PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana kształtu paznokci



cass
12-11-2019, 11:59
Mam pytanie dotyczące zmiany kształtu paznokci, może to według Was dziwne ale niegdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, nawet pytań (czyżbym tylko ja wpadła na coś takiego? :-D ) Ciekawa jestem, czy jest jakiś zabieg wydłużający płytkę paznokcia... nie mam okropnie krótkich paznokci ale też nie są idealne

ell
12-11-2019, 13:47
Nie sądzę, żeby kiedykolwiek zabieg wydłużania paznokci był możliwy z powodu budowy paznokcia. Tuż pod skórką okalającą paznokcia jest macirz z której wyrasta paznokieć. Jest bardzo czuła, a jej uszkodzenie może prowadzić do deformacji płytki oraz jej zaniku. Również bakterie, które mogą się pojawić w jej obrębie lub w ogóle w obrębie ran mogą doprowadzić do zniekształceń lub zaniku płytki paznokciowej. Nie sądzę, żeby kiedyś ktoś się chciał bawić w takie rzeczy, bo byłyby to precyzyjne, bardzo skomplikowane, niosące duże ryzyko powikłań zabiegi.


Mogę Wam dziewczyny polecić regularny manicure, który też po dłuższym czasie jest w stanie wydłużyć płytkę, lub paznokcie żelowe lub akrylowe z zastosowaniem kamuflarza i wtedy można troszeczkę oszukać - paznokcieś wydaje się dłuższy zam w sobie, a nie przedłużony (rofl kwestia dobrania odpowiedniej metody i dybrania się do odpowiedniej manikiurzystki Można też samodzielnie pobawić się w przedłużanie paznokci, łatwo przedłużyć żelem flexy - zestawy do przedłużania paznokci nim można kupić sobie w sieci ( w darmarsklep obecnie sa dobre promocje https://darmarsklep.pl/zele/elisium-flexy-gel-zel-do-paznokci-uv-led-rose-20g-2 ).

marcela22
15-11-2019, 21:37
Najlepiej iśc do salonu, gdzie maja babeczki doświadczenie, bo one też doradzą co zrobić, zeby jeszcze bardziej nie zniszczyc płytki, a zacząć nad nią pracowac i ją odbudowywac. Maja mnóstwo takich metod przeciez. To kwestia tylko wybrania odpowiedniego salonu. U nas w Nowym Sączu wiekszosc kobitek chodzi tutaj na paznokcie https://www.naturamed.pl/stylizacja-paznokci/ sama przeszłam do nich po swoim weselu po tym jak mi moja była pseudo kosmetyczka zmasakrowała płytkę... no ale powoli powoli dziewczyny jakos odbudowały ją i nadały paznokciom odpowiedni kształt