PDA

Zobacz pełną wersję : Na jakich żelach pracujecie



Strony : 1 2 3 [4]

emila
07-07-2011, 20:59
Pewnie, że tak :)

vica
07-07-2011, 21:00
Zapomniałabym, po ok 5 sek w lampie, potrafi nieźle zaboleć podczas utwardzania. Niby przy cieńszej warstwie już mniej, ale klientki komfort jest ważny, dlatego szukam alternatywy.

Nena90
11-07-2011, 13:16
W tej chwili pracuję na I-nails, jak na początek przygody z pazurkami są całkiem fajne :)
Teraz zainteresowałam się Mistero Milano, może następnym razem kupię żele z tej firmy ;) Ale póki co wykończę I-nails :) Najbardziej lubię jednofazówkę, maskeda i Prima White, fajny też jest podkładowy, jednofazówka violet i kolorowe (teraz testuję te z serii Paradise) a co builderów (superbudujący i brick) właściwie też nic nie mam :D Jedyne co to z Cosmic white się niezbyt lubimy...

kate31
13-07-2011, 01:51
witam:P
ja pracuje na IBD, ale okopnie piecze a wlasciwie "pali" budujacy clear w lampie, chcialam zmienic na christrio, wszytskie produkty mam marki IBD i wykonuje w taki sposób: matuje, odluszczam daje primer bezkwasowy nastepnie bonder po nim budujacy builder clear i na koniec nablyszcacz intense sealwczesniej pracowalam na produktach sun flower ale duzo sie naczytalam tu na forum ze to jakosciowo dobre produkty zachcialo mi sie zmiany:/:, ogolnie jestem bardzo zadolwolona z marki IBD, tylko to pieczenie...
mam pytanie czy christrio to jedno- czy trojfazowka?? i jesli bym chciala pracowac tylko na tych produktach i je kupic, to co musze miec na uwadze?? to znaczy primer, bonder, budujacy i nablyszcazc??chyba ze to jednofazowka, ja zeluję tylko paznokcie naturalne..
nablyszczacz instense seal, pieknie blyszczy, ale swieci pod ultrafioletem, a nie kazda klientka to lubi.. czy nablyszcacz christrio rowniez siweci pod ultrafioletem??
czym sie rozni Basic One Sculpture Clear od Basic one clear ?? ktory jest z nich gesciejszy, ja wole gesciejsze to znaczy sredniogeste, bo na rzadkich nie umiem pracowac, rozlewaja mi sie, budujacy z IBD odpwoiadal mi pod wzgledem konstystencji
slyszalam ze te zele christrio sa swietne samopoziomujace, same pozytywy..:ziewam:
przepraszam ze tak wypytuje, ale napewno macie spore doswiadczenie z ta marka, a ja nie:happybday:
dziekuje i pozdrawiam serdecznie:-)

Elizabeth76
13-07-2011, 08:20
kate tak jak mówisz ibd to bardzo dobra marka chociaz to pieczenie przy budującym jest okropne do tej pory żele budujace ktore miałam to żadne tak bardzo nie piekły jak własnie ibd :why:

Aliz
13-07-2011, 09:21
W tej chwili pracuję na I-nails, jak na początek przygody z pazurkami są całkiem fajne :)
Teraz zainteresowałam się Mistero Milano, może następnym razem kupię żele z tej firmy ;) Ale póki co wykończę I-nails :) Najbardziej lubię jednofazówkę, maskeda i Prima White, fajny też jest podkładowy, jednofazówka violet i kolorowe (teraz testuję te z serii Paradise) a co builderów (superbudujący i brick) właściwie też nic nie mam :D Jedyne co to z Cosmic white się niezbyt lubimy...

heh ja tak samo na i-nailsie jeszcze pracuje i biały do końcówek silver line snow white nie chciał się całkowicie utwardzać więc kupiłam z SF i już lepiej:)
na kursach mnie też zaciekawili Mistero Milano i powolutku bd wymienieć produkty, bo warto:)

emila
13-07-2011, 13:23
Też pracuje na IBD, ale z pieczeniem nie mam takiego problemu, trzeba wyczuć produkt :) ja tak po 7-10 s. każe wyjmować łapkę z lampki i można w ten sposób ominąć to nieprzyjemne uczucie :)
Chociaż też rozważam zmianę produktów,chociaż są super jakościowo, żele twarde jak akryl, ale wukrza mnie to, że nie mają covera i biały też srednio biały :/ Więc te dwa zele muszę kupowac z innej firmy. I taka mieszanka wychodzi :/: Zastanawiam się nad przejściem nad INDIGO lub Astonishing Nails, ale do tej pory się zdecydować nie mogę ;(

ewelinka:*
13-07-2011, 15:52
Emila ja też pracuję na IBD, cover i whita mam od dobrej rady;) maskeda i używam teraz do frenchu 3d białego - rewelacja... śnieżna biel i równiutka linia uśmiechu;) i to, że mieszam firmy na trzymanie pazurów nie ma wpływu!!! tak jak mowisz twarde jak akryl, a ja ze wzgledu na moje klientki, które doceniają ich twardość i trwałość NIE ZMNIENIĘ na żadne inne!!

Elizabeth76
13-07-2011, 16:35
ja byłam na szkoleniu które sie odbyło na zelach ibd i tez kamuflaz był innej firmy a biały do frencha jeszcze innej primer jeszcze , jeszcze innej :D tylko bonder był też ibd i pazurki trzymały sie jak beton ;)

kate31
13-07-2011, 19:14
Też pracuje na IBD, ale z pieczeniem nie mam takiego problemu, trzeba wyczuć produkt :) ja tak po 7-10 s. każe wyjmować łapkę z lampki i można w ten sposób ominąć to nieprzyjemne uczucie :)
Chociaż też rozważam zmianę produktów,chociaż są super jakościowo, żele twarde jak akryl, ale wukrza mnie to, że nie mają covera i biały też srednio biały :/ Więc te dwa zele muszę kupowac z innej firmy. I taka mieszanka wychodzi :/: Zastanawiam się nad przejściem nad INDIGO lub Astonishing Nails, ale do tej pory się zdecydować nie mogę ;(

powiem Ci ze ja mam bialy IBD ale ten French Xtreme i jest supr, bardzo bielutki,stosuje go do frencha i na to nakladam najczesciej jakis brokacik , wyglada to pieknie, w sumie jestem zadowolona bardzo z IBd ale to pieczenie- dostaje szalu jak sie to dzieje;(

a czy ktoras z Was pracuje na Christrio albo maila do czynienia z tymi produktami??

emila
14-07-2011, 13:28
Też ma białego xtreme, ale on dla mnie nie jest taki biały :)
I też używam mieszanek covera również masked, a biały z PB pure white. Oczywiście wszystko ładnie się trzyma, ale kobieta zmienna jest i chciałabym spróbować czegoś innego ^_^

losek78
18-07-2011, 14:48
ja dotychczas PB blush numer 1 , kupiłam ostatnio noname różowy przezroczysty i byłam w szoku - bardzo podobny do PB tylko nie wiem jeszcze jak z wytrzymałością , na razie tydzień i jest ok, zastanawia nie czy te droższe żele rzeczywiście są tak dużo lepsze od tych tańszych ?
czy oprócz pięknych opakowań i dobrej akcji promocyjnej czymś sie różnią ?
muszę sprostować że to nie noname tylko basic różowy przezroczysty o ten http://allegro.pl/slay-basic-pink-15-g-przezroczysty-rozowy-gesty-i1725027377.html

lubka
19-07-2011, 00:21
Kurs zrobilam zaraz po maturzei10lat temu i o ile dobrze pamietam, to uczono mnie na produktach marki La Femme-masakra totalna dlatego zaraz po kursie po prostu sie poddalam bo stwierdzilam, ze po prostu sie do tego nie nadaje :sciana:-dzis wiem, ze to byl wielki blad bo po prostu produkty tej marki to totalna porazka :glupek:. Jakies 3lata temu sytuacja zmusila mnie do tego by sprobowac jeszcze raz ( w uk nie moglam znalezc zadnej pozadnej stylistki i stwierdzilam, ze takie "cuda" jakie one czaruja na mouch biednych paznokciach to nawet ja sama wyczaruje a moze nawet lepiej ;) )-kupilam caly sprzet i zele IBD-pracowalo mi sie na nich ok poza tym, ze masakrycznie mnie uczulaly-oczy mi puchly okropnie, rece cale w malenkich, czerwnoych i swedzacych krostkach. Moj plan zarobkowy wiec legl w gruzach i postanowilam pozostac jedynie przy swoich wlasnych paznokciach i w miare mozliwosci zabezpieczac sie przed alergia (gogle, maseczka, dlugi rekaw, chustka na szyji itp). Po roku jakos zachcialo mi sie znow krotkich i naturalnych paznokci i odstawilam wszystko w kat.
Niedawno pomyslalam sobie, ze moze sprobuje akrylu i alergii zadnej na szczescie nie mam, ucze sie poki co na sobie, ale ciagnie mnie nadal do zelu, wiec postanowilam sprobowac jeszcze innych firm w poszukiwaniu takiej, ktora mnie nie bedzie tak uczulac jak IBD-kupilam poki co zele SPN, Perfect Beauty oraz I-nails. Jestem zachwycona nimi poki co jezeli chodzi o prace na nich-sa fantastyczne i blush PB po prostu moj numer 1 :ok:. Dzis pierwszy raz robilam nimi paznokcie, wiec trzymajcie kciuki, zebym jutro nie obudzila sie znow cala zapuchnieta itp. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej bo naprawde PB i SPN sa swietne i chcialabym na nich pracowac.

emila
19-07-2011, 15:14
Oj to rzeczywiście nie ciekawie, ja bym juz dawno wszystko wywaliła. Podziwiam Cię, że masz jeszcze chęci do tego :)

losek78
19-07-2011, 15:26
mnie blush PB czasem wkurza i zawsze jak mówię że zmieniam żel to zaczyna się słuchać , tylko w cieple trzeba trochę szybciej nim pracować

lubka
19-07-2011, 19:43
Emila jezeli to bylo do mnie to fakt-ja sama siebie tez podziwiam za ten upor :haha: Dzis na szczescie obudzilam sie w takim stanie jak wczoraj, wiec :jupi:. Moze to zasluga zmiany zeli na inne albo po prostu pochlaniacz pylu robi swoje i dlatego nic zlego sie nie zadzialo-w kazdym razie jestem happy i oby tak dalej :ok:. Najwiekszym problem z tego wszystkiego okazalo sie zrobienie fotek paznokciom :hahaha: za nic nie moge dobrze uchwycic, zeby bylo dobrze widac i zdobienia i budowe paznokcia. Ciagle jakie takie niewyrazne mi wychodza czy robie telefonem czy aparatem. Nad tym tez trzeba bedzie potrenowac :wstydek:

samaron
19-07-2011, 19:57
Na to też mamy radę: http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/34-jak-zrobic-dobre-zdjecie-paznokci.html

sztynka
19-07-2011, 19:59
Lubka ja od 1,5 roku należe do "szczęśliwego' grona alergiczek żelowych. jaka forma by nie była, mam te same objawy co Ty. Nie poddałam się, dalej robiłam. Czasem mam masakryczne dni, umieram, gluty z nosa lecą, ale dam radę. Znalazłam dobrego lekarza i zobaczymy.
Ja pracuję na takich mieszankach, że byście się zdziwiły. Primer bezkwasowy z IMS, podkład jednofazówka no name, cover masked I-Nails, biały Golden Nails, kolorówka no Name i I-Nails :D

lubka
19-07-2011, 21:54
Sztynka ja tez nie mam zamiaru sie poddawac :ok:. Generalnie alergikiem nie jestem, wiec mam nadzieje, ze jak postaram sie zminimalizowac kontakt z pylem jak najbardziej sie da to jakos to bedzie :ok:

emila
19-07-2011, 22:59
Najwazniejsze, że macie chęci i zapał do pracy :) powodzonka dziewczynki :D

