PDA

Zobacz pełną wersję : Soft Bond- alternatywa dla primera



unita
21-09-2009, 22:16
Firma Hollywood Nails opatentowala urzadzenie zwiekszajace przyczepnosc zelu, akrylu itp , zastepujace primer.

tu jest link do charakterystyki przedmiotu

Hollywood Nails: Technischer Hintergrund (http://www.hollywood-nails.de/soft-bond/technischer-hintergrund/)

niestety po niemiecku, a po polsku prosze bardzo w skrocie:
naturalna plytka paznokcia jest nie spolaryzowana, poprzez nalozenie primera jonizujemy ja aby zel , akryl lepiej sie trzymal, jest to jednak dzialanie trwale zmieniajace indukcje paznokcia.
Soft bond pokrywa plytke plazma jonizujac tym samym powierznie paznokcia, nie wnikajac w jego glab .

tu jest filmik:
Hollywood Nails: Soft Bond Film (http://www.hollywood-nails.de/soft-bond/soft-bond-film/)


W Niemczech od jakiegos czasu chodza sluchy ze primer bedzie zabroniony i stad takie rozne pomysly.
Urzadzonko nie jest niestety tanie 350euro
Uzytkowniczki na niemieckim forum sa zadowolone , czyli spelnia swoje zadanie

sylwia-p_86
22-09-2009, 12:25
hmm ciekawa sparwa szkoda,że taka droga....a co do wycofania primera to by mnie to nie zdziwiło w końcu to niezła chemia.

hollywood nails
10-11-2009, 18:34
Firma Hollywood Nails wycofała już Bonderstifty(primery) z obrotu.Jedyną alternatywą pozostaje SOFT BOND.W Niemczech primery będą zakazane !Cena SOFT BONDa jest wysoka lecz to urządzenie jest wieczne.Zapraszam na targi Wrocław sobota niedziela hala IASE !
Pozdrawiamy

mala
10-11-2009, 20:35
oni mieli juz priemer wycofac z pol roku temu i jakos jeszcze w sprzedazy jest
znow narobili pewnie huku zeby nowy produkt zareklamowac

hollywood nails
10-11-2009, 22:38
Już bonderstift jest niedostępny ! ! !

besty23
11-11-2009, 09:34
Już bonderstift jest niedostępny ! ! !
No toscie mnie teraz zastrzelili, a ja wlasnie co przeszlam z trojfazowek na jednofazowki + primer (chociaz ja uzywam bezkwasowego, ma to jakies znaczenie?):wow:

monibeni
02-05-2011, 17:21
bonderstift jest nadal w sprzedaży i jest używany w salonie HN, mialam tam szkolenie niedawno, więc wiem co mówię, dlatego nie rozumiem dlaczego jest podana informacja, że produkt został wycofany ze sprzedaży :wow::wow:

hmmmmm...