PDA

Zobacz pełną wersję : [Warsztaty Domowe]świąteczno-karmawałowy koncert życzeń, czyli misz-masz dla każdego



Gość
24-09-2009, 10:17
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

DODANO 20.10.2009:

termin warsztatów to 28 listopad sobota od godz 9.00


program warsztatów:

-bałwanki śnieżynki, czyli paznokcie sniegiem muśnięte
-różne kształty w odsłonach karnawału
-karnawałowe cieniowania, czyli dobieramy zdobienia do balowych sukni
-nie taki diabeł straszny - frezarka dobra rzecz

Mamy pełną listę 10 osób. obliczyłam koszty i wyszło 20zł na osobę. wpłata pieniązków będzie dowolna-jeśli ktoś chce to może wpłacić mi na konto, o które pytajcie na PW, jeśli nie to możecie podac te 20zł na miejscu u mnie,

sprawa obowiązkowa: bardzo proszę, aby każda z was która figuruje na liscie o przesłanie mi na PW swojego imienia i nazwiska bo chciałabym zrobić dla was plakietki żeby nam się lepiej porozumiewało

zabieracie ze sobą to co napisałam wcześniej, oprócz tego dobre humorki, chęci do pracy, i kto ma aparaty, żeby uwiecznić naszą ciężką pracę:)

tak jak obiecałam, będą małe niespodzianki



LISTA ZAMKNIĘTA:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

ivonna70
24-09-2009, 10:28
Trochę bliżej środka Polski i byłabym na bank. Wiem, że mąż by mnie bez problemu puścił, ale z mojej strony, to już by było przeginanie. No chyba, że Ty obiecasz, że następnym razem zjawisz się u mnie:P

Gość
24-09-2009, 10:32
Trochę bliżej środka Polski i byłabym na bank. Wiem, że mąż by mnie bez problemu puścił, ale z mojej strony, to już by było przeginanie. No chyba, że Ty obiecasz, że następnym razem zjawisz się u mnie:P
o matulu!! do łodzi to dla mnie kawał drogi, no chyba że się wcześn iej rozwiodę to nikt nie będzie mi truł za uszami;P

dzoana
24-09-2009, 10:33
A Woszczurku jaka cena? :) Ja w listopadzie chcę do Spodku w ten weekend jechać, także mam nadzieję,że nie wtedy to będzie :P

Gość
24-09-2009, 10:43
A Woszczurku jaka cena? :) Ja w listopadzie chcę do Spodku w ten weekend jechać, także mam nadzieję,że nie wtedy to będzie :P
no właśnie chciałbyśmy z agą żeby było charytatywnie, ale na razie załatwiamy jeszcze kilka rzeczy... jak będą jakieś dodatkowe koszty to na pewno napiszę:) no chyba że chcecie sie do "prowiantu" dorzucić, to możemy zrobić dobrowolną "dopłatę-co łaska".:D

ja powiem szczerze że miałam trochę inny plan, bo chciałam znaleźć sponsora i patronata który czuwałby nad całością, a gdyby się nie udało to zrobić skladkę na jedne produkty (myślałam konkretnie o firmie na której ja pracuje SILCARE) i policzyłam koszt orintacyjny na 6 osób że wyszłoby po 30 góra 40zł za osobę i jesli zostałoby produktów to żebyście sobie wzięły do domu, żeby nie było że zostanie dla mnie za darmoche czy coś:(. ale aga wymyśliła, żeby każdy przywiózł wwoj zele żeby pokazać na żywo na jakich dziewczyny pracują i żeby każda przetestowała "na sobie":)

dzoana
24-09-2009, 10:53
No myślę,że tak będzie najlepiej, bo może będą chciały przyjechać dziewczyny ze szkolenia forumkowego i raczej wolałyby tylko za podróż zapłacić.. I przewidujesz miejsce dla 6 osób tak ?

Gość
24-09-2009, 11:36
No myślę,że tak będzie najlepiej, bo może będą chciały przyjechać dziewczyny ze szkolenia forumkowego i raczej wolałyby tylko za podróż zapłacić.. I przewidujesz miejsce dla 6 osób tak ?

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

PAZURKOMANIA
24-09-2009, 18:42
woszczurku mnie zaklepuj!! przyjade na 100%,kurcze jedno szkolenie przeoczyłam tego juz nie popuszcze...a tym bardziej ze nie mam daleko:)

Gość
24-09-2009, 18:46
woszczurku mnie zaklepuj!! przyjade na 100%,kurcze jedno szkolenie przeoczyłam tego juz nie popuszcze...a tym bardziej ze nie mam daleko:)

ok. tylko hmmm. to nie będzie szkolenie tylko warsztaciki takie domowe, ale owszem owszem każda wymieni sie doświadczeniem:)

czarus
24-09-2009, 18:50
szkoda że tak dale może być super a takie beż doświadczenia do nauczenia też przyjmujesz

---------- Dodano o godzinie 18:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:48 ----------

u mnie brak doświadczenia błędów dużo robię choć ostatnio udało coś mi się sklecić na formie i jestem tak chcpi może nie super ale zawsze coś TYLKO TA ODLEGŁOŚC DO CIEBIE

Gość
24-09-2009, 18:57
szkoda że tak dale może być super a takie beż doświadczenia do nauczenia też przyjmujesz

---------- Dodano o godzinie 18:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:48 ----------

u mnie brak doświadczenia błędów dużo robię choć ostatnio udało coś mi się sklecić na formie i jestem tak chcpi może nie super ale zawsze coś TYLKO TA ODLEGŁOŚC DO CIEBIE


qqqqqqqqqqqqqqrcze!! dziewczyny!! te warsztaty nie są dla mnie tylko dla was!! pewnie że ci co maja problem to moga przyjechac, a właściwoe powinni... ja nie jestem expertem i stylistką, troche mogę pomóc podpowiedzeić,a le wsród nas (mam nadzieje) że będą stylistki i będą dzielić się swoją większą wiedzą:)

Agnieszka Praska
24-09-2009, 19:05
ale wsród nas (mam nadzieje) że będą stylistki i będą dzielić się swoją większą wiedzą:)
beda:skacze: przynajmniej ja bede:)
ekspertem nie jestem ale jak co to sluze pomoca;)

Gość
24-09-2009, 19:06
beda:skacze: przynajmniej ja bede:)
ekspertem nie jestem ale jak co to sluze pomoca;)
noooo... nareszcie wpólniczko sie pokazałas!! jak czegoś nie dpoisałam to daj znac:D

Agnieszka Praska
24-09-2009, 19:14
mam chwile to jestem:D

ze swojej strony oferuje mini szkolenie z edwardow, kwiotkow i cieniowanek:P
mysle ze kazda sie czegos nowego nauczy chocby podpatrujac prace innej;)

PAZURKOMANIA
24-09-2009, 19:20
warsztaciki,szkolonko dla mnie jest to zawsze okazja do poduczenia sie czegos nowego..wiec z miła checia przyjade..:)w sumie stylistka jestem ale do perfekcji daleka droga...ale co wiem to tez chetnie przekaze:)

Gość
24-09-2009, 19:30
mam chwile to jestem:D

ze swojej strony oferuje mini szkolenie z edwardow, kwiotkow i cieniowanek:P
mysle ze kazda sie czegos nowego nauczy chocby podpatrujac prace innej;)
ja na pewno pokaże panterose w kilku odsłonach, może jeszcze muszle no nie wiem jeszcze z Agą pomyślimy i dorzuce program warsztatów:)

dzoana
24-09-2009, 21:16
A to będą takie warsztaciki forumkowe? Tak myślałam o dyplomikach,ale chyba żadnego szkoleniowca nie będzie co nie? Hmm.. To może same coś wykombinujecie(-emy) ;) :P

Jade
25-09-2009, 00:00
Boziu,jak ja wam zazdroszcze.Ale moze jeszcze kiedys za 100 lat jak wroce to do ws sie dolacze a jak narazie to moge sobie pomazic,no chyba ze Czarnulka jak juz sie zakotwiczy to sobie zrobimy takie warsztaciki:)Milej zabawy i nauki wam zycze szczesciary:)

farbstift
25-09-2009, 05:39
ja zjawię się, jeśli będę miała wolne. A nie mam pojęcia jak będę pracować w listopadzie, bo muszę znaleźć nową pracę....

natalia268
25-09-2009, 07:54
daleko ;(;(;(

PAZURKOMANIA
27-09-2009, 09:48
ja na pewno pokaże panterose w kilku odsłonach, może jeszcze muszle no nie wiem jeszcze z Agą pomyślimy i dorzuce program warsztatów:)

panterka hmmm... supi:) jeszcze nie miałam okazji sie nauczyc!!

Kamis
28-09-2009, 14:08
No dziewczyny co tak mało chętnych, woszczur i agulusia na pewno zapewnią moc pazurkowych atrakcji :]

Gość
28-09-2009, 14:19
No dziewczyny co tak mało chętnych, woszczur i agulusia na pewno zapewnią moc pazurkowych atrakcji :]dzięki kamis za reklamę ale wydaje mi sie ze temat jest troche mylący... (warsztaty domowe ) chyba powinnybyć pierwszym slangiem jaki sie pojawia a potem dopiero świąteczno-karmawałowy koncert życzeń...

chociaż na razie n ie mamy konkretnego terminu, wiec moze dlatego też nie każdy chce się pisać... następna sprawa to taka że podałysmy "do rezeracji" 2gi, 3ci lub 4 tydziń listopada więc czaaaaaaaaaaaasu jeszcze od groma:)

deissy
28-09-2009, 15:37
A czy jak ja prawie zielona mogłabym się pojawić?Bo ja to bardziej do podglądania i użyczenia pazurków bym sie tam nadała.Ale jak coś oczywiście rzeczy jakie mam bym przytaszczyła.Jest tylko kłopot bo wszystkie weekendy w listopadzie mam szkołę i podobno tez w którymś egzaminy.Wiec na razie bym się wstępnie jak można zapisała,jakbym akurat nie miała egzaminów to jestem na bank:skacze::skacze:

Gość
28-09-2009, 18:13
A czy jak ja prawie zielona mogłabym się pojawić?Bo ja to bardziej do podglądania i użyczenia pazurków bym sie tam nadała.Ale jak coś oczywiście rzeczy jakie mam bym przytaszczyła.Jest tylko kłopot bo wszystkie weekendy w listopadzie mam szkołę i podobno tez w którymś egzaminy.Wiec na razie bym się wstępnie jak można zapisała,jakbym akurat nie miała egzaminów to jestem na bank:skacze::skacze:
już to pisałam... chciałam żeby to były warsztay dla WAS A NIE DLA MNIE:D
mysle że tych z małym i duzym doświadczeniem bedzie na tyle aby pokazać wam to i owo... chciałaby wykorzystać mój talent pedagogiczny:P, żeby cos was poduczyć na tyle ile potrafie, a jak nie dam rady to bardziej doświadczona i bardziej przeszkolona bedzie agulusia więc jak nie dam rady to Ona pomoże...

---------- Dodano o godzinie 18:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:12 ----------

aha!! deissy- wpisuję cie na liste:)

Agnieszka Praska
28-09-2009, 20:22
no duu*** zjazdy w szkole mam 7-8,14-15,21-22 listopad z plany wynika ze ostatni weekend mam tylko wolny
tyle narazie wiem z rozpiski dokladnie bede wiedziec pod koniec tygodnia dopiero bo maluszek mi sie pochorowal i nie mam jak sie ruszyc z domu, postaram zadzwonic do szkoly i zweryfikowac to

kasiasssss
28-09-2009, 20:35
fajnie macie;(;(;(

Gość
28-09-2009, 20:37
termin sie jakos dostosuje... ja tez nie wiem co z moją obroną, ważne że pomysł padł i kiedy go zrealizujemy to jeszcze yjdzie w praniu, kiedys na pewno bedzie... obiecuję, a ja nie to sie woszczur nie nazywam;P

Ladyss
28-09-2009, 21:40
Kurcze w końcu jakieś spotkanie koło mnie tylko nie mam pojęcia jak ja bym się miała zabrać z tym wszystkim do Ciebie:/: no i nie mam lampki którą mogłabym zabrać:/:

juti2424
28-09-2009, 22:25
dziewczyny super pomysły macie,czy dla mnie też się znajdzie miejsce??:rolleyes:

Gość
29-09-2009, 08:05
myslę że sie znajdzie... a co o lampy to przecież możemy się umówić że te które dadzą rade przywiozą bo np na 6osób niepotrzebne nam bedzie aż 6lamp tylko 3, bo bedziemy robić jedna na drugiej:)

jak ktoś jest chętny to nie pytac, tylko pisać konkretnie, czy mam wpisyawac na liste czy n ie, bo liczba miejśc niestety jest ograniczona:/:

Agnieszka Praska
29-09-2009, 08:43
ja lampe wezme:D bede sie pociagiem tarabanic wiec jak ktos bedzie chcetny to mozemy razem jechac:P
tylko czy trafie to jest pytanie;)

barbara_kawka
29-09-2009, 15:28
woszczurzyco!!! ze wzgledu na to iz mam w miare blisko to jaaaa chceeee tzn narazie nie pisz mnie na 100% ale wstepnie;)

juti2424
02-10-2009, 17:30
ja na 100% tylko dajcie znać czy któraś z okolic Bytomia Katowic bo sama chyba nie trafie :(

Gość
02-10-2009, 17:33
ja na 100% tylko dajcie znać czy któraś z okolic Bytomia Katowic bo sama chyba nie trafie :(z racji że n ie mogę juz sama edytować 1go postu poprosze Kamisa żeby wpisał cie na listę:)

juti2424
02-10-2009, 17:37
dziękuje :)

Etna
02-10-2009, 18:05
no no no i znów daleko, ale muszę się przyzwyczaić, że bliżej nigdy nie będzie. Ja zobaczę jak z kasą będę stała. bo niby mam do siostry do Anglii lecieć któregoś tygodnia i do tego te targi fryzjersko-kosmetyczne. no ale zobaczymy ;) no szczerze to ten rosół mnie bardzo zachęca... :D:D:D hahah

Halszka
07-10-2009, 20:55
Fantastyczna sprawa, to się nazywa pomoc, gratuluję pomysłu...jestem tutaj drugi dzień, ale podoba mi się ta miła atmosfera panująca na forum.

