w lodowce stojace zele wyciekaly,a mialam zelki z activa

nanami7
02-11-2009, 16:47
no właśnie. I można nie używać żelu a i tak się go traci, bo trzeba czyścić pojemniczki. Ja ostatnio wyrzuciłam żółty bo mi zapaćkał całe pudełko z żelami ... :/

daisy77
06-11-2009, 14:11
no to teraz tu zadam pytania,
no teraz pytam
--czy jest to mozliwe??? Jak to jest wykonane/??za skarby nie potrafie tak rowno zrobik kolorow-odnosnie tych kolorowych w paski
--odnosnie tych czerwonych jak nalozyc tak perfekcyjnie przy skorkach zeby bylo idealnie zaokraglone???
--no i te wspaniale maziaje:) jak to wykonac??
wiem ze sie daje kropelke i rozmazuje szpilka lub igla, ale co zelu kolorowego kropelke,lakieru do paznokci czy farbki akrylowej??
no pomozcie w tym kochane...:wstydek:

Agnieszka Praska
06-11-2009, 14:29
pierwsze to lakiery
drugie to akryle
a trzecie pewnie linerki lub farbki akrylowe

na moje oko:)

asia
06-11-2009, 14:49
do tych w paski: jeżeli chcesz żel, możesz pokombinować, dać jeden kolor, przemyć kresę dla wyrazu i do lampy zamrozić, potem tak samo z drugim i 3 albo próbować z ponaklejanymi paseczkami. jeżeli będziesz robić po kolei pojedyńczo to nie powinny się zlewać.

jeżeli te pierwsze chcesz zrobić żelami to dokładnie tak samo jak lekierami się robi, tylko nie daaj za dużo żelu bo będziesz 3 lata utwardzać:)

te czerwone- myślę że kwestia wprawy

szpila59
06-11-2009, 15:03
kochane a moze za mocna dokrecacie pokrywki?? mnie sie tak robilo z budujacym jak dokrecilam tak zajebiaszco mocno to mi bokami wychodzil , nie wiem jak to mozliwe ale tak sie dzialo...
Może tak dokręciłaś, że się aż próżnia w środku zrobiła :D

daisy77
06-11-2009, 15:12
no kurcze ciekawe sa te paski:),
a zeby miec takie całe paznokcie czerwone to moge całosc paznokcia pokryc czerwona akrylowa farbka albo zwyklym lakierem do paznokci i na to zel???
Bo ja dopiero co zaczynam ,sorki ,
bede pewnie pytac glupie proste dla was juz pytania...

asia
06-11-2009, 15:20
dużo cię czeka czytania:):) w takiej kombinacji jak piszesz żel najprawdopodobniej nie będzie sie trzymał, skorzystaj z czerwonego żelu lub na gotowy pazurek lakier

tematów jest milion, najlepiej zacząć od początku:)

daisy77
06-11-2009, 15:31
zle popislam,zapomnialam ze przeciez nikt nie czyta mi w myslach:)
znaczy sie szkielet z akrylu lub zelu i na to lakier do paznokci i na to znow zel badz akryl
w sensie takim czy mozna??
albo szkielet z akrylu ,na to calosc farbka akrylowa i akryl na wierzch??
te dwa sposoby czy tak sie da??

iwa1223
06-11-2009, 15:49
domyśliłam się o co ci chodzi z tym lakierem (wiem że czytania na forum jest bardo dużo ale powinnaś zainwestować w czas na lekturkę) pytania te same już nie raz były i pewnie jeszcze nie raz się pojawią... lakieru nie pokrywa się żelem bo będzie odpryskiwał, o farbkach na całości paznokcia też jest taka sama opinia więc albo wypróbuj na sobie i będziesz wiedziała napewno albo pomaluj lakierem tylko na wierzchu i nabłyszcz i zabezpiecz przed ścieraniem bezbarwnym lakierem. Najlepjej jednak jest mieć kolorowe żele :)

daisy77
06-11-2009, 16:06
no to napisze ze wlasnie nosze drugi dzien taki wynalazek na sobie:)
Tzn, skzielet z akrylu na to lakier do paznkoci i ostatnia warstwa akrylu.
Pracuje na akrylu ale czekam na paczke z zelami tez,
pytalam was czy tak mozna bo zrobilam sobie i jakos to tak nie ciekaiwe mi wyglada...
juz sie nie blyszczy tak ladnie jak sam lakier i jakos tak matowo chropowato to wyszlo..
sama nie wiem , wypolerowalam nablyszczylam topcoatem i jakies takie niemrawe sa...

Gość
06-11-2009, 17:36
Może tak dokręciłaś, że się aż próżnia w środku zrobiła :D
oj szpileczko, widzę że reforma edukacji zakładająca zmniejszenie godzin fizyki w szkole powoduje ... to co powoduje ;P

asia
06-11-2009, 18:00
daisy, jednak czytam ci w myślach, bo właśnie o to mi chodziło:) bywa też że się marszczy, no różne kwiatki z tym są, jednak kolorowe żele najlepsze, woszczur ma w swojej galerii super czerwone pazury żelowe, zobacz jak wygląda

Gość
06-11-2009, 18:14
daisy, jednak czytam ci w myślach, bo właśnie o to mi chodziło:) bywa też że się marszczy, no różne kwiatki z tym są, jednak kolorowe żele najlepsze, woszczur ma w swojej galerii super czerwone pazury żelowe, zobacz jak wygląda
aaaaaaaaaaa dziękuę asiu, dziękuję...tak tak zapraszam tu ta oczo******a czerwień... http://forum.wzorki.info/members/woszczur/nails-woszczur/3536.html chociaz kolory są przekłamane jak zwykle

a żele kolorowe z basica (Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/488) oraz Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/kategoria/489)) rewelacja!!

asia
06-11-2009, 18:26
hihi, fakt czerwień oczo******a, na tyle że nie da się o nich zapomnieć:) od razu mi na myśl przyszły:)

moja kolorówka (allepaznokcie) krwawi w lodówce, już nie wiem co mam z nią zrobić...

kasiasssss
06-11-2009, 18:46
zamowic z innej firmy,ja tak zrobilam,zamowilam z silker i zobacze jak bedzie z nimi

szpila59
06-11-2009, 19:10
oj szpileczko, widzę że reforma edukacji zakładająca zmniejszenie godzin fizyki w szkole powoduje ... to co powoduje ;P
Ojjjj Woszczur ;P Ty się lepiej nie zajmuj tym co ja piszę i jak ja się uczę tylko się za pazury bierz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciekawe czy wogule masz jakiś pomysł hę?? Haha :P
:aty::aty::aty::aty::aty:

Gość
06-11-2009, 19:52
pomysł to ja ma, kiepski bo kiepski, ale mam... ale uczyć sie na obrone muszę bo mi sie przeciąga już 3ci miesiąc!! (sorry za off...)

daisy77
07-11-2009, 00:50
no nie powiem ze mi sie ten kolor bardzo podoba!!!
Woszczur jaki to kolor ??? Super kolorek!!
silcare prawda???
zamawiam od nich z tego linka
ŻELE KOLOROWE BASIC - 19 KOLORÓW - tylko 12zł (799677951) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item799677951_zele_kolorowe_basic_19_kolorow_tylko _12zl.html)
ale nie widze tak ladnej czerwieni tutaj....

Gość
07-11-2009, 11:33
no nie powiem ze mi sie ten kolor bardzo podoba!!!
Woszczur jaki to kolor ??? Super kolorek!!
silcare prawda???
zamawiam od nich z tego linka
ŻELE KOLOROWE BASIC - 19 KOLORÓW - tylko 12zł (799677951) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item799677951_zele_kolorowe_basic_19_kolorow_tylko _12zl.html)
ale nie widze tak ladnej czerwieni tutaj....
to jest ten zwykły kolor RED... :)

daisy77
07-11-2009, 12:07
no to rzeczywiscie nie odzierciedlaja swoich kolorow:)
ale red i tak mialam zamowic a jeszcze teraz po tym jak moglam zobaczyc na żywo:) ten kolor to juz napewno zamowie:)
dziekuje woszczur:)

Karolina00
07-11-2009, 22:44
Polecam żelik z Perfect Beauty kolorki rewelacyjne, piękne 1 warstwa wystarczy i jest cudowny kolorek niby pojemność to 7 ale bardo duży jest :D

malutkaistotkaa
09-11-2009, 11:56
mam pytanko czy zele mozna cieniowac jak akryl??

dzidzia
09-11-2009, 12:05
tak kochanie mozna tu masz linka ;) http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/345-jak-zrobic-cieniowanie.html

Karolina00
09-11-2009, 12:46
Oczywiscie ze tak dodaje zdjecie :D
http://iv.pl/images/xh12411h243cprhovmk6.jpg

asia
09-11-2009, 15:10
fajny jest ten tipsik, soczysty:)

malutkaistotkaa
09-11-2009, 21:23
Dzieki Dzidzia:):*
hnm... ale jeszcze zastanawia mnie to czy ona utwardza te warstwy poszczegolne czy nie?
ja dzisiaj zakupilam 2kolorowe zeliki czarny i rozowy neon... ale to cieniowac raczej trudno przynajmiej mi sie tak wydaje:P

farbstift
10-11-2009, 10:30
a jak mieszać żele? i czy tak powinno się robić? nie będzie tam potem pęcherzyków powietrza?

asia
10-11-2009, 12:26
trzeba to robić super delikatnie i wolno, w jednym kierunki i np wykałaczką

eva
18-11-2009, 12:51
polecam kolorowke od Dobrej Rady. Za taka cene jakosc jest naprawde bardzo przyzwoita:)

goonis
30-11-2009, 12:05
no to teraz tu zadam pytania,
no teraz pytam
--czy jest to mozliwe??? Jak to jest wykonane/??za skarby nie potrafie tak rowno zrobik kolorow-odnosnie tych kolorowych w paski
--odnosnie tych czerwonych jak nalozyc tak perfekcyjnie przy skorkach zeby bylo idealnie zaokraglone???
--no i te wspaniale maziaje:) jak to wykonac??
wiem ze sie daje kropelke i rozmazuje szpilka lub igla, ale co zelu kolorowego kropelke,lakieru do paznokci czy farbki akrylowej??
no pomozcie w tym kochane...:wstydek:
- jeśli chodzi o te pierwsze to ja robię to żelami, cienka warstwa clear i na mokry żelik robię kropki z kolorowych żeli i delikatnie rozmazuję cieniutką końcówką sondy, tylko szybko trzeba "przymrozić" w lampie bo mogą się "rozpłynąć" :D

Gość
01-12-2009, 10:35
no to teraz tu zadam pytania,
no teraz pytam
--czy jest to mozliwe??? Jak to jest wykonane/??za skarby nie potrafie tak rowno zrobik kolorow-odnosnie tych kolorowych w paski
--odnosnie tych czerwonych jak nalozyc tak perfekcyjnie przy skorkach zeby bylo idealnie zaokraglone???
--no i te wspaniale maziaje:) jak to wykonac??
wiem ze sie daje kropelke i rozmazuje szpilka lub igla, ale co zelu kolorowego kropelke,lakieru do paznokci czy farbki akrylowej??
no pomozcie w tym kochane...:wstydek:
co do pyt 1:
ja bym zrobiła jeden pasek---> przetrzeć czystym pędzlem---->lampa, drugi pasek ---> przetrzeć czystym pędzlem---->lampa, w sensie że kazdy osobno:)

pyt 2:
ja nakładam czerwony żel pedzlem, ale myślę ze jeśli nie wyjdzie tak róniutko to jeszcze mokry żel można przetrzeć przy skórkach szybkich ruchem sondą ---->SONDA R LUX*** do ozdoób i francuskiego manicure (824806314) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item824806314_sonda_r_lux_do_ozdoob_i_francuskiego _manicure.html#gallery)

pyt 3:
to tak jak piszesz: kropla i wykałaczką, szilką lub długim bardzo cienkim (jednowłosowym) pędzlem

a jak mieszać żele? i czy tak powinno się robić? nie będzie tam potem pęcherzyków powietrza?
Madziu-twoje pytanie można zrozumiec dwojako- moieszać czyli jak łączyć kolory lub mieszać czyli jak ożywiśc kolor z osiadzonego na dnie pigmentu

otóż co do łączenia kolorów to znajedziesz tu http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-paznokciach/664-jak-mieszac-kolorowe-zele.html

a co do wymieszania żelu to juz kiedyś o tym pisałam ... znajdziesz tu http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/909-bablujacy-french-2.html#post61168

daisy77
01-12-2009, 12:38
no ,te paski sa swietne:)
ale zadko ktora irlandka miala kiedy kolwiek na sobie paznokcie zelowe i jak slysza dwie badz trzy godziny to az oczami wywracaja ,a jak bym miala zamiar te paseczki robic to chyba zadna na tak dlugi czas by sie nie zdecydoawal...
a te rownosci przy skorkach to juz coraz ladniejsze i okraglejsze wychodza :)
ale dzieki za odpowiedzi:)

a co do maziaji to nie umie jeszcze takich ladnych:(
ale sie ucze:)

natalia268
03-12-2009, 00:14
mój brat bedzie zamawiał dla swojej dziewczyny sporo rzeczy z allepaznokcie.. i znalazłam tam kolorowe żele... ostatnio poluje na jakos ale mi nie po drodze... i chyba korzystając z okazji zakupie u nich ...

A&P * HIT ŻELE KOLOROWE*84 KOLORY*NOWE*HIT* (825723907) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item825723907_a_p_hit_zele_kolorowe_84_kolory_nowe _hit.html)
Tylko mam do Was pytanko...

Orientuje się ktoś co lepsze itd...

chciałabym czerwony lub bordowy... który lepszy... 28 czy 47 ?
i czy 48 albo 62, 64, 66 to jakies opalizujące? i to ładnie wygląda itd? kurde nie mam pojecia co brac... ;(

asia
03-12-2009, 01:07
ja kiedyś zamawiałam od slaydi, ale te same. na oko 28 bardziej czerwony.

te 60* to jak z pyłkami wyglądają, tak mi się wydaje

za to mogę powiedzieć że brałam bodajże 7 i jest raczej jasna, różowo-buraczkowa- taka jak na tej obramówce opakowania, nawet 2 warstwy. mam też 21, jest boski jak dla mnie. osobiście nie polecam brokatowych, lepiej wyjdzie jak dorzucisz brokatu do żelu

natalia268
03-12-2009, 22:15
a masz jakąś fotke z tym 21 ? do czego go używasz? :)

a co do tamtych z pyłkami to tak sie zastanawiam czy by pasowały i ładnie wygladały do frencha czy kompletna katastrofa...

asia
03-12-2009, 22:22
w mojej galerii, pierwsze bladoróżowe szpice są z odrobinką tego żelu, ale nie na grubo tylko transparentnie, ja ogólnie uwielbiam ten kolor:)

daisy77
06-12-2009, 02:11
Ja jestem bardzo zdowolona z allepaznokcie, zakupilam u golden nails na allegro i sa super!!
Najlepsza kolorowka chyba na allegro ,oczywiscie za sun flowerami:) tez sa sliczne ,ale drogo...

