PDA

Zobacz pełną wersję : Na jakich żelach pracujecie



Strony : [1] 2 3 4

seqoya
17-03-2009, 22:51
Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
Obecnie pracuję na Grafiti, SPN, ibd...

/Post przeniesiony z wątku o cyrkoniach
Kamis

Chanti25
17-03-2009, 22:57
Ja pracuje na zelach m.in. Activ i jestem bardzo zadowolona :)
Świetnie się poziomują oraz nie podchodzi powietrze.

seqoya
17-03-2009, 23:33
A pracowałaś może na tym konkretnym żelu?
ACTIV paznokcie tipsy activ żel UV hurtownia kosmetyczna zdobienie fiberglass cyrkonie szkolenia kursy stylizacja paznokci paznokcie żelowe hurtownia Wrocław Alessandro IBD Star Nails Star Nail bass (http://www.activeshop.com.pl/bZel-clear-30-g-kula-p-1801.html)

Chanti25
17-03-2009, 23:51
Tak na tym też, tylko trzeba uważać przy wtapianiu ozdób, żeby nie wyciekł, gdyż jest on dość mało gęsty :) Acha i opakowanie jest śliczne-fakt, tylko należy często przemywać je płynem do przemywana masy bo szybko się brudzi od żelu i nie ładnie wtedy wygląda ...
Ale osobiście polecam :ok:

magoo
18-03-2009, 11:17
Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
Obecnie pracuję na Grafiti, SPN, ibd...

Pracuję na ich żelach od roku, są trwałe, elastyczne i można kupić też nie tylko w ozdobnej limitowanej kuli, ale w normalnym słoiczku plastikowym ze złotą nakrętką, są tańsze. Klientki je chwalą.

barbara_kawka
18-03-2009, 22:45
Myślałam nad tym, ale nie chciałam eksperymentować, powiem szczerze, że urzekły mnie te żele w kulkach elegancko wyglądają, ale właśnie nie słyszałam jeszcze opini na temat tych żeli. Cena również jest bardzo kusząca, ale czy warto?
Obecnie pracuję na Grafiti, SPN, ibd...
wiesz ja pracuje na activie wlasnie na tym w tej zlotej kuli i jest ok :) ale z tego co slyszalam to ibd o wiele lepszy ... no ale na nim nie mialam okazji... wiec nie moge doradzic :)

Kamis
19-03-2009, 09:00
Temat przeniesiony z tego wątku http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-paznokcie/49-swarovsky.html

Ps. możecie kontynuować temat o żelach :)

ppaattrryyccja1
19-03-2009, 09:05
A ja pracuje na RA NAILS'ach i póki co zastanawiałam się nad próba z jakimś innym,ale nie moge sie zdecydować w sumie te nie sa takie złe ;)

barbara_kawka
19-03-2009, 10:12
a dziewczynki z jakiej firmy polecacie kamuflaz ?? i w sumie naklada sie go podobnie jak zele kolorowe prawda ?? jedna warstewka i koniec ?? bo nie wiem dokladnie a lepiej sie upewnic :D

trina
19-03-2009, 10:44
ostatnio robilam paznokcie kamuflażem z firmy Sun Flower i wyszlo elegancko,wszytsko sie trzyma i sie nie zapowietrzaja.Jezeli chodzi o o nakladanie to najpierw kladzie sie cienka wartwe przezroczystym zelem i sie utwardza,potem grubsza warstwa kamuflazu zeby zakryl niedoskonalosci ale kladzie sie tak aby zostawic miejsce na biala koncowke(jezeli oczywiscie chcemy zorbc frencha),po utwardzeniu robimy frencha i znowu do lampy a potem przezroczystym robimy brzuszek :)

mala
19-03-2009, 10:49
tez kiedys mialam kamuflaz z sf i byl ok
m,ozesz takze polozyc dwie cienkie warstwy kamuflazu zeby nie zaczal ci splywac na skorki

Agusia_pa2
19-03-2009, 11:11
Ja aktulanie pracuje na żelach I-nails i kamuflaż mam z SF, podkładowy nawet jeszcze z Cosmetics Beauty Lada i mieszam je i nic się nie dzieje... kolorowe mam I-nails.
Ja kiedyś źle nakładałam kamuflaż i pazurki wyglądały jak ciemna buła jak dawałam go za duzo, teraz nakładam bardzo cieniutko od skórek i potem wiecej na środku i cieniuje tak jakby i jest ok :D A to pazurki właśnie z tym kamuflażem...

DymciA
19-03-2009, 11:26
ja musze sobie jakis kamuflaz zakupic :D nie mam ale kusi kusi :D

ale narazie musze sobie przerwe zrobic ;(

Marzena
19-03-2009, 13:02
ja pracuje na ibd oraz laa femme

ulala10
19-03-2009, 19:29
Ja pracuje na SPN sa rewelacyjne kamuflaz wystarczy raz nakładac nie spływa.POLECAM!!

gia
19-03-2009, 20:46
Fajny jest kamuflaż z Basica,dobrze kryje i jest niedrogi ok 30zł-jestem z niego bardzo zadowolona

zdanka
20-03-2009, 00:24
hmm a co to jest ten kamuflaż?:wstydek:

Agusia_pa2
20-03-2009, 11:06
żel który kamufluje niedoskonałości płytki lub odrost wolnego brzegu że tak sie wyraże.. ma kolor naturalnej płytki..taki ciemniejszy... np taki z SF, zdjęcie zaczerpnięte z allegro..

Chanti25
20-03-2009, 12:51
Może to i wstyd, ale ja jeszcze nigdy nie używałam takiego żelu. . . :huh:
Już dziś Go zamówię, tylko poradźcie mi z jakiej Firmy?

Marzena
20-03-2009, 13:30
Może to i wstyd, ale ja jeszcze nigdy nie używałam takiego żelu. . . :huh:
Już dziś Go zamówię, tylko poradźcie mi z jakiej Firmy?jesli pracujesz na la femme to zamow tej firmy jest super

ivonna70
20-03-2009, 14:25
Ja aktulanie pracuje na żelach I-nails i kamuflaż mam z SF, podkładowy nawet jeszcze z Cosmetics Beauty Lada i mieszam je i nic się nie dzieje... kolorowe mam I-nails.
Ja kiedyś źle nakładałam kamuflaż i pazurki wyglądały jak ciemna buła jak dawałam go za duzo, teraz nakładam bardzo cieniutko od skórek i potem wiecej na środku i cieniuje tak jakby i jest ok :D A to pazurki właśnie z tym kamuflażem...

Pazurki pierwsza klasa. Super efekt i piękny wzorek.
Ja pracuję na star nails i spn.

Euphoria
20-03-2009, 15:17
Ja początkowo pracowałam na żelach Beverlu nails.SPytacie co to za firma?Odpowiadam szczerze(obym nie została zlinczowana:P)-bardzo tania i żadna z renomowanych. Swój pierwszy zestaw- to lampa plus te właśnie żele kupiłam bardzo tanio. I przyznam, że mimo iż nie wierzyłam, że coś dorbego nimi zdziałam, mimo uprzedzeń i powszechnej krytyki nie są takie złe, zwłaszcza na początek. Pazurki trzymały się bardzo dobrze, żel był fajnej średnio gestej konsystencji, jedyny minus to że niesamopoziomował się dobrze:o. Teraz pracuje na Sun flower, tzn mam przezroczysty i różówy do frencha i jestem bardzo zadowolona. Jedyny co się zastanawiam teraz to nad białym....jest tyle odcieni, ze sama nie wiem jaki wybrać :)

Marzena
20-03-2009, 15:41
Ja początkowo pracowałam na żelach Beverlu nails.SPytacie co to za firma?Odpowiadam szczerze(obym nie została zlinczowana:P)-bardzo tania i żadna z renomowanych. Swój pierwszy zestaw- to lampa plus te właśnie żele kupiłam bardzo tanio. I przyznam, że mimo iż nie wierzyłam, że coś dorbego nimi zdziałam, mimo uprzedzeń i powszechnej krytyki nie są takie złe, zwłaszcza na początek. Pazurki trzymały się bardzo dobrze, żel był fajnej średnio gestej konsystencji, jedyny minus to że niesamopoziomował się dobrze:o. Teraz pracuje na Sun flower, tzn mam przezroczysty i różówy do frencha i jestem bardzo zadowolona. Jedyny co się zastanawiam teraz to nad białym....jest tyle odcieni, ze sama nie wiem jaki wybrać :) sa rozne kolory ,mnie osobiscie nie psauje ten zel

dzidzia
20-03-2009, 15:48
a ja tam pracuję na żelach la femme :P

magoo
20-03-2009, 17:52
ja też używam SunFlowera i bardzo go sobie chwalę

Chanti25
20-03-2009, 22:03
Dziewczyny Pomóżcie -PROSZĘ!!!
Czy znacie te żele? Chcę kupić kamuflaż żel i nie wiem jaki różowy czy beżowy , i z jakiej firmy?
http://www.perfect-lady.pl/mos/images/stories/nfzel2.jpg

trina
20-03-2009, 22:13
311
to jest pazurek robiony kamuflażem Sun Flower :) troche nie wyrazny bo zdjecie robione komorka

Chanti25
20-03-2009, 22:17
Hmmmm kolor śliczny, tylko czy to różowy czy beżowy? A może to ten żel?

http://photos02.allegroimg.pl/photos/oryginal/582/03/84/582038449

trina
20-03-2009, 22:31
tak to ten sam zel , polecam :)