PAZURKOMANIA
08-10-2009, 09:13
z racji że n ie mogę juz sama edytować 1go postu poprosze Kamisa żeby wpisał cie na listę:)

mnie też prosze wpisac:skacze::P

---------- Dodano o godzinie 09:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:08 ----------


Fantastyczna sprawa, to się nazywa pomoc, gratuluję pomysłu...jestem tutaj drugi dzień, ale podoba mi się ta miła atmosfera panująca na forum.

ja kocham :love: to forum właśnie za to ze dziewczyny potrafia tu stworzyc niesamowita atmosfere taka cieplutka:),której brakuje niestety na wiekszosci innych forum:kwiatek::brawa:

Gość
08-10-2009, 09:51
mnie też prosze wpisac:skacze::P(...) przecież cie wpisałam ty gapciu mała... lista jest w części ukrtej:)

Nnisiaa
08-10-2009, 13:01
Czy ja tez moge sie wpisac na liste?? zalape sie jeszcze? z tym ze obecnosc bedzie uzalezniona od tego w jaki week to bedzie...:) bo musze zorganizowac opieke dla maluchow:D


Juti jesli sie zalape na liste to ja bede jechac z tych okolic:D

Gość
08-10-2009, 13:35
pewnie że sie łapiesz... ja na razie nie ogę edytowac tego postu, ale niestey "wylatuje" donna69 bo niestety nie beie jej wtedy w kraju:( co do terminu no też cięzko mi cokolwiek napisac bo ja nie wiem co z obroną i aga tez nie wi jeszcze do konca o z je zdjazdami...

Kamis
08-10-2009, 13:37
zaktualizowane

kiniusia01
09-10-2009, 11:29
Kurcze czy to musi byś tak daleko?????? dlaczego ja nie mieszkam na sląsku :/:

Nnisiaa
09-10-2009, 12:18
to ja cierpliwie czekam na jakis terminek hihi...i juz sie doczekac nie moge....:D

Paulistka
09-10-2009, 12:33
Woszczurku to mnie też dopisz :D tylko na takiej rezerwowej liście bo nie wiem jak z pracką będzie:)

naatajla
09-10-2009, 13:16
zróbcie coś w Rybniku

PAZURKOMANIA
09-10-2009, 23:10
przecież cie wpisałam ty gapciu mała... lista jest w części ukrtej:)

no to Gapcia jestem hehe..:P dopiero teraz zauważyłam ukryta liste :wstydek:
dziekuje:)

insane
12-10-2009, 19:47
O ja się bardzo chętnie piszę na takie "otwarte" warsztaty. Super będzie jeśli ustalicie konkretniejszy program i osobiście uważam, że powinnyście pobrać opłatę (nie ma nic za darmo na świecie;) !! )

P.S jak tylko ustalicie termin to piszta : )

Gość
13-10-2009, 09:38
muszę wam się przyznać dziewczęta i chłopcy, że nauczyłam się wreszcie u Anny robić Edwarda... więc jeśli pokaz Agi bedzie dla was mało to ja też mogę pokazać... :)

---------- Dodano o godzinie 09:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:35 ----------

oprócz edge'a mogę wam jeszcze pokazać mój pantent na pipe, i szpico-edzia... nie wiem czy tak się robi bo nikt mi tego nie pokazqal,ale wpadłam na to sama:D

Nnisiaa
13-10-2009, 09:39
super.... ja chetnie popatrze:]

insane
13-10-2009, 20:11
pantent na pipe i szpico-edzia\u brzmi zachęcająco:)

szpila59
13-10-2009, 20:17
Ja tak chętnie bym pojechała ;( ale kurde Woszczur czemu Ty tak daleko mieszkasz!! ;(

Paulistka
18-10-2009, 22:17
Halooo!!! Kobiety!!! Co z tym terminem? Bo ja się już doczekać nie mogę :skacze:

Gość
19-10-2009, 09:56
dobra... póki co o nie jest jeszce ostateczna decyzja ale termin to najprawdopodobniej 28 lub 29 listopad a koszt max 30zł bo chciałam jeszce żebyście popracowały na moim basicu, do tego z tej kwoty chce kupić pilniki waciki, ręczniki papierowe, obiadek, napije, przekąski typu paluszki, ciasteczka:) ...

tylko to jeszce n ie jest pewne... jak bede wiedziała na 100% to zmiany będą w pierwszym poście:)

dudejla
19-10-2009, 16:40
Woszczurku ja również była bym chętna jeśli warsztaty były by 28-29, mnie ten termin pasuje i bardzo chciała bym się z wami spotkać:)

Gość
20-10-2009, 11:48
dzieczyny!!

możemy finishować... wreszcie zakończyłam myślenie nad warsztatami: podaję resztę szczegółów które był do tej pory wielka niewiadomą:

program warsztatów:

-bałwanki śnieżynki, czyli paznokcie śniegiem muśnięte
-różne kształty w odsłonach karnawału
-karnawałowe cieniowania, czyli dobieramy zdobienia do balowych sukni
-nie taki diabeł straszny - frezarka dobra rzecz

lista osób:

mamy pełną listę 10 osób. zdecydowałam się wreszcie na termin

termin : 28 listopad (sobota) zaczniemy o godz 9.00, myślę że nie bedzie to dla was aż tak wczesna pora;P

obliczyłam koszty: 20zł na osobę.

wpłata pieniązków będzie dowolna-jeśli ktoś chce to może wpłacić mi na konto, o które pytajcie na PW, jeśli nie to możecie podac te 20zł na miejscu u mnie,

sprawa obowiązkowa: bardzo proszę, aby każda z was która figuruje na liscie o przesłanie mi na PW swojego imienia i nazwiska bo chciałabym zrobić dla was plakietki żeby nam się lepiej porozumiewało

zabieracie ze sobą to co napisałam wczeniej, oprócz tego dobre humorki, chęci do pracy, i kto ma aparaty, żeby uwiecznić naszą ciężką pracę:)

tak jak obiecałam, będą małe niespodzianki

Czarnulka1523
21-10-2009, 08:35
to miłej zabawy dziewczynki pochwalcie sie poźniej co tam wydziergałyście