Kacha8432
20-07-2011, 10:08
Dziewczyny ratujcie;(Może któraś z was doradzi mi coś na temat żelu firmy IBD. Zastanawiam się nad kupieniem tego zelu i bondera bo słyszałam że są bardzo dobre. Nie wiem tylko czy żel IBD bezbarwny budujący nadaje się też na naturalną płytkę czy tylko na tipsy i formy? Do tej pory pracowałam na żelu SunFlower 2" i bonderze z I-Nails ale za każdym razem po troszeczku podchodzi mi powietrze przy skórkach (chociaż ich nie zalewam i w ogóle staram się robić wszystko tak jak trzeba). A może jest to wina tego że zamiast clinera używam spirytusu salicylowego? Proszę doradźcie coś;(

samaron
20-07-2011, 11:09
Tutaj mamy opinie na temat produktów IBD:
http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/2748-ibd.html

Agissi
29-07-2011, 11:35
Agulusia mam do ciebie pytanko zkupilam sobie zelki perfect z silcare powiedz mi czy używasz pod niego bondera z tej lini czy coś innego kładziesz pod spód

Elizabeth76
29-07-2011, 21:12
Duzo dziewczyn pracuje na modenie i dużo na sf jedna będzie ci to chwaliła druga to najlepiej jeśli cie interesuja te dwie firmy kup sobie na początek małe pojemności i porównaj wtedy przekonasz sie na własnej skórze co dla ciebie dobre ;)

gapcio
04-08-2011, 10:29
wlaśnie chciałam zapytac o żele mistero milano, czy są godne polecenia bo ceny tez maja tak w miarę przystępne. kiedys byłam na ich pokazie i kobieta która prowadziła pokaz bardzo kompetentnie mówiła o tych produktach.

Elizabeth76
04-08-2011, 10:57
gapcio tu mamy temacik o tej firmie http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/1526-mistero-milano.html

carmenita
05-08-2011, 23:08
Pracuję obecnie na żelach Indigo i Magic Nails. Chociaż do tych drugich nie przekonałam się zwłaszcza do cleara, bo cover jeszcze ok. Kiedyś był SPN- też dobry. Jeżeli chodzi o inne produkty to totalny misz masz :D znajdzie się Activ, I-nails,
La famme, pędzelki z Nailz. Znajdą się także pudry tzw. no name ,ale jestem z nich bardzo zadowolona wbrew pozorom.

Swoją drogą jestem b. ciekawa żeli Mistero Milano i chyba je wypróbuję, bo zachęca cena i opinie. :)

3524
07-08-2011, 00:29
Żele z MM mnie nie przekonują, ponieważ pracujemy na takich w szkole. Pracowałam na Entity, cudowny kamuflaż, jednak pojemność 9ml kosztuje ok 100 zł, więc podziękowałam. Teraz mam Modenę, resztki Entity oraz Indigo. Nie mam żadnych zastrzeżeń, nawet kombinacja tych 3 razem daje 'murowany' efekt :)
Kolorowe żele miałam z IBD i wyrzuciłam, bo nic mi w nich nie odpowiadało. Teraz mam jeden z abc i jest świetny, jednak nie licząc siebie użyłam go raz, więc nie potrzeba mi więcej.
Soak off miałam z Impressionails i to była totalna porażka i nigdy, nigdy, nigdy więcej nie chcę go na oczy oglądać:)

Evelina.J
15-08-2011, 12:56
Dziewczyny w zasadzie nie mam problemów z zapowietrzaniem pazurków ale powiedzcie czy ten bonder NSI żel Bonder 7ml (1734103188) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/nsi-zel-bonder-7ml-i1734103188.html) mogłabym połączyć z żelem allepaznokcie?? Z tego co wiem bonder i zel powinien być z jednej firmy. Uzywam dehydralizator Nailrep SunFlower oraz zelu allepaznokcie od x czasu ale chcialabym pokombinowac i cos jeszcze dolozyc aby przyczepnosc byla jeszcze doskonalsza :) Co poradzicie aby nigdy nie zdarzyły się zapowietrzenia. Zawsze jak klientka dzwoni umowic sie na uzupelnienie mysle o tym czy sa czy ich nie ma ;)

losek78
15-08-2011, 13:15
ja mam soak-offy z impressionails i jakoś daje rade ale to nie jest jednak to , biały bardzo źle się nakłada a budujący przy cienkiej warstwie nie trzyma się na paznokciach , średnio co u drugiej klientki to klapa była ale mam 2 takie co im pod-pasował i dlatego jeszcze go nie wyrzuciłam
co do bondera to ja mam z asto i świetnie się łączy z innymi żelami

Elizabeth76
15-08-2011, 13:22
Evelina.J trudno mi powiedzieć tego nigdy bondera nie miałam .Natomiast mam bonder ibd łącze też go z ibd i oprócz tego z mistero milano i z modena i jest wszystko w porządku ;)

Sylwia87
17-08-2011, 12:20
Jednofazowke mam z noname, a resztę czyli kolorówka, brick, masked mam z i-nails

Marcia B
17-08-2011, 22:52
ja uzywam jednofazowke z sf i jestem zadowolona. Jesli chodzi o cover i kolorki to wiekszosc mam z i-nails i tez nie mam z nimi zadnych problemow. Tylko bialego nie lubie, mam cosmic white z i-nails ale mam zamiar wyprobowac jakis inny bo smugi sie robia i zle mi sie go naklada. A poza tym to tylko jednofazowemu z sf jestem wierna a z reszta eksperymentuje.

clleo11
12-09-2011, 16:11
Mam pytanko czy znacie żele Platino Exclusive Professional tak z nudów goniłam po internecie i trafiłam na stronkę swiatpaznokci.com.pl i trafiły mi się właśnie takie żele
2Za1* Platino * Eleganckie Żele Uv 30G *50% Taniej, Jednofazowe Świat Paznokci (http://swiatpaznokci.com.pl/opis/2291476/2za1-platino--eleganckie-zele-uv-30g-50-taniej.html)
zdziwiłam mnie cena bo za 30g kosztuje 32,49 mają bardzo ładne opakowania, ale niestety nigdzie nic nie znalazłam na ich temat.

Askar
12-09-2011, 17:54
No faktycznie. Tanie produkty i ładne opakowania. Niestety ja nie znam tej firmy ale może znajdzie się ktoś, kto miał z nią do czynienia :)

Anquelme
16-09-2011, 15:30
Dziewczyny a pracowała któraś z was na żelach takich firm jak "Black Prince", "Margoo" czy "Vital"? Ja do tej pory używałam żeli "AllePaznokcie", ale jak na kobiete przystało lubie kombinować i eksperymentować więc zastanawiam się nad wypróbowaniem i tych firm. Są bardzo tanie, więc cześć was mogła nawet na nie nie zwrócić uwagi. Ja niestety mam mocno okrojony budżet a na czymś ćwiczyć trzeba... w końcu to praktyka czyni mistrza:) A i jeszcze chciałam zapytać co myślicie o kamuflażu z AllePaznokcie, do tej pory kupowałam z Sunny Nails bo wydawało mi się, że ma ładniejszy kolor, ale ostatnio trafiłam na kiepską partię i myśle o zmianie...

edytakon
16-09-2011, 19:49
ja używam Infinity:) juz cała serię:) mają fajny coverek jasny bez do jasnej karnacji,
lubie tez cover Peeponails, bo jest dość ciemny i ładnie kryje niedoskonałości, teraz bede testować biały z indigo sama jestem ciekawa:)

W Infinity ceny teraz powalają (jak z llegro prawie a jakoś porównywalna z PB czy MM
30g 40 zł - jakby co piszcie priv :) doradze z kolorem

DiamondShine
17-09-2011, 09:03
a ja chwale sobie perfect beauty... :):)
probowalam la femme i mistero milano.. ale jak dla mnie najlepsze perfect beauty

nikora
28-09-2011, 21:19
Wiatam wszystkich mam pytanie czy żele z firmy Simply Nails professional są dobrę!!! Bo zamówiłam zestaw startowy i nie wiem czy nie bedę żałować!!! Dziękuje:D

Ja też dopiero zaczynam i też kupiłam ten zestaw na próbę.Jak już coś zrobię to dam znać jakie są.Kumpela na kursie je miała i podobno nie są złe.Ale jak sama spróbuje czy coś z tego wychodzi to dam znać.Najwyżej kupię inne.

malutkaistotkaa
29-09-2011, 08:52
ja uzywam Modeny Nalis i jestem bardzo zadowolona
z Reni Nails uzywalam clera i tez jest dobry a cena... uuu taniocha:)

mist83
03-10-2011, 17:07
Hej dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy.Jestem początkująca i nie wiem na jakie żele jakiej firmy się zdecydować:i-nails,easy-off,A&P czy vital.Które z tych żeli będą dla mnie odpowiednie.Proszę o szybką odpowiedź

Askar
03-10-2011, 17:55
Mist83 wystarczy poczytać odpowiednie tematy. W nich dziewczyny polecają poszczególne firmy w zależności od własnych upodobań. Polecam też temat http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/251-jakich-produktow-oraz-firm-nie-polecacie-6.html
Nie powielaj swoich postów, jeśli pisałaś już tutaj: http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/252-jakie-produkty-oraz-firmy-polecacie-26.html#post300887, to ktoś na pewno Tobie pomoże. :)

nikora
08-10-2011, 21:31
Co do żeli z Simply Nails to clear jest ok,różowy-przeźroczysty rzadszy od cleara-jak dla mnie zbyt rzadki a white-konsystencja prawie jak woda kolor ok.Biały po naświetleniu w uv-ce tak jakby pękał.Już cuda robiłam:trzymałam krócej i dłużej,brałam go na frencha mniej i więcej,i pędzlem i sondą,mieszałam,chłodziłam,trzymałam w 18`C...no po prostu cuda wianki i nic?!Dalej się tak jakby łuszczy po naświetleniu.Kupiłam inny white z innej firmy i jest oki.Poza tym zestawik jak na początek fajny.Akurat dla początkujących.Gratisów też dużo jak na 100 zeta.W sumie polecam.

cristal
08-10-2011, 21:54
Dopiero zaczynam przygodę ze stylizacją i pracuję na SF, Nails Company oraz kamuflazu z Modeny :)

czornula
13-10-2011, 15:06
ufff przeczytalam caly temat ;) toszki mi to zjelo ale i tak nie znalazlam odpowiedzi na swoje pytanie :( Robaczki kochane jaki bialy ale wiecie taki sniezno bialy zel byscie mi polecily ???? jesli w nei dobrym miejscu zadaje pytanie prosze krzyczec ;)

rudzia1985
13-10-2011, 18:17
Nie duzo do przeczytania w tematch ale moze bedzie dla Ciebie cos :)
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1405-ankieta-wybieramy-najlepszy-zel-do-frencha.html
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/130-zel-do-frencha.html

Odpisujac Tobie tu na pewno laski by powtarzaly zele w/w tematach :)

Blejsia
04-11-2011, 12:45
Ja dostałam od Mikołaja żele Basica miedzy innymi "galaretkę" fajnie się nakłada nie spływa ale.....właśnie mam pytanie do Ciebie woszczur (http://forum.wzorki.info/members/woszczur.html) bo pisałaś że pieką pod lampą, własnie mnie też pierońsko pieką w momęcie zastygania ze normalnie zły mi lecą ;(Masz może jakiś swój spsób zeby tak nie piekło ?