Artlia
20-03-2009, 23:03
też mam kamuflaż z Sun Flower
wygląda bardzo naturalnie
:) wiec polecam

Marzena
21-03-2009, 13:46
sun flower nie jestem zwolenniczka tego zelu,wole la femme bezowy ,rewelacja:D

czarus
21-03-2009, 20:01
ja też pracuję na I-nails i jestem bardzo zadowolona nie są drogie i wydajne

mala
21-03-2009, 21:47
poplecam teu sf uzywalam odnich kamuflazyk super

czarus
22-03-2009, 11:27
a ja mam obecnie kamuflarz z basic i też jest super bardzo dobrze kryje

annie82
22-03-2009, 17:07
Ja początkowo pracowałam na żelach Beverlu nails.SPytacie co to za firma?Odpowiadam szczerze(obym nie została zlinczowana:P)-bardzo tania i żadna z renomowanych. Swój pierwszy zestaw- to lampa plus te właśnie żele kupiłam bardzo tanio. I przyznam, że mimo iż nie wierzyłam, że coś dorbego nimi zdziałam, mimo uprzedzeń i powszechnej krytyki nie są takie złe, zwłaszcza na początek. Pazurki trzymały się bardzo dobrze, żel był fajnej średnio gestej konsystencji, jedyny minus to że niesamopoziomował się dobrze:o. Teraz pracuje na Sun flower, tzn mam przezroczysty i różówy do frencha i jestem bardzo zadowolona. Jedyny co się zastanawiam teraz to nad białym....jest tyle odcieni, ze sama nie wiem jaki wybrać :)

Jesli chodzi o biały do frenchu to polecam z sun flowera w słoiczku "lakier UV", nie mam pojecia dlacezgo nazywa sie lakier ale używam go jak zelu, rewelacyjnie kryje:)

jagus71
23-03-2009, 11:36
Ja pracuję na żelach Cosmobelle słyszał ktoś ? Żele są super ale cena !!! też SUPER - jestem ich szkoleniowcem więc póki co używam ale słyszałam że SPN są bardzo dobre i zastanawiam się czy się nie przekwalifikować pozdrawiam

agusiaani
23-03-2009, 12:01
odkąd pracuje na Sun Flower nie mam żadnych problemów,pracowałam na peegy sage i IBD i żaden mi tak nie podpasowal jak SF

ulala10
23-03-2009, 16:59
Jagus71 sprobuj z SPN rewelacja ja sprobowałam i juz ich nie zamienie

Sylwia
23-03-2009, 17:41
Witam serdecznie ja od nie dawna zakładam paznokcie i od samego początku kupiłam żele firmy SAN FLAWER jestem z nich bardzo zadowolona :)

jagus71
23-03-2009, 21:40
Dzięki ulala10 już zamówiłam i czekam na paczuszkę dam znać jak mi idzie z nowym produktem

dosia21
24-03-2009, 09:14
ja pracuje na nailcosmetics i sa swietne i tanie.Wczesniej pracowalam na reninail ale zel odpryskiwal a z nailcosmeics nic sie nie dzieje i wygladaja swietnie.

barbara_kawka
30-03-2009, 11:29
kochane kobietki powiedzcie mi ktore konkretnie zele z Sun Flower'a są dobre... bede robiła zamowienie w tym tygodniu no i chcialabym kupic cos sprawdzonego ;) kamuflaz zamowie napewno ;) ale co dalej ?? i sorry ze pytam o to tutaj...ale czy tipsow tez uzywalyscie z SF ? dobre są te jakies elastany ??

Euphoria
30-03-2009, 12:37
żel mleczny róż 7g Sun Flower + pilnik (584848389) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item584848389_zel_mleczny_roz_7g_sun_flower_pilnik .html)
ja mam konkretnie ten
jak wejdziesz w przedmioty użytkowniak to ten hologramowy podobno też jest fajny, daje taką poświatę lekką opalizującą:D

mala
30-03-2009, 15:38
ja wam polecam zele nailselection
co p0rawda sa
bardzo drogie ale ajnie sie nimi pracuje

Ewelinaaa
30-03-2009, 19:25
ja teraz używam żelu nsi jest bardzo fajny kamuflaż mam z la femme, jestem zadowolona. wczesniej uzywalam żelu ibd (fajny jest), randevous, perfect lady, la femme ale z nich nie zbyt byłam zadowolona. Niedawno kupilam żel firmy charbonne użyłam 2 razy i hmmm nie kupujcie go strasznie długo sie utwardza a do tego po tygodniu pęka.:slina:

barbara_kawka
02-04-2009, 10:46
ponawiam pytanie ... ktory z sun flower'a zel jest dobry .. chodzi mi o jednofazowke przezroczysta :)

Arla
02-04-2009, 12:02
Ja osobiście używam praktycznie od samego początku żeli firmy Emmi-Nail
i jak dotąd idealnie się sprawdzają i nie mam do nich absolutnie żadnych zastrzeżeń :P


(http://www.allegro.pl/item593953313_promocja_zel_uv_budujacy_przezroczys ty_emmi_nail.html)

seqoya
03-04-2009, 20:51
a dziewczynki z jakiej firmy polecacie kamuflaz ?? i w sumie naklada sie go podobnie jak zele kolorowe prawda ?? jedna warstewka i koniec ?? bo nie wiem dokladnie a lepiej sie upewnic :D


zdecydowanie polecam kamuflaż z Grafiti-Nails jest świetny, a co do SF bez wątpienia jest gorszy, ale tez nie najgorszy ;)
Nakłdanie kamuflazu nie ma nic wspólnego z nakładaniem żeli kolorowych, ogólnie trzeba robić to odpowiednią techniką, bo inaczej efekt jest mizerny, a co najważniejsze nie nakłąda się go na całosć :)

lidka07
04-04-2009, 12:36
Ja jestem początkująca więc zamawiam żele z allegro. Ale na serio dobre są;p Ładnie się poziomują. Nie są aż takie drogie, ale są dobre;p

martakolo
11-04-2009, 18:07
nie miałam też jeszcze kamuflaża ale już niedługo go zakupie

Euphoria
12-04-2009, 12:40
kupiłam ostatnio z sun flower żel biały -śniezna biel do frencha i bonder(bo ponoć lepiej się trzyma i zalecają a ja mam te odwieczne problemy :/)
i clear II. oba są bardzo fajen i fajnie się nimi pracuje, skuteczności bondera jeszcze nie prówałam, bo wolę na sobie niż na kimś innym :D
clear I jest bardzo fajna :D polecam:D

barbara_kawka
12-04-2009, 22:47
kupilam sobie caly zestawik z sun flowera i juz pare razy na nich robilam.. super ... podoba mi sie efekt kamuflazu ... super naturalnie ... teraz tylko czekam na opinie klientek jak sie beda pazurki trzymac ...;)

Euphoria
12-04-2009, 23:22
a masz jakieś fotki z kamuflażem?bo ja go jeszcze nie mam. a jaki masz clear?I, II czy III?

bessi2
13-04-2009, 01:08
Ja pracuje na SF oraz SPN, dobrze sie trzymaja i maja fajne kamuflaże.

jolanta
13-04-2009, 11:25
Witam was, ja pracuje na zelach Nailscompany i jestem nawet zadowolona. Cena ich jest taka przecietna tzn. na sredniej wysokosci ale warte tej ceny. A eksperymentowalam troche na tych roznych w kompletach zakupowanych lub tzw. taniochach. A widze dziewczyny ze duzo z was pracuje na zelach sun flower i przyznam sie szczerze, ze jeszcze tych nie wyprobowalam, bo jak natrafilam na Nailscompany to tak juz z nimi zostalam.

Marzena1
17-04-2009, 23:15
Cześć dziewczyny
Mam pytanie. Co nakładamy pierwsze, żel różowy czy może biały na końcówkę ?
Jakiej firmy żel różowy do frencza jest najlepszy ?
Proszę Was o pomoc.

barbara_kawka
18-04-2009, 00:23
marzenko ja proponowalabym zamiast rozu .. kamuflaz sun flower... suuuperrr!!!!! naprawde :) nakladasz najpierw bonder potem kamuflaz ( " rysujesz " nim linie usmiechu i potem cieniujesz do skorek ) po kamuflazu bialy zelik. firme SF naprawde polecam!!!

