PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie na depilację w Krakowie



jagnam
10-09-2018, 14:21
Mam problem z nadmiernym owłosieniem z powodu pcos.Gdzie mogę się wybrac na laser okolic bikini w Krakowie aby to usunąć?

ell
10-09-2018, 15:13
Zapisz sie na wizytę do kliniki Bona Dea. Maja tam bardzo dobry laser, mianowicie laser light sheer duet. Konieczne minimum to wykonanie 4 zabiegów, które trzeba powtarzać średnio w odstępach od 4 do 12 tygodni. Przyjmowane jest, że po pierwszym zabiegu nie odrasta około 30 – 40% włosów ciemnych, czyli tych anangenowych. Daje to zdecydowanie lepsze efekty niż reklamowany ipl który w zasadzie nie jest laserem a jedynie depilacja światłem, co niestety, ale nie daje dobrych efektów....

A i musisz jeszcze pamiętać o tym aby wyregulować hormony Jesli tego nie zrobisz to włoski bedą nadal rosły w większej ilości.

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/ - tutaj jest kontakt

szponka
26-11-2018, 21:03
Najlepsi specjaliści od depilacji laserowej z najdluzszym doswiadczeniem są w centrum kosmetyczno dermatologicznym Dermed. Posiadaja diodowy laser lightsheer ktory nie podraznia skory i jest bezinwazyjny a daje mega dobry efekt. Ja akurat bylam w ich gabinecie w Katowicach ale w Krakowie tez są :)

cass
07-03-2022, 08:04
Jeśli możecie osbie pozwolić finansowo to warto. Jest to jednorazowy wydatek i mozemy cieszyć się calkowicie gladką skóra. Co doceniłam na tych wakacjach :) Kiedy to nie musialam martwić się o depilację pach, bikini jak również nóg. Skóra była idealnie gładka :)

chanah
16-08-2022, 19:34
No właśnie...gdzie?