Mam ten sam problem z żelem activ;/po włożeniu reki do lampy piecze jakby szpilki ktos wbijał w płytkę paznokcia;/.Masakra jak klientki sie skarzyły do końca nie wierzyłam do puki sama nie wypróbowałam..-i zamarłam z bólu:|!:wow:. , zauważyłam tak jak koleżanka- im cieńsza warstwa żelu tym mniej szczypie lub wcale;/. Tylko tu chodzi o czas;/ Też zastanawiam sie nad zakupem z basic galaretki ale jak jest taka sytuacja-to chyba wole normalny średniogęsty ale nie szczypiacy:).

Askar
04-11-2011, 15:57
Blejsia tu masz cały temat o tym http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/78-dlaczego-zel-piecze-w-lampie-uv.html :)

ewa71
04-11-2011, 16:35
Ja obecnie pracuje na zelach z astonishing i indygo, lacze obie firmy i wszystko jest ok.Sa naprawde dobre

gosia79z
04-11-2011, 20:23
Witam

Szukam opinii na temat firmy ISABELLE i żeli przez nią oferowanych:

PAZNOKCIE ŻELOWE, akcesoria do paznokci, tipsy, żele - Hurtownia kosmetyczna (http://www.paznokcie-zelowe.pl/)

Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam:)))

Blejsia
05-11-2011, 11:31
ASKAR -dziękuje:)

Do dziekowania sluzy przycisk "Dzieki" pod kazdym postem. Natepnym razem prosze go uzyc :)

Bogusia1984
13-11-2011, 01:27
Witam! Mam okrony metlik w glowie - juz kilka ladnych godzin spedzilam czytajac opinie o zelach zamiast miec latwiej czuje sie zakrecona...Zdecydowalam sie na zakup z dobrej rady i modeny - ale z dobrej rady i-nails ma niesamowicie duzo linii - silver,black i fashion? nie mam pojecia, ktora wybrac - zastanawiam sie czy zele z dodatkiem kwasu sa bezpieczne i w jaki sposob wplywaja na budowe pazurka. Z modeny na pewno zamowie coverek bo jest bardzo wysoko oceniany.Prosze o pomoc w sprawie i-nails. Pozdrawiam:)

rudzia1985
13-11-2011, 13:31
Prosze uprzejmie...Kilka postow na temat I-nails http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/6940-nails-dobrarada-dekorynka.html

nataszka185
13-11-2011, 20:14
Ja używam żeli firmy gabrielle i jeszcze się na nich nie zawiodłam :)
A co wy o nich sądzicie?

weronisiaaa88s
13-11-2011, 22:01
A czy ktoś pracuje na zelach DOLCE NALIS?? Własnie na nie przechodze ale jeszcze nie próbowałam. :placz:

AguchaG
05-12-2011, 18:29
Ja znalazlam tutaj takie zele

WIELKA WYPRZEDAZ! ŻEL UV DO PAZNOKCI 9 KOLOROW 5ml (1942691691) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/wielka-wyprzedaz-zel-uv-do-paznokci-9-kolorow-5ml-i1942691691.html)

Myslicie ze tak mala cena moze swiadczyc o tym ze sa niedobre?

---------- Dodano o godzinie 18:29 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:42 ----------

:)

tusia
05-12-2011, 23:27
wyglądają jak zele domowej roboty:D clear pomieszany z brokatem
a przy neonowym rózu i zielonym dodatkowo odrobina pigmentu:D

AguchaG
06-12-2011, 11:41
Wiec chyba zamierzam kupic zele z AllePaznokcie ale tam sa sloiczki za 12 zl...

ilonkjapazurek
06-12-2011, 12:06
kurcze ja obecnie na modenie ale zaciekawily mnie rowniez zele activ czy ktos mial mozliwosc porownania ??

DiamondShine
06-12-2011, 19:41
ja z mojego doświadczenia nie polecam activ i niektore osoby z tego co kiedys czytalam tez nie... np. u mnie klientki bardzo skarzyly sie na pieczenie w lampie i zglupialam az sama sprobowalam i rzeczywiscie pieklo okropnie... zmienilam żel i problem znikł..:)

AguchaG
06-12-2011, 20:49
a z AllePaznokcie proponujecie jakies zele?

Askar
06-12-2011, 21:06
Agucha, poszukaj troszkę zanim zadasz pytanie ;)
Wszystko o http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/1020-alle-paznokcie.html

Anna Gorońska
06-12-2011, 22:45
Ja glownie bazuje na zelach SPN i jak narazie nie zamierzam ich zmieniac..od wielu lat pracuje na tych produktach....

AguchaG
06-12-2011, 23:00
Ale jak dla mnie sa one bardzo drogie wiec poszukuje czegos taniego a dobrego ;s

Zuuzaneczka
07-12-2011, 01:15
Ale jak dla mnie sa one bardzo drogie wiec poszukuje czegos taniego a dobrego ;s

Modena Nails ;) szukaj na allegro

kasiaaa
04-01-2012, 15:43
Witam

Szukam opinii na temat firmy ISABELLE i żeli przez nią oferowanych:

PAZNOKCIE ŻELOWE, akcesoria do paznokci, tipsy, żele - Hurtownia kosmetyczna (http://www.paznokcie-zelowe.pl/)

Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam:)))

Ja również chciałabym się dowiedzieć czy pracowałyście na żelu tej firmy. jest tani ale nie wiem czy dobry.

souki2020
04-01-2012, 16:11
a ja jeśli chodzi o żele to moje ulubione są noname i basic silcare ;p
są tanie i dla mnie bardzo wydajne i dobrze 3maja
mam też sunflower, tylko kamuflaż ciężko nakładać ale biały używam właśnie sunflowera bo silcare jest dla mnie za gęsty ;p
co do i-nails też nigdy mnie nie zawiodły są super, ale kupuje tam tylko kamuflaże, bo nie prowadze salonu i jak dla mnie cana przeważa za 30ml żelu silcare płacę 30zl ;p hehehe

ewa71
04-01-2012, 16:15
Ja mam 3 ulubione firmy, asto ,indygo i mistero milano.Jak narazie im pozostane wierna

moniczka8703
07-01-2012, 14:53
witam ja od dawna używam żelu clear sheba oraz do frencha żel sunflower i żel silikonowy w pędzelku tez z sunflower ja jestem z nich zadowolona i pracuje na nich już ponad 3 lata wiec polecam wszystkim

studionefretete
10-04-2012, 13:26
ja na perfect beauty i spn, hybrydki z indigo ;p

souki2020
15-04-2012, 20:22
kochane powiedzcie mi poszukuje zelu bialego pod glossa czy ktoras uzywa jakiegos i moze polecic Trendy wspomniala o Arctic a moze jakies inne propozycje??

hersa
16-04-2012, 00:01
ja biały allepaznokcie dawałam pod glossa i super wychodziło, ładnie kryje, troszkę rzadki więc robiłam po dwa pazurki i do lampy, ale dawno go kupowałam i nie wiem jaki mają teraz, próbowałam też z CND Brisa White czy jakoś tak i poza tym, że ma pędzelek to jest bardzo podobny w konsystencji i kolorze, jednak wolę gęste żele

agniesias1983
24-04-2012, 12:03
Ja pracuję na Modenie i reni-nail :)

paznokietek1000
24-04-2012, 13:47
kochane powiedzcie mi poszukuje zelu bialego pod glossa czy ktoras uzywa jakiegos i moze polecic Trendy wspomniala o Arctic a moze jakies inne propozycje??

W naszej offercie Zby-Mal'owej właśnie jest taki biały, tylko, że od niedawna i jeszzce nie jest wprowadzony nawet na stronkach forumowych. mocno biały 15 ml czarna buteleczka z pędzelkiem za jedyne 28,50 zł. można stosować pod gloss lub normalnie pod żel, nie wymaga przecierania nie ma warstwy dyspersyjnej.

olcia91
21-05-2012, 20:46
Hej , od zawsze pracowałam na zelach activ nigdy nie miałam z nim problemu od kiedy w hurtowni sprzedali mi żel activ a pod spodem była nalepka "nowa formuła" żel odchodzi wszystkim moim klientka bez wyjątku wcześniej to się nie zdarzało, czy ktoś może wie co się stało ,bo nie wiem teraz czy mam kupić nowy, bo ten moze wadliwy, czy w ogóle w inną droższą firmę zainwestować ??? Pomóżcie :/

black_d_iamond86
21-06-2012, 23:30
Ja początkowo używałam żeli IBD (jak dla mnie były troszkę zbyt gęste).... a od kilku lat pracuję głównie na Sun Flower + nabłyszczacz IBD... uwielbiam go :)

kaka80
22-06-2012, 08:35
ja pracuje na Indigo,nablyszczacz mam z Elarto,jak wiekszosc kolorkow i elastyczne tez z Elarto ;)

Evelina.J
22-06-2012, 09:13
A ja teraz się przeżuciłam na Indigo i Mistero Milano. Polecam

3524
02-09-2012, 17:26
Czy pracował ktoś z Was na produktach ReformA? Jak wrażenia? Zamówiłam zestaw, ale zanim dojdzie do mnie na koniec świata, to jeszcze chwilę potrwa...



Dotarła paczusia i zakochałam się w tych produktach ^^

Paula86
19-09-2012, 08:37
Dziewczyny a ja miałam kiedyś taką sytuację, że zrobiłam klientce pazurki żelem activ i po dwóch tygodniach żel jej popękał na całej długości pazurków? Czy któraś z was też tak miała ? Teraz waham się między zakupem ponownie activa (bo dobrze mi się go nakłada), ale się zraziłam a żelem z SF. Co poradzicie ?

kasiulka81
19-09-2012, 10:41
Paula - nie wiem co Ci poradzić, bo nie znam tych żeli, ja pracuję na żelach z allepaznokcie i jestem bardzo zadowolona:ok:
Może pazurki były za cienkie i dlatego popękały?? :/:

KingaKulewicz
19-09-2012, 12:05
Paula też miałam kiedyś taką sytuacje z żelami z Activ.
Pracowałam na różnych.
Teraz pracuje na Mistero Milano i są genialne. :)

Sindi89
19-09-2012, 15:32
Pracowałam na zelach activ, i nails ,ibd teraz mam Nails Company i mieszam je z inailsem od dobrej rady i wszystko jest ok. A bialy z NC wymiata :))

guska007
19-09-2012, 22:14
Ja pracuję na Modenie i sobie chwalę nie pęka nie zapowietrza się jest ok. Mam chrapkę spróbować też Mistero Milano i chyba zamówię próbki :)

Bogusia1984
19-09-2012, 22:19
Mi sie ostatnio skonczyly zelez Modeny i Sunflowera wiec wyciagnelam resztke zelu z Master Professional - i powiem wam ze sie zachwycilam konsystencja- cudny clear gesty - miodzio - wiec wracam do nich jednak:) To yly moje pierwsze zele kupione przez firme w ktorej bralam szkolenie w Krakowie:)

Paula86
19-09-2012, 22:19
Hmm a czy któraś z wam próbowała może tego żelu :

exellent EASY VANISH CLEAR Professional UV Gel 15g :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/p18330,exellent-easy-vanish-clear-professional-uv-gel-15g.html)

asienia
24-09-2012, 15:38
Dziewczyny a ja miałam kiedyś taką sytuację, że zrobiłam klientce pazurki żelem activ i po dwóch tygodniach żel jej popękał na całej długości pazurków? Czy któraś z was też tak miała ? Teraz waham się między zakupem ponownie activa (bo dobrze mi się go nakłada), ale się zraziłam a żelem z SF. Co poradzicie ?


Kurka dziewczyny ja jutro mam zamiar kupować Activ żele i akryle, a tu właśnie się dowiaduje, że sypie się on na pazurkach :( myślałam jeszcze o Mistero Milano ale Activ troszkę tańszy i wcześniej nic złego o nim nie słyszałam:)
A tak w ogóle dodam pytanie nie z tej beczki co myślicie o hybrydach Molana? Bo niestety mało o nich się mówi jeszcze :/:

---------- Dodano o godzinie 15:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:31 ----------


Kurka dziewczyny ja jutro mam zamiar kupować Activ żele i akryle, a tu właśnie się dowiaduje, że sypie się on na pazurkach :( myślałam jeszcze o Mistero Milano ale Activ troszkę tańszy i wcześniej nic złego o nim nie słyszałam:)
A tak w ogóle dodam pytanie nie z tej beczki co myślicie o hybrydach Molana? Bo niestety mało o nich się mówi jeszcze :/:


Miałam na myśli Mollona, spałam prawie jak to pisałam, głupia ja:blink::blink::blink:

marlena.m
25-09-2012, 14:32
Do black_d_iamond86 jakiego żelu SF używasz, szukam dobrego żelu do budowania paznokci. Zamówiłam dwa w modenie, ale po 3 dniach pękł mi jeden ( po całości), póżniej dwa, i tak dalej ( po 10 dniach nie miałam 3):(. Kiedyś robiłam IBD i były jak skała, czy ten z SF jest także dobry. :wstydek::

lonia1990
25-09-2012, 15:28
Ja pracuję na Spn nails. Kolorowe żele mam z firmy gabrielle nails ale kupiłam parę kolorów z Indigo i chyba będę już ich używać :)

Nysza
25-09-2012, 16:07
Do black_d_iamond86 jakiego żelu SF używasz, szukam dobrego żelu do budowania paznokci. Zamówiłam dwa w modenie, ale po 3 dniach pękł mi jeden ( po całości), póżniej dwa, i tak dalej ( po 10 dniach nie miałam 3):(. Kiedyś robiłam IBD i były jak skała, czy ten z SF jest także dobry. :wstydek::
polecam Ci jednofazówkę All in one clear Nails Company | Tipsy | Zabrze - ALL IN ONE CLEAR (jednofazowy) (http://sklep.nailscompany.pl/p884/) świetny zarówno na naturalna płytkę jak i do stylizacji na szablonie

samaron
25-09-2012, 17:08
(...)
A tak w ogóle dodam pytanie nie z tej beczki co myślicie o hybrydach Molana? Bo niestety mało o nich się mówi jeszcze :/:

---------- Dodano o godzinie 15:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:31 ----------

Miałam na myśli Mollona, spałam prawie jak to pisałam, głupia ja:blink::blink::blink:

Tutaj mamy temat o hybrydach ogólnie: http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-57.html
o mollonie co prawda mało wypowiedzi, bo mało dziewczyn używa, ale zdaje się, że są ok :)

KarolciaK
25-09-2012, 18:30
Jak dla mnie żele SPN są nie zastąpione ;)

asienia
25-09-2012, 18:56
Tutaj mamy temat o hybrydach ogólnie: http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-57.html
o mollonie co prawda mało wypowiedzi, bo mało dziewczyn używa, ale zdaje się, że są ok :)


Dzięki Kochana^_^
Lakiery i hybrydy z Mollona zakupione. Mieszkam w Londynie, ale teraz zakupy robię w PL żeby tam pracować :] Jeszcze tylko 2 tygodnie w Tunezji (podróż poślubna:serce::lol:) no i powrót na Lonon, a co z tym się wiąże praaaaaaacaaaaa :szabelka:będę walczyć i zobaczymy jakie będą rezultaty.
Kupuję też Activ żel i akryl, mam nadzieję, że to dobre posunięcie :)
Zdam za jakiś czas relację!

sztynka
25-09-2012, 20:27
Do black_d_iamond86 jakiego żelu SF używasz, szukam dobrego żelu do budowania paznokci. Zamówiłam dwa w modenie, ale po 3 dniach pękł mi jeden ( po całości), póżniej dwa, i tak dalej ( po 10 dniach nie miałam 3):(. Kiedyś robiłam IBD i były jak skała, czy ten z SF jest także dobry. :wstydek::

Wprawdzie nie do mnie pytanie, ale miałam ostatnio jednofazówkę clear 2 z Sun Flower i była bardzo w porządku. Raczej z tych gęściejszych, a trzymana w lodówce to już mur beton, ale super się rozprowadza na pazurku, nie bąbluje, a i trzyma ładnie ;]

marlena.m
13-10-2012, 16:57
Dziękuję:) Kupiłam na próbę zarówno żel jak i akryl z SF.

mmloda
16-10-2012, 16:12
Ja pracuje na IBD - póki co jeszcze mnie nie zawiódł, ale mam ochotę spróbować Perfect Beauty oraz SPN (na nich się szkoliłam).

MT89
16-10-2012, 17:27
Moją sprawdzoną firmą jest SNC - Super Nail Center. To właśnie od tego producenta mam mój pierwszy zestaw i od nich kupuję materiały. Firma jest niemiecka i można kupić ich produkty na allego.pl
Ich oficjalna trona to: www.de.super-nailcenter.de (http://forum.wzorki.info/www.de.super-nailcenter.de) , prowadzona niestety w języku niemieckim. Gdzieś miałam od nich ulotkę po polsku, jak znajdę to wstawię, chciałam tylko przybliżyć profil firmy.
Zakupiłam sobie kiedyś żele i klej w sklepie, ale nie byłam zadowolona, klej źle kleił, a żele też średnie. Postanowiłam, że kupię wszystko u nich. Opis na allegro jest w j.pol, ale słoiczki są opisane po niemiecku. Mi przetłumaczyła babcia, więc w razie czego służę pomoca hehe ;)

KarolciaK
16-10-2012, 18:24
Ja zaczynałam robić paznokcie na Reni Nail i SPN, potem przeszłam na allepaznokcie, a teraz wróciłam do swojej pierwszej miłości SPN. Mogę polecić z czystym sumieniem, każdy produkt ;) Każdy spokojnie odnajdzie cos dla siebie, żele rzadkie, gęste, średnio gęste, covery w świetnych kolorach i magiczne białe ;)

Shonali
16-10-2012, 22:58
Ja od jakiegoś czasu pracuję na takim zestawie:
- primer kwasowy Indigo
- baza Indigo
- cover Indigo no1
- biały Indigo lub Perfect Beauty
- budulec - jedofazówka violet NoName - do szkieletu i dla Pań, które potrafią złamać paznokcie wszędzie i na wszystkim
- budulec - jednofazówka AFFINITY Ice Blue
- nabłyszczacz Indigo w pędzelku

Od kiedy skombinowałam cały ten zestaw skończyły się zapowietrzenia i złamania :) Nawet bardzo cienkich paznokci. Koniec z eksperymentami, trzymam się tego, co wypracowałam przez kilka lat :)

nataszka
27-10-2012, 00:12
A ja tych z No Name tylko do wzornika używałam bo są tak tanie że bałam sie to kłaść klientkom. To mówisz że ten violet taki mocny?

wilczus
27-10-2012, 09:26
ja pracuję przede wszystkim na Pepoonails , ale też sporadycznie na Indigo , MM , NSI , PB , Konad ..

Madziullka
29-10-2012, 23:31
Ja używałam kiedyś SF, w tym twardy był ok, ale reszta( white i cover) były awaryjne. Czasami mi przychodziły rózne odcienie tego samego covera, czasami biały nie chcial sie utwardzic. Jakiś czas temu pracowałam na Asto, ale troszke awaryjnie też było, bo mi sie podpowietrzały. Probowałam wielu kombinacji ale nic z tego. Teraz obecnie pracuję na linii Eclair Nails od Igi Sadowskiej :) Jestem zadowolona:ok: All over jest rewelacyjny, a white gęsty poprostu super :) pod clearem Asto biała końcowka robila sie lekko szarawa, a All over nie robi takiego efektu:yess:
Któraś z Was próbowała Eclair? Jakie są Wasze opinnie na temat tej marki?

nataszka
29-10-2012, 23:40
CK* BAJECZNY ŻEL UV VITAL 15g MEGA DUŻY WYBÓR (2745146220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/ck-bajeczny-zel-uv-vital-15g-mega-duzy-wybor-i2745146220.html)
Bardzo przypomina NONAME. Co o tym sądzicie? bo chciałam sobie violet z noname zamówic ale akurat ten sprzedający ma wiele ciekawych rzeczy :P proszę o radę

Madziullka
29-10-2012, 23:48
Ja nie przepadam za akurat żelami z allegrowych firm. Kupowałam tam tyllko Sf, ale reszta type reni nail, ail design, suuny nails to tandeta troszke. Bynajmiej nie do robienia paznokci klientkom w salonach i studiach paznokci:porazka:

Aniuta27
10-11-2012, 14:36
Ja pracuję na żelach Basic z Silcare, kolorowe również posiadam z tej firmy, tak samo primer czy odtłuszczać.
Póki co nie narzekam, jedynie miałam problem z białym do ekstremalnie białej końcówki, był rzadki i ciężko mi się pracowało. Teraz znalazłam żele dla siebie i jest ok. Jedyna wada, słabej jakości słoiczki, nie wiem czy tylko mi, ale pękają. A przechowuję w takim miejscu aby były bezpieczne.

nanami7
10-11-2012, 14:46
Aniuta ja też mam te żele, ale nic mi nie peka :)

agaretka
10-11-2012, 14:50
Ja głównie pracuję na żelach SPN, mam od nich bazę , cover, angel white, budujący i preparaty przygotowujące płytkę. Mam jeszcze Indigo igloo i jestem w nim zakochana oraz cover i-nails- tani ale dobry.

Aniuta27
10-11-2012, 14:57
Aniuta ja też mam te żele, ale nic mi nie peka :)

W takim razie nie mam wyczucia, i zbyt mocno dokręcam.