---------- Dodano o godzinie 23:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:22 ----------


a masz jakieś fotki z kamuflażem?bo ja go jeszcze nie mam. a jaki masz clear?I, II czy III?
mam clear II... fotki mam w albumie :)

natalcia134
18-04-2009, 23:35
Ja uzywam esn i ibd, dla mnie to sa najlepsze zele, sa bardzo geste i nie splywaja mi nigdy na skury i mam naprawde malo pilowania. uzywalam tez kiedys spn i sf, ale nie chwale sobie. Szczegolnie sf mnie strasznie denerwowal, ciezko mi sie go nakladalo, zalewaly sie skory i mialam duzo pilowania... Aktualnie mam esn, kupuje go z ibd na zmiane, sa rewelka jak dla mnie.

mariet86
28-05-2009, 20:38
a co powiecie o firmnie perfect lady?? bo chce zmienić firmę i nie wiem co wybrać słyszałam że sun flower jest dobry i cena przystępna proszę pomóżcie:D

madzialena
28-05-2009, 20:48
ja dzisiaj kupiłam clear z she-nails :) gęsty i bardzo fajnie się nim pracuje :)
zbieram już pieniądze na cały zestawik z sun flower :D :D

mariet86
28-05-2009, 20:52
Basia a miałaś już może jakieś żele z sun flowera??

madzialena
28-05-2009, 20:58
miałam właśnie cleara i bardzo fajnie mi się na nim pracowało :) chciałam troche poeksperymentować ale raczej wróce znowu do sun flowera :]

mariet86
28-05-2009, 21:02
a jak długo sie trzymaja?? nie podchodzi powietrze??:D

madzialena
28-05-2009, 21:05
dwa albo trzy razy mi podeszło ale to z mojej winy :P skórki..
trzymają się długo.. aż do uzupełnienia :)

mariet86
28-05-2009, 21:06
no to dobrze bo właśnie planuje zakup żeli i wolałam podpytać dzięki bardzo za odp;D

madzialena
28-05-2009, 21:12
ja myśle nad kupnem tego zestawu a potem będę dokupywać co się skończy :)
Zestaw żelowy bez pędzla no 2 - Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/pl,product,460550,zestaw,zelowy,bez,pedzla,no,2.ht ml)

mariet86
28-05-2009, 21:14
ja myśle nad kupnem tego zestawu a potem będę dokupywać co się skończy :)
Zestaw żelowy bez pędzla no 2 - Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/pl,product,460550,zestaw,zelowy,bez,pedzla,no,2.ht ml)


powiem Ci ze tez to oglądałam :D ale nie wiem czy czasem nie kupie w sklepiku niedaleko mnie tylko zobacze jak z cenami tam:D

margareta
28-05-2009, 21:16
ja na szkielecik nakładam najpierw kamuflaż, robię uśmiech a potem biały na końcówkę. wyraźniejsza jest wtedy linia uśmiechu. a jeśli chcę mniej widoczną to najpierw biała końcówka a potem kamuflażyk ;)

barbara_kawka
28-05-2009, 21:53
mariet86 ja mam juz pelna opcje z SF ( clear II , biały , kamuflaż , bonder , błyska ) i powiem ci ze jestem bardzo zadowolona ... warto uzywac moim zdaniem primera :) polecam kobietke z czeladzi ktora prowadzi sprzedaz na allegro ... do kazdego zakupu gratis ( cyrkonie , pilniki itp ) , przesylka super szybka .. jesli cos nie tak napisze w mailu do nich dzwonia zeby sie upewnic ;) super!! zaraz wam podam namiary


Informacje o Użytkowniku sunflower_cubus - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=11863780)

madzialena
28-05-2009, 21:59
dzięki Basiu :) właśnie zastanawiałam się czy z allegro warto kupować ale skoro Ty polecasz tą babke to musi być pewniak :)
ps. a jak tam noga Basieńko?

barbara_kawka
28-05-2009, 22:02
a w miare ok ;) do 4tego L4 i do pracki ;) no a babka jest naprawde fajna :) jak do niej maile pisalam to na kazdy moj problem odpowiadala i pomogla ;) i przez gg tez ;)

mariet86
28-05-2009, 22:04
mariet86 ja mam juz pelna opcje z SF ( clear II , biały , kamuflaż , bonder , błyska ) i powiem ci ze jestem bardzo zadowolona ... warto uzywac moim zdaniem primera :) polecam kobietke z czeladzi ktora prowadzi sprzedaz na allegro ... do kazdego zakupu gratis ( cyrkonie , pilniki itp ) , przesylka super szybka .. jesli cos nie tak napisze w mailu do nich dzwonia zeby sie upewnic ;) super!! zaraz wam podam namiary


Informacje o Użytkowniku sunflower_cubus - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=11863780)

właśnie oglądałam tego użytkownika:DD:D:D dzięki bardzo:D Basiu i nawet jest ten zestaw co mi pokazywałaś linka do stronysun flowera:)

barbara_kawka
28-05-2009, 22:08
nie ma za co kobietki ;) polecam sie na przyszlosc ;) ja ostatnio zamowilam jednego dnia paczke a na drugi dzien juz ja mialam :) wiec fajniutko ;) i na dodatek poczta polska hehe

mariet86
28-05-2009, 22:12
o to faktycznie szybko ja czasem z allegro czekałam na paczke ponad tydzień;/a najlepsze to raz kurierem 3 razy do mnie przyjezdzal z paczka bo do poludnia jeżdził gdzie każdy w pracy;)

barbara_kawka
29-05-2009, 10:05
lee no to kurier zawsze sie telefonicznie skontaktowac powinien ... to faktycznie dziwnie .

margareta
03-06-2009, 00:15
dziewczyny mam pytanie: jaki gęsty żel budujący na formę polecicie? taki żeby się nie rozlewał... oglądałam na allegro z Basic Silcare i jest 15g za 25 zł, czy to nie za tanio?pewnie kiepskiej jakości? ale czytałam w innym temacie, że polecałyście Basic :) proszę o poradę ;)
Żel Basic Clear 15g TANIA WYSYŁKA !!! (643084725) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item643084725_zel_basic_clear_15g_tania_wysylka.ht ml)

stella
03-06-2009, 00:20
margareta , jesli chodzi o zele to ja pracuje na ibd, jestem zadowolona, sa geste super sie nimi buduje, co do basic nie mam pojecia nie znam,nigdy nie probowalam!

margareta
03-06-2009, 00:22
a ja pracuję na SPN tylko te ceny są przerażające... ale żele dobre i sprawdzone. IBD również super, zamierzam zakupić Intense Seal :)
a jaki dokładnie budujący z Ibd polecisz? może wkleiłabyś linka z allegro? z góry dziękuję :)

stella
03-06-2009, 00:23
jest swietny nie pozalujesz!!!

margareta
03-06-2009, 00:24
no właśnie słyszałam, że pięknie się błyszczy :)

stella
03-06-2009, 00:27
pieknie blyszczy a przede wszystkim dlugo!!! jest naprawde super!

Gość
03-06-2009, 12:58
Żel Basic Clear 15g TANIA WYSYŁKA !!! (643084725) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item643084725_zel_basic_clear_15g_tania_wysylka.ht ml)

polecam baaaardzo gorąco!! jest świetny. pracuje na nim pół roku... kiedyś pracowałam na RENDEZVUOS (60zł/14g) ale galaretka BASIC jest zaje***ta... i duuuuuuuuuuuuuuzo lepsza i faktycznie nie trzeba jej nabłyszczać dodatkowym żelem!! nie pożałujesz!!

kasiasssss
03-06-2009, 14:06
jestem pierwszy raz na forum, wiec wybaczcie , ze pisze tak nieporadnie,witam wszystkich,takze pracuje na zelach firmy Ra Nails,wprawdzie pol roku, ale jestem zadowolona

martakolo
03-06-2009, 18:13
polecam baaaardzo gorąco!! jest świetny. pracuje na nim pół roku... kiedyś pracowałam na RENDEZVUOS (60zł/14g) ale galaretka BASIC jest zaje***ta... i duuuuuuuuuuuuuuzo lepsza i faktycznie nie trzeba jej nabłyszczać dodatkowym żelem!! nie pożałujesz!!

Woszczurku a biały miałaś z silcare?bo ja mam ale opakowanie leży bo jak zrobie nim i nałoże warstwe zatapiającą to ta biel ciemnieje, bynajmniej jak dołożyłam pazurka zrobiuonego na zelu grafiti to widac róznice w bieli ale przed nałozeniem zelu przeźroczystego jest w miare ładna biel

Ciekawe czy pazurki ze zdjęcia, z aukci allegro( link którey podałąś) są robione właśnie tym żelem:)

ania38
03-06-2009, 23:33
co sądzicie o zelach la fame?/

dzidzia
03-06-2009, 23:36
ja pracuje na ich zelach a dokladniej zel extra jednofazowy i jak dla mnie rewelacja :)

ania38
03-06-2009, 23:39
właśnie go dziś kupiłam!! drogi jak cholera!-i idę na profesjonalny kurs pal licho nie jestem już młodziutka i to było moją przeszkodą!!

dzidzia
03-06-2009, 23:43
no to mam nadzieje ze Ci bedzie sluzyl tak samo jak mi :) ja juz na nim pracuje gdzies tak 2 lata i nie mam zamiaru go zamieniac na co innego :) a kupilas w promocji bo na stronce la femme bla promocja wiosenna i zamiast 140 kosztowal 112 czy cos takiego wiec ładny upust :)

iwa1223
04-06-2009, 12:03
właśnie go dziś kupiłam!! drogi jak cholera!-i idę na profesjonalny kurs pal licho nie jestem już młodziutka i to było moją przeszkodą!!


a co ma wiek do tego?? :wow: podobno ma się tyle lat na ile się czuje ;) ja należę do grupy najstarszych tu osób i przed pójściem na kurs powstrzymuje mnie tylko brak kasy... jak chce się robić coś co sprawia przyjemność to nie trzeba przejmować się wiekiem ;) a że odkryło się to w późniejszym wieku to nic się nie poradzi :D wcześniej nie było takich możliwości ;)

---------- Dodano o godzinie 11:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:53 ----------

margareta ja też pracowałam na basicu i mogę go polecić bo był niezły, bardzo gęsty, świetny na formę... a kupić możęsz w sklepikach internetowych :) tyle że w silcare przesyłka droższa za to kolorówka tania i 15g też tanie bo ok 20zł, a w pazurku i w slaydi chyba 6zł i slaydi chyba ma trochę taniej ten żelik bo ok 44zł za 30g

