PDA

Zobacz pełną wersję : WROCŁAW Szkolenie



LaVenda
17-09-2009, 15:57
Witam :) Czy mogłybyście polecić mi jakiś kurs stylizacji paznokci we Wrocławiu ? Wybieram się tam na studia i mam zamiar 'zalegalizować' moją paznokciową przygodę certyfikatem ;)

Kamis
17-09-2009, 16:08
Może tutaj: http://forum.wzorki.info/oferty/1274-perfect-beauty-szkolenia-instruktorzy-dystrybucja-d.html

Chocolata
17-09-2009, 19:41
Moze tu spróbuj?

NfuOh - Szkolenia (http://www.nfuoh.pl/szkolenia.php)

Tipsy Wroclaw - Salon Stylizacji Paznokci Golden Nails (http://www.tipsy.wroclaw.pl/szkolenia.html)

Cukierek
17-09-2009, 19:46
ja mam zamiar zrobić w activ

liliszym
18-09-2009, 14:13
ja robiłam tutaj http://www.szkola.clarena.pl/cms/?__page_id=402 i jestem bardzo zadowolona. ACTIV mam pod nosem ale dużżżo osób mi odradzało!

LaVenda
18-09-2009, 20:52
Poczytałam te oferty i najbardziej przypadła mi do gustu ta Nfu.oh :) Czy któraś z Was robiła tam szkolenie ?

nuki
25-10-2009, 16:18
Ja niestety nie wyrażę swojej opinii, ale miło mi bardzo z powodu zainteresowania. Może mogę jakoś rozwiać Twoje wątpliwości?

paackaa
25-10-2009, 17:39
hej ja tez jestem zainteresowana kursem we wrocławiu bo niestety u mnie w mieście Panie prowadzące kursy potrafia mniej ode mnie ;/
czy na takim kursie są zajęcia z frezarką? zastanawiam się też, jaki kurs powinnam wybrać, ponieważ wiem co nie co o paznokciach żelowych lecz nie miałąm w ogle styczności z akrylem. dodam moze zdjecie zeby było widać mniej wiecej moj poziom :P

Nnisiaa
25-10-2009, 18:09
We Wroclawiu polecam Golden Nails...Asia przeszkoli mistrzowsko:)

Gość
25-10-2009, 18:17
Poczytałam te oferty i najbardziej przypadła mi do gustu ta Nfu.oh :) Czy któraś z Was robiła tam szkolenie ?
ja powiem że tez sie za czyms rozgladam, ale na razie kasy brak. też przeglądałam oferty i NFU Oh u (pani) Kornelii jest u mnie liderem... (pani) Kornelio... po prostu twój blog oglądam z respiratorem i zestawem do intubacji, bo czasem aż mi sie coś robi... pieknie!!

paackaa
25-10-2009, 18:48
a powiedzcie mi jeszcze...radzicie doszkolenie czy cały kurs? waham sie jeszcze bo w sumie jest duża rożnica cenowa miedzy doszkoleniem a całym kursem

Nnisiaa
25-10-2009, 19:43
Paackaa doszkolenie jest chyba dla osob ktore maja juz jakis kurs podstawowy...jesli dobrze rozumiem :D...

paackaa
25-10-2009, 19:57
aa to o tym nie wiedziałam :P nie chce też wydać 1000zł na kurs, na którym dowiem sie tylko kilku rzeczy ;/ chciałam tylko wyeliminować błędy zeby ktoś mi powiedział/pokazał jak powinno byc właściwie no i żeby był papier ;) bo zawsze się przydaje

nuki
26-10-2009, 07:25
ja powiem że tez sie za czyms rozgladam, ale na razie kasy brak. też przeglądałam oferty i NFU Oh u (pani) Kornelii jest u mnie liderem... (pani) Kornelio... po prostu twój blog oglądam z respiratorem i zestawem do intubacji, bo czasem aż mi sie coś robi... pieknie!!

Żadna Pani ;] Kora jestem.
(offtopic: od wczoraj nowa praca dostępna na blogu)

Anna Kosińska
26-10-2009, 09:40
Kora jest swietnym instruktorem i jak najbardziej gdybym miala kogos polecic we Wroclawiu to tylko Nfu-Oh..

nuki
26-10-2009, 11:13
Dla tych którzy nie wiedzą jaka jest różnica między szkoleniem a doszkoleniem :) :

Szkolenie jest dla osób które nie mają kursu i takie szkolenie zawiera właściwie całą wiedzę teoretyczną i praktyczną jak dobrze pracować w zawodzie stylistki paznokci.
Dobry kurs podstawowy z żelu lub akrylu powinnien zawierać takie elementy jak: BHP pracy, zasady dezynfekcji w salonie, budowa paznokci naturalnych, manicure, zasady piłowania i polerowania, prawidłowe przyklejanie tipsów- opracowywanie ich, stylizacja paznokci naturalnych, modelowanie paznokci na szablonach ( szklane, pink&white), prawidłowa budowa paznokcia przedłużonego, uzupełnienie korekta odnowa - praca z frezarką, prawidłowe ściąganie paznokci przedłużonych.

Natomiast doszkolenie, to kurs który ma na celu wyeliminowanie technicznych błędów stylistki, skrócenie jej czasu pracy, korygowanie złych nawyków. Zwykle po ocenie prac stylistki może stwierdzić ile godzin jest potrzebnych na całe doszkolenie- standardowo jest to ok 8 h.

Mam nadzieję że rozwiałąm trochę wątpliwości :).

bluenails
09-11-2009, 08:42
ja muszę się wybrać na zdobienia :)