A co do żeli, dla mnie są świetne
:)

Mam jeszcze jakiś z Sun Flower mleczny, za cholerę nie wiem do czego go używać, chyba do frencza... myślałam że na końcówkę będzie się nadawał, ale się myliłam.

Anastasiya
10-11-2012, 19:34
Dziewczyny, ktore zele sa lepsze: Active czy I-nails?

aneczka20
12-11-2012, 15:04
cześć
A jaki żel polecicie na początek do nauki, wolała bym żeby nie był za rzadki bo boje się że będzie mi spływał. Któraś z dziewczyn pisała o żelu z Ale paznokcie zastanawiałam się nad nim bo mam łatwy dostęp do niego i nie znalazłam negatywnych opinii. Proszę poradźcie.




hendi (http://www.gastropolis.pl/hendi,3,9)

kasiulka81
12-11-2012, 19:05
Ja uczyłam się i nadal się uczę na żelach z alle i jestem bardzo zadowolona :D Ja jak najbardziej polecam :ok:

Ewelina83
12-11-2012, 19:29
a ja polecam zele od Dobrej Rady mi na nich pracuje sie swietnie-wczesniej probowalam z Golden Nails ale jak dla mnie to to samo co DR tylko drozsze, Spn, Pb, sun flower jakos nie przypadly mi do gustu

sztynka
15-11-2012, 22:24
Potrzebuję pilnie jakiś twardy żel, bardzo sztywny na szkielet, porównywalny twardością do akrylu. Wiem, że IBD ma w ofercie taki żel, bo znajoma mi poleciła, ale jest ciut za drogi, a mi zależy, aby go dawać na płytkę naturalną jako baza, jednej klientce. Robię jej combo, bo musi mieć sztywno, ale zapowietrza się bo ja nie umiem zbyt dobrze akrylu uklepać. Może być 5 ml, może któraś ma IBD do odsprzedania z 5 ml?

Pscolka Kwiatowa
16-11-2012, 00:31
cześć
A jaki żel polecicie na początek do nauki, wolała bym żeby nie był za rzadki bo boje się że będzie mi spływał. Któraś z dziewczyn pisała o żelu z Ale paznokcie zastanawiałam się nad nim bo mam łatwy dostęp do niego i nie znalazłam negatywnych opinii. Proszę poradźcie.


Ja się uczyłam na Perfect Lady i byłam średnio zadowolona. Osobiście do nauki mogę Ci polecić Modene Nails. Nie kosztują dużo a są całkiem fajniutkie teraz właśnie mam fazę ich testowania i jestem bardzo zadowolona.

---------- Dodano o godzinie 00:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:24 ----------


Potrzebuję pilnie jakiś twardy żel, bardzo sztywny na szkielet, porównywalny twardością do akrylu. Wiem, że IBD ma w ofercie taki żel, bo znajoma mi poleciła, ale jest ciut za drogi, a mi zależy, aby go dawać na płytkę naturalną jako baza, jednej klientce. Robię jej combo, bo musi mieć sztywno, ale zapowietrza się bo ja nie umiem zbyt dobrze akrylu uklepać. Może być 5 ml, może któraś ma IBD do odsprzedania z 5 ml?

Jakiś czas pracowałam na żelach IBD, ich żele to trójfazówki, jako podkład mają bonder ale raczej do combo go odradzam sztywny nie jest wcale. Kładąc następna warstwę nie przecierasz warstwy dyspersyjnej więc trochę ciężko byłoby na to akryl kłaść.

katiaa162
16-11-2012, 08:20
Ja dlugo pracowalam na Sun Flower, po ostatnim doszkoleniu przerzucilam sie na SPN. Lepiej mi sie pracuje. Zdecydowanie lepiej pasuje klientka, mniej sie zapowietrzaja. :)

Tush
16-11-2012, 11:14
ja pracuje na roznych zelach ale najwiecej i podstawowych to astonishing chociaz mnie tera zkorca zele z MM....
mialam jeden sloik z Dobrej rady black line i tez byl swietny i tani zadnej roznicy nie widzilam u klientek zero zapowietrzen etc...
ale skoczyl mi sie i teraz wrocilam do asto.
zel bialy z Entity white ale nowy juz czego z Indigo iglo white podbna konsystencja
a nablyszczacz z indigo wczesniej mialam z Perfect beauty wiec jak widzicie treoche mieszanke robie ale wsyztsko sie trzyma jak ta lala

olciazd18
16-11-2012, 11:26
Ja zakupiłam sobie teraz żele z IMS i jestem z nich zadowolona. Cover pierwsza klasa.:ok:
Kasiulka81 ja też pracuje na allepaznokcie i tez jestem jak najbardziej z nich zadowolona. Dla początkujących to super sprawa.

sztynka
29-11-2012, 12:03
Jakiś czas pracowałam na żelach IBD, ich żele to trójfazówki, jako podkład mają bonder ale raczej do combo go odradzam sztywny nie jest wcale. Kładąc następna warstwę nie przecierasz warstwy dyspersyjnej więc trochę ciężko byłoby na to akryl kłaść.[/quote]

Ja chciałam tylko żel już bez akrylu, chciałam zrezygnować z tego combo na rzecz twardego żelu, ale teraz spróbuję dosypać puder akrylowy do żelu clear, może to coś da, Asia mi poradziła w sobotę na warsztatach. Zobaczymy jak wyjdzie :-)

ewelinka:*
29-11-2012, 12:14
ja pracuję na IBD ( builder gel strong), jest twardy;) nawet bardzo!
ja używam odtłuszczacza sun flower, na to primer IBD kwasowy lub nie... wysycha... i od razu builder!!! bez bondera! nic się nie zapowietrza:) potem mieszam z innymi żelami, w zależności co robię i nabłyszczacz z silcare i wszystko ok!

chocolate88
19-01-2013, 12:44
ja pracowałam dotychczas jedynie na żelach z la femme, jednak zdecydowalam się na zmianę. szukam dobrego żelu w przyzwoitej cenie, gdzie zalezy mi rowniez na plynach i pedzlach z tej samej marki. chce by byly dobre i rowniez elegancko wygladaly. co mozecie polecic? indigo? mistero milano? wasze propozycje?

osska
19-01-2013, 14:42
ja pracuje na ef exclusive z euro fashion biały mam z ez flow kolorowe różne firmy indigo, dobrarada, allepaznokcie, ra nails, ef ekclusive, inm itp

kiwaczek2
19-01-2013, 15:19
ja już miałam jakieś z allegro, nawet nie wiem jakie, to były moje pierwsze.
potem MM i teraz Modena. I jak mam wybierać to wolę Modenę niż MM.

sylwus1612
19-01-2013, 19:25
Ja tez pracowalam na niektorych zelach z all i powiem szczerze ze nie ktore byly dobre, teraz przerzucilam sie na ESN i zobaczymy ale korca mnie z indigo :-)

karchola
19-01-2013, 19:47
Kiwaczek ja też kupiłam trochę żeli na promocji urodzinowej i preferuję jednak modene niż MM

Nilvena
19-01-2013, 21:50
Ja pracuje głównie na Golden Nails, kolorówka tez od nich lub dobrarada ;)

karchola
19-01-2013, 22:34
GN moim zadaniem jest niezłe ale kolorki coverów mają straszne :P Ale do nauki formy lepszego żelu niż Strong nie znalazlam

Martyna.nails
16-02-2013, 20:53
Zawsze pracuję na jednofazowych
Ja już próbowałam dziesiątki marek i najdłużej wytrzymałam z NEW NAILS,ale od jakiegoś czasu mam faze na MODENE i póki co jestem NAJBARDZIEJ zadowolona i Modene mogę polecić :) Przyczepność,konsystencja,kolorówka :serce: oooch...no i cena
Pozdrawiam :kwiatek:

sandrus
17-02-2013, 00:55
uwielbiam żele esn,ale od jakiegoś już czasu kupuje też.Silcare.mowa tu o żelach
Clear gdyż białe mam swoje ulubione innych firm-ibd,nail Secrets.
Generalnie najlepsze jak dla mnie Esn.
Chociaż na silcare złego słowa powiedzieć nie mogę.

moja pasja paznokcie
17-02-2013, 13:03
No ja lubię gęste żele budujące więc tylko yasmin
oraz Activ nie spływają i są jak dla mnie najlepsze:ok:

edusia777
24-04-2013, 20:15
Dziewczyny poszukuje zelu w bialym sloiczku z bodajze czarnymi napisami i czerwona roza na wieczku. Czy ktos kojazy takie zele?

ada1222
06-06-2013, 23:08
witam dziewczyny ;) co myslicie o zelu firmy ACTIV w zlotej kuli..jestescie zadowolone? moze macie lepsze? dokaldnie chodzi mi o ten : Żel ACTIV Bezbarwny Modelujący HIT z USA 15 gram (3210049037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/zel-activ-bezbarwny-modelujacy-hit-z-usa-15-gram-i3210049037.html)


czekam na wasze opinie! :]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]

MURKA
07-06-2013, 22:14
dużo dobrego o nim słyszałam a nawet ze 2 razy na nim pracowałąm i było ok:)

karolasc
08-06-2013, 19:58
Ja pracowałam na SF ale na początku podpowietrzały mi się strasznie ale je opanowałam i działam na nich, tzn na budujących i jednofazówkach, bo biały zawsze z innych firm. Później asto i ns, żele indigo w ogóle mi nie podeszły dla mnie katastrofa, miałam od nich wszystko począwszy od preparatów przygotowujących płytkę przez bazy i całą resztę i miałam najwięcej reklamacji na nich, a teraz przeszłam na perfect beauty i nail perfect i wszystko gra i buczy jak na razie, ( odpukać oczywiście) :) miałam jeszcze żel z i-nails cover tzn masked i jeden z lepszych odcieni covera jak dla mnie i jakościowo też dobry.

hiltonka6
11-06-2013, 20:46
Witam. Ostatnio byla u mnie przedstawiciela z firmy ABALICO. Powiem szczerze, że od jakiegos czasu nikt do mnei z tej firmy nie zaglądał i bardzo się ciesze, że teraz sie to zmienilo. Maja piekne nowe kolory z serii Candy. Widzialyście je?

karolasc
11-06-2013, 22:21
Ja widziałam ale niestety cena ich produktów powala ;/

Iwoooona
13-06-2013, 19:43
Ja pracuję na żelach Firmy PRESTIGE i muszę powiedzieć, ze są bardzo dobre. Nie ulegają podpowietrzeniu, a jeżeli chodzi o żele kolorowe mają bardzo szeroką gamę. POlecem :) Pozdrawiam

hiltonka6
17-06-2013, 21:14
No cenowo nie sa tanie ale warto w nie zainwestowac, nic sie z nimi nie dzieje...

bettyblue
13-08-2013, 17:00
Dziewczyny jako poczatkujaca stylistka, chce kupić sobie żel do paznokci (jeszcze nie wiem jaka metoda,ale to chyba nie ma duzego znacznia) zdecydowalam sie na firme M.MILANO ale nie wiem czy, na poczatek oplaca sie kupowac zele z nieco wyzszych połek , czy wy kupujecie duze pojemnosci ? - chyba tak bo sie bardziej oplaca?
Moglybyscie podac mi przyklad nieco tanszych zeli,ktore spokojnie mozna uzyć na 'praktyki' :)?

nanami7
13-08-2013, 17:27
BettyBlue polecam silcare - jest bardzo tania linia base one na ktorej mozesz sie spokojnie uczyc ale kup sobie primer kwasowy z innej firmy a nie z silcare.

bettyblue
13-08-2013, 18:35
a bezkwasowy nie bardzo ?? (bo akurat takowy posiadam :) )


Ja praktykowalam na zelach jednofazowych z firmy SILCARE JEDNOFAZOWY to po prostu Linia Base On ?

