PDA

Zobacz pełną wersję : VIII Międzynarodowy Kongres i Targi Pielęgnacji Paznokci



Gość
19-09-2009, 21:19
5-6 grudnia 2009
Hotel Victoria Warszawa

Pierwsze profesjonalne pismo dla manicurzystów i pedicurzystów „Paznokcie” zaprasza do hotelu Victoria w Warszawie na kolejną edycję, organizowanej od ośmiu lat imprezy edukacyjno-targowej dla profesjonalistów.

Pierwszy dzień (5.12.2009) to podobnie jak w poprzednich latach całodniowy blok wykładowy z udziałem najwyższej klasy specjalistów. W tym roku będzie można podziwiać takie gwiazdy jak: Valentina Denisenko z Ukrainy, Rachel Mouritsen ze Stanów Zjednoczonych, a także znaną polską stylistkę paznokci Dorotę Zawiszę i jedną z najbardziej utalentowanych pedicurzystek w Polsce Joannę Kalbarczyk. Tegoroczne wykłady w większości będą poświęcone problemom z jakimi borykają się stylistki w codziennej pracy w gabinecie, nie zabraknie również pokazu wyjątkowych, zapierających dech w piersiach zdobień.

Liczba miejsc na kongresie jest ograniczona.

Drugi dzień (6.12.2009) to doskonała okazja do zrobienia zakupów na stoiskach polskich firm paznokciowych, a także do zapoznania się z nowinkami ze świata kosmetyki paznokci. W czasie targów odbędzie się konferencja targowa, gdzie obok znanych polskich stylistów paznokci wystąpi gość specjalny - Aleksandr Fińko - twórca nowatorskiego kształtu paznokci „Bridget”.

Dokładny plan Kongresu i Konferencji Targowej oraz warunki uczestnictwa w kongresie na stronie http://www.paznokcie.pl (http://www.paznokcie.pl/).

ivonna70
19-09-2009, 21:35
Zapowiada się ciekawie. Trzeba się zastanowić nad rezerwacją rerminu.

asia
19-09-2009, 21:49
wcześniejsza rezerwacja i wplata obowiązuje na 5 grudnia na kongres kosmetyki dłoni i stóp (160zł do 30 listopada).

na targi bilet będzie można kupić na miejscu (na szczęście:) )

carolin
07-10-2009, 15:17
Pare fotek zachęcających do przyjścia

http://img200.imageshack.us/img200/2512/wykadydlaprofesjonalist.jpg
Wykłady dla profesjonalistów


http://img194.imageshack.us/img194/7224/valentinadenisenkogospe.jpg
Valentina Denisenko, gość specjalny kongresu


http://img96.imageshack.us/img96/2351/valentinadenisenko.jpg




http://img207.imageshack.us/img207/6107/pokazymistrzowskiemae.jpg
Pokazy mistrzowskie


http://img36.imageshack.us/img36/7059/aleksandrfikoukrainamae.jpg
Aleksandr Fińko, Ukraina

natalia268
07-10-2009, 15:25
o żesz.... :wow: :szczena:

Nnisiaa
07-10-2009, 16:04
:wow::wow::wow::szczena::szczena: normalnie szok....cudenka

paznokietek1000
07-10-2009, 16:15
te fotki zachęcają tak ze kurcze naprawdę chce się jechać, chol..... dlaczego ja nie mam czasu, wrrrrrr

Czarnulka1523
07-10-2009, 21:25
o kurde szczena mi opadla piekne sa

goslava
07-10-2009, 21:32
:szczena:

---------- Dodano o godzinie 19:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:31 ----------

i wez tu sie czlowieku nie zakochaj

Chocolata
07-10-2009, 22:02
Szczęka na panelach... ech..:o

kalaga4
08-10-2009, 00:20
:huh:;(;(;( marzę żeby pojechać ;(;(;(;(

dzoana
13-11-2009, 12:36
czy ktoś się wybiera? bo ja się zastanawiam tylko nie mam z kim :(

Anna Kosińska
13-11-2009, 14:45
wiem ze bedzie super to swietna sprawa i doswiadczenie uczestniczyc w takim kongresie..Ja bede na pewno...

asia
13-11-2009, 15:41
ja najprawdopodobniej też, chociaż u mnie to z planowaniem różnie:)

Anna Kosińska
13-11-2009, 16:43
no wiesz Asia Ty to z Warszawy..wiec u Ciebie to bardzo latwo trafic,daleko nie masz...hihi jak poniektorzy..

zizia
13-11-2009, 16:49
zgadza się z Anią. Ja i Plushak też prawdopodobnie będziemy. tylko jeszcze nie wiem kiedy czy w niedziele czy w sobotę.to zależy czy mój małżonek będzie w sobotę pracował. mam zamiar spotkać się z naszą Anią i jeszcze z kimś.:skacze::skacze::skacze:

dor@
13-11-2009, 17:24
ja sie zastanawiam czy sie nie wybrac, ale potrzebowalabym kogos z dolnego slaska jakby jechal bo samej jechac autem to zbyt duzy koszt jak dla mnie. wiec jesli by sie znalazl ktos chetny to prosze pisac :)

plushak
13-11-2009, 17:46
Zizia Szalona ale mnie napaliłaś :D :skacze:

aniw88
13-11-2009, 19:05
Nigdy nie dojde do takiej perfekcji :(

asia
13-11-2009, 19:28
hihi czyli szykuje się mały zlocik?:D
ode mnie łatwo dojechać, tylko jeszcze nie wiem czy będę na pewno w wwie bo masa różnych dziwnych zdarzeń się dzieje i ciężko mi zaplanować. ale już się nie mogę doczekać:)

dzoana
13-11-2009, 19:59
Ja dostałam nawet zaproszenie do domu i bardzo chętnie bym na to poszła, ale mam troszke daleko no i maleństwo w domu i zdana sama na siebie i męża, bo rodzina daleko od nas mieszka.. no i akurat w tym terminie mam koło siebie warsztaty z Perfect Lady no i na to już dawno chcialam iść, więc już sama nie wiem... wiem,że nie ma porównania, bo to najważniejsza impreza roku, no ale zastanawiam się jak to zrobić...

