PDA

Zobacz pełną wersję : Kursy, opinie, doświadczenia



Strony : [1] 2 3

Kamis
19-03-2009, 12:31
poruszmy temat kursow:Dgdzie je ukonczylysmy?jak brzebiegal?czego sie nauczylysmy?ile kosztowal?;)

Agusia_pa2
19-03-2009, 15:09
Ja skończyłam z ramienia EF w Rybniku w hurtowni "Cora"...Robiłam 3 w 1 czyli żel, akryl i zdobienia i kosztowało mnie to 1000 zł. Czy jestem zadwolona...hmmm no cóż..teraz jak na to patrze to wiecej się dowiedziałam z netu i wyćwiczyłam sama dochodząc do różnych rzeczy...a jeszcze do tego mam złe skojarzenia bo byłam w 3 miesiącu ciązy i nie chciejcie wiedzieć co się działo ze mną w autobusie hahaha :lol: bo dojeżdżałam ok 1,5 godziny w jedną stronę hahaha Pokaże wam fotke z akrylowego dnia, jak oni mnie mogli tak wypuścić do ludzi...szok same błędy ale według Pani wykładowcy było chyba ok...:P

Marzena
19-03-2009, 15:16
:)wlasnie! tak robia! kase biora i maja to gdzies! ja chodzilam na szkolenia panstwowe,gdzie godzinami wkuwalam teorie i praktyke.Pozniej mialam egzamin panstwowy,jestem bardzo zadowolona,poznalam chorobu,budowe itd.Reszte musialam sie sama wyszkolic,wiadomo ze to lata pracy potrzeba:D

ulala10
19-03-2009, 18:19
Ja ukonczyłam kurs w Opolu na Krapkowickiej u P.Ani ogolnie nie byłozle wiele sie nauczyłam(porownujac poprzedni kurs)jezeli chodzi o zdobnictwo nailart to załuje ze na to poszłam nic ciekawego sie nie dowiedziałam poza malowaniem paznokci lakierem(kurs miałam 3 w 1,czyli zel akryl zdobnictwo+nilart)gdybym miała jeszcze raz wybierac zdobnictwo to wolałabym dołozyc i wziasc bardziej rozszezony.Ale ogolnie POLECAM!!!!

kingaaa
19-03-2009, 18:54
Ja robilam kurs w LA FAMME w zakresie zelu, akrylu i fiberglass + normalne lakiery. Jestem srednio zadowolona. Popieram twierdzenie, ze kase trzaskaja na tym, a w gruncie rzeczy i tak trzeba sie douczac. W szkole mialam tez zajecia z tipsow i o wiele lepiej babeczka nam tlumaczyla i pokazywala, niz na tym poprzednim. Podobno w Łodzi robia dobre szkolenia w Nail Beuty czy cos w tym rodzaju. :)

ivonna70
19-03-2009, 19:01
Kurs robiłam w placówce, która nie wydaje certyfikatów, tylko dokument MEN-III. Było wkuwanie teorii (budowa paznokcia, choroby paznokci i sposoby zapobiegania, przygotowanie stanowiska pracy, dermatologia, zasady higieny, dezynfekcji i BHP, techniki przedłużania i modelowania paznokci, metoda żelowa, akrylowa, fiberglass, metody zdobnictwa paznokci oraz rekonstrukcja paznokci) Do tego zajęcia praktyczne i egzaminy. Najpierw praktyczne ( cztery modelki, na których musiałam zaliczyć dwa razy żel i dwa razy akryl), a porem z teorii. W sumie zajęcia trwały 90 godzin. Za kurs nie płaciłam, bo skorzystałam z dotacji unijnych w biurze pośrednictwa pracy.