1. CLEAR - Żel bezbarwny, idealny do budowania paznokcia na tipsie jak i na szablonie. Bez problemów można wtapiać elementy i łączyć z innymi żelami czy akrylami. Średnio gęsty, samopoziomujący - zapewnia wysoki komfort pracy. Utwardzanie 36 Watt przez 2 minuty. Wierzchnia warstwa po przetarciu nie wymaga dodatkowego nabłyszczania. Dzięki wyeliminowaniu kwasu akrylowego uzyskano produkt o dużo korzystniejszym działaniu na płytkę paznokcia niż standardowe żele UV.
2. THICK CLEAR - Żel UV 1-fazowy, bezbarwny, super gęsty. Przeznaczony do budowania paznokci na tipsach. Specyficzny skład chemiczny żelu sprawia, iż na warstwie utwardzonej pozostaje gruby film dyspersyjny dlatego kolejne warstwy nakładanego żelu powinny być stosunkowo grube. Każdą warstwę żelu należy utwardzać w lampie UV o mocy 36 W przez 2 min. Po usunięciu filmu dyspersyjnego z ostatniej, utwardzonej warstwy zalecane jest użycie preparatu nabłyszczającego.


Chyba Thick Clear skoro uzywalam wczesniej jednofazowych, bo Clear 1faozwym z tego co czytalam nie jest...

do frencha http://nails.silcare.com/base-one-bianco-estremo.html

http://nails.silcare.com/base-one-french-pink.html

Bede wdzieczna za pomoc, dziekuje :*

sztynka
15-08-2013, 20:36
Żele Base On są w porządku, ale pamiętaj, że thick jest baaaardzo gęsty. Teraz mam violet, czasem używam też clear-v. Nie zapomnij o kamuflażu do łożyska, czyli o coverze. Białego z tej firmy niestety nie polecam.

nanami7
18-08-2013, 21:29
Betty spójrz w temat http://forum.wzorki.info/silcare/9315-opinie-o-produktach-silcare-noname-19.html bo robi sie balagan :) !

dalsza dyskusje prosze prowadzic wlasnie w temacie SILCARE.

bettyblue
18-08-2013, 22:44
Oki :) przepraszam za zasmiecanie tematu :)

kasiulka81
01-09-2013, 11:31
Ja z racji tego, że robię 4 do 5 kompletów miesięcznie (to takie moje hobby) używam żeli w miarę tanich, wszystko praktycznie kupuję na allepaznokcie i uważam, że mają naprawdę fajne materiały do stylizacji, ja i moje "klientki" koleżanki nie narzekamy na wytrzymałość i jakość żeli :D NTN ma bardzo fajną kolorówkę :ok:

markotka
01-09-2013, 17:52
kilku firm już próbowałam, swoją przygodę z pazurkami zaczęłam z żelami od Dobrejrady, później PB, Astonishing, Peppo, Indigo... teraz próbuję nail artists ;) ostatecznie pozostanę przy coverach z Indigo i i-nails, biel Indigo lub PB, budujący PB, gloss Indigo-taki mix najbardziej przypadł mi do gustu, no i pinch z NA, bo dużo lepiej pracuje się nim w porównaniu z construction PB.

xxmaniaxx
11-11-2013, 16:20
obecnie pracuję na żelu clear z AP- jest całkiem fajny, dobrze utrzymuje się na płytce; Vital- clear bulider mega gęsty żel przy nim robię całą dłoń :ok::ok:
z NTN mam covera jest badziewny nadaje się tylko do ćwiczeń... ile warstw bym nałożyła i tak dobrze nie kryje i dłuugo musi się utwardzać w lampie.. :/
jeszcze z allepaznokcie finish gel pachnący (mam pomarańczę) też kijowy daję warstwę żelu utwardzam 3 min przecieram warstwę dyspersyjną a tu psikus prawie cały żel się zmywa pozostają smugi... po 1 dniu już traci błysk żel na płytce...

Iwona Oleksy
11-11-2013, 17:47
A jaki polecicie dobry żel do systemu led? ja mam ef exclusive 18k , co myslicie o nim? moze znacie cos lepszego?

ejdzis
11-11-2013, 18:53
ja pracuje na zelach PB , sa bardzo fajne zero liftowania sie masy .:ok:

Polla Bella
19-11-2013, 12:11
Dziewczynki co myślicie o tym żelu VITAL ? :huh:

http://pliki.wzorki.info/images/ThqM.jpg

sztynka
19-11-2013, 13:09
Vital to żele kiepskiej jakości, podróbka żeli no name. Jeśli szukasz fajnych i tanich to polecam silcare, linia base on.

Blejsia
23-11-2013, 19:26
Dziewczyny czy któras z was pracuje na zelach EF tych ledowych?? ostatnio bylam na szkoleniach i zakupilam jednak juz kilka klientek przyszło z popekanymi paznokciami ,Wydaje mi sie ze zel jest tak kruchy ze nie daje rady;/. Do tego kolejny problem po nałożeniu kiedy zaczynam oprawowywac kształt zaczyna sie jakby przy brzegacg zapowietrzac;/ Czy cos zle robie czy ktoraś ma podobny problem??

ines
05-01-2014, 14:05
Dziewczynki bardzo Was proszę o danie linków ( bo za chiny nie mogę sie jeszcze tu odnalesc) o produktach jakie należy zakupić na sam początek do metody żelowej , najlepiej jakby było w punktach , na razie jestem tu na etapie wiecznego czytania i zbieram się z zamówieniem już od dłuższego czasu. Proszę o radę co do żeli również na jakich będzie mi najłatwiej pacować ? nigdy nie robiłam takich paznokci sama. jakie zestawy startowe polecacie , wiem ze ten temat gdzies tu bylale znalescnie mogę :(
z góry dziękuję i przepraszam za offa.

agnieszka-nails
05-01-2014, 18:21
Dziewczynki bardzo Was proszę o danie linków ( bo za chiny nie mogę sie jeszcze tu odnalesc) o produktach jakie należy zakupić na sam początek do metody żelowej , najlepiej jakby było w punktach , na razie jestem tu na etapie wiecznego czytania i zbieram się z zamówieniem już od dłuższego czasu. Proszę o radę co do żeli również na jakich będzie mi najłatwiej pacować ? nigdy nie robiłam takich paznokci sama. jakie zestawy startowe polecacie , wiem ze ten temat gdzies tu bylale znalescnie mogę :(
z góry dziękuję i przepraszam za offa.

preparat do dezynfekcji dłoni
rękawiczki lateksowe/nitrylowe/winylowe- wg. uznania
cązki- do wycięcia skórek
preparat do usuwania skórek
pilnik- do zmatowienia płytki paznokcia i obróbki żelu
cleaner- do przemywania masy żelowej
odtłuszczacz- doodtłuszczenia płytki po zmatowieniu i pozbycia sie pyłu
primer- do odtłuszczenia płytki paznokcia
tipsy/szablony- w przypadku gdy chcesz przedłuzyc paznkcia
oliwka do skórek- po skończonej stylizacji
krem do rąk- po skonczonej stylizacji

Żele w zależności czy chcesz jedno fazowe czy trójfazowe.
Żel jednofazowy, to taki którym budujesz paznokcie. I tylko tym. Nie musisz mieć żelu podkładowego, budującego i nabłyszczającego (tak jak w żelach trójfazowych), ponieważ jego konsystencja pozwala na to, żeby te 3 różne żele zastąpić tym jednym

Ja pracuję na żelach IBD. Sa to żele trójfazowe. W przypadku zwykłego przedłużenia: bonder, builder, intense seal-nabłyszczający. W przypadku frencha na formie: bonder, builder pink, ultra white, intense seal.

reniusia1002
05-01-2014, 22:42
agnieszka-nails
szanuje Twoje wypowiedzi ale moja droga naprawde wiem sama po sobie ze zestaw startowy nie pomoze Szkolenie lub kurs to i owszem.tym bardziej ze nawet urzedy pracy takowe organizuja oraz jezeli nie to to chociaz doszkolenie bo to duzo dajejest nie drogie a mozna bardzo poprawic swoja technike.
co do zeli
agnieszka-nails
to sa swietne zele na ktorych pracujesz ale sa mega drogie,i na poczatek to spory wydatek.wg mnie na poczatku najlepiej pracowac na produktach Silcare bo maja rozne zele nawet dla poczatkujacych stylistek i w bardzo przystepnej cenie.a IBD owszem ake za jakis czas.wg mnie sa genialne.zreszta obu firm kwesti dopasowania odpowiedniego zelu na poczatek warto z gestymi zelami latwiej zrobic cokolwiek.takie w Silcarze tez sa i to bardzo tanie.tym bardziej ze mozna na pozcatek po 5 ml kupowac co starczy na kilka razy i lepiej w ten sposob wyprobobywac.powodzenia w stylizacji.

agnieszka-nails
06-01-2014, 00:18
Reniusia1002 Nie zaprzeczam temu, że kurs to podstawa do czegokolwiek. Dziewczyna chciała aby wypisać czego się używa więc wypisałam. I wcale nie mówię, żeby nie szła na żaden kurs, wręcz przeciwnie. Chyba źle mnie zrozumiano.
Co do żeli których używam to napisałam o tych które stosuję. Wiem, że są drogie ale i dobre. Temat jest "Na jakich żelach pracujecie" i INES się zapytała więc się wypowiedziałam na ten temat. Nikomu nie każe pracować na tym na czym ja pracuję. Jest wiele firm posiadających dobre żele i tańsze.
Kiedyś pracowałam na żelach dosłownie za 5 zł i było to porażką, dlatego odrazu zmieniłam produkty na coś naprawdę dobrego.
Od dłuższego czasu zastanawiam się właśnie nad Silcare ale nie wypowiadałam się o nim bo go nie znam, ale we wtorek będę je już miała i wtedy będę mogłacoś na ich temat powiedzieć ze swojej strony :)

Valia
06-01-2014, 01:47
silcare całkiem niezłe są, szczególnie ten bardzo gęsty.

milane
06-01-2014, 09:15
Ja zaczełam na taniej firmie i tak jak napisała agnieszka miało to kiepskie skutki...równiez proponuje zacząc od IBD...ja w tej chwili pracuje tylko i wyłacznie na SPN,ponieważ ma wiecej gęstosci do wyboru dużo kamuflaży ,no i wytrzymałaosc dla mnie rewelacyjna:)

Inkapaznokcie
06-01-2014, 11:37
A jakie żel używacie do frencha? Ja mam z tym problem zamówiłam w Silcare, strasznie żółknie. Następny kupiłam w Neo Nail ale również mi nie odpowiada. Możecie polecić jakiś dobry? :)

agulan82
06-01-2014, 12:02
Ja zaczelam od la lill ale po polowie pudelka i dzieki temu forum i wypowiadajacym sie tutaj dziewczynom zmienilam na SPN oczywiscie roznica w cenie jest duza ale w jakosci jeszcze wieksza. Nie zaluje zadnej zlotowki wydanej na zele SPN. Po la lill mialam po kilku dniach podpowietrzenia a SPN nosze po kilka tygodni i nic sie nie dzieje.
A co do zelu do french polecam Angel White SPN idealny dla poczatkujacych. To byl moj pierwszy i narazie ostatni bialy zel jest idealny - mozesz kombinowac z nim na paznokciu ile chcesz a on ciagle jest w miejscu nie rozmazuje sie, nic nie zalewa - super :D

Elizabeth76
06-01-2014, 12:04
agulan82 (http://forum.wzorki.info/members/20904-agulan82.html) a jaki konkretnie żel SPN polecasz ??

agulan82
06-01-2014, 12:17
Kochana mam tak base zel - ale jeszcze nie uzywalam wiec nie pisze nic na jego temat ale znalazlam tutaj na forum opinie, ze jest ok
clear gel - super poziomuje jak dla mnie poczatkujacej taki srednio gesty jest idealny do szkileletow chociazby
cover blush - super kryje, cieniuje sie go dobrze nie robia sie maziaje, bardzo naturalny kolorek no taki do wiekszosci pazurkow
builder gel - rowniez super, szybko sie poziomuje, gesty
angel white - bialy idealny 5 pazorkow spokojnie mozna zrobic i to wcale nie szybko a on nadal pozostaje na miejscu - na poczatku mialam problem jaka ilosc nakladac ale juz wiem i jedna warstwa spokojnie wystarcza
gloss gel - blyszczy minimum 4 tygodnie duzej nie wiem bo juz uzupelnialam a na poczatku myslalam, ze jakas partia wadliwa bo nie blyszczal tak ladnie jak na przyklad top do hybryd ale okazalo sie, ze wystarczy potrzymac go dluzej w lampie - umnie 4 min. i blysk super jest.
Mam jeszcze kolorowke ale to chyba nie wtym temacie;]

malinowa
06-01-2014, 18:40
ja z spnu bardzo lubię Angel white, tylko dłużej przetrzymany w lampie potrafi zżółknąć więc na to trzeba uważać, żeby się nie zagapić co do innych żeli to aż tak mnie nie zachwyciły, zwłaszcza,że budujący piecze strasznie w lampie co moim zdaniem skreśla ten żel, można poszukać równie dobrych żeli i tańszych, a wiara w to że jak się kupi drogie żele to paznokcie same się zrobią i nie będą się zapowietrzały to mrzonki

agulan82
06-01-2014, 19:45
Malinowa oczywiscie masz racje mimo posiadania drogich zeli mozna spaprac paznokcie ale troche racji tez jest w tym, ze te tanie zele nie sa dobre i nie maja takiej przyczepnosci. Czas miedzy robieniem paznokci zelem z la lill a zelami z SPN to okolo 2 tygodnie wiec przez te dwa tygodnie raczej duzo sie nie nauczylam wiec cos w tym jest, z po la lill podpowietrzenia pojawily sie po jakis 2-3 dniach a po SPN nic sie nie dzialo po prawie 4 tygodniach no chyba ze pomogla wiedza nabyta na tym forum:D:D

latalka
06-01-2014, 20:32
Hej dziewczyny, a ja pracuje na produktach Eclair...poczynajac od odtluszczacza czy primera po nablyszczacz :) naprawde polecam :)

milane
06-01-2014, 21:00
tanie żele tez bedą sie trymać,ale niestety wystarczy bardziej wymagająca płytka i żel tani nie podoła...

werka88
04-02-2014, 19:30
Czy używała któraś z Was żeli z serii Tatiana Collection? Jest tam żel jednofazowy, który pod lampa uv utwardza się w 30 sekund... nie wiem czy warto inwestować.

FasOlka85
06-07-2014, 07:24
Poradźcie - poszukuję dobrego covera, takiego który da ładny, ale niesztuczny efekt. Po ponad 2,5 letniej przerwie na macierzyństwo nie umiem się na nowo odnaleźć w tych markach.
Na co dzień pracuję na ACTIVie i wcześniej też od nich mialam kamuflaż, ale akurat tutaj szału nie ma choć na upartego mógłby być. Miałam też z NSI, ale z niego w ogóle nie byłam zadowolona - doradźcie coś na teraz co będzie kompatybilne z moimi activ bo całej linii nie bardzo mi się chce zmieniać.
Druga sprawa:
pracując na ACTIV mam odwieczny problem z frenchem - traci biel - klientki zauważyły same, że trochę to żółknie, a już po solarium w ogóle - macie jakieś sprawdzone żele, które zachowują idealną kolorystykę?
Nadal pracuję na pink activ, teraz white zakupiłam z IBD (tu mnie powaliła konsystencja tego żelu, bo choć lubię gęste tak ten jest meeeeeeeeega gęsty) - a może po prostu jest jakiś specyfik, by ochronić paznokcie przed żółknięciem nie zmieniając podstawowych produktów? :)

karolasc
06-07-2014, 08:51
no niektóre żele białe właśnie żółkną pod wpływem różnych czynników, a po solarium to już w ogóle lubią przyżółknąć. Ja pracuję na perfect white z PB a także żel biały z ns snow white bodajże ( gęste oba, perfect white jeszcze troszkę się będzie poziomował ( jest rzadszy niż ns), przy nich nie widzę żeby coś się za bardzo działo. Lub do solarium polecam na pazury frenchowe moim klientką zawsze jakiś lakier/top coat z UV. Jeśli nawet coś zżółknie to właśnie lakier, który po solarium można zmyć, przemalować pazury na nowo i jest ok :) polecam z ez flow ten lakier z uv. Ma on jak dla mnie najlepsza warstwe ( lekko niebieską) wybijająca i podkreślającą biel french, lecz niestety nie wszystkie klientki go lubią.

Selenna
07-07-2014, 00:59
Polecam modenę

Thalia
16-07-2014, 15:00
Dziewczyny, chce zmienic zel. Poszukuje gęstego, samopoziomujacego sie i takiego, ktory sie nie zapowietrza. Myslalam o firmach Sf albo PB prosze o rade.

violala
16-07-2014, 18:03
Ja od kilku miesięcy używam złotą kule Activ i jestem bardzo zadowolona.

karolasc
17-07-2014, 06:36
jeśli gęsty z PB to polecam clear, ma cechy których poszukujesz.

Thalia
17-07-2014, 08:28
Czy one sa poziomujace? Moge prosic o linka do tej zlotej kuli i zel PB czy to ten blusch?
Czy one nadaja sie na natualna plytke? Dodam ze pracuje na formie.

Przeczytalam wlasnie na stronie PB ze ten zel blush jest transparentno rozowy.
Pytanie jak bardzo widac ten kolo? Czy jesli uzyje np na koncowke french czarnego lakieru to czy po zbudowaniu paznokcie blush nie bedzie ten czarny kolor mniej czarny?.
Czy zel blush i cler z P B roznia sie tylko kolorem? Wiele z Was poleca ten blush a mnie ten kolo zniecheca.

violala
17-07-2014, 14:06
Tu jest link do Activa ŻEL CLEAR 15G KULA, Żele UV, Paznokcie, Kosmetyka i wyposażenie - ACTIV (http://www.activeshop.com.pl/kosmetyka-i-wyposazenie/paznokcie/zele-uv/zel-clear-15-g.html) Z tym że tam jest napisane że nie szczypie podczas utwardzania, a jest przeciwnie. Ale kupiłam teraz nową formułę tego żelu i ma właśnie nie szczypać, jeszcze nie wypróbowałam bo kończę stare opakowanie. Gdybyś była zainteresowana to kup od razu tą nową formułę.

karolasc
17-07-2014, 15:43
Blush jest transparentno różowy ale dla mnie nie zmienia koloru nawet na frenchu (pewnie tez zależy od tego ile go dasz), ale odpisałam Ci o clearze bo clear jest przezroczysty jak jego nazwa wskazuje ;) ale jest też gęstszy niż blush, (pisałaś, że właśnie takie wolisz) i poziomu je się ten clear tak samo jak blush oczywiście. Ja wole żele rzadkie więc częściej wybieram blusha ;) w sprzedaży są próbki jeśli chcesz :) możesz kupić małe opakowania żeby przetestować produkt, wtedy jest szansa że opakowanie nie będzie Ci zalegać lub szybciej je wykorzystana jeśli okaże się, że to nie TO ;) u mnie moje kursantki i nowe klientki które nie znają tych żeli lub potrzeba im jakiegoś żelu tylko na dana stylizacje wybierają to rozwiązanie, a jak im pasuje to kupują większe pojemności.

k_ropka
28-08-2014, 17:32
hej dziewczyny. Chcę zmienić firmę żeli i mam do Was pytanko, na którą się skusić - Indigo czy SPN?

stefcia92
30-10-2014, 08:13
k_ropka- nie pracowałam na żadnej wiec nie pomoge.


aktualnie pracuje na MM - w moich odczuciach to moge te zele porównać do Modeny (oczywiscie różnica w cenie) . chciałabym zmienic, długi czas przymierzam sie do kupna indigo ale ostatnio sie zniechęciłam ponieważ spodlałam przypadkowo na szkoleniu dziewczynę która była na targach i miała 5 paznokci wykonanych różnymi żelami i tylko indigo sie zapowietrzyło do polowy pazurka,;/ nie wiem czy to kwestia wykonania czy żeli, ale jakoś odeszła mi ochota na zakupy ;p

czytam duzo pozytywnych opini o SPN i czesto na forum gdzieś pada to haslo, dlatego mnie zainteresowało, zastanawiam sie też czy nie wrócić do Modeny .

a Wy co byście wybrały Modenę czy SPN > ?

joha
30-10-2014, 19:29
a ja polecam zele gabrielle ...sa niedrogie a nie mam zastrzen

Bożena P
31-10-2014, 20:21
A ja zdecydowanie polecam SPN. Wiele lat szukałam żeli, które przede wszystkim nie będą się zapowietrzać, pękać i nie będą drogie. Myślałam, że to ja robię coś źle, zwłaszcza że moje paznokcie nie za bardzo znoszą żel czy akryl. W końcu trafiłam na SPN i problemy całkowicie zniknęły. Szczególnie polecam base gel zarówno pod żel jak i pod hybrydy. UV laq mają piękne kolory, idealnie kryją po dwóch warstwach, nie odpryskują.

klaudia22
31-10-2014, 23:47
Ja dopiero zaczynam i póki co mam tylko żele silcare , chyba base one jeśli się nie mylę i rozprowadza mi się je bardzo dobrze:) Zobaczymy ile wytrzymają :) Dziś robiłam sobie pazurki 6 godzin !!! Mam nadzieję że z czasem szybciej mi to pójdzie.

ashley2020
01-02-2015, 15:36
k_ropka Ja polecam indigo. Mam builder clear, jak dla mnie jest trochę za rzadki, ale trzyma się rewelacyjnie. W domu robię wszystko bez rękawiczek, a żel nic nie drgnie. Przez pół roku tylko raz miałam jedno zapowietrzenie.
Mam również kilka żeli kolorowych i jestem zachwycona ich pigmentacją jak i jakością. Paint żel to kompletny strzał w dziesiątkę, każda klientka się zachwyca bogatym wzorem. Jedynie do czego mogę się uczepić to to, że zdjęcia promo nie oddają w 100% koloru żeli. Szukam po internecie zdjęć jak dany kolor wygląda w rzeczywistości.
Jedynie nie polecam żeli illumination, wyglądają pięknie na zdjęciu. Zaś na żywo czarny pigment mocno się przebija, nie mieni się tak bardzo jak na zdjęciach promo... albo ja jakoś go źle nakładam.