natalia268
18-12-2009, 15:18
a czy żele kolorowe normalnie sie piłuje ? :skacze:

wybaczcie za to pytanie ;] i nie bijcie ;P

Gość
18-12-2009, 15:20
a czy żele kolorowe normalnie sie piłuje ? :skacze:
wybaczcie za to pytanie ;] i nie bijcie ;Pja wybaczam i tłumaczę...

niezaleznie od tego czy robie french kolorem czy całośc kolorem to niigdy nie piłuje koloru bo może się zdarzyć że "przetrę" kolorek jak mocniej docianę :) piłuje żel cler który przykrywa kolor nigdy jego samego

natalia268
18-12-2009, 15:45
a no dobrze :) będę pamiętać.. :) Dziekuje za błyskawiczną odpowiedź :przytul:

asia
19-12-2009, 03:05
ja też tak robię, też się boję że przetrę, staraj się robić po 1-2 pazurki i cieniutkie warstwy wtedy nie będzie co piłować:D

naatajla
19-12-2009, 16:14
ja najbardziej lubie Sun Flower i zele z Allepaznokcie

Daria
17-01-2010, 17:22
używała moze któraś z was kolorówki z SPN nails? jeśli tak to proszę o opinie na ich temat :)

katarina1977
26-01-2010, 19:17
taki żel użyłam do różowego frencha- jest od chińczyków

milenka_olsztyn
26-01-2010, 19:28
fajnie wygląda... a powiedz ile dałaś za niego i jak się rozprowadza??

katarina1977
26-01-2010, 20:06
10 zł za słoiczek, jest gęsty , kryje ok.

silverghost
12-03-2010, 23:09
A ja też mam podstawowe pytanie, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :kwiatek:Własnie się przymierzam do kolorowki. Czy pierwsza i ostatnia warstwa z żelu przezroczystego musi być z takiej firmy jak żele kolorowe? No, czy można firmy pomieszać?

asia
13-03-2010, 01:37
one się ze sobą zwykle łączą:)

KaMiLaC.
13-03-2010, 08:27
A ja też mam podstawowe pytanie, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :kwiatek:Własnie się przymierzam do kolorowki. Czy pierwsza i ostatnia warstwa z żelu przezroczystego musi być z takiej firmy jak żele kolorowe? No, czy można firmy pomieszać?


zwykle każda firma nie poleca łączyć produktów różnych marek, bo jeśli jest problem to nie wiemy z którym produktem :) jednak jeśli pazurki są dobrze przedłużone, a żel odpowiednio nałożony to myślę, że nic się nie będzie działo :) ja łączę produkty i nic się póki co nie dzieje (odpukać -puk puk:D) :)

RoksiSK
13-03-2010, 11:54
Ja też mieszam firmy i na razie odpukać jest oki :D Wiadomo, każdy przedstawiciel danej marki mówi, że nie należy mieszać, a nawet primer i cleaner muszą być tej samej firmy - ale jak dla mnie, to już przesada:/:
Najlepiej zawsze przetestować na sobie lub na rodzince, a dopiero potem na klientce ;]

silverghost
13-03-2010, 15:00
Dzięki serdeczne!

asia
13-03-2010, 15:43
najczęściej (chociaz nie zawsze) firmy piszą, że nei można łączyć z innymi z 2 powodow
1) jak połaczysz i sie zrobi kupa, to nei możesz zwalić na firme
2) powoduje to że kupujesz więcej produktów danej firmy

tylko czasami nie łączą się tak naprawdę i wydaje mi się że to raczej akryli dotyczy niż żeli.

RoksiSK
08-04-2010, 17:49
Dziewczyny dostałam właśnie paczuszkę od Dobrejrady. Miałam zamówić 2-3 szt na próbę żeli kolorowych, a wyszło 14 ;) ale jakie kolory - muszę się pochwalić Dostałam jeszcze gratis 2 żele - żółty fuoro i cappucino i 3 opakowania ozdób oraz kolczyki.
A żelki tak na oko mają mnóstwo pigmentu i są średniogęste. Podałam na zdjęciu nr odcienia, jakby Wam w oczko któryś z kolorów wpadł powyżej i poniżej są zakrętki na których lepiej dany odcień widać. Jestem baaardzo zadowolona z zakupu:skacze:

paznokietek1000
08-04-2010, 17:53
imponujący zbiór

gattina
08-04-2010, 22:16
RoksiSK, kolory rzeczywiście piękne :) Powiedz jak się będą sprawowały :)

aneczka19895
08-04-2010, 22:38
Wow ja też takie scem :D:D:D Koniecznie daj znać jak się spisują :)

julcia88
09-04-2010, 01:21
bo wiadomo, ze na kilu sie nie skonczy jak takie sliczne kolorki maja :D
super :)

RoksiSK
09-04-2010, 08:56
Dzięki dziewczyny. Julcia masz rację - już sobie następne wypatrzyłam :D
Jak tylko przetestuję, to dam znać.

KaMiLaC.
09-04-2010, 08:59
rewelacyjna kolekcja :good:pozazdrościć :D

malutkaistotkaa
09-04-2010, 09:09
ooj kurcze jaka kolekcjaa:)
ja mam 3kolorowe ale jakos dziewczyny ode mnie nie sa chetne do kolorowych zeli...

farbstift
09-04-2010, 10:55
Ja mam 2 kolorowe od Sami (czarny i niebieski) i czekam na przesyłkę z perłowym i srebrnym z forumkowej wymianki z roksaną:)

Gość
09-04-2010, 16:19
ja tez mam sporo koloró jeszcze "żelową masę perłową" ale nie mam zbytu na kolory, na początku moja ola chciała czerwone a potem czarne i stanęło w miejscu

ulala10
09-04-2010, 17:59
co do łaczenia zeli to tez łacze z innych firm i nic sie nie dzieje jak narazie a polecam zele z firmy "Golden Nails kolorki rewelacyjne i dobrze sie rozprowadzaja:]

Zgredo
09-04-2010, 19:15
Ja proponuje malowanie żelem, jako sposób na trwałą koloryzację i chętne są. Ja również mam żele od dr, nawet sporo z tych wskazanych tutaj (a 130 to chyba kupię :D i śliczny gratisik kawowy), niestety dr nie miała długo ładnego brązu, u Ciebie widzę, zastanawiam się, czy to brąz z jakimś dodatkiem? Ja musiałam wziąć czekoladę i bezbarwną perłę z alle.

Czy zauważyłaś, że niektórych żeli jest więcej niż innych? Mam wrażenie, że kolory pastelowe były nalane (u mnie) mocno oszczędnie :P

milenka_olsztyn
09-04-2010, 19:26
ja tam mam tylko kilka kolorowych żeli i leżą nie używane... jakoś nawet do kolorowych paznokci żelowych wolę użyć i przecieniować akryl...

RoksiSK
09-04-2010, 20:00
Ja proponuje malowanie żelem, jako sposób na trwałą koloryzację i chętne są. Ja również mam żele od dr, nawet sporo z tych wskazanych tutaj (a 130 to chyba kupię :D i śliczny gratisik kawowy), niestety dr nie miała długo ładnego brązu, u Ciebie widzę, zastanawiam się, czy to brąz z jakimś dodatkiem? Ja musiałam wziąć czekoladę i bezbarwną perłę z alle.

Czy zauważyłaś, że niektórych żeli jest więcej niż innych? Mam wrażenie, że kolory pastelowe były nalane (u mnie) mocno oszczędnie :P

Dostałam odpukać nawet pełne słoiczki:D
Też szukałam brązu, wzięłam 113 - taki ciemny brąz perłowy. Nawet fajny kolorek. Miałam wziąść jeszcze przeźroczyste, ale gdzieś widziałam, jak dziewczyna łączyła clear żel z kolorowym i miała szklaneczkę.

Gość
09-04-2010, 20:11
pokaże wam żel czerwony od pana fikusowego (ten sam ma silcare) jedna warstwa... jak widać prześwit jest na palcu serdecznym bo juz mi sie nie chciało piłować a masa była niebieska

RoksiSK
09-04-2010, 20:13
Kim jest "pan fikusowy"? Jakaś niewtajemniczona jestem ;)
Załącznik nie działa :huh:

Gość
09-04-2010, 20:23
p0an fikusowy to gość który ma sklep stacjonarny w zawierciu i w necie FikusNails hurtownia stylizacji paznokci (http://www.fikusnails.pl/)

od niego też kilka z nas ma nabłuyszczacz żel i mówimy na niego w skrócie "fikus"

RoksiSK
09-04-2010, 21:02
p0an fikusowy to gość który ma sklep stacjonarny w zawierciu i w necie FikusNails hurtownia stylizacji paznokci (http://www.fikusnails.pl/)

od niego też kilka z nas ma nabłuyszczacz żel i mówimy na niego w skrócie "fikus"

dobrze wiedzieć :)

dudejla
09-04-2010, 21:37
Woszczurku wydaje mi się, że kryje bardzo dobrze i jeszcze tylko 1 warstwa?:wow:

Gość
09-04-2010, 21:52
tylko to nie jest taka cienka warstwa jak lakierem np, czy nabłyszczaczem
jedna warstwa ale taka jak powiedzmy 2 razy malnąc finishem---> grubość w sensie

farbstift
10-04-2010, 22:18
bardzo ładna ta czerwień:love:

justi9
02-05-2010, 22:34
mi tez sie podoba :ok::)

nanami7
04-05-2010, 17:34
eleganckie krycie ;) szok.

Elizabeth76
04-05-2010, 17:41
pokaże wam żel czerwony od pana fikusowego (ten sam ma silcare) jedna warstwa... jak widać prześwit jest na palcu serdecznym bo juz mi sie nie chciało piłować a masa była niebieska

No nie wiem czy mi się wydaje czy ten żel pozostawia smugi :huh::huh: Ja mam z alle kolorowe i jak dla mnie:ok:

afterglow
08-05-2010, 03:17
ładnie kryje, jak na 1 warstwe... ja mam kolorowanki od DR. kupilam 6 kolorów. Są wydajne. obecnie mam na sobie czerwień i jestem bardzo zadowolona. ładnie się utwardzają a i cena jest przystępna :)

daisy77
15-05-2010, 13:41
A ja was chce zapytac czy te piekne paznokcie sa wykonane kolorowym żelem cze to czarny tips???
Ale najbardziej mnie interesuje podkład tutaj !!! REWELACJA!!! Dlatego sie zastanawiam czy to tips gotowy ?bo jesli nie no to piekny cover tu jest!!
Od nie dawna w sumie tworze pazurki ale takiego covera to bym ogromnie chciala miec!!!
Czy jestescie w stanie mi pomoc??
Ja wiem ze wasze profesjonalne oczka zaraz to wypatrza :)
Dzieki kochane :)

farbstift
15-05-2010, 13:43
ale na których pazurkach kochana??:) Ja zaraz robię test kolorówki z NailDesign:D Dostałam w ramach wymianki z Emilką:)

daisy77
15-05-2010, 13:46
o matko jaka sierota jestem ,przeciez zdjecia nie dałam :glupek:

farbstift
15-05-2010, 13:51
mi to wygląda po prostu na czarny żel. Podobnie prezentuje się czarny żel z AllePaznokcie:)

AgUsia950
15-05-2010, 13:53
mi też się wydaje, że to żel.. ale nie mam pojęcia jakiej firmy..

farbstift
16-05-2010, 11:18
Testowałam NailDesign i kolorki świetne tylko trzeba 2 warstwy nakładać

Martynka
30-05-2010, 21:33
Co prawda nie jestem stylistką, ale klientką, ale podpatrzyłam markę...strasznie fajne żele: AXXIUM (ja mam na paznokciach ALPINE SNOW do końcówek French).

maartekkk
23-06-2010, 14:49
Dziewczyny, potrzebuję rady... mam zamiar zaopatrzyć się w kolorówkę i mam dylemat między Reni-Nails, AllePaznokcie i I-nails(Dobra Rada)...
Miałam kiedyś czerwony Silcare Basic, pięknie krył, ale 3/4 mi wykipiało, nie dawało rady nawet w lodówce, więc wyrzuciłam w piguły...
Naczytałam się tutaj, aż głowa boli i w zasadzie nadal nie wiem, które wybrać...

LAURKA
23-06-2010, 16:15
No właśnie ja miałam ten sam problem. Tyle się naczytałam, że już sama nie wiedziałam, co wybrać. Narazie postanowiłam zamówić parę kolorów z i-nails. Zobaczymy.

natalia268
23-06-2010, 16:46
ja mam z dobrej rady i z alle ... no i tu i tu nakładam dwie cienkie warstwy.. wole tak niż jedna grubą bo mniej estetycznie to wygląda...

szerek
25-06-2010, 12:06
Ja posiadam z Modeny ładnie kryją, również się wylewają:( ale cena jest niezbyt to 11,99 za 5 ml. A jakościowo to tak samo jak alle a są tańsze

RoksiSK
25-06-2010, 12:10
Ja mam od I-nails i są ok. Dwie cienkie warstwy najlepiej nałożć.

czarna455
10-07-2010, 00:35
Witam jestem nowa na forum :)i mam pytanie jak położyłam dwie warstwy kolorowego żelu to potem na to clear tej samej firmy też easy off i jak utwardziłam przemyłam cleanerem i zrobiły się matowe.Co źle zrobiłam?:(

farbstift
10-07-2010, 12:26
test żelu brokatowego ellio ellio.pl (http://ellio.pl/)
http://images43.fotosik.pl/313/786c17e2c3338708med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/786c17e2c3338708.html)
Tu dałam 2 warstwy, ale 1 też ładnie pokryła, tylko nie tak intensywnie:) Jestem mile zaskoczona efektem.

natalia268
11-07-2010, 00:20
koniecznie musze kupić ! dzięki :*

szkoda ze wczesniej jak zamawiałam to nie kupiłam.. ale myslałam ze nie beda w ogole kryły i beda przeswity...

Elizabeth76
11-07-2010, 00:32
natalia do zelu clear dodaj brokatu i wyjdzie taki sam efekt ,jeśli chcesz żeby bardziej krył musisz dodać go więcej sama tak robiłam;)

farbstift
11-07-2010, 09:04
no tak, ale te z ellio kosztują 8,90zł i mają fajne opakowanie. A jak policzyć nowy słoiczek do mieszania żelu i kwotę odlanego żelu, bo brokatu nie liczę bo drogi nie jest, to wychodzi podobna kwota:)

natalia268
11-07-2010, 10:10
no i tak to wygoda, ładniej wyglada i w ogóle.. ;)

sweetkicia84
13-07-2010, 19:48
ja wybaczam i tłumaczę...

niezaleznie od tego czy robie french kolorem czy całośc kolorem to niigdy nie piłuje koloru bo może się zdarzyć że "przetrę" kolorek jak mocniej docianę :) piłuje żel cler który przykrywa kolor nigdy jego samego


a mozna frezarką piłować prawda??? chyba ze nie barwi se frez :)

---------- Dodano o godzinie 18:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:35 ----------


Witam jestem nowa na forum :)i mam pytanie jak położyłam dwie warstwy kolorowego żelu to potem na to clear tej samej firmy też easy off i jak utwardziłam przemyłam cleanerem i zrobiły się matowe.Co źle zrobiłam?:(

a dalas tez nablyszczasz na koniec?? :)