Agnieszka Praska
21-10-2009, 09:12
no ten termin mi superowsko pasuje bo to jedyny termin kiedy szkoly nie mam:skacze:

kase przelewamy czy mozna ze soba przywiezc????:D

Kamis
21-10-2009, 09:22
wpłata pieniązków będzie dowolna-jeśli ktoś chce to może wpłacić mi na konto, o które pytajcie na PW, jeśli nie to możecie podac te 20zł na miejscu u mnie,
jw

Nnisiaa
21-10-2009, 12:06
To ja mam pytanie do osob wybierajacych sie na warsztaty...czym....skąd...jak bedziecie jechac do Woszczurka??? bo jakby kilka osob jechalo z tych samych okolic to moznaby razem jechac zawsze to razniej :P

Gość
21-10-2009, 12:31
do mnie można dojechać pociągiem ale tylko OSOBOWYM bo przyspieszone sie nie zatrzymaja bo to wiocha:)

Nnisiaa
21-10-2009, 13:07
no to mapka juz jest :D.... teraz tylko piszcie czym jedziecie..ja jade pociagiem wiec jak ktos chetny na wspolna podroz to pisac...:P

Paulistka
21-10-2009, 14:04
NnisiaaJa też pociągiem :P chyba że wyciągne mojego śpiocha z wyrka o 8 rano...

dudejla
21-10-2009, 17:14
Ja też dziewczynki pociągiem, ja mieszkam w Tychach muszę zobaczyć czy jedzie ode mnie jakiś pociąg bo jak nie to pewnie z Katowic coś jedzie.
A wy z jakich okolic jedziecie?

---------- Dodano o godzinie 17:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:09 ----------


ja na 100% tylko dajcie znać czy któraś z okolic Bytomia Katowic bo sama chyba nie trafie :(
to ja z tych okolic jadę;)

Nnisiaa
21-10-2009, 18:54
ja jade z Sosnowca....pociag jedzie z Katowic wiec jak cos mozemy sie zgadac..bo widze ze wiekszosc by z Katowic jechala...:) wiec ja bym dosiadla do Was:)

dudejla
21-10-2009, 19:16
Dobry pomysł:)

Paulistka
21-10-2009, 20:44
No ja z Mysłowic ale z mojej wsi pewnie nie jedzie więc zostają Katowice lub Sosnowiec :)

Nnisiaa
26-10-2009, 11:51
dobra to ponawiam pytanko bo cos sie cichutko zrobilo.... jak w koncu z dojazdem? kto jedzie pociagiem i sie umawia na wspolna podroz???:) bo nie wiem jak planowac sobie wsio :D:D

Paulistka
26-10-2009, 13:41
Jeszcze jest troszke czasu :) Cały miesiąc w sumie. Jeszcze się jakoś dogadamy. Ja prawdopodobnie jade autkiem bo więcej rzeczy można wziąć. Mam 2 miejsca wolne więc jak ktoś chętny to pisać :)

Nnisiaa
26-10-2009, 15:09
Paulistka ja wiem ze jest troche czasu ale potem to zleci a kazdy zajmie sie swoimi sprawami i tak to bedzie..:D...a ja musze wiedziec np jak mam zalatwiac opieke dla bejbika:D...

Jesli jest mozliwosc zabrania sie z Toba to ja chetna:]

Paulistka
28-10-2009, 22:43
Nie ma sprawy. Ja na 10000% jade...haha tylko że ja w piątek ide na impreze z dziewczynami z ukochanego aqua aerobicu (a'la lata 70siąte hahah) i nie wiem jak będę się trzymać:skacze: Zamawiam duuuuuużo wody :D

PAZURKOMANIA
02-11-2009, 16:21
:skacze::skacze::skacze:

bitt
02-11-2009, 17:19
:)

Gość
02-11-2009, 17:27
dzień dobry bitt...
weszłam tu tak na szybko żeby powiedziec am ze chyba częściej muszę cos w domu oganizować bo mój mąz po 6latach małżeństwa zdecydował sie na wykafelkowanie podłogi z kuchni...

mam jeszcze do remontu łazienke i cały jeden pokój... he he

Zgredo
05-11-2009, 11:28
O, jak miło, ciekawe czy i mój by dostał werwy na wieść o damskim najeździe :D Szkoda, że tym razem się nie załapałam, róbcie duuużo zdjęć dziewczyny, coście tam namodziły :)

juti2424
05-11-2009, 11:52
Paulistka czy ja się załapie na to drugie wolne miejsce ????:)

---------- Dodano o godzinie 11:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:45 ----------

Woszczurku mam jedno pytanko czy mamy przyjechać z czystymi paznokciami tzn bez żadnej stylizacji? czy też możemy coś mieć bo z tego co wyczytałam to frezarką też będziemy się bawić? ale z drugiej strony jak każda przyjedzie ze zrobionymi pazurami to troche nam zejdzie na piłowaniu :)

Gość
05-11-2009, 13:27
Woszczurku mam jedno pytanko czy mamy przyjechać z czystymi paznokciami tzn bez żadnej stylizacji? czy też możemy coś mieć bo z tego co wyczytałam to frezarką też będziemy się bawić? ale z drugiej strony jak każda przyjedzie ze zrobionymi pazurami to troche nam zejdzie na piłowaniu :)
myslę że jedna wolna rączka wystarczy, a druga może być zrobiona żebyście mogły sobie frezarką ściągnąć (tzn jedna drugiej). no chyba że bedzie wam szkoda zdjąć ładnych pazurków, ale to i tak sobie poradzimy:)

juti2424
07-11-2009, 12:39
:) ok

Paulistka
07-11-2009, 14:02
Paulistka czy ja się załapie na to drugie wolne miejsce ????:)[COLOR="Silver"]


Jaaaaaasne :lol:


Woszczurku takie przygotowanie dla nas :przytul: hehe :lol:

juti2424
08-11-2009, 17:51
o to super :D dziękuje :przytul:

Paulistka
08-11-2009, 18:32
Nie ma za co :P A jak się umawiamy???

Nnisiaa
10-11-2009, 15:00
Woszczur powiedz mu ze przed swietami jeszcze 2 razy warsztaty beda wtedy wyremontuje wszystko:skacze::skacze:

a w ogole to ja juz dni odliczam i sie doczekac nie moge :D

dudejla
10-11-2009, 22:26
Kochane, to w takim razie jedzie któraś pociągiem?

Nnisiaa
11-11-2009, 09:34
Dudejla ja chyba jednak jade pociagiem :)....

PAZURKOMANIA
11-11-2009, 10:19
kurcze ...już sie doczekac nie moge...:skacze: jak by któraś chciała sie zabrac to jade autem..jestem z Mysłowic...

Gość
11-11-2009, 11:59
mnie to się juz snia po nocach te warsztaty i sniło mi sie dziś że było drętwo jak nie wiem, że nic mi nie wyszło, że były tylko 2 osoby, że zapomniałam o niespodzianka... oooooooooooooooooooo!!!!!

normalnie obudziałam się z krzykiem cała zalana potem!!