Asiczeek
16-02-2015, 23:00
Czesc dziewczyny :)
Dopiero zaczynam przygodę z żelami. Kupiłam je z firmy perfect beauty. Mam dwa żele base gel i blush gel i 2 kolorowe. Powiedzcie mi od którego żelu powinnam zacząć, chcąc przedłuzyc paznokcia na formie?

karolasc
17-02-2015, 11:21
No z tych dwoch to base ;) jak sama nazwa skazuje najpierw baze, pozniej budowanie lub blusha mozesz uzyc jako jednofazowke i nim zrobic baze a pozniej zbudowac.

aalutka
09-03-2015, 14:28
hej, pracuje któraś z Was na produktach Diamond Cosmetics? możecie napisać coś o ich żelach?

Luthvian
09-03-2015, 22:32
Ja pracuje na żelach Sharto są tanie i się nie zapowietrzają ani nie pękają.Jedynie z kolor żelu zwłaszcza jasnych kolorów jestem nie zadowolona. Tak więc szukam firmy co kolorowy żel spełni moje oczekiwania. Również jestem zadowolona z Sunflower firmy. ;)

laure_andal
10-03-2015, 08:01
Sun Flower fajny, kiedyś na nich pracowałam, ale teraz jestem zakochana w Mistero Milano ^_^ nic się nie zapowietrza, nie pęka, a piłują się jak masełko :P

Luthvian
12-03-2015, 12:03
A dalej nie łączą się z innymi żelami? Bo kiedyś miałam taki problem :)

laure_andal
12-03-2015, 20:09
Dla klientek wszystko mam z MM, czasem sobie robię frencha białym SF i coverem SF, buduję i wykańczam MM i nic się nie dzieje :)

Basia8212
15-03-2015, 17:01
Witam.Ja pracuję głównie na żelach All Season Nails,jestem z nich bardzo zadowolona i polecam,bardzo fajny jest rzadki żel z wapniem do paznokci naturalnych oraz biały,dość gęsty.All Season nails to podobno te same żele co Star Nail tylko znacznie tańsze.Jedyną wadą jest to,że czasem pieką,ale to bardzo rzadko zauważam,za to trzymają się rewelacyjnie,fajnie rozprowadzają i są łatwe do opiłowania.Używam też topu Eco z firmy Star Nails.

Sandi91
17-03-2015, 14:02
Ja zamawiam ciągle z firmy allepaznokcie i sobie chwalę - choć nie powiem baaardzo kusi mnie firma sun flower. Bardzo dużo pozytywnych opinii widzę. Dodatkowo zauważyłam że tam na stronie są opcje ze zbieraniem pktow i wymiana na jakieś dodatki i pierdoly ;) ; a jak wyglądają primery, kleje itp z tej firmy ?

julia2901
01-04-2015, 18:02
jakie żele polecacie po hybrydę? jednofazowe czy trójfazowe?

KosmetyKate
26-04-2015, 14:04
Pracuję na zelach Activ - są w porządku. Używam tylko jednofazowek.

Thalia
11-05-2015, 11:17
Pracuję na zelach Activ - są w porządku. Używam tylko jednofazowek.

Chece wyprubowac ten zel z Activ, slyszalam ze nie ma problemu z zapowietrzeniami. Mam jedna klientke z bardzo trudna pkytka. Za kazdym razem sa zapowietrzenia ( tylko u niej tak sie dzieje). Czy ktoras z Was prubowala tego zelu Activ NF ktory ponoc jest ulepszony i nie piecze w lampie? Czy pod ten zel stosujecie jakas baze?

hera16
14-05-2015, 23:14
jakie żele polecacie po hybrydę? jednofazowe czy trójfazowe?

Na sunflkwer zaczynałam 10 lat temu na jednofazowych i błysk uv na zakończenie. Jwdnak jakiś jakiś czas temu coś pozmieniali i żele się zapowietrzają, spływają, średniogęsta jednofazówka już nie jest taka jak kiedyś. Mam ostatni ich słoiczek i zamierzam przejsc na spn. Zbyt dużo jest poprawek po obecnym zelu z sf a kiedyś nie mialam z nimi zadnego problemu

annuzi
22-09-2015, 13:50
Ja co prawda paznokcie robię w domu, tak dla siebie, mamy, teściowej itd. :)
Używam żeli z Allepaznokcie, i nie mogę powiedzieć nic złego. Kupiłam też raz na stoisku w CH, na próbę cover z firmy exfashion, pracuje się na nim dobrze, ale nie kryje tak jak powinien kryć cover.

Z Allepaznokcie używam:
-zwykłego cleara jednofazowego - fajny, gęsty, polecam,
-white do frencha - średniogęsty, kryje ładnie, w sumie wystarcza jedna warstwa i jest ok,
-z serii briliant cover - gęsty, nie poziomuje się sam, ale jest wart pomęczenia się, śliczny efekt tych drobinek, dobrze kryje,
-z serii exclusive line (kusiło mnie ;P ) - base - rzadki jak to podkładowy, i clear - jak dla mnie mógłby być gęściejszy, ma ładny połysk, fajnie się piłuje, nie jest zły ale wątpię że kupie drugi raz.
- quick finish - ok :)
- kolorowe - niektóre ok, czerwony - śliczny, mocno napigmentowany, ładnie kryje. metaliczne mam dwa i też ładnie kryją, ale z serii wet look okropne!! kupiłam granatowy, po 5 warstwach nadal tylko poświata niebieskiego. tragedia.

ntn narazie mam dwa kolorki i są super. jasny i ciemny fiolet - obydwa super kryją od pierwszej warstwy, na prawdę polecam.

SylVal
08-12-2015, 19:24
witam,
pracuje na zelach cnd,lnc,a ostatnio zakupilam indigo i przetestwalam na sobie i jest ok :)

annuzi
19-12-2015, 20:39
a czy któraś z Was łączyła może żele z Indigo z żelami z innych firm ? Planuję kupić kilka kolorów z Indigo, a resztę żeli mam z Silcare jednofazowe. Zastanawiam się czy nie będzie problemów po połączeniu tych żeli .. bo nigdzie, ani na forum ani na stronie Indigo nie znalazłam info że można je łączyć z innymi żelami.

KamaSztama
21-12-2015, 13:17
Nie wiem. Ja bym chyba nie ryzykowała

ewelinka:*
30-12-2015, 19:48
Jak prawidłowo zbudujesz paznokcie, to możesz położyć kolor jakiejkolwiek firmy (żel, a nawet hybrydę :)) to nie będzie miało wpływu.

annuzi
03-01-2016, 11:14
Wypróbowałam i nie miałam problemów z mieszaniem żelów. Miałam za to inny problem.
Na Gel brush z indigo nałożyłam pyłek holo, i ściera się z końców przy rozcieraniu ... mam wszystkie pyłki od nich i z każdym robi się to samo. albo przeciera się i są prześwity na paznokciu, i z końca schodzi pyłek . próbowałam na innych żelach i to samo. robię wszystko jak trzeba, na warstwie dyspersyjnej delikatnie palcem, nawet rękawiczką i to samo ... miała może tak któraś ?

karolincia7777
19-01-2016, 17:35
ja wcześniej pracowałam na Silcare Base One ale po 2 tygodniach jakby się kruszył. Teraz pracuję na IBD i jest super. Przy uderzeniach jedynie co niektórym wchodzi zapowietrzenie..:huh: Nie wiem czy to moja wina czy zawsze tak przy mocnym uderzeniu się zdarza?? Jak skończę IBD to mam zamiar spróbować i-nails od Dobrej Rady :)

Dorotkag2
19-01-2016, 22:20
a jak z kolorowymi zelami sun flower ?

---------- Dodano o godzinie 22:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:20 ----------

A jakie kolorowe żele polecacie ?

olka1255
24-01-2016, 19:44
Podkładowy I nails, budowanie również, nawierzchniowy top cristallo Mistero Milano, kolorówka większość SPN, Golden Nails, La Lill, teraz również szukam czegoś taniego i dobrego, zdecyduję się chyba na Silcare. :P

---------- Dodano o godzinie 19:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:40 ----------


ja wcześniej pracowałam na Silcare Base One ale po 2 tygodniach jakby się kruszył. Teraz pracuję na IBD i jest super. Przy uderzeniach jedynie co niektórym wchodzi zapowietrzenie..:huh: Nie wiem czy to moja wina czy zawsze tak przy mocnym uderzeniu się zdarza?? Jak skończę IBD to mam zamiar spróbować i-nails od Dobrej Rady :)

Mogę polecić I-Nails bo używam już od kilku miesięcy i jeszcze się nie zawiodłam. Wcześniej pracowałam na Mistero Milano, teraz używam tylko nabłyszczacza z MM.

jasia1990
23-04-2016, 12:48
witam Was dziewczyny.
zaczynam zabawę z żelami. wcześniej pracowałam tylko na hybrydach.
zastanawiam się nad kupnem żeli Semilaca Diamond Cosmetics.
Czy któraś z Was używa bądź używała?

Eminailbar
03-07-2016, 15:35
Witam. Ja osobiście jestem zakochana w żelu Easy Shape builder z indigo.Żel jest gesty wiec świetnie się modeluje i nie zalewa skórek,ten stosuję do średniej dlugości bądź na naturalną płytkę.Jeśli natomiast chodzi o długie przepiękne szpice to do takich pazurków używam żelu Builder clear również z indigo.Jestem mega zadowolona z tych żeli pracuję na produktach indigo już ponad pół roku i nie mam zamiaru tego zmieniać:) mają swoją cenę lecz według mojej opini są jej warte. Ale jak to mówią....co kraj to obyczaj. Pracowałam wcześniej na żelu z la lill ,nie wiem czy dobrze napisałam ale pewnie wiecie o co chodzi:) ale byl strasznie rzadki i musiałam robić po jednym paznokciu żeby nie spływał klientce dosłownie po palcu.

---------- Dodano o godzinie 15:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:32 ----------

agacio
10-08-2016, 06:35
Witam czy mozecie polecic mi dobry żel do lampy led 48w ccfl? Najlepiej jeden do przedluzania a drugi na naturalną plytke. Będę wdzieczna

reniusia1002
01-10-2016, 00:34
zel przeważnie Indigo.silcare oraz z Alle.te trzy firmy bo nie spotkałam tak żeby z każdej firmy wszytsko było ok.takze kilka firm.uzywalam zeli z każdej firmy nawet najdroższych ale obecnie te trzy firmy mi najbardziej odpowiadają.

olap
16-04-2018, 13:47
najczęściej jakikolwiek żel do paznokci biorę z nailscompany :) spoko ceny, a że u mnie same początki, to jest to rozwiązanie idealne :)