PDA

Zobacz pełną wersję : wypelnianie odrostow



Siweczek
20-09-2009, 18:09
witam wszystkich:].czy ktos moglby powiedziec mi jak wypelnic odrosty na akrylkach?musimy spilowac calego a jak nie to czy moge nalozyc na resztki akrylu primer czy wystarczy tylko odtluscic?bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje^_^

sylwia-p_86
20-09-2009, 18:48
Witaj,skorzystaj z opcji szukaj ponieważ taki temacik gdzieś jest u nas na forum ;)Pozdarwiam

asia
20-09-2009, 20:06
a ja odpiszę tak na szybko: matujesz całość, primer tylko na odrost, akryl na odrost + nadanie kształtu, schnie, nadajesz kształ, polerowanie.

w tematach o których napisała Sylwia jest normalnie już napisane:)

Siweczek
20-09-2009, 20:28
super.dzieki:).probowalam wpisac w wyszukiwarke ale nic mi nie znalazlo.moze cos zle wpisalam,bo jestem nowa.sprobuje jeszcze raz,a jak mi nie wyjdzie to podpowiedzcie,prosze;(

Ladyss
20-09-2009, 21:31
Primera nie nakładasz na masę tylko na naturalną płytkę a więc... Matowisz cały pazurek: masę akrylową i naturalny paznokieć (czyli odrost), odpylasz, przemywasz, nakładasz primer na odrost, nakładasz akryl na odrost i cienką warstwę na resztę pazurka, formujesz od nowa krzywą, nadajesz kształt i nabłyszczasz:)

Siweczek
21-09-2009, 12:36
dzekuje wszystkim dobrym kobietkom,a jesli chodzi o wyszukiwarke to nie znalazlam tego tematu.moze jest pod jakimsa innym tytulem?nie mam pojecia:(

Ladyss
21-09-2009, 15:30
Dziewczynom pewnie chodziło o ten temat:) http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1028-odnowa-paznokci-zelowych.html
Tu jest opis do metody żelowej ale w zasadzie niczym się to nie różni.

Siweczek
21-09-2009, 19:51
acha.na zele nie wchodzilam,bo zaczynam dopiero i wybralam sobie akryle.ale teraz zajrze.:good: