PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry ginekolog w Warszawie



cass
23-08-2018, 14:48
Laski do jakiego ginekologa polecacie się wybrać w Warszawie?

i na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego lekarza?

ell
24-08-2018, 10:41
Rozumiem,ze szukasz wizyty prywatnej tak? Jeśli tak to zorientuj sie kiedy wolne terminy na wizyty ma pani doktor Luterek Katarzyna. Pracuje prywatnie w Balumedzie.

Chodzi do niej od dobrych kilku lat moja mama i dlatego sama sie do niej zapisałam. Jestem zadowolona bo super podejście do pacjenta, duza wiedzą. A na wizycie nie jest się zupelne skrępowanym ( potrafi rozluźnić atmosferę)
http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

wisia
22-09-2018, 00:10
Zwracaj uwagę na opinie jakie ma lekarz, nikt tak nie doradzi jak inne pacjentki. To ma być prywatna wizyta? jak tak to bez cienia zawahania mojego lekarza Ci mogę polecić. Dr Tadeusz Kirzyński, przyjmuje w przychodni KEN na Ursynowie. Trafiłam do niego też z polecenia, na miejscu także dopytywałam i każdy polecał. Lekarz cierpliwy, empatyczny, bardzo sprytnie bada, diagnozuje ale oczywiście i dokładnie. Jako pacjentka mam poczucie jego kompetencji, nie ma chwil zawahań a to się ceni.

Lolcia
26-09-2018, 16:52
Ja się kieruję opiniami przede wszystkim, znaleźć lekarza idealnego nie jest łatwo. Chciałam zmienić metodę antykoncepcji i szukałam kogoś kto mnie mądrze pokieruje. Zleci badania, zrobi wywiad, zbada. Dzięki temu że trafiłam do takiego specjalisty biorę teraz tabletki belara które są dla mnie idealne. Nie dają skutków ubocznych i łagodzą okropny PMS.

Lolcia
19-11-2018, 16:49
Moim ginekologiem jest doktor Wanda Uchman z warszawskiego szpitala Św. Elżbiety. Prowadziła moje dwie ciąże a obecnie prowadzi moje leczenie związane z endometriozą. Bardzo fajna babeczka przy każdej wizycie przypomina o kolejnych badaniach, jest sympatyczna i dokładna w tym co robi.