Paulistka
11-11-2009, 12:14
Oj...:przytul: Będziemy wszytskie!!! I nie będzie drętwo :skacze:

PAZURKOMANIA
11-11-2009, 12:15
ja i paulistka bedziemy napewno + ty to juz 3 osoby..hehe wiec sen niespełniony...hihi i bedzie dobrze a o niespodzianki jak cos to sie same upomniemy wiec sie nic nie martw..hehe :P

Nnisiaa
11-11-2009, 14:59
Ja tez bede na pewno a ze mna jeszcze 2 osoby tez na bank...wiec spokojnie jest nas juz 6!!!!!!!! :D:D

dudejla
11-11-2009, 16:27
No ja też na pewno będę muszę!! Aczkolwiek jadę do rodzinki do poznania i najprawdopodobniej będę jechała do woszczurka od razu stamtąd, mojego mężczyznę wyślę do domu z tobołami a ja się przesiądę w katowicach. Dlatego siędzę i myślę co będzie mi najbardziej potrzebne do robienia pazurków, żebym dała radę z tym wszystkim jeżdzić przez pół polski :skacze:

Nnisiaa
12-11-2009, 07:08
Dudejla...no niezle...:D.... z Katowic bedziesz jechac powiadasz...kurcze ja caly czas mysle czy jechac od siebie czy z Katowic :D:D:D:skacze: i tez kombinuje co pozabierac....a co wstyd pokazywac:skacze:

malutkaistotkaa
12-11-2009, 08:47
eeeh dlaczego nie lodz?? no nic ale wstawcie jakies FOTki KOchaneeE:)

Nnisiaa
12-11-2009, 09:28
oj fotki beda na pewno...duuuuuuuuzo fotek juz ja sie o to postaram :D

insane
16-11-2009, 16:52
a ja żadnej z Was dziewczyny dobrze nie znam, ale i tak się mega cieszę na poznanie i na warsztaty:D

Nnisiaa
16-11-2009, 19:21
Insane ...mysle ze nie Ty jedna hehe...ja znam dziewczyny tylko wirtualnie:):) i tez nie moge sie doczekac az poznam na zywo...

a czym jedziesz?:D

PAZURKOMANIA
16-11-2009, 19:38
hihi..i ja znam dziewczyny tylko wirtualnie...:) Dzisiaj miałam poznac Paulistke ale miałam tyle na głowie ze totalnie zapomniałam o spotkaniu:( PRZEPRASZAM...

Paulistka
16-11-2009, 23:22
hihi..i ja znam dziewczyny tylko wirtualnie...:) Dzisiaj miałam poznac Paulistke ale miałam tyle na głowie ze totalnie zapomniałam o spotkaniu:( PRZEPRASZAM...

Hehe...nie przepraszaj :skacze:

bestilka007
17-11-2009, 00:09
Kurcze gdyby bliżej bylo :(:(
buziaki i miluchnego szkolenia (warsztatów) dziewczynki :):*

wercia
17-11-2009, 15:34
Powodzenia dziewczyny :) dajcie znac jak bylo:):)

Gość
18-11-2009, 15:24
piszę szybko bo musze wracać do nauki bo mam 25 obronę ;P i sram w gacie... podejrzewam że jak sie zesresuje przed komisją to się nawet podetrzec nie będę umiała...

na razie mnie nie będzie na forum... przywróice się do nałogu w srodę po południu o ile będe w stanie trzeźwości...

w razie czego, gdyby cos było nie tak z dojazdem czy jakoś to podaję mój nr tel

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

pozdro i do napisania w srode..

PS to moj wielki sukces... wytzrymałam kilka dni bez forum ;P

Paulistka
18-11-2009, 19:39
Trzymamy kciuki :good::good::good:

PAZURKOMANIA
18-11-2009, 22:11
połamania nóżek woszczurku ..:P:good:

NiCoLa
19-11-2009, 09:11
ja również 3mam kciuki :) powodzenia

Nnisiaa
19-11-2009, 09:54
Powodzenia i cierpliwie czekamy na wiesci :]

insane
23-11-2009, 19:19
jeszcze tylko 4 dni :yess:

PAZURKOMANIA
23-11-2009, 21:06
hihi:skacze: tez nie moge sie doczekac...odliczam na paluszkach:P

tusia
24-11-2009, 10:03
trzymam kciuki za obronę:D;)

Nnisiaa
24-11-2009, 15:38
ja jutro tez od rana kciuki zaciskam mocno...:)

a dni do soboty odliczam juz od miesiaca:skacze:

insane
24-11-2009, 16:32
Dziewczyny, jak Boga kocham czytam post po posćie po raz 8 i dalej nie mogę znaleźć nazwy miejscowośći Woszczurkowej, choć kiedyś już ją znalazłam i zapomniałam nazwy! Nie chcę zawrać głowy Woszczurowi z racji obrony, ale cos mnie zaraz trafi, jak jeszcze raz będe musiała przejrzeć wszytsko! :D

Agusia_pa2
24-11-2009, 16:45
Dziewczyny, jak Boga kocham czytam post po posćie po raz 8 i dalej nie mogę znaleźć nazwy miejscowośći Woszczurkowej, choć kiedyś już ją znalazłam i zapomniałam nazwy! Nie chcę zawrać głowy Woszczurowi z racji obrony, ale cos mnie zaraz trafi, jak jeszcze raz będe musiała przejrzeć wszytsko! :D
miejsce spotkania: Wiesiółka- chacjenda woszczura. (okolice Zawiercia, Łaz, Siewierza, Dąbrowy GÓrniczej, łatwo dojechac pociągiem i samochodem)
hehehe w pierwszym poście masz ukryte ;)

Nnisiaa
24-11-2009, 16:52
I jak w koncu jedzie ktos pociagiem??umawiamy sie jakos?czy kazdy na wlasna reke swoim przedzialem :D:D:D

bitt
24-11-2009, 22:01
I jak w koncu jedzie ktos pociagiem??umawiamy sie jakos?czy kazdy na wlasna reke swoim przedzialem :D:D:D

nisia odezwij sie do mnie w piątek, trzeba sie zgadac:skacze:

Nnisiaa
25-11-2009, 16:21
Bitt a ja wiem co bedzie w piatek....pisze teraz na gg :D:D:D:D..........

a reszta jak??:>

ciekawe jak Woszczur :P ale sadzac po opisie na gadulcu obronila:D:D

Gość
25-11-2009, 16:43
(...)ciekawe jak Woszczur :P ale sadzac po opisie na gadulcu obronila:D:D
oj tak tak obroniłam sie!! widac wasze kciuki pomogły... oczywiście stresowałm sie niepotrzebnie jak zwykle (idiotka) i jak zwykle miała pecha w losowaniu pytań (pleps)

ale po ogloszeniu wyniku włączyla skuteczny RESET i stres zniknął...

teraz mam treme przez sobotą, żeby wszystko dobrze wypadło...
nie moge sie doczekać:skacze:

PAZURKOMANIA
25-11-2009, 16:45
pewnie ze obroniła!!!!:skacze:

Nnisiaa
25-11-2009, 16:51
Hmmm... no to elegancko....mowilam ze niepotrzebnie sie stresujesz:P....

no masz Ci ja....teraz stresuje sie sobota...bedzie jeszcze lepiej jak z obrona zobaczysz;).....
teraz zoatsje opis obrone i pod te warsztaty :D:D:D:D


-------------------

to juz pojutrze:skacze::skacze:

insane
26-11-2009, 18:34
Jeszcze tylko jeden dzień :D:skacze:

PAZURKOMANIA
26-11-2009, 19:23
dwa razy spanko i warsztaciki:P juz sie doczekac nie moge...a jedzie ktos pociagiem z sosnowca??