Żel Silcare Basic Clear 30g - Pazurek (http://www.pazurek.intelishop.pl/ZELE-UV-k1/ZELE-SILCARE-BASIC-1-FAZOWE-k17/Zel-Silcare-Basic-Clear-30g-p89.html)

Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/1917)

http://www.slaydi.pl/

szpila59
04-06-2009, 12:11
ja 14 latek mam to co ja mogę :D na żaden kurs nie pójdę przed osiemnastką... ;(

Gość
04-06-2009, 12:28
ja 14 latek mam to co ja mogę :D na żaden kurs nie pójdę przed osiemnastką... ;(

ale na warsztaty to chyba byś mogła... skoro ja mogę to ty chyba też

szpila59
04-06-2009, 13:07
a namów tu rodziców żeby zapłacili i zawieźli... :P Zelki kupią, ozdoby kupią, ciuchy, kupią... ale o warsztatach to tylko na razie pomarzyć mogę... ;(

ania38
04-06-2009, 16:41
a czym się różnią warsztaty od kursu??
u nas nie słyszałam o ograniczeniach wiekowych,że 14 latka nie może iść na kurs?,a kto to wymyślił?,moim zdaniem Wy bardziej się na ten kurs nadajecie niż ja chociaż 18 mam ho ho kiedy skończone hihi:)

---------- Dodano o godzinie 15:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:32 ----------

Dzidzia-ja nie kupiłam na allegro tylko u nas w Kielcach w hurtowni bo już nic nie miałam a był mi żel bardzo potrzebny,wiem,ze przepłaciłam 160zł ,ale nie chciałam już pracować na tanich podróbkach bo efekt marny,uczę się na sobie i znajomych ale jestem pedantką i źle się czułam jak odwaliłam sobie tandetę znajomym(robię za darmo)!

dzidzia
04-06-2009, 16:45
kochana ja nie o allegro mówiłam tylko o ich stronce i mają czasami niezłe promocje :) tu masz linka La Femme Cosmetics Sp. z o.o. (http://www.lf.pl/)

ania38
04-06-2009, 16:54
a co do kursu -okoliczności zmusiły mnie do przerwy w pracy w szpitalu ,a jestem osobą dość ciekawą świata nie boję się wyzwań a pazurki zawsze były moją pasją więc pomysł z kursem!
Zobaczymy czy dokonałam dobrego wyboru-?,myślę,że nie z tchórzę przed samym kursem???-bo obawy mam spore!!

---------- Dodano o godzinie 15:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:48 ----------

porównam sobie teraz ceny- wiem ile co kosztuje u nas bo się wypytałam-dzięki:)

---------- Dodano o godzinie 15:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:50 ----------
IWI
Ty to umiesz podnieść człowieka na duchu-nadawałabyś się na mój oddział ,tam takich optymistów potrzeba -pozdrawiam!

dzidzia
04-06-2009, 16:54
polecam się na przyszłośc :D

iwa1223
05-06-2009, 11:19
ania3729 dzięki :) mam nadzieję że nie jako pacjentka ;) i ja pozdrawiam :)

ps. a na kursik jeśli masz kasę to idź i się nie zastanawiaj.... i nie ma się czego bać więc nie rezygnuj w ostatniej chwili nawet jeśli będziesz na tym kursie najstarsza... (ja bym nie uciekła nawet jak by inne uczestniczki kursu miały po naście lat a ja jedna ponad 40 ;) )

---------- Dodano o godzinie 10:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:30 ----------

ania3729 tu jest artykuł który może się przyda przed kursem ;) ale pewności nie mam :) nie doczytałam do końca...

Kosmetomania - wzorki na paznokcie | tipsy | zdobienie paznokci | konkursy | artykuły | wizaż | solarium | makijaż | stylizacja paznokci | nowości kosmetyczne (http://www.kosmetomania.pl/index.php?strona=art&typ=12&nrstr=0&co=&id=497)

Kosmetomania - wzorki na paznokcie | tipsy | zdobienie paznokci | konkursy | artykuły | wizaż | solarium | makijaż | stylizacja paznokci | nowości kosmetyczne (http://www.kosmetomania.pl/index.php?strona=art&typ=12&nrstr=0&co=&id=501)

żaba
05-06-2009, 13:33
Ja pracuję na Christrio i jestem bardzo zadowolona, choć przyznać muszę, że nie są tanie.

daruniunia
05-06-2009, 21:56
Ja pracuję na lovely i NailDesing. Tylko takie u nas w sklepach są wiec te kupuję. Lovely mam pierwszy raz i sama nie wiem który lepszy.

Gość
05-06-2009, 22:01
ja to chyba zacznę na tych:

http://forum.wzorki.info/moda-zakupy/328-temat-o-zakupach-co-ostatnio-kupila-lub-zamierzasz-post25910.html#post25910


ale co... ide w tych nowych butach i przechodzę koło WSZYSTKO PO 4 ZŁOTE, a że telefon mi sie rozładował a zegarka też zapomniałam to weszła i mupiłam zegarek. ale co jeszcze chciałam napisać co widziała??!! nie uwierzycie!! jak będe tam next time to zrobe fote!! uwaga!! te srebrne pędzle do zdobień po 35zł, żel clear, biały i kamulaz 30ml po 17zł (z chińkimi napisami), proszki akrylowe i liquid... jak to zobaczyłam to ryknęłam smiechem aż się ludzie popatrzeli... i taki zestaw w sklepie WSZYSTKO PO 4ZŁOTE... no to to się już w głowie nie mieści!!!

afterglow
06-06-2009, 00:54
ja zamierzam pracowac na żelach i-nails. na razie amatorsko. później jak rozwinę lekko skrzydełka pomyśle nad innym. słyszałam, że jest dobry dla początkujących bo gęsty. Słyszałyście podobne opinie?

iwa1223
06-06-2009, 12:16
czytałam że dobre, ale nie sprawdzałam jeszcze :)

martakolo
06-06-2009, 20:37
Ja mam z bassica galaretke tylko sa podobno dwie galaretki więc ja mam ta barzdiej gęstszą, nie wiem jak się będzie pracowało bo to bardziej na szablon sie nadaje ale nic, włoże pojemniczej do miski z ciepłą wodą, teraz dopiero kupiłam żelik ale bede mogła się wypowiedzieć po pewnym czasie jak się będzie zachowywał na pazurku

Czarnulka1523
07-06-2009, 11:53
ja pracuje na zelach allepaznokci mam tez zele z la femme oraz z jakiejs firmy z allegro ale nie pamietam nazwy bo sie zmyla..;]

martakolo
07-06-2009, 11:54
ja pracuje na zelach allepaznokci mam tez zele z la femme oraz z jakiejs firmy z allegro ale nie pamietam nazwy bo sie zmyla..;]

zadowolona jesteś z allepaznokci?

madzzzia92
11-06-2009, 23:58
Ja polecam Galaretkę Basica i żele z SF :)

moniczka690
12-06-2009, 18:46
ja mam takie pytanko ponieważ moja mamcia mnie odwiedza w lipcu więc zrobiłam jej liste jakie ma mi żele kupić wybrałam SF i teraz nie wiem bo chciałabym jednofazowy ale są dwa rodzaje ten zwykły i "2" ten gęściejszy i napisałam jej że chcę oby dwa bo tak sobie umyślałam że ten "2" będe używać do robienia krzywej c a tamten do pozostłych warstw powedzcie czy warto czy tylko jeden kupić i jak tak to który??

szpila59
12-06-2009, 20:02
ja pracuję na SF i lepiej pracuje mi się na "2" :D Buduję nią nie tylko krzywą C i wszystko jest w jak najlepszym porządku :D Polecam :P

moniczka690
12-06-2009, 20:06
czyli po prostu kupić tylko tą 2

szpila59
13-06-2009, 15:33
to zależy od Ciebie :D Możesz kupić i 2 i tą pierwszą, tak jak mówiłaś możesz 2 robić tylko krzywą C, a tą 1 wszystkio pozostałe :D Starczy Ci żelu na łuzej i nie będziesz musiała tak szybko dokupowywać :D

zizia
13-06-2009, 17:28
dziewczynki kochane!!!!!! pilnie potrzebuje waszej rady i ewentualnie gdzie moge to szybko dostać. kupiłam sobie żele do paznokci z nails-cosmetics i są do niczego. strasznie się rozlewają.;(;(;(;( pilnie potrzebuje kupić dobre żele najlepiej w gotowym zestawie. znalazłam na allegro zestaw żeli ale nie wiem czy są dobre. może któraś z was już je miała. żele GABRIELLE NAILS. doradżcie bo się chyba załamię;(;(;(

szpila59
13-06-2009, 20:39
Ja szczerze mówiąc jeszcze nie miałam styczności z tymi żelkami, ale czytałam o nich średnie opinie, niektóre były dobre, anie niektóre nie :/:... Jeśli nie stać Cię na drogie żeliki (tak jak mnie :D hehe) to polecam Basic, lub Sun Flower.Ale podobno też Gabrielle wypuściło niedawno serie ''Charbonee"-produkty o obniżonej kwasowości... Na allegro sprzedaje produkty gabrielle andrew35



---------- Dodano o godzinie 19:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:20 ----------

zestaw żelowy z SF
ZESTAW ŻELOWY SUN FLOWER (651953899) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item651953899_zestaw_zelowy_sun_flower.html)

