PDA

Zobacz pełną wersję : Pokój w stylu japońskim



jagnam
19-03-2018, 14:08
Czy ktoś z Was może wlaśnie w taki sposób udekorował swoje mieszkanie? Gdzie konkretnie czerpaliście inspiracje? Sama zastanawiam się właśnie nad takim wystrojem :)

cass
20-03-2018, 07:47
Czy ktoś z Was może wlaśnie w taki sposób udekorował swoje mieszkanie? Gdzie konkretnie czerpaliście inspiracje? Sama zastanawiam się właśnie nad takim wystrojem :)


Sama urządziłam swój pokój w stylu japońsko polskim. Urządzenie typowo po japońsku nie sprawdziłoby się w polskich warunkach poniewaz jesteśmy przyzwyczajeni do czegoś innego (nie znam nikogo komu chciałoby się na przykład spać na karimacie zamiast na łóżku....).
Starałam się nie przesadzać z dekoracjami. Zbyt dużo dekoracji znacznie zaburza przestrzeń mieszkania i sprawia,że wygląda ono dziwnie... Na pewno nie w stylu japońskim. Wspomagałam się oczywiście w urządzeniu pomysłami na blogach wnętrzarskich. Sporo ciekawych rzeczy znajdziesz tutaj: Rolety rzymskie w nowoczesnej kuchni. Galeria inspiracji - Blog Villadecor (http://www.villadecor.pl/blog/inspiracje/rolety-rzymskie-nowoczesnej-kuchni-galeria-inspiracji/)

markizeczka
29-03-2018, 13:00
Szczerze powiedziawszy to nawet nie wiem, czym charakteryzuje się styl japoński. Nami chyba za bardzo skandynawia zawładnęła

Łotrzyca
30-03-2018, 12:30
W sumie to nawet o tego rodzaju stylu nie myślałam. Zdecydowanie bardziej modny jest styl skandynawski. Ale będziemy robić remont, więc na pewno się tematem zainteresuję :)