asia
27-11-2009, 13:20
najnowsze info, a propos wczorajszej naszej rozmowy zreszta:)


ZOSTAŁY JESZCZE OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA KONGRES !


5 grudnia 2009
Hotel Victoria w Warszawie
VII Międzynarodowy Kongres Kosmetyki Paznokci Dłoni i Stóp
9.30 – 18.00


Wykłady i pokazy na najwyższym poziomie z udziałem światowych sław stylizacji i zdobienia paznokci oraz podologii.


- Valentina Denisenko z Ukrainy
- Rachel Mouritsen z USA
- Dorota Zawisza z Polski
- Joanna Kalbarczyk z Polski


W tym dniu nie ma sprzedaży targowej. Wszyscy uczestnicy kongresu otrzymują imienny dyplom z podpisami wszystkich prelegentów.



6 grudnia 2009
Hotel Victoria w Warszawie
VIII Międzynarodowa Konferencja i Targi Pielęgnacji Paznokci
10.00 – 18.00


- największe firmy paznokciowe z promocyjną ofertą produktów – tuż przed świętami Bożego Narodzenia, Sylwestrem i Karnawałem !
- najświeższe nowinki z branży kosmetyki paznokci na stoiskach i kongresie targowym!
- wyjątkowo atrakcyjne nagrody dla uczestników targów!
- Międzynarodowe Mistrzostwa Zdobienia Paznokci z udziałem najlepszych stylistów z Polski i z zagranicy.


Wyjątkowy pokaz gościa specjalnego konferencji targowej – Aleksandra Fińko – zakończony dyplomem uczestnictwa !


Udział w niedzielnych targach i konferencji nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia i wpłaty.
Bilety wstępu dostępne będą na ladzie informacyjnej targów w hotelu Victoria. – 25zł


Sprawdź szczegóły na www.paznokcie.pl (http://www.paznokcie.pl/)
Redakcja pisma „Paznokcie” – tel. 058/692-22-23, redakcja@paznokcie.pl


OD OŚMIU LAT NAJWAŻNIEJSZA IMPREZA PAZNOKCIOWA W POLSCE!
NIE MOŻE CIĘ NA NIEJ ZABRAKNĄĆ!

Paulistka
01-12-2009, 22:47
a wiecie coś na temat targów w Expo? bo ja nie znalazłam żadnej informacji :/: Wiem tylko że mają być firmy t.j OPI,Matt, Bass Cosmetics, Cosmetics Group, Star Nails, , Art Style.

asia
05-12-2009, 18:51
kto jutro będzie?

cudzilo
07-12-2009, 21:09
Jak wasze wrazenia po targach? czy ktoras była?
ja bylam i odczucia mam mieszane.... duzy brak organizacji calej imprezy :( niestety wiekszosc z pokazu psula niestety kamera kiepskiej jakosci i ekran. Pierwszy wyklad Pani Denishenko o wielkim talencie niestey zmarnowany ze wzgledu na brak kogos odpowiedzalnego za kamere;( PIEKNE ZDOBIENIA , KTORYCH PRAWIE NIE BYLO NIE BYLO WIDAC:(
przy kolejnych wykladach po protestach publicznosci znalazl sie pan operator i juz bylo w miare Ok.
Wyklady byly ciekawe aczkolwiek spodziewalam sie czegos lepszego, wiekszosc z tej wiedzy dziewczyny po dobrych kursach juz posiadaja.
Miala byc najwieksza impreza branzy paznokciowej a tymczasem wystawcow bylo niewielu a bynajmniej nie wiecej niz na zwyklych targach w regionie.
nie wiem czy ktos dotrwal do konca tego mojego wywodu...podsumowujac ...fajna impreza jak ktos jest z wawy lub ma niedaleko ale jechac 500km na to wydarzenie napewno nie ma sensu:(
Ciekawa jestem jakie wy macie opinie na ten temat?

asia
07-12-2009, 21:43
no i czemu sie nie odezwałaś że będziesz? :aty:

ja na kongresie nie byłam, byłam następnego dnia na targach i pokazach. to był mój pierwszy raz, same targi ok ale nic specjalnego, wydaje mi się że trochę tego mało było, a to podobno największe:/
za to współtowarzyszyły temu pokazy, które były moim zdaniem interesujące, kamery był ostre, operatorzy też sobie jakoś dawali radę. chinese art czyli nasze one stroke było dość klasyczne, żadne rewelacje pokazane nie były, za to pani operowała fajnym żelem:) jestem za to baaardzo zadowolona z pokazu finko -bridget. bardzo mi się podobało, takie moje odczucia:)

podsumowywując, jeżeli by to były same targi, to lipa, ale jestem zadowolona że widziałam na własne oczy te pokazy, więc za 25zł warto było w 100% :) i na pewno wiem że w miarę możliwości będę częściej na takie rzeczy jeździć