---------- Dodano o godzinie 19:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:30 ----------

czytałam też dobre opinie o firmie NeoNail ;]
ŻELE UV EXCLUSIVE 30 ML ! NEONAIL ! PROMOCJA ! (650929746) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item650929746_zele_uv_exclusive_30_ml_neonail_prom ocja.html)

zizia
13-06-2009, 20:59
powiem szczerze że nie lubię jedno fazowych żeli;( a z neo-nailsa nie chce narazie kupować bo mam zamiar z nimi współpracować za parę miesięcy,jak wszystko dobrze pójdzie. i wtedy bede wszystko miała po dużo niższych cenach niż teraz mają. a potrzebuje praktycznie na już;(;(;(

szpila59
13-06-2009, 21:11
z allepaznokcie są całkiem niezłe :D Z Basica
SF ma nie tylko jednofazówki :D
SUN FLOWER ŻEL BUDUJĄCY GĘSTY ''2'' WYSYŁKA 0 (652853347) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item652853347_sun_flower_zel_budujacy_gesty_2_wysy lka_0.html)
PODKŁADOWY BONDER SUN FLOWER 10g! WYSYŁKA GRATIS (653134780) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item653134780_podkladowy_bonder_sun_flower_10g_wys ylka_gratis.html)
SUN FLOWER BŁYSK UV! WYSYŁKA GRATIS! (651915407) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item651915407_sun_flower_blysk_uv_wysylka_gratis.h tml)
Prestige też bardzo fajne :D

Anna Kosińska
14-06-2009, 11:16
rowniez juz o tym pisalam te z alle paznokcie sa na prawde niezle i mozna polecac...:)

Evelina.J
14-06-2009, 11:25
rowniez juz o tym pisalam te z alle paznokcie sa na prawde niezle i mozna polecac...:)

Tak, ja uzywalam Sun Flowera a obecnie pracuje na AllePaznokcie. Rozwniez go polecam. Ja mam Pink bezbarwny.

Anna Kosińska
14-06-2009, 11:27
do frencha,bialej koncoweczki jest rowniez ciekawy jego nazwa to pink french...:)

martakolo
14-06-2009, 11:42
tak, pink french z allepaznokci jest ciekawy, ma ładny kolor budyniowy z odcieniem delikatnego różu

natalia268
14-06-2009, 18:02
własnie przegladałam te żele AllePaznokcie i tak się nad nimi zastanawiałam, bo bałam się czy są dobre, czy złe.. ale tu poczytałam i skoro polecacie to coś sobie powybieram :)

paznokietek1000
14-06-2009, 18:40
ja w tej chwili pracuje na sf i reni nail

szpila59
15-06-2009, 10:25
a ja coś ostatnio mam chrapkę na żeliki z allepaznokcie :D:D:D

sylwia12314
15-06-2009, 14:03
Ja ucze sie na Christrio i nie mialam okazji pokombinowac na innych zelach moja nauczycielak jest dystrybutorem tej firmy w Grecji wiec tylko na tym uczy
Euro fashion - SKLEP (http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/sklep.php)

Jade
18-06-2009, 11:20
Czy ktoras z was sie orientuje ktory sklepik,wysyla swoje produkty za granice?

szpila59
18-06-2009, 12:09
sun flower za granicę wysyła
Perfect Lady także

Jade
18-06-2009, 12:21
Dzieki szpilka a mozesz mi podac linki.chcialam ci podziekowac ale nie mam znaczkow i niewiem czemu.A ktore lepsze,i sniezno bialy bym chciala bo te co mam to badziew.

Tonija
18-06-2009, 12:31
Jade można dać 7 podziękowań dziennie :)

szpila59
18-06-2009, 12:53
ja pracowałam narazie tylko na SF, ale Perfect Lady też ma dobre :)
SUN FLOWER - żel, akryl, porcelana, ozdoby do paznokci - START (http://www.sunflower.com.pl/)
PERFECT LADY eSHOP (http://shop.perfect-lady.com/)

czarus
18-06-2009, 13:12
Czy ktoras z was sie orientuje ktory sklepik,wysyla swoje produkty za granice?

tak dobrarada wysyła za granice

tu link dobrarada - ozdoby do paznokci, tipsy, akryle, żele UV, brokat (http://www.dobrarada.com.pl/)

---------- Dodano o godzinie 12:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:11 ----------


dziewczynki kochane!!!!!! pilnie potrzebuje waszej rady i ewentualnie gdzie moge to szybko dostać. kupiłam sobie żele do paznokci z nails-cosmetics i są do niczego. strasznie się rozlewają.;(;(;(;( pilnie potrzebuje kupić dobre żele najlepiej w gotowym zestawie. znalazłam na allegro zestaw żeli ale nie wiem czy są dobre. może któraś z was już je miała. żele GABRIELLE NAILS. doradżcie bo się chyba załamię;(;(;(

no na szybko to kup u dobrejraday zeliki

Jade
18-06-2009, 13:23
Napiszcie prosze jak tam sie zamawia i jak to mam placic w funtach,czy musze tam maila napisac czy jak?I poprosze jak juz sie zdecyduje jakie zele mam zamowic?Jeszcze znalazlam u siebie zele z NSI,sa drogie ale czy dobre,moze ktos je uzywa?
Znalazlam w dobrarada,hura tylko mi napiszcie czy dobre te zele i ktore polecacie,dziekuje:)

czarus
18-06-2009, 14:38
Napiszcie prosze jak tam sie zamawia i jak to mam placic w funtach,czy musze tam maila napisac czy jak?I poprosze jak juz sie zdecyduje jakie zele mam zamowic?Jeszcze znalazlam u siebie zele z NSI,sa drogie ale czy dobre,moze ktos je uzywa?
Znalazlam w dobrarada,hura tylko mi napiszcie czy dobre te zele i ktore polecacie,dziekuje:)

Tak dobrarada ma bardzo dobre żele i superowe ceny wiele osób się u niej zaopatruje popołudniu poślę ci na PW informacje szczegółowe jeśli oczywiście jesteś dalej zainteresowana tam zrobićzakupy a powiedz dokąd dokładnie ma iśc paczuszka?

margareta
26-06-2009, 19:28
ja zakupiłam ostatnio Perfect Builder Clear Gel z RaNails - jest gęsty, idealny na formę i świetnie się na nim pracuje, polecam ;) jestem teraz na etapie RaNails i próbuję wszystkiego co mają :) a ten żel zdobył jakieś wyróżnienie Beauty Premium czy coś w tym stylu :)

zizia
26-06-2009, 19:48
ja najpierw pracowałam na neo-nails. i byłam zadowolona. teraz pracuje nails-cosmetics i są do niczego. a teras agusia pa2 zamówiła mi z i-nails. ponoć są rewelacyjne.

Pati88
26-06-2009, 20:49
ja pracowalam na naildesign-nie byly zle teraz przeszlam na IBD

kasiasssss
26-06-2009, 23:10
margaretko ja takze uzywam zeli z Ra,jedyny feler to to ze szczypie w lampie

margareta
26-06-2009, 23:28
dzisiaj klientka nic nie mówiła więc nie wiem :) a na sobie jeszcze nie próbowałam, zobaczę.

kasiasssss
26-06-2009, 23:53
jak bedziesz kladla dwie ciensze warstwy to nie szczypie,to tez jakis sposob

Bożena P
03-07-2009, 13:31
a ja pracuję na żelach Perfect Beauty. Póki co, bardzo chwale sobie te produkty :)

rudi80
03-07-2009, 13:36
Ja uzywam zeli z Sun Flower-jestem bardzo z nich zadowolona, polecila mi je pani ktora prowadzila kurs

madzzzia92
03-07-2009, 13:40
Albo gdy żel peicze, to albo przycisnąć łapką do lampy, albo wyjąć na chwilkę i odczekać aż przestanie piec :)

Euphoria
03-07-2009, 16:04
ja osttanio jakoś "znielubiałam"sun flower, paznokcie mi się zapowietrzają, frencz mi się jakby rozlewa od góry paznokcia, niełądnie pokrywa....:(

Daria
03-07-2009, 18:08
ja robię paznokcie żelami i-nails i uważam że są świetne, cena również przystępna ;)

AgUsia950
03-07-2009, 22:25
Mi całkiem fajnie pracuje się na Sun Flowerach ;) Polecam! ^_^

szpila59
04-07-2009, 11:23
Mi całkiem fajnie pracuje się na Sun Flowerach ;) Polecam! ^_^
I jaaa !! :D

sylwia-p_86
11-07-2009, 13:49
Bardzo długo pracowałam na SF,ale do czasu....aż się według mnie bardzo popsuły uwielbiałam ich żel budujący,ale teraz to się 'leje'jak dla mnie.Uwielbiałam ich kamuflaż,ale pewnego dnia kupiłam z SPN-u i teraz jak znów mam SF to nie moge na niego patrzeć :( Tak więc pozostałam przy SPN-ie mam od nich biały żel i kolorowe plus cover.Budujący też polecam,ale teraz mam sprowadzany z Niemiec poootwornie gęsty jest ekstra:D:DO Perfect Beuty słyszałam pozytywn opinie nawet chciałam kupić ich cover,ale babka u mnie w mieście miała zamknięte więc jej strata :P

Nnisiaa
11-07-2009, 14:44
Ja uzywam zeli Sun Flower Golden Nails a takze od dobrejrady z tym ze u nich kupuje na allegro bo maja nizsze ceny niz u siebie na stronce:)

dudejla
11-07-2009, 19:39
Kochane a co sądzicie o żelach silcare z serii lovely?

Agnieszka Praska
11-07-2009, 20:51
ja pracuje na ibd,spn i kiedys na christrio ale po tym jak w lodowce go szlag trafil dalam sobie z nim spokoj.
teraz zamowilam bialy z perfecr beauty i coverek tez sobie zamowie bo jeszcze tak slicznego nie widzialam:D

edit7715
11-07-2009, 22:11
Ja na początku pracowałam na SF ale nie byłam z nich zadowolona.Przeszłam teraz na PB blush i jestem zchwycona;)Coverek z tej firmy jest rewelacyjny(świetnie kryje i jak pomaluje naturalnego pazurka bez podkladu żelu to sie nie zapowietrza)Polecam z czystym sumieniem.

Elirena
13-07-2009, 10:47
Ja pracuje na Sf ale jak wykończę opakowanie to juz nie kupie z tej firmy,
mam jeszcze clear z Golden nails i jestem zachwycona 4,5 tygodnia i zero zapowietrzeń!! :) tylko na formach trochę jak sylikonowy sie zachowuje jakby nie trwardniał do końca ale może mnie sie taki trafil bo innym sie tak nie działo
mam jeszcze z mariposy i na razie tylko robilam (dziewczyny nie byly jeszcze na odnowie więc nie wiem jak z podchodzeniem powietrza) ale jestem zadowolona bo fajnie sie piluje i krzywa c sama sie robi :D

białaaaa
18-07-2009, 18:55
na sun flower :D:D:D:D:D

Daria
27-07-2009, 11:42
Pracowała któraś z was na tym żelu :
Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/pl,product,460807,zel,jednofazowy,clear,2,30g.html )
chciałabym go sobie zamówić...

ssisi2
27-07-2009, 14:51
Ja pracowałm do tej pory na ONS. Ostatnio spróbowałam abc nailstore z serii impuls i nie zamienię ich na inne. ( no chyba że na lepsze):D

szpila59
27-07-2009, 14:59
ja pracuję na tej 2 z SF aż do tej pory :P Zakochałam się w nim! Jest gęściutki, fajnie się nim robi krzywą C i szkielecik :D Bomba i polecam wszystkim!! :D

Daria
27-07-2009, 15:00
ja pracuję na tej 2 z SF aż do tej pory :P Zakochałam się w nim! Jest gęściutki, fajnie się nim robi krzywą C i szkielecik :D Bomba i polecam wszystkim!! :D

oo.. dzieki wielkie...
a zapowietrza się?

szpila59
27-07-2009, 15:08
oo.. dzieki wielkie...
a zapowietrza się?
mi nie :D Ale jak w coś porządnie walnie to wiadomo że się zapowietrzy trochę :P Ja mam akurat talent obijania się po ścianach w całym domu :D

Daria
27-07-2009, 15:16
a masz może jakiś żel do frencha tej firmy?

edusia777
27-07-2009, 15:47
ja tez uzywalam 2 z SF, nie nazekalam ale zmienilam go na twardy z SF i musze powiedziec ze jest suuuper. najbardziej mi sie podoba to ze nie zalewa sie na skorki bo jest dosyc gesty i swietnie sie poziomuje.

edusia777
27-07-2009, 15:49
nie polecam Ci tylko z tej firmy kleju,ja mialam i naprawde wyrzucenie pieniedzy tylko. a poza tym wszystko super-i tipsy,i primer...

Daria
27-07-2009, 15:52
a jaki żel do frencha mogłabys mi polecić tej firmy?

edusia777
27-07-2009, 16:02
osobiście nie uzywalam do frencha zeli z tej firmy takze niestety nie moge Ci pomodz, a nie chce Cie wprowadzic w blad:)

szpila59
27-07-2009, 16:22
ja używam frencha białego z SF. Fajny jest i bialutki :)
SUN FLOWER ŻEL BIAŁY FRENCH 7G WYSYŁKA 0 zł (693473896) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item693473896_sun_flower_zel_bialy_french_7g_wysyl ka_0_zl.html)

tipserka78
28-07-2009, 12:49
ja kładę kamuflaż od razu na płytkę paznokcia czy tipsa ale co zakupię kamuflaż z innej firmy to mi się zapowietrza, może to jest właśnie mój problem:(:(:(
wyczytałam że kładzie się najpierw podkładowy bezbarwny:o
ale ze mnie guła:huh:;(:huh:

---------- Dodano o godzinie 11:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:47 ----------

co do frencza to polecam żel IMS jest rewelacyjny:good::good::good:
śnieżnobiały i nie spływa:good::good::good:
i do tego nie drogi a produkty tej firmy wszystkie są super:skacze::skacze::skacze:

fiotelowa
28-07-2009, 17:46
Ja uzywam żeli silcare:

3-fazowy perfekt
biały exellent
kamuflaz masked

Timka
28-07-2009, 18:03
Ja już długo pracuję na IMS Nails , jestem bardzo zadowolona. Próbowałam innych, ale z niższej półki, były dużo gorsze. IMS jest dobry, nic się nie dzieje złego, żadne zapowietrzenia, ładnie samopoziomuje.

Cassie
28-07-2009, 22:18
Biały do frencha z SF jest bardzo biały, kamuflaż mi się nie zapowietrza. Klej jeden z lepszych jakie miałam a mam niestety szczęście do słabych klei. Jedynie z SF żel B+B nie chce mi się utwardzać, po 5 minutach ściagam go cleanerem. Nawet pisałam w tej sprawie do producenta i: albo stare żaróki w lampie (moja lampa na któej pracuję w domu jedynie sama na sobie ma zaledwie miesiąc) albo warunki atmosferyczne, fakt są upały. Miałyście może z tym żelem takie problemy? No i jak im zaradzić?

megi222
28-07-2009, 23:11
A słyszałyście o żela ch z Perfect Beauty to firma z Nowego Sącza też fajne żele i ceny średnie polecam

edusia777
29-07-2009, 12:06
cassie moze to tylko ja na jakis stary klej trafilam...

Anna Kosińska
29-07-2009, 12:28
ja kładę kamuflaż od razu na płytkę paznokcia czy tipsa ale co zakupię kamuflaż z innej firmy to mi się zapowietrza, może to jest właśnie mój problem:(:(:(
wyczytałam że kładzie się najpierw podkładowy bezbarwny:o
ale ze mnie guła:huh:;(:huh:

---------- Dodano o godzinie 11:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:47 ----------

co do frencza to polecam żel IMS jest rewelacyjny:good::good::good:
śnieżnobiały i nie spływa:good::good::good:
i do tego nie drogi a produkty tej firmy wszystkie są super:skacze::skacze::skacze:



zawsze nakladamy najpierw pierwsza warstwe bezbarwna...jesli chodzi o zele..

szpila59
29-07-2009, 15:01
zawsze nakladamy najpierw pierwsza warstwe bezbarwna...jesli chodzi o zele..
też tak robię zawsze :D

Cassie
29-07-2009, 18:24
Ja się zastanawiam nad tym żelem twardym z SF, tylko muszę poszukać opakowanie 7g i sprawdzić czy faktycznie jest aż taki dobry.

Daria
29-07-2009, 18:25
też sie nad tym zastanawiałm i jeszcze nad 2
a teraz mysle czy nie kupic z allepaznokcie taki..ŝel UV - 30ml - SCULPTING - GĘSTY EXTRA MOCNY - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/Zel_UV_-_30ml_-_SCULPTING_-_GESTY_EXTRA_MOCNY_783.html)

goslava
30-07-2009, 14:48
zawsze nakladamy najpierw pierwsza warstwe bezbarwna...jesli chodzi o zele..

Aniu a Ty jako szkoleniowiec jakich zeli uzywasz??
moze tez jakies dobre polecisz??:]

farbstift
31-07-2009, 09:31
ja mam ten z Allepaznokcie i jak dla mnie fajny

zizia
01-08-2009, 19:25
ja tera mam i- nails i są fajne. tylko mam problem z extrame white nie chce sie zabardzo utwardzać;(i musze kupić inny

Jade
01-08-2009, 21:23
A ja wlasnie testowalam zele od Swet-ki i sa super!!!!!!Polecam:)

goslava
03-08-2009, 10:21
a jaka to firma Jade?

