PDA

Zobacz pełną wersję : kurs tylko dla dorosłych?



miss_dream
22-09-2009, 20:06
Słuchajcie dziewczyny, jestem nieletnia, mam 17 lat, a chciałabym iść na kurs żelowy i akrylowy. Są w ogóle takie kursy dostępne dla nieletnich? Z tego co przeglądałam oferty kursów to nie było nic napisane na temat wieku uczestniczek i sama juz nie wiem.

centerbeauty
22-09-2009, 20:39
miss_dream jesli masz zgodę rodziców w naszej firme możesz odbyc taki kurs nie wiem jak jest w innych placówkach ale powinno być podobnie
pozdrawiam

madzia89madzia
27-07-2010, 12:55
z tego co wiem to mozesz isc na kurs tylko wtedy potrzebne jest chyba oswiadczenie rodzica ze sie zgadza zebys uczestniczyla na kursie:)

Trendy Style
27-07-2010, 14:57
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego z przyjemnością przeszkoli każdą "zarażoną pasją" przyszłą stylistkę w wieku od lat 16. Warunek: pisemna zgoda rodziców do udziału w kursie. I to wszystko :) Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic oraz jeśli chciałabyś się dowiedzieć więcej na temat kursów w naszym Ośrodku - pisz na PW lub na maila: szkolenia@trendy-style.com.pl

ZAPRASZAMY ;-)

Bożena P
27-07-2010, 16:00
Jeżeli nie ma się ukończonego 18. roku życia to większość szkoleniowców wymaga zgody rodziców :) więc wydaje mi się ze nie będziesz miała problemu ze szkoleniem. Jedyny problem jaki cię czeka to: Do kogo iść na kurs? Kto mnie najlepiej wyszkoli? :D
Ja np kurs makijażu robiłam jak nie miałam jeszcze ukończone 18 lat. Wtedy przy wpłacie pieniążków musiałam pokazać na karteczce zgodę rodziców. W szkole tak mi się spodobało, że później wracałam tam kilkakrotnie :)

Emilia B.
27-07-2010, 18:24
http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/144-kursy-opinie-doswiadczenia.html
Tu możesz sobie poczytać i się popytać dziewczyn gdzie polecają, co i jak :)