---------- Dodano o godzinie 18:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:45 ----------


natalia do zelu clear dodaj brokatu i wyjdzie taki sam efekt ,jeśli chcesz żeby bardziej krył musisz dodać go więcej sama tak robiłam;)

ja tez robilam dokladnie jak elaxx żeby dodać go wiecej brokatu i wyjdzie ci mocny efekt:)

iwonadc78
08-09-2010, 19:59
spotkaliscie sie moze z takimi zelami?jezeli tak ,to napiszcie cos na ten temat,bo znalazlam takie i nie wiem czy zamowic,czy sa dobre:)29848

Ewelina83
08-09-2010, 20:03
O wlasnie tez sie nad nimi zastanawialam ale jakos nie umialam sie zdecydowac:) Moze ktos juz je ma...???

tusia
08-09-2010, 22:38
na moje oko to są witrażówki, warte kupna ale tylko kolory mocno nasycone a co za tym idzie bardziej widoczną np koncowka pazurka.....witrazówki są dostępne w alle paznokcie...niektóre dziewczyny z naszego forum robią takie zele metoda chałupniczą:D mieszają żel clear z farbką witrazową:D

Milijanovic
09-09-2010, 13:54
Kobietki mam pytanie odnosnie KONADA ... wiem ze to pewnie nie powinnam tutaj wstawiac ale chodzi mi o konad robiony na frenchu pod zelem budujacym... wstawiam linka.. jak macie facebook to zobaczycie fotke.. Otoz ta kobietka mi powiedziala ze ona wzor zebra wtym przypadku kladzie po nalozeniu cienkiej warstwy frencha.. i na to zel budujacy... Mozna tak robic?? Bo przeciez lakier jest uzywany do konada ... Nie wiedzialam ze lakier mozna dawac pod zel...

Zaloguj się | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?id=100000685167107&pid=286768)

Kaniusia0
09-09-2010, 14:50
kochane wiem ze reni nail nie jest najlepszą firmą i budującego zelu bym nie kupila, ale slyszalam ze bardzo ładne są kolorwe żele, maja bardzo duzo pigmentu, juz nie raz się spotkalam z takimi opiniami.
A tutaj ma ktoraś z was kolorowe zelki z RN ?

kasiasssss
09-09-2010, 15:34
nioe wiadomo czy nie bedzie odfpadalo,ale mysle ze mozna dawac pod zel,ja daja przed ostatnia warstwa zelu

Milijanovic
09-09-2010, 16:38
spotkaliscie sie moze z takimi zelami?jezeli tak ,to napiszcie cos na ten temat,bo znalazlam takie i nie wiem czy zamowic,czy sa dobre:)29848

To sa witrazowki :) osobiscie baaardzo mi sie podobaja :)) pazurki za jak ze szkla kolorowego ,, mozna je tez samemu robic...clear+color ale lepsze takie juz gotowe ;)

Elizabeth76
09-09-2010, 16:53
To sa witrazowki :) osobiscie baaardzo mi sie podobaja :)) pazurki za jak ze szkla kolorowego ,, mozna je tez samemu robic...clear+color ale lepsze takie juz gotowe ;)


ja na przykład wolę sama pomieszać żel z farbką witrażowa niz kupować gotowe :] kupiłam kiedyś na próbę ale jak dla mnie za malo pigmentu miały dla tego teraz robie sobie sama i mam intensywność kolorku taką jaką chcę :cwaniak:

Milijanovic
09-09-2010, 17:05
ja na przykład wolę sama pomieszać żel z farbką witrażowa niz kupować gotowe :] kupiłam kiedyś na próbę ale jak dla mnie za malo pigmentu miały dla tego teraz robie sobie sama i mam intensywność kolorku taką jaką chcę :cwaniak:

no w sumie masz racje :) ja tam lubie eksperymenty rowniez ale ja zele witrazowe kupuje z Ukrainy z firmy Lady Victory... musze ich pochwalic ze sa dosc dobrze nasycone ... ale napewno nie tak mocno jak sie samemu zrobi ;)

Elizabeth76
09-09-2010, 17:10
wiadomo ze nie można też przesadzać z dodawaniem farbki bo sie może zważyć żel :)

Milijanovic
09-09-2010, 17:26
a pigmenty barwiace do zelu?? cos takiego jak akrylowy proszek kolorowy tylko specjalnie do zelu... Uzywala ktoras tego??

natalia268
09-09-2010, 17:40
ja na przykład wolę sama pomieszać żel z farbką witrażowa niz kupować gotowe :] kupiłam kiedyś na próbę ale jak dla mnie za malo pigmentu miały dla tego teraz robie sobie sama i mam intensywność kolorku taką jaką chcę :cwaniak:

zgadzam sie.. tez kiedys kupiłam róż transparenty i był prawie przezroczysty.. no beznadziejny.. na szczescie dodałam farbki różowej i gitara :D

Wiec jak ktos jest chetny na kupno gotowych to tylko intensywne kolory bo te lżejsze to trzeba kilka warstw

iwonadc78
09-09-2010, 19:01
co do tych pigmentow,to milalam juz okazje farbowac nimi zele ,ale nie wychodza tak intensywne kolorki jak wyglada pigment:)

Milijanovic
09-09-2010, 22:47
No wlasnie.. te pigmenty cudnie wygladaja.. a u mnie ciezko znalesc witrazowki ... mam na mysli farby witrazowe.. a drogie sa jak cholera bo jedna polycolor frba od 120ml kosztuje kolo 40zl...

LAURKA
12-09-2010, 21:53
Dziewczyny! Do tej pory pracowałam na i-nails. Teraz chcę wypróbować Alle od dobrejrady. Czy warto?

tusia
12-09-2010, 23:23
Dziewczyny! Do tej pory pracowałam na i-nails. Teraz chcę wypróbować Alle od dobrejrady. Czy warto?

alle od dobrej rady??.... nie ma czegos takiego:blink: no chyba ze o czyms nie wiem:]
jak pytasz o alle z allepaznokcie :Dto kolorówka z allepaznokcie jest ok:ok:

Elizabeth76
13-09-2010, 08:48
Dziewczyny! Do tej pory pracowałam na i-nails. Teraz chcę wypróbować Alle od dobrejrady. Czy warto?

Laurka dobrarada i na allegro dekorynka to jeden sprzedawca który ma w swojej ofercie produkty i-nails . A allepaznokcie to allepaznokcie w skrócie alle :D

LAURKA
13-09-2010, 18:22
Oj! Sorry! Rzeczywiście...... chodziło mi o alle paznokcie o kolorówkę. Co wy o niej myślicie. Wcześniej miałam od dekorynki właśnie i-nails. Sa ok, ale chciałabym kupić troche alle. Nie wiem czy w ogóle warto........

Elizabeth76
13-09-2010, 19:57
Oj! Sorry! Rzeczywiście...... chodziło mi o alle paznokcie o kolorówkę. Co wy o niej myślicie. Wcześniej miałam od dekorynki właśnie i-nails. Sa ok, ale chciałabym kupić troche alle. Nie wiem czy w ogóle warto........

oczywiscie że warto ja mam i jestem z nich zadowolona ^_^

nanami7
13-09-2010, 20:15
Ela a te z alle się nie gotują ? nie wypływają ??

asia
13-09-2010, 20:18
kiedys mi sie gotowaly a teraz przestaly (te same) hyhy

Elizabeth76
13-09-2010, 20:57
Ela a te z alle się nie gotują ? nie wypływają ??

te kolorki co mam nie naprawdę jestem zadowolona z nich :]

axa
24-09-2010, 21:24
Ja też bardzo też lubię żele silcare basic. Kolorowe super kryją;) wcześniej miałam z innych firm i nawet po 3 warstwach były prześwity. Polecam kolorowe żele z silcare.

asia
25-09-2010, 20:43
ja sobie zamowilam, oczywiscie zapomnialam zrobic fotki wzornika, zrobie w pon, jestem rozczarowana red III, na moje oko identyczny kolor z magentą :/

LAURKA
16-10-2010, 18:13
Pomóżcie!
Żel mi się nie chciał utwardzić w lampie. Normalnie po przetarciu cleanerem zostawały smugi, tak jakby nie wszystko się utwardziło. Mam żele i-nails i AP. Jeden kolor z i-n i jeden kolor z AP się tak zachowuje. Pozostałe bez zarzutu. Co sądzicie?
Dodam, że zawsze nakładam 2 cienkie warstwy.