Gość
26-11-2009, 20:46
dwa razy spanko i warsztaciki:P juz sie doczekac nie moge...a jedzie ktos pociagiem z sosnowca??
napisz do nnisi albo bo bitt to sie do nich dosiądziesz bo one chyba za katowić pojadą... jakos sie ustawicie :)

PAZURKOMANIA
26-11-2009, 21:02
ja z paulistka mamy w sosn. o 7:49.. wiec u ciebie wysiadamy o 8:18..a daleko z dworca do ciebie??

Nnisiaa
27-11-2009, 09:55
Pazurkomania ja bede jechac z Sosnowca...:)

ponoc niedaleko ja mam mapke zrobiona przez Woszczurka ale nie mam jej jak wydrukowac:(

juuuz jutro haha

Paulistka
27-11-2009, 11:22
I też jedziesz o tej porze co my? :skacze: Ale fajnie :D

Nnisiaa
27-11-2009, 12:08
zeby zdarzyc to nie mam innego wyjscia tylko ten pociag mi pasuje :skacze::skacze:....

to teraz mowta jak Was poznam...

w pociagu bedzie jechala juz Bitt...:D wiec do niej się dosiadziemy:)

Paulistka
27-11-2009, 12:28
Jak nas poznasz? Blondynka i brunetka z wielkimi walizami ;p ja z kuferkiem, wiec na pewno poznasz hehe bo tylko MY PAZUROMANIACZKI mamy takie kuferki :skacze:

Nnisiaa
27-11-2009, 12:34
hahaha no tak nie pomyslalam o kuferkach :skacze: ja bede bez kuferka ale z torba:P:P....

a powiedz mi kupujesz bilet w obie strony od razu czy najpierw tam a potem dokupisz?:skacze:

Paulistka
27-11-2009, 12:39
Kupimy chyba w obie strony żeby już mieć :)

Tak w ogóle to co z lampkami oświetleniowymi? Bo ja mam taką wielgaśną Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu i ona się nie składa :( więc jej nie zabiore...

Nnisiaa
27-11-2009, 12:45
no własnie...dobrze ze napisałas.....bo ja mam taka sama...i moze bym ja jakos gdzies upchala ale to mocowanie do stolika co jest ja mam na stale przykrecone i nie mam jak tego odkrecic musialabym ja w rece trzymac:P :( a taka zwykla na biurko brac to bezsensu.....

Paulistka
27-11-2009, 12:50
No własnie...ale damy jakoś rade :D Chyba, że prądu zabraknie :lol: bo ja mam ostatnio pecha jak robie klientki. Pstryk i brak światła-i jak tu zrobić pazurki? ^_^
Zaraz się zaczynam pakować tylko czekam na Pazurkomanie bo miała wpaść na chwilke :skacze:

Gość
27-11-2009, 14:04
(...)Tak w ogóle to co z lampkami oświetleniowymi? Bo ja mam taką wielgaśną i ona się nie składa :( więc jej nie zabiore...
no własnie...dobrze ze napisałas.....bo ja mam taka sama...i moze bym ja jakos gdzies upchala ale to mocowanie do stolika co jest ja mam na stale przykrecone i nie mam jak tego odkrecic musialabym ja w rece trzymac:P :( a taka zwykla na biurko brac to bezsensu.....też mam taką i moja sie składa... więc ja odstąpię, mam jeszcze taką zwykła małą na biurko, kieydś przy niej robiłam... jak trza bedzie to może jeszcze jedną skołuje... ale bedzie na w sumie 7 sztuk z czego mylę ze jedna z nas albo ja ablo bitt będziemy czuwać (taki mam chytry plan :hahaha: ) więc w sumie to bedzie nas-was robić 6 kazda na kazdej, znaczy nazwazjem... tzn w sumie robić bedzie 3... noooooo wiecie o co chodzi... mam nadzieje ze te osoby co nie przyjadą będą żałowac , a et co sie zorientowały w ostatniej chwili (tzn 3 sztuki) bedą załowac 2 razy bardziej...


juz sie doczekac nie mogę... nawet z tego wszystkiego snilo mi sie że jadna z was złapała kapcia i nie dojechała a reszta nie przyjechała bo był strajk kolejarzy... :o

Nnisiaa
27-11-2009, 15:08
:skacze::skacze:jak beda strajkowac to pojdziemy wzdluz torow:skacze: a lampkami damy rade i bez:D:D.....juz sie doczekac nie moge:skacze:

insane
27-11-2009, 15:25
Uff właśnie zrobiłam przegląd auta, wymieniłam łożyska i jestem gotowa do podróży! Jadę z Wro więc jak ktoś by chciał się zabrać, to piszta. Myślę, że 2 osoby mogę wziąć spokojnie, bo więcej może się nie zmieścić. Choć widziałam, że Wy silną ekipą jedziecie pociągiem i macie nawet opcje, co zrobić jak trakcje ukradną :D

---------- Dodano o godzinie 15:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:21 ----------

O JEZU! Woszczurku nic nie pisz o kapaciach, bo ja dzisiaj pompowałam oponki i z jednej schodzi mi powietrze!:D

Gość
27-11-2009, 16:13
siedziała sziedział i wymysliłam... zrealizowałam co miałam zrealizowac a mój sie ze mnie tylko smiał co ja robie... he he, niespodzianka :P

nie zapomnijecie o aparatach, i nie mówie o takich nazębych :P :skacze: :skacze: :skacze:
nawet maja córcia sie juz uszykowała, przyszykowała sobie juz ubranie i kazała pomalowac paznokcie i odbić konada coby "nie wyglądała jak pleps"- tu jej cytat :hahaha:

Nnisiaa
27-11-2009, 16:15
haha...to moze jakas jeszcze si skusi co mieszka tak akurat przy trasie Wrocław- Wiesiolka:skacze:

Woszczur wymieklam:skacze::skacze::skacze:uwazaj bo jeszcze moja zechce jechac :D...musze sie spakowac jak ona juz usnie bo inaczej mi zyc nie da.....

---------- Dodano o godzinie 17:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:13 ----------

aaaaa aparat wlasnie skonczyl ladowac baterie...:D takze bede robic cyku cyku cyku:skacze:

Paulistka
27-11-2009, 16:16
...
nawet maja córcia sie juz uszykowała, przyszykowała sobie juz ubranie i kazała pomalowac paznokcie i odbić konada coby "nie wyglądała jak pleps"- tu jej cytat :hahaha:


:skacze:Ona jest genialna hehe. Już sie nie mogę doczekaćććććć...i niespodzianek!!!!

Nnisiaa
27-11-2009, 16:31
ja to chyba nie zasne....:D:D bo sie bede bała ze moge zaspać:skacze:

Gość
27-11-2009, 18:22
dobra, chciałam tylko powiedziec ze pomyłam i rozstawiłam stoły i krzesła... tylko nie przeraźcie się szału n ie ma... jak to powiedział mój mąż: "co sie dziwisz że takie ujeb!@#$, sa są remizowe meble!! na tym sie wódke pije a nie kurze sciera" ale znalazłam jeszcze takie biłae ceraty z naszego wesela (6 lat leżały w szafie, że je mole nie zżarły to sie dziwie) przyryłam i prawie nie widac... męza wysłalam do zawiercia po pinezki, i on biedny sam powiedział :"aż sam jestem w szoku że ci z tym pomagam" :hahaha:

chyba dziś nie usnę:wow:

insane
27-11-2009, 18:27
będzie kozacko :)

Nnisiaa
27-11-2009, 19:14
wczul sie w role:skacze::skacze::skacze:

jejku az mam motylki w brzuchu....:D

ja juz dzis uciekam ....do zobaczyska dziewczyny na dworcu :D

asia
27-11-2009, 23:04
bawcie się dobrze, uczcie no i czekamy na fotki:)

Paulistka
28-11-2009, 06:32
Na pewno będzie ich dużooooooooo :skacze:

Nnisiaa
28-11-2009, 20:22
o mamo...:D mowilam ze spac nie bede mogla:D:D:D

zaraz zbieram sie na pociag :skacze::skacze: mam nadzieje ze trafimy bez problemu..:D:d mapke zakodowalam ..:P

i ciagle mam wrazenie ze czegos zapomne...ze nie spakowalam hmm... no nic wyjdzie w praniu:P

---------- Dodano o godzinie 21:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:03 ----------

To ja sie pierwsza melduje po warsztatach....

droga z przygodami...ale bylo super mega wesolo.....dziewczyny jeszcze raz wielkie dzieki za super warsztaciki.....wielki buziak dla Woszczurka za atrakcje:D...oraz dla Bitt ze miala czujne oko na wszystko.....Ci co nie bylo hmmm coz moge napisac innego jak tylko to ze moga żalowac :P

nie moge wrzucic zdjec;(heelp

Gość
28-11-2009, 21:07
ja wrzuce zdjęcia jako pierwsza,

dpoiero eraz bo dostałam op!@#$al ze ledwo pazurowe warztaty skończone, ledwo porządk zebrany a ja juz na forum pazurowym siedzie :P co zrobić!! taki nałóg ;P

potwór poszedł się kąpać to szybko wrzucam. wielkie dzięx za przybycie, za humorki, za prezenty piękne no i za czujnośc bitt...

:kooffa::kooffa::kooffa::kooffa::kooffa::kooffa::k ooffa:

Chocolata
28-11-2009, 21:18
Ależ Wam zazdroszcze:* Pazurki zarąbiaszcze! Pozdrawiam wszystkie babeczki!

asia
28-11-2009, 22:01
świetne fotki:D i super pazurki!!

natalia268
28-11-2009, 22:32
allleeee Wam pazury wyszły :wow: gratuluję !! super są takie spotkania :love:

heh ostatnia fotka dobra.. wszystkie w kurtkach a Woszczur gorąca kobieta w krótkim rękawku :skacze:

i czemu nie ma fotek córci ? ;( ;P

Paulistka
28-11-2009, 22:57
Jeeeeeeeeeee!!!! Było super laski :skacze: Musimy to powtórzyć.
Fotki świetne i moje "śmigło" widać :crazy: ale ciiiiiiii :lol:

Nnisiaa
29-11-2009, 06:19
Zdjecia extra:D:D:D

ja moich nadal wrzucic nie moge...:(

"smiglo" jeszcze całe:skacze::skacze::skacze:

Kamis
29-11-2009, 08:13
Gratuluje dziewczyny, piękne spotkanie wyszło :ok:

wercia
29-11-2009, 09:05
Świetne te pazurki:) super zdjecie hihi:) również zazdroszcze:crazy::crazy: pozdrawiam:*

Gość
29-11-2009, 09:36
(...)heh ostatnia fotka dobra.. wszystkie w kurtkach a Woszczur gorąca kobieta w krótkim rękawku :skacze:i czemu nie ma fotek córci ? ;( ;P
nie wsponę już o moich super sexownych klapach i zdartym lakierze na obgryzionych pazurach od nóg :hahaha: a córci zdjęcia są... tzn jej autorstwa...

jeszcze tylko wtajemniczonym powiem że loki uli btrzyduli nawet tatuniowi nie wyszły

wercia
29-11-2009, 10:58
Śliczna ta Twoja córeczka:lol::lol::lol:

insane
29-11-2009, 10:59
Było mega :D Dziękujemy Ci Woszczurku za zorganizowanie wszytskiego. Stanęłaś ponad wysokością zadania : )

PAZURKOMANIA
29-11-2009, 18:19
hihi:) warsztaciki superowo-za...czaste!!!! dziekuje woszczurku za zorganizowanie...i te niespodzianki...i wogóle za wszystko...:):kwiatek::kwiatek: Bit cóż tu duzo mowic... :master: masz talent instruktorski:P WIELKIE :brawa:
DZIEWCZYNY JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE NOWE WIADOMOSCI ORAZ SYMPATYCZNA ATMOSFERE:) A te co nie jechały niech żałuja bo maja czego...:P

---------- Dodano o godzinie 18:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:18 ----------

Ps. BIT ddojechałas bez problemów??

insane
29-11-2009, 19:19
Właśnie, czy Bit dojechała bezpiecznie. Oto jest pytanie?!

Nnisiaa
29-11-2009, 19:31
Tak Bit dojechała cała...rozmawiałam z nia wczoraj...miała tylko "miłe" spotkanie na dworcu(bo jakby inaczej) powitalo ja kilkudziesieciu pseudokiboli:P..... ale dała rada..:skacze::skacze:

P.S. Komu moge wyslac fotki zeby tu wrzuci? bo ode mnie nie chce ich tu przyjac;(

Paulistka
29-11-2009, 21:14
Ja wstawie :skacze: Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Nnisiaa
30-11-2009, 09:27
Paula poszly...mam nadzieje ze dotra:P

bitt
30-11-2009, 16:03
dziewczyny dojechałam ale tj wspomniała nisia miałam bardzo miłe przywitanie kiboli Ruchu w eskorcie policji ;D jakby inaczej ;] widać mało wrażeń tamtego dnia mnie spotkało hahahahaha

Gość
30-11-2009, 16:55
ale to tak zawsze jest z wycieczkami na wiesiółke... chyba tu mamy jakąś mega żyłę wodną, albo mieszkają tu kosmici z mega klątwą...

