PDA

Zobacz pełną wersję : Ginekolog w Łodzi



ell
09-11-2019, 09:35
Hej, znacie jakiegoś dobrego ginekologa we Wrocławiu, ktory będzie dobry na pierwsza wizytę?

cass
09-11-2019, 11:02
Hej, znacie jakiegoś dobrego ginekologa we Wrocławiu, ktory będzie dobry na pierwsza wizytę?

Polecam zapisanie się na wizytę do pani doktor Moniki Głuchowskiej, która przyjmuje w Salve Medica w poniedziałki ( chodzę do niej od dobrych kilku lat)
salvemedica.pl/lekarze-specjalisci-specjalisci/ginekolog (https://salvemedica.pl/lekarze-specjalisci-specjalisci/ginekolog)

Pani doktor wykazuje się prawdziwym profesjonalizmem. Bardzo miły kontakt, zainteresowanie pacjentem. Na wizycie poświęca naprawdę dużo czasu jednej osobie i nie zbywa z każdym problemem można się do nie zwrócić. Naprawdę super lekarz.
Poza tym jest bardzo delikatna, tak wiec idealnie nadaje się moim zdaniem na pierwszą wizytę.

Glue
09-12-2019, 09:55
Znam tą ginekolog, zna się też na hormonalnej antykoncepcji i doskonale nadaje się na pierwszą wizytę. Poszłam do niej pod skuteczną antykoncepcję i tabletki vines idealnie mi dobrała, czuję się teraz nawet lepiej niż wcześniej, zanim zaczełam je stosować