AtelierStylizacji Carolla
16-10-2010, 18:46
sprawdz żarówki może sa za słabe a żele kolorowe maja bardzo duzo z reguły pigmentu wiec utwardzają sie dłużej niż standardowo, nasz np pure white trzeba utwardzać 4 min mimo ze równiez nakłada sie go 2 warstwami

tomaszka
20-10-2010, 16:26
Też mi się tak zdaje, że wina leży po stronie żarówek.

LAURKA
20-10-2010, 22:05
sprawdzę, ale jak wytłumaczyć że inne kolory się bez problemu zachowuja?

Elizabeth76
21-10-2010, 08:27
laurka a ja myslę że to wina pigmentu jest ,bo jeśli z innymi kolorami nie masz problemu to nie moze być winna lampy

LAURKA
21-10-2010, 21:02
czyli, że niektóre mają coś nie tak z pigmentem.....czyli są do wyrzucenia.....

RoksiSK
21-10-2010, 23:27
albo spróbuj je jeszcze cieniej nakładać

AtelierStylizacji Carolla
21-10-2010, 23:53
nie nie trzeba ich kochana wyrzucac, wymieszaj żele pred nałożeniem na paznokcia

z reguły kolory które mocno kryja, sa ciemna nmaja wiecej pigmentu niz przykjładowo neopony przez co trudniej sie utwardzaja, wymagaja dluższego trzymania w lampie badz nowych zarówek

tak samo jest jak np daje sie granatowe holo- promienie uv wolnije przechodza przez mocn0o spigmentowny zel badz cioemne ozdoby i dlatego trzeba dłuzej je utwarszac:D

Elizabeth76
22-10-2010, 08:50
czyli, że niektóre mają coś nie tak z pigmentem.....czyli są do wyrzucenia.....

Laurka nie koniecznie zaraz wyrzucać może zrob tak jak piszą dziewczyny najpierw wymieszaj żel w pojemniczku i nakładaj cieńsza warstwę może to cos pomoże .Ja mam dużo kolorowych zeli róznych firm i bardzo ciemnie kolory i pastelowe i mi na przykład jeden sie trafił taki co odpryskuje i nie trzyma sie na paznokciu myslę że to wadliwa jakaś partia tego mojego zelu ,bo z resztą nie mam problemu :)

karlanails
22-10-2010, 22:41
dziewczyny mam problem a mianowicie moja kolezanka chce na calych paznokciach ciemno rozwy zel i nie wiem jak to zrobic po kolei... czy najpierw jakas warstwe zwyklego zelu czy jak?? czy tylko tez rozowy i nablyszczacz?? bylabym wdzieczna gdyby ktoras napisala mi krok po kroku.... jak najszybciej

rudzielec
22-10-2010, 22:44
powiem ci jak ja to robie...nie mowie, ze jest to poprawnie i w sumie wiele osob robi inaczej, ale ja robie tak:
najpierw klade cienką warstwe i wlasnie na ta pierwsza daje ozdoby, w twoim wypadku brokat...potem wkladam to pod lampe, wyciagam i klade juz warstwe budujaca, potem pod lampe, piluje i nablyszczam... zapewne niedlugo inne dziewczyny napisza ci jak robia one, wiec bedziesz miala kilka opcjii do wyboru;)

mala
22-10-2010, 22:47
rudzielec nic nie robisz zle


a wiec jesl ichcesz zrobic jeden kolor na calej plytce to po przygotowaniu plytki itp kladziesz cienka warstwe zelu clear i do lampki na 2 min...ja potem matowie gdyz jak klade kolorowke na klejaca warstwe to sie rozlewa brzydko...takze jak zmatowie to klade dwie warstwy kolorowki cienko i do lampki.potem buduje pazurek i do lampki
i dalej tak jak zawsze

rudzia1985
22-10-2010, 22:48
kolorowy zelik nakladasz tak samo jak kazdy inny, musisz tylko pamietac by nie bylo przeswitu...najlepiej polozyc cieniutka warstwe clearu bo nie wiadomo czy kolorek nie pofarbuje jej naturalnej plytki, pozniej rozowy i ja jeszcze normalnie klade budujacy i jako tako buduje pazur, pozniej przy pilowaniu mam pewnosc, ze nie spiluje kolorku i nablyszczacz i do lampki ciut dluzej, oliweczka na skorki :) wsio...

karlanails
22-10-2010, 22:49
dzieki dziewczyny:) tylko ze warstwe budujaca nie moge rbic za gruba bo ona chce na swoje naturalne paznokcie i to bedzie wygladac okropnie:)

mala
22-10-2010, 22:52
jesli naturalki sa dlugie to zbuduj krzywa jesli sa krotkie to nie potrzebujesz duzej krzywej.tak zeby naturalnie wyygladaly.u mnie 98 procent klientek maja naturalki i w kazdym razie buduje krzywa...bo sie wtedy lamia...oczywiscie w zaleznosci jaka dlugosc paznokcia

rudzia1985
22-10-2010, 22:53
wiadomo, ze jak na krotkie naturalki to nie za grubo ale jak polozysz budujacy to musisz tak spilowac bo pewnie beda gory i doliny i zeby ladnie to wygladalo, musisz przypilowac na gladka powierzchnie ale zebys po kolorku nie przejechala i bedziesz miala przeswit :)

karlanails
22-10-2010, 23:27
jestescie super:)
nie wiem co bym bez was zrobila:)

PAZURKOMANIA
23-10-2010, 09:30
Ja nakładam zel kolorowy nastepująco:
1.po przygotowaniu płytki nakładam cienką warstwe zelu bazoewgo
2.nastepnie buduje całego pazurka
3.opracowuje nadaje odpowiedni kształt
4.nakładam cienka warstwe zelu kolorowego(maluje żelem jak lakierem) i do lampki,potem druga warstwe-utwardzam ew.dla uzyskania mocnego koloru trzecią warstwe-utwardzam...
5.Po utwardzeniu,przemywam i nakladam zel nabłyszczajacy...

seraFinka
23-10-2010, 10:52
Dziewczynki słyszałyście może o takiej metodzie że łączy się żel clear z farbką akrylową i że podobno tym można robić jak kolorówką... Ja próbowałam ale jakos mi to nie wychodziło :-P

może coś zrobiłam źle :-)

paznokietek1000
23-10-2010, 11:32
o łączeniu to nie słyszałam, ja po prostu maluję farbka french jeśli potrzeba, choć robię to bardzo rzadko, czekam aż wyschnie i nakładam żelik i gotowe

LAURKA
23-10-2010, 14:49
Dzięki wam kochane za rady. Wypróbuję wszystkiego, co radzicie, bo szkoda byłoby je wyrzucać. A czy któraś coś wie nt. kolorowych żeli Mariposa?

milenka_olsztyn
23-10-2010, 16:29
Ja kolorowe żele nakładam tak samo jak Pazurkomania:)

meg19791
04-11-2010, 10:08
żele kolor mam z allepaznokcie i lubię na nich pracować.