---------- Dodano o godzinie 09:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:20 ----------

chyba musze sweetke zlapac i podpytac

majkarodzik
03-08-2009, 10:58
Tutaj wszystko jest od naszej kolezanki:)
http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/690-infinity-nails.html
rowniez polecam mam zele i akryle, jestem bardzo zadowolona

Nnisiaa
03-08-2009, 13:48
Ja mam Golden nails, Sun Flower, i kilka od dobrej rady -kolorowe

kalaga4
06-08-2009, 20:33
ja pracuje na Sf. do tej pory byłam bardzo zadowolona. kamuflaż wychwalałam. ten który dostałam teraz wcale nie kryje!!!;(uwielbiam żel nylonowy jest bardzo wytrzymały i BB tez dobry ale troszkę ze rzadki.żel biały budujący tez jest troszkę za rzadki ale już się przyzwyczaiłam. jako nabłyszczający silikonowy ale bardzo mało pazurki się świecą. fajne są kryształek,kruszony lód, perła róż i mleczny róż. można ich używać jako żele wykończeniowe lub też budujące:good:

goonis
10-08-2009, 09:17
Witam, ja pracuję na żelikach silcare, według mnie są ok, przedtem skusiłam się na allegro na nail-design, ale to była masakra, neo-nails, też mi nie pasowały, mam koleżankę, której robiłam pazurki i za każdym razem odpadały jej, jak przeszłam na silcare nie mam tego problemu, teraz robię jej tylko odnowę i jest super :)

goslava
10-08-2009, 09:48
ja rowniez uwazam ze naildesign to masakra, sa miekkie jak guma po utwardzeniu i schodza platami

Ewelina83
10-08-2009, 10:15
Ja wczesniej pracowalam na SF nie narzekalam ale teraz pracuje na SPN i PB i sa na prawde suuuper!!!! Pracuje sie rewelacyjnie swietnie sie opracowuje no i w ogole same pozytywy!

deissy
10-08-2009, 16:31
aja mam pytanie czy tego żelu Żel jednofazowy nylonowy (http://sunflower.istore.pl/pl,product,460810,zel,jednofazowy,nylonowy,7g.html ) z Sunflower używa się normalnie na tipsy i formy?I czy go polecacie?

kasiasssss
10-08-2009, 21:18
ja pisalam juz wczesniej ze nie polecam,zolknie i zapowietzra sie

mariet86
10-08-2009, 23:07
a co sądzicie o tym zestawie???? Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/pl,product,500147,zestaw,do,zdobien,slubnych.html)
albo ten?? Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/pl,product,469570,zestaw,zel,clear,2,30g,zel,kamuf laz,roz,7g.html)

szpila59
10-08-2009, 23:09
Ja tam bym ten kupiła ;P
ZESTAW ŻELOWY SUN FLOWER (699419116) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item699419116_zestaw_zelowy_sun_flower.html)
A nie, już go mam :D

mariet86
10-08-2009, 23:15
no tez juz mam ale potrzebny mi jakis jeden wiekszy zel:D

kasiasssss
10-08-2009, 23:16
to wejdz na stronke sun flower i kup jeden wiekszy:D

szpila59
10-08-2009, 23:16
no tez juz mam ale potrzebny mi jakis jeden wiekszy zel:D
ja miałam 2 30 G i na allegro zwykle takiej jest ;P

Jade
10-08-2009, 23:26
a jaka to firma Jade?

---------- Dodano o godzinie 09:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:20 ----------

chyba musze sweetke zlapac i podpytac

Infinity Nails,na forum Swetka wstawiala swoje produkty:)polecam naprawde sa super!!

mariet86
10-08-2009, 23:29
szpila i jak ci sie pracowało??kasiasssss zabawne:P

kasiasssss
10-08-2009, 23:31
szpila i jak ci sie pracowało??kasiasssss zabawne:P
myslalm ze w zestawach sa male zele,a poza tym nigdy nie kupuje na allegro:wstydek::wstydek::wstydek:

szpila59
10-08-2009, 23:31
szpila i jak ci sie pracowało??kasiasssss zabawne:P
powiem, że lepiej niż na jedynce ;) Jest jaby bardziej gęstszy i fajniej sie nim robi szkielecik i krzywą ;P

Sysiunia
11-08-2009, 10:40
Ja pracuje na SPN... rewelacja... budujące świetne, coverek jeszcze lepszy no i nabłyszczacz również... nie spotkałam drugiego takiego ... :good:

misiekjoanna
11-08-2009, 14:13
Co myślicie o żelach EM- Nail- Design???

Daria
11-08-2009, 14:17
Co myślicie o żelach EM- Nail- Design???

ja osobiście nie polecam.. Miałam zestaw startowy tej firmy i niebył za dobry, szybko podchodziło powietrze, żelik odpadał...

goslava
11-08-2009, 14:23
misiekjoanna no prosze jak pieknie sobie poradzilas.....jesli chodzi o naildesign to odradzam naprawde, te zele to porazka, sa miekkie i schodza juz podczas opracowywania paznokcia calymi platami, mialam i wiem co mowie

dudejla
12-08-2009, 21:30
Kobietki czy w ofercie allepaznokcie lub dobrejrady znajdę żel clear o konsystencji "galaretki"?

szpila59
12-08-2009, 22:24
Kobietki czy w ofercie allepaznokcie lub dobrejrady znajdę żel clear o konsystencji "galaretki"?
Byłam na stronie internetowej sklepu Allepaznokcie i nie zauważyłam galaretki... :/:

goonis
13-08-2009, 08:27
Dudejla Jeśli chodzi o galaretki to jeśli się nie upierasz przy allepaznokcie i dobra rada, to ja osobiście polecam Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/1917) ja jestem zadowolona :)

dudejla
13-08-2009, 11:22
Nie upieram się ale akurat zamawiam od nich paczuszki i myślałam, że uda mi się to załatwić za jednym razem:)
A galaretki z silcare używam właśnie i też ją baaardzo lubię. :skacze:

goslava
13-08-2009, 11:49
ja wlasnie slyszalam ze galaretki silcare sa swietne, zamowilam i czekam na paczuszke :)

elinka
13-08-2009, 12:00
dajcie znać jak wyprubujecie :)

kasiasssss
13-08-2009, 22:36
ja zamowilm zele od naszej kochanejSwetki juz czekam zeby wyprobowac:D:D

Agnieszka Praska
14-08-2009, 00:18
kochane pracuje ktoras na silcare perfect??prosze o opinie:D

*ZuZiek*
16-08-2009, 12:24
Witam
Mam do Was pytanko.
Chciałam już zamawiać żele od Dobrej Rady i-nails ale jeszcze wolałam poczytać na forum czego Wy używacie. I się teraz zastanawiam nad żelami Allepaznokcie. Co byście mi poleciły?
Które będą lepsze? Chcę kupić żele budujące,bonder i kolorowe.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam:)

Daria
16-08-2009, 18:49
nie miałam zeli z allepaznokcie.. ale zele od dobrejrady polecam.. najbardziej jednofazowy superbudujacy.. jest gesty i dobrze sie go nakłada...

*ZuZiek*
16-08-2009, 20:30
nie miałam zeli z allepaznokcie.. ale zele od dobrejrady polecam.. najbardziej jednofazowy superbudujacy.. jest gesty i dobrze sie go nakłada...
Super. Dzięki za odpowiedź. A jakie jeszcze żelki masz od DB ? Ten o którym piszesz właśnie chcę kupić a oprócz niego jeszcze ten dekorynka ŻEL UV BIAŁY EXTREME WHITE 5ml NOWOŚC (706566942) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item706566942_dekorynka_zel_uv_bialy_extreme_white _5ml_nowosc.html)
i ten dekorynka ŻEL UV 15ml RÓŻOWY MLECZNY DO FRENCHU (711128946) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item711128946_dekorynka_zel_uv_15ml_rozowy_mleczny _do_frenchu.html)
no i ten dekorynka ŻEL UV 15ml RÓŻOWY KLAROWNY CENA HIT! (711129004) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item711129004_dekorynka_zel_uv_15ml_rozowy_klarown y_cena_hit.html)
Czy masz/macie doświadczenie z tymi żelami?

Daria
16-08-2009, 21:27
mam ten extrime white ale niestety nie polecam go , podczas utwardzania tworza sie pod warstwa takie babelki powietrza, niektóre dziewczyny na forum które go uzywały tak samo twierdza. teraz zamowilam sobie zelik bialutki od sweetki ;)
tych różowych nie miałam ale chce teraz cos zamowic.. oraz coverek..
mam jeszcze żele kolorowe: różowy i niebieski.. fajne są....

*ZuZiek*
17-08-2009, 00:22
Oooo dzięki bałdzio:przytul: Teraz już wiem co kupić a czego nie:) więc jutro internetowe zakupki:D
Pozdrawiam

elinka
17-08-2009, 10:56
z allepaznokcie zamawiam wszystko tylko nie żele :)

pa_pi1
18-08-2009, 13:50
Do mnie dzisiaj przyszedł z dobrejrady budujący z serii black, jak wypróbuje dam znać :)

Gakka
18-08-2009, 18:02
Ja używam żelu Christrio Sculpture. Gorąco polecam.

dorotkaa2007
18-08-2009, 21:04
Dziewczyny może już jest taki temat - jeśli tak to proszę o przeniesienie
Szukałam ale nie dojrzałam - może taka gapcia ze mnie :/::/:

Proszę Was doradzcie mi jakie są dobre żele podkładowe i nabłyszczające, najlepiej aby oby dwa były z tej samej firmy i w przystępnej cenie, tyle tego że nie wiem który kupić :huh: ( mogą być na początek małe tak do sprawdzenia ok.5-7g)
Macie jakieś wypróbowane które polecacie ze 100% pewnością :):)

Daria
18-08-2009, 21:17
podkładowego niemam bo pracuję na żelu jednofazowym...
a z nabłyszczaczy to polecam gloss od dobrejrady ;)
tu masz link :
Żel Quick finish nabłyszczający końcowy 15ml (Gloss) :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/index.php?p9244,zel-quick-finish-nablyszczajacy-koncowy-15ml-gloss)

fiotelowa
18-08-2009, 21:32
Ja pracuje na trójfazówce silcare perfekt bo na tych produktach konczyłam kurs i nie narzekam na bonder, jeszcze mnie nie zawiódł...
Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2425)
Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2422)
Ale z tego co wiem bonder i builder musza być tej samej firmy aby ze soba współgrały i spełniały swoje zadanie.

Co do nabłyszczających żeli ja preferuje te nie wydzielające warstwy dyspersyjnej jak perfekt sealer lub szkiełko z sun flower. Ale wiem ze wiele osób nie przepada za tym efektem mokrych paznokci które one dają...

Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2424)

Tylko jesli robię zdobienia lakierami te tkz szkiełka źle się zachowują, tzn. pękają, przy lakierach używam nano ceramic


Z nabłyszczaczy polecam równiez exelent:

Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2394)

mala
18-08-2009, 21:34
mi sie bardzo podobal nablyszczacz z sunflower.taki w czarnej buteleczce z pedzelkiem

Anna Kosińska
18-08-2009, 21:43
Ja wyprobowalam wiele i przewaznie sa w tych samych cenach dobre oczywiscie nablyszczacze,wiec polecam z Entity jest przedewszytkim bardzo wydajny no i pieknie sie blyszczy przez dlugi okres czasu...

daruniunia
18-08-2009, 21:50
A miał już ktoś ten Żel UV I-nails jednofazowy 30ml :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/index.php?p10373,zel-uv-i-nails-jednofazowy-30ml) bo mi się mój kończy a chciłam tego właśnie zakupić tylko nie wiem jaki jest.

---------- Dodano o godzinie 20:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:50 ----------

Lub ten Black Line Żel UV I-nails jednofazowy 30g :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/index.php?p13267,black-line-zel-uv-i-nails-jednofazowy-30g)

Daria
18-08-2009, 21:55
ja mialam i bylam z niego srednio zadowolona - rozlwal sie na skórki..
za to polecam ten - jest gęsty i fajny ;)
Żel UV super budujący klar 30ml - duże opakowanie !!!! :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/index.php?p11317,zel-uv-super-budujacy-klar-30ml-duze-opakowanie)

Gakka
18-08-2009, 21:56
Posiadam obydwa żele. Nie polecam..
Bardzo szybko mi się zapowietrzały, a gdy nakładałam wartwe budującą to wylewał się na skórki..

Stosuje te żele tylko do ćwiczeń.

Daria
18-08-2009, 21:58
a na jakich teraz pracujesz?

Gakka
18-08-2009, 22:13
Na ćwiczenia to tamte co koleżanka powiedziała, a gdy sobie albo komuś to żel budujący Christino Sculpture.

daruniunia
18-08-2009, 22:14
Ja pracuje na lovely a przedten na nail desing. Chciłam zamówić jakiś żelik jednofaowy 30ml z dobrejrady ale nic innego nie widzę ... z tego typu :(

mariet86
18-08-2009, 22:20
a ja nadal borykam sie z problemem który zesaw sobie kupić może któraś z Was dziewczyny mi pomoże????
Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/pl,product,500147,zestaw,do,zdobien,slubnych.html)
Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/pl,product,469570,zestaw,zel,clear,2,30g,zel,kamuf laz,roz,7g.html)

daruniunia
18-08-2009, 22:24
Ja bym chyba kupiła ten 2 i dokupiła jeszcze biały. Bo w tamtym te kolory są takie jakieś dziwne.

mariet86
18-08-2009, 22:29
kolezanka ma to ten niby ecru jest jak bialy a ten roz taki ajkis śmiesznie rózowy:D a zastanawiam sie bo o tym nylonowym to nie za dobre opinie czytalam a Ty daruniunia na jakich pracujesz??

daruniunia
18-08-2009, 22:35
Przeźroczysty mam lovely a beżowy i biały z nail desing. Ja jestem z nich zadowolona. Teraz mi się przeźroczysty kończy i właśnie nie wiem jaki kupić :/

Gakka
18-08-2009, 22:36
Stanowczo odradzam nylonowy.. Niby nowa generacja ale dla mnie od niczego.. odchodzi w całości..
I ogólnie Sunflower mnie nie zachwyca.

kasiasssss
18-08-2009, 22:37
juz dawno pisalam o nylonowym,tylko do nkladania ozdob sie nadaje:(

daruniunia
18-08-2009, 22:41
A miał już ktoś ten Żel UV I-nails jednofazowy 30ml :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/index.php?p10373,zel-uv-i-nails-jednofazowy-30ml) bo mi się mój kończy a chciłam tego właśnie zakupić tylko nie wiem jaki jest.

---------- Dodano o godzinie 20:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:50 ----------

Lub ten Black Line Żel UV I-nails jednofazowy 30g :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/index.php?p13267,black-line-zel-uv-i-nails-jednofazowy-30g)


A co mi poradzicie z tymi żelami. Może jakieś inne propozycje. Najlepiej z dobrej rady i 30ml

mariet86
18-08-2009, 22:44
no i chyba zamowie ten drugi zestaw , a powiem ze moja znajoma ma ten nylonowy i jakos nie marudzi no ale roznie bywa. a daruniunia co do tych zeli nie pomoge bo nie mialam ich nigdy

monia2711
18-08-2009, 22:47
A czy któraś z Was używała żelu z Randevous??Proszę o opinię:kwiatek:

delyszys
19-08-2009, 00:04
Ja po wieli probach i testach zadecydowalam ze bede kupowac zele tylko i wylacznie od Euro Fashion poniewaz maja najwiekszy wybor firm i to tych z najwyzszej polki a takze takie mniej znane ale rowniez dobre. Moge kazdej dziewczynie ich polecic. Obecnie pracuje na Ra Nails, kamuflaz mam EF exclusive i jest rewelacyjny a najlepsza rzecza jaka kiedy kolwiek uzywalam do paznokci jest bez kwasowy bonder NSI ktory klade po odtliszczaniu dzieki temu nic sie nie zapowietrza nawet u "trudnych" klientek.

Ladyss
19-08-2009, 00:10
Jeśli chodzi o nabłyszczacz to używam z Activ i dla mnie jest super:)

moniczka690
19-08-2009, 00:57
ja nabłyszczacza używam z SF Błysk jak dla mnie oki

dorotkaa2007
19-08-2009, 10:17
Dziewczyny a miałyście może żele takie z tej oto firmy
Star Line Seria ŻEL 5ml FUTURE NABłYSZCZAJąCY (712181468) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item712181468_star_line_seria_zel_5ml_future_nably szczajacy.html)
Star Line Seria ŻEL 5ml PODKłADOWY BASE PRIMER (712181484) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item712181484_star_line_seria_zel_5ml_podkladowy_b ase_primer.html)

co sądzicie o tej firmie?? polecacie czy raczej nie?

Daria
19-08-2009, 11:23
A co mi poradzicie z tymi żelami. Może jakieś inne propozycje. Najlepiej z dobrej rady i 30ml

ja polecam ten ;)
jest gęsty i fajnie mi się na nim pracuje ;)
Żel UV super budujący klar 30ml - duże opakowanie !!!! :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/index.php?p11317,zel-uv-super-budujacy-klar-30ml-duze-opakowanie)

daruniunia
19-08-2009, 11:40
ja polecam ten ;)
jest gęsty i fajnie mi się na nim pracuje ;)
Żel UV super budujący klar 30ml - duże opakowanie !!!! :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/index.php?p11317,zel-uv-super-budujacy-klar-30ml-duze-opakowanie)

A on jest jednofazowy? Czy tylko bubujący?

Daria
19-08-2009, 11:51
ja używam go jako podkładowego i budującego.. ;)

elinka
19-08-2009, 12:17
ja używam tylko jednofazowych ;/

asia
19-08-2009, 13:11
jak dla mnie wszystko co z cyprysowej lub odolańskiej w wwie to jedno ito samo w różnych nakrętkach. ale ja się na nich ogólnie przejechałam i jestem uprzedzona..

elinka
19-08-2009, 14:09
ja miałam i nie są ciekawe ;/

Agnieszka Praska
19-08-2009, 14:15
najpiekniejszy nablyszczajacy zel jaki mialam jest z pb mega shine:D on jest na prawde mega a polysk utrzymuje sie bardzo dlugo:D


a podkladu uzywam bondera z ibd:D

dorotkaa2007
19-08-2009, 14:49
Dziewczyny a miałyście może żele takie z tej oto firmy
Star Line Seria ŻEL 5ml FUTURE NABłYSZCZAJąCY (712181468) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item712181468_star_line_seria_zel_5ml_future_nably szczajacy.html)
Star Line Seria ŻEL 5ml PODKłADOWY BASE PRIMER (712181484) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item712181484_star_line_seria_zel_5ml_podkladowy_b ase_primer.html)

co sądzicie o tej firmie?? polecacie czy raczej nie?

dziewczyny trochę się naczytałam w innych tematach i jeśli chodzi o żele z tej firmy to chyba zrezygnuję
Dzięki Wam za opinie:kwiatek::kwiatek:


Agulusia - a podałabyś mi link do tego żeliku?;)

Agnieszka Praska
19-08-2009, 14:51
prosze
Mega Shine Gel 15g (http://www.pbnails.pl/index.php?products=product&prod_id=50)

roblam juz nim 8 setow i prawie nic nie ubylo:D

Ladyss
20-08-2009, 00:50
jak dla mnie wszystko co z cyprysowej lub odolańskiej w wwie to jedno ito samo w różnych nakrętkach. ale ja się na nich ogólnie przejechałam i jestem uprzedzona..
Dokładnie! Base jest tak strasznie rzadki że nie zdążyłam włożyć ręki do lampy a skórki były zalane:/:

anula_buziaczek
21-08-2009, 18:14
Czy używałyście Żel FRENCH EXTRA WHITE z Activ ???:)

monia2711
22-08-2009, 00:01
A czy któraś z Was używała żelu z Randevous??Proszę o opinię:kwiatek:


no i się chyba nie doczekam odpowiedzi:/::(

AtelierStylizacji Carolla
22-08-2009, 00:34
ja uzywałam dawno dawno temu i zakupiłam raz i nigdy wiecej