Paulistka
30-11-2009, 18:36
Kolejna partia foteczek :skacze:

Ksenia BG
30-11-2009, 19:07
Witam Was moje drogie. Wspomniałam sobie sobotnie przygody z pociągiem jak jechałyśmy na warsztaty ,a to dlatego, że miałam przyjemność jechać tym samym pociągiem i siedziałam w tym samym przedziale, ale tym razem na drzwiach była informacja, że są zepsute. :) Wracając do warsztatów, były rewelacyjne i z miłą chęcią wybiorę się na kolejne. Pozdrawiam :D

Nnisiaa
30-11-2009, 19:09
To kiedy kolejne spotkanko??:skacze::skacze:

Ksenia BG
30-11-2009, 19:28
hmm, może coś się uda wykombinować. ja mam wolny pokój u siebie więc miejsce byłoby

Valia
30-11-2009, 20:50
to ja się chętnie wproszę:D

asia
30-11-2009, 23:20
woszczur ależ córcia jest do ciebie podobna

Valia
30-11-2009, 23:45
mała seredistakaya hehehe

Nnisiaa
01-12-2009, 07:47
ja tez mam wolny pokoj...

to co dziewczyny teraz Sosnowiec?????:skacze:

bitt
01-12-2009, 07:51
ojoj strach sie bać gdzie teraz wysiąde :D :D :D

Nnisiaa
01-12-2009, 07:54
Bitt:skacze::skacze:jak to gdzie w Centrum Dowodzenia Swiatem:skacze::skacze:

Ksenia BG
01-12-2009, 14:27
Spokojnie Bitt na pewno dasz radę, nie zgubisz się :) Vallia zapraszam, zresztą jak coś będzie organizowane to zawsze możesz wsiąść w pociąg i przyjechać spać będziesz miała gdzie, a zabawa na pewno będzie rewelacyjna

rudzia1985
01-12-2009, 14:42
wiecej fotek, wiecej fotek dajcie kochane :)
chetnie bym obejzala co zesie zmajstrowaly na tych pazurkach bo fajnie sie prezentuja na ogolnym zdjeciu :)
no i widze warsztaciki udane :)

Valia
01-12-2009, 15:21
Spokojnie Bitt na pewno dasz radę, nie zgubisz się :) Vallia zapraszam, zresztą jak coś będzie organizowane to zawsze możesz wsiąść w pociąg i przyjechać spać będziesz miała gdzie, a zabawa na pewno będzie rewelacyjna


uważaj co piszesz bo ja się moge wwalić do ciebie w każdej chwili:D

PAZURKOMANIA
01-12-2009, 22:07
A tu mój dyplomik warsztacikowy...piekny co nie??:p
12341

Valia
01-12-2009, 22:08
cudny:)

Paulistka
01-12-2009, 22:09
śliczny :) u mnie już wisi na ścianie w antyramce hehe

Kamis
01-12-2009, 22:19
nono woszczur się postarał :)

Gość
01-12-2009, 22:20
ooooo, jaki dyplomik... he he ... sama wymysliałam sama robiłam :wstydek: cowidac po niedociągnieciach graficznych ;P

PAZURKOMANIA
01-12-2009, 22:23
no woszczurek sie postarała:P!!:brawa::brawa::kwiatek:dyplomik przepiękny!!!! bedzie cudnie wygladał na sciance...:)dziekuje jeszcze raz!!!!!!:*:D:kooffa:

bitt
01-12-2009, 23:01
u mnie też wisi dumnie z waszymi podpisami :D

insane
01-12-2009, 23:03
Bitt jak beda gdzies warsztaty to proponuje sie umowic stacje dalej ;)

bitt
01-12-2009, 23:24
spoko spoko dam rade, insane mam nadzieje że widzimy sie w lutym na warsztatach :D cała wiesiółkowa ekipa będzie

Valia
01-12-2009, 23:25
i ja:D gwiazda wieczoru hahahaha:D:P

Nnisiaa
02-12-2009, 07:29
dyplomik prawda cudny...moj dzis zawisnie w antyramie:D.....

wlasnie insane bedziesz???zrobimy powtorke z rozrywki:skacze::skacze::skacze:

Gość
02-12-2009, 09:33
no ja myślę że ekipa będzie zgrana... ja dziś potforowi oznajmiłam że jade to mi powiedział że jeszcze nie dożyłam, a nóż widelec wdową do tego czasu ostane :hahaha: wiec chyba nie ma nic naprzeciw:good: teraz tylko kasiure do skarpety składać i po drodze powstrzymac się od nałogu coby dobrze z pociąga wysiąść;P

dzoana
01-02-2010, 17:25
teraz dopiero przeglądam fotki z warsztatów i szczerze Wam zazdroszczę! :) Mam nadzieję,że jeszcze jakieś warsztaty będą organizowane i się na nie załapię :P Wielkie pokłony dla Ciebie Woszczurku za organizacje i poświęcenie się :) :*

Gość
01-02-2010, 17:27
łoooooo to tak dawno było, że prawie zapomniałam że ten temat jeszce istnieje:skacze:

asia
01-02-2010, 17:40
a ja jak zobaczyłam nowego posta od woszczura to pomyślałam że coś nowego się szykuje:D:D:D

Gość
01-02-2010, 17:44
a poiem ci asiu ze myslałam nad czyms w remizie u nas ale latem na więcej osób tylko ie wiem czy warto:/:

dzoana
01-02-2010, 17:47
hahah trzeba pomyśleć o czymś nowym :) ja coprawda mam duuuuuży garaż z 3 pomieszczeniami :D(a małe mieszkanie:D) ale mieszkam na wsi i nie wiem czy komuś by się chciało w taką dziurę przyjechać :D mieszkam 12 km od Chrzanowa, 30 km od Krakowa, nie wiem jak lepiej wytłumaczyć :D warunki w miarę mam,ale miejsce du*owate :P no chyba że jednak ktoś by się zdecydował, to zapraszam jak najbardziej :D

---------- Dodano o godzinie 17:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:45 ----------

i jeszcze moge dodać jakieś 30-40 km od Katowic :D

Elizabeth76
01-02-2010, 17:49
a poiem ci asiu ze myslałam nad czyms w remizie u nas ale latem na więcej osób tylko ie wiem czy warto:/:

iza warto, warto ja bym staneła na głowie a musiała bym przyjechać :skacze::skacze::skacze: chociaż troszkę daleko :D