Kaniusia0
03-12-2010, 00:26
juz pisalam ale nie bylo zadnego odezwu ;) jeszcze raz sprobuje ;) ----> kochane wiem ze reni nail nie jest najlepszą firmą i budującego zelu bym nie kupila, ale slyszalam ze bardzo ładne są kolorwe żele, maja bardzo duzo pigmentu, juz nie raz się spotkalam z takimi opiniami.
A tutaj ma ktoraś z was kolorowe zelki z RN ?

milenka_olsztyn
03-12-2010, 08:38
Czy ja wiem czy to taka zła firma?? żeli kolorowych nie miałam od nich ale miałam kolorowy akryl i moge polecić z czystym sumieniem bo kolorki piękne i bardzo plastyczne

paznokietek1000
03-12-2010, 11:58
ja miałam i używałam, ale jak dla mnie to jest w nich coraz mniej pigmentu, ale moze ja po prostu na takie trafiłam, bo jeszcze z pół roku temu były rewelacyjne, ale teraz już dawno nie kupowałam, zatem nie wiem co i jak

asia
04-12-2010, 21:23
mi sie zdaje ze to jednak większość to samo, wez ze 2 - 3 kolorki na probe najlepiej

Kaniusia0
05-12-2010, 19:15
Oki, zamowilam kilka, sprawdze i dam tutaj znać jak z tymi zelami, dokladnie z pigmentem;) jezeli was oczywiscie to interesuje ;)

Ola
17-12-2010, 23:31
kochane a moze za mocna dokrecacie pokrywki?? mnie sie tak robilo z budujacym jak dokrecilam tak zajebiaszco mocno to mi bokami wychodzil , nie wiem jak to mozliwe ale tak sie dzialo...


mi wszystkie zele wyplywaja ;/;/ mozna szału czasem dostac. nie wiem dlaczego. moze maja za cieplo zeczywiscie.

dziewczyny che na swoje nuralki polozyc kolorowy zelik.jakie wy macie sposoby?

---------- Dodano o godzinie 22:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:29 ----------


juz pisalam ale nie bylo zadnego odezwu ;) jeszcze raz sprobuje ;) ----> kochane wiem ze reni nail nie jest najlepszą firmą i budującego zelu bym nie kupila, ale slyszalam ze bardzo ładne są kolorwe żele, maja bardzo duzo pigmentu, juz nie raz się spotkalam z takimi opiniami.
A tutaj ma ktoraś z was kolorowe zelki z RN ?

ja kupilam dzis :)sweet pink i lawender. po 25 zł 5 ml.

sztynka
18-12-2010, 13:19
Olu ja kładę żel na naturalki w ten sposób, że normalnie przygotowuję płytkę, robię podkład z jednofazówki, zawijam go pod spód żeby zabezpieczyć wolny brzeg, a na to kładę 1-3 warstw kolorówki, w zależności od pigmentacji i efektu jaki chce uzyskać, a potem zalewam jednofazówką i jeżeli trzeba wyrównuję pilnikiem 240 nierówności i potem nabłyszczam albo jednofazówką, albo glossem. Dodam, że pracuję na zwykłych żelach, nie na silikonowych. Jeżeli wiem, że kolorówka szybko mi się znudzi, lub klientce, to jeszcze czasem daję na podkład z jednofazówki warstwę covera, żeby potem przy zmianie nie przepiłować naturalka i żeby płytka ładnie wyglądała od spodu ;]

joystynka
19-12-2010, 00:16
kupiłam kilka dni temu dwa kolorowe żele z sharto.kurcze ,jestem tak mile zaskoczona ,ze szok ,tanie żele a kolory super.robiłam dziś szpice z frenchem koloru fuksji i jest przeswietny.jedna warswa juz pieknie kryje a dwie to juz całkiem lux.zakochałam się w nich :)

sztynka
19-12-2010, 21:55
joystynka a skąd zamawiałaś? Bo rożni sprzedawcy mają różne żele, lepiej znać pewne źródło jeśli Ty jesteś zadowolona, to tym bardziej :]

joystynka
20-12-2010, 01:07
ja kupowałam od Ewelinki,(Pazurkomanii).czerwonym malowałam u niej w salonie i dosc mocno się kurczył,potrzebne były 3 warstwy,ale fuksja -rewelacja!!!!!!:)

sztynka
22-12-2010, 00:15
ja kupowałam od Ewelinki,(Pazurkomanii).czerwonym malowałam u niej w salonie i dosc mocno się kurczył,potrzebne były 3 warstwy,ale fuksja -rewelacja!!!!!!:)

Czerwone chyba już tak mają. Ja mam od Dobrej Rady i jest to samo, muszę 3-4 warstwy kłaść, a np. fiolet, czy róż jest ekstra :kwiatek:

LAURKA
12-04-2011, 17:56
Miałam kolorowe z i-nails i alle i kupiłam teraz od niejakiego pana jaapee. Suuuuuper są! Świetnie kryją, nie "kipią", kolory jak na zdjęciu. Kryją już po jednej warstwie chociaż ja kładę dwie, bo efekt jest jeszcze lepszy.

Elizabeth76
12-04-2011, 19:09
Czerwone chyba już tak mają. Ja mam od Dobrej Rady i jest to samo, muszę 3-4 warstwy kłaść, a np. fiolet, czy róż jest ekstra :kwiatek:

ja czerwony mam z allepaznokcie i kładę tylko jedną warstwe :)

rudzia1985
12-04-2011, 22:51
A ja mam czarny z Alle i jest tak spigmentowany, ze pewnie jakbym clearu jeszcze dodala to bym miala smole i tez jedna warstwa wystarczy :)

LAURKA
13-04-2011, 17:04
A ja miałam z Alle malinowy i był po dwóch warstwach transparentny- nieładny. Kupiłam też śliwkowy i to samo. Dodam, że oczywiście mieszałam je odpowiednio wcześniej.

minimouse
13-04-2011, 17:12
ja kolorowe żele mam z silcare i naprawdę wystarczy jedna warstwa ... nawet ich nie mieszam

Elizabeth76
13-04-2011, 18:07
Kupiłam też śliwkowy i to samo. Dodam, że oczywiście mieszałam je odpowiednio wcześniej.

śliwkowy też miałam z alle krył za pierwszym razem

ale wam powiem jeszcze z rok temu byłam bardzo zadowolona z ich żeli teraz cos sie popsuły pokaże wam co mi sie zrobiło z żelem

był to kolor pastelowy fiolet a teraz :huh: i jeszcze jeden pastelowy fiolet ,który mam z alle odchodzi płatami dodam że zele miały długi termin ważnosci takze napewno nie przeterminowane

l

jowka
14-04-2011, 22:22
ja mam kilka z reni w tym czarny i wszystkie są ok, ale zamawiałam je jakiś czas temu

ela-k
05-05-2011, 15:28
Ostatnio byłam na praktyce i moja szefowa miała ponad 20 kolorowych żeli z Reni Nails. Wszystkie były przepiękne i bardzo na mnie patrzyły, więc chyba sobie niedługo jakiś zamówię. Przy pracy również były super, sama próbowałam i dwie cieniutkie warstwy super kryją! Naprawdę godne polecenia! ^_^

zosia_29
05-05-2011, 15:39
Ja też mam żeliki z Reni Nail kolorowe i są troszku rzadkie ale kryją pierwsza klasa...

ciasteczko000
21-06-2011, 11:59
Dziewczynki z góry przepraszam, ponieważ być może taki temat, bądź to o co zapytam było już w tym wątku .. ale niestety nie jestem w stanie tego znaleźć (za dużo czytania), a mianowicie chodzi o to, że jak robie paznokcie na formie, czy to żelowe, czy akrylowe. . jest wszystko OK! Jeżeli natomiast chodzi o żel kolorowy, np kupiłam ostatnio u DR żel kolorowy czerwony i nałożyłam go, czy na swoją płytke, czy na cioci.. to za każdym razem się zapowietrzał... Po prostu odpada płatami. I robie wszystko tak jak być powinno. Proszę. powiedzcie co może być tego przyczyna? To jest moja zmora bo wiadomo.. teraz lato, czerwień jak zawsze w modzie.. i.. ;-)

Emilia B.
21-06-2011, 12:05
a kładziesz kolor bezpośrednio na płytke?

samaron
21-06-2011, 12:08
Ale chodzi Ci o nakładanie koloru na naturalną płytkę bez przedłużania? To tutaj znajdziesz odpowiedź http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1229-problem-z-zelem-na-naturalnych-pazurkach.html
A jeśli przedłużasz, to pod kolor dziewczyny dają bazę z żelu clear.

kaka80
21-06-2011, 23:42
ja podobnie baza clear-2lub 3 warstwy kolorku i nablyszczacz:)

nanami7
22-06-2011, 21:37
fajny żelik zakupiłam. nr 26 z alle :) neonowy róż.

Allepaznokcie Hurtownia kosmetyczna Nowy Targ Nowy Sącz - 26. różowy neonowy - żel kolorowy - NOWOŚĆ (http://allepaz.aplus.pl/index.php?s=produkty&id_produktu=253)

lenanails
25-06-2011, 13:56
ja używam neo nails i naildesign i jestem z nich zadowolona:)

luska
30-06-2011, 23:37
Ja ze względu na to, że bardzo lubię kolorowe pazurki i chciałam mieć dużą paletę kolorowych żeli, a jednocześnie nie chciałam wydać fortuny - zdecydowałam się na tańsze żele (ok 8zł za opakowanie 5g) firmy Silcare. Jestem z nich bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę je wszystkim polecić! Może nie zawsze pokrywają już po pierwszej warstwie, ale za to super się trzymają. Oprócz tego Silcare posiada ogromną gamę kolorystyczną :ok:

kasiasssss
05-07-2011, 21:48
popieram,tez uzywak kolorowke z silker,jestem usatysfakcjonowana

lenanails
05-07-2011, 22:13
a ja włąsnie dzisiaj wypróbowałam ntn piękny różowy neon:) boski jest:)

Emilia B.
05-07-2011, 22:23
lena neon który ma nr??

lenanails
05-07-2011, 22:31
nr 68

Sorcha
06-07-2011, 10:58
Dziewczyny, a czy te kolorowe żele silcare można kłaść też na naturalny pazurek? Czy tylko tips lub szablon?? Weszłam na ich stronkę i jestem w szoku bo mają bardzo dużo różnych rodzajów kolorówek: linia basic kolor, no name color. Czym one się różnią? Oprócz ceny:)

natalia268
06-07-2011, 16:52
Nie wiem czy dobrze zrozumialam... Ale niby czemu ma sie nie dać nalożyc kolorowki na naturalka ? :huh:
Tylko oczywiscie pod spód jakis podklad, np. warstwa cleara. I na to kolorowke, nablyszczacz i po problemie.

PS pamietaj o dokladnym otuleniu wolnego brzegu paznokcia :)

Emilia B.
06-07-2011, 16:56
z naturalna płytką bywa rożnie - na niektórych inne zele niż typu soak off średnio sie trzymają. Ale jeżeli sie odpowiednio pazurka zbuduje i zabezpieczy wolny brzeg powinno być ok :) trzeba spróbować :)

natalia268
06-07-2011, 16:58
no zgadza sie, ale chyba wiecej przypadków jest na TAK niż na NIE ^_^

Nena90
11-07-2011, 14:22
z naturalna płytką bywa rożnie - na niektórych inne zele niż typu soak off średnio sie trzymają. Ale jeżeli sie odpowiednio pazurka zbuduje i zabezpieczy wolny brzeg powinno być ok :) trzeba spróbować :)

A z nowu moje pazurki na odwrót - silikonych nie lubią a normalne twarde żele się dobrze trzymają :D
Kolorowe żele mam z I-nails i mają ładne kolory, nie ma problemu z utwardzaniem ale potrzeba conajmniej 2 warstw aby dobrze kryły.

sztynka
11-07-2011, 21:34
O moja tez nie lubią silikonów, zaraz mi pękają na stresie, musi być twardy żel. Kładę bazę z jednofazówki, potem 2-3 warstwy kolorówki, przemywam, i nabłyszczam :D

lenanails
11-07-2011, 21:40
ja ostatnio przetestowałam zeliki z ntn i też są super łądnie kryją:)

Sorcha
11-07-2011, 22:05
No właśnie ja też zauważyłam, że silikonowe gorzej się trzymają, dlatego szukam fajnej kolorówki z "normalnych":)

kaka80
19-07-2011, 14:07
dziewczyny a moze lepiej by sie trzymaly twarde zele,gdy nalozymy na warstwe clear,coverek-tak dla wzmocnienia tych slabszych pazurkow i po opracowaniu kolorek i nablyszczacz oczywiscie???? robi tak ktos??? powiem szczeze,ze probowalam u klientki,ktorej sie a to cos ukruszylo,a to peklo itp...i bylo o niebo lepiej,co wy na to? zapewne Ameryki nie odkrylam,ale zaryzykuje:skacze::D

Nena90
19-07-2011, 15:13
Ale po co ten cover pod kolorowy żel? Warstwa cleara nie wystarczy?

rudzia1985
19-07-2011, 16:16
Tez nie wiem...Po kij ten coverek tam miedzy warstwami ? Szkoda materialu bo i tak go przykryjesz kolorem i tak...

cienko clear > budujacy > opracowanie > kolorek > nablyszczacz
lub
cienko clear > kolorek > budujacy > opracowanie > nablyszczacz

kaka80
20-07-2011, 10:50
Tez nie wiem...Po kij ten coverek tam miedzy warstwami ? Szkoda materialu bo i tak go przykryjesz kolorem i tak...

cienko clear > budujacy > opracowanie > kolorek > nablyszczacz
lub
cienko clear > kolorek > budujacy > opracowanie > nablyszczacz
no wlasnie ja tak robie jak ten pierwszy przyklad dalas

Elizabeth76
20-07-2011, 11:44
dziewczyny a moze lepiej by sie trzymaly twarde zele,gdy nalozymy na warstwe clear,coverek-tak dla wzmocnienia tych slabszych pazurkow i po opracowaniu kolorek i nablyszczacz oczywiscie???? robi tak ktos??? powiem szczeze,ze probowalam u klientki,ktorej sie a to cos ukruszylo,a to peklo itp...i bylo o niebo lepiej,co wy na to? zapewne Ameryki nie odkrylam,ale zaryzykuje:skacze::D

tu w temacie Alicja robiła krok po kroku kolorowych żeli z mistero milano na cały paznokieć http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/1526-mistero-milano-12.html#post229131

Nena90
20-07-2011, 14:14
cienko clear > budujacy > opracowanie > kolorek > nablyszczacz
lub
cienko clear > kolorek > budujacy > opracowanie > nablyszczacz

Robię tak samo... Też nie widzę sensu stosowania covera - w końcu i tak używamy na niego żelu, który jest kryjący więc nie widać niedoskonałości płytki.

gosia666
01-08-2011, 18:50
mnie na kursie uczono,ze cover dobrze jest nalozyc przed kolorowym zelem ,zeby nie przepilowac paznokcia przy uzupelnianiu, po prostu wtedy lepiej widac - to taki sposob dla poczatkujacych:)

rudzia1985
01-08-2011, 19:08
Ale po co cover w kolorowych zelach pod spod ? :)
Wystarczy nalozyc clear i na to kolor i bedzie tak samo...Szkoda covera nakladac, ktory tez jest zelem kolorowym, by pozniej go innym kolorem przykryc ;)

Nena90
01-08-2011, 19:14
Ale dając cleara, na to cover a na to kolorowy chyba od razu paznokieć robi się grubszy, czyż nie?