Marzena
19-03-2009, 19:03
wiec ytwoj kurs wygladal tak samo jak moj,ale juz chyba nie ma takich kursow hehe

Kamis
20-03-2009, 10:57
czy ktos skonczyl kurs na ul.odolańskiej10?i co o tym mysli?:huh:

Marzena
20-03-2009, 11:29
moze opowiem o kursach przeprowadzanych na ul.odolanskiej:Dprzychodzi kobieta,placi kupe kasy,zapisuje sie:huh:pozniej przychodzi na wyznaczony termin,czytaja jej podstawy czyli manicure biologniczny i mechaniczny,czym sie rozni .Pozniej pokazuja jak przykleic tips i go opracowac,nastepnie jak naklada sie zel lub akryl,to wszystko na pojedynczych paznokciach;(robi to 5h.Pozniej przychodzi ktos kto ma to ocenic i wystawic certyfikat,jest to np, osoba pracujaca w tej firmie,ktora ma pojecie o sprzedazy kosmetykow(tylko)patrzy jak dana kursantka to robi i czeka na efekt,po czym przekazuje swoje uwagi badz tez nie i wydaje certyfikat:huh:pozniej zaprasza po,odbior certyfikatu i wybor produktow ktore sa gratis do kazdego szkolenia:porazka:tak wyglada kurs! czy ktos ma jakies pytania?:rolleyes:

mala
20-03-2009, 11:45
ahahhahaha dobre
ja konczylam kurs tu w de gdzie mieszkam.zaplacilam na polskie ok 3300 zl (plus minus zalezy jak euro stoi).jak konczylam wydawalo mi sie ze jestem madra i wiem wzsyskto.w praktyce okazalo sie ze nie wiem nic-to znaczy oczywiscie podstawy znalamal ale paznokcie wygladaly hmmmmmmmmmmm tak jak twoje Agusia po tym kursie co cie wypuscili.dpo tego powiem ze jak babce zadalam jakies pytanie to raz mi odpowiedziala ze juz o tym mowila i powinnamsluchac.ona nam pokazala jakrobic i se poszl a i nas zostawila.zagladala co jakis czas.
najlepsze bylo jak siadla lsobie i mowi do mnie ze ze zlepiluje paznokcia ale nei razcyla wstac i mi pokazac.
dlugo balbm sie isc na drugi kurs ale odwazylam sie.w lutym tego roku mialam doszkolenie z zelu i musze powiedziec ze babka mi dokladnie pokazala co i jak.powiedziala co zle robilam.czasemdrogo nie znaczy dobrze

Marzena
20-03-2009, 12:07
ahahhahaha dobre
ja konczylam kurs tu w de gdzie mieszkam.zaplacilam na polskie ok 3300 zl (plus minus zalezy jak euro stoi).jak konczylam wydawalo mi sie ze jestem madra i wiem wzsyskto.w praktyce okazalo sie ze nie wiem nic-to znaczy oczywiscie podstawy znalamal ale paznokcie wygladaly hmmmmmmmmmmm tak jak twoje Agusia po tym kursie co cie wypuscili.dpo tego powiem ze jak babce zadalam jakies pytanie to raz mi odpowiedziala ze juz o tym mowila i powinnamsluchac.ona nam pokazala jakrobic i se poszl a i nas zostawila.zagladala co jakis czas.
najlepsze bylo jak siadla lsobie i mowi do mnie ze ze zlepiluje paznokcia ale nei razcyla wstac i mi pokazac.
dlugo balbm sie isc na drugi kurs ale odwazylam sie.w lutym tego roku mialam doszkolenie z zelu i musze powiedziec ze babka mi dokladnie pokazala co i jak.powiedziala co zle robilam.czasemdrogo nie znaczy dobrze
powiem ci ze wane jest jak trzymasz pilnik to jest wazne! wazne jest to ze nigdy ale to nigdy nie dociskamy pilnika!!!!!!!jesli chodzi o bokli to zawsze prosto!jesli chodzi o zniwelowanie lini laczacej tips i naturalna plytke to nigdy nie dociskamy! nie wiem jak wytlumaczyc:huh:sa specjane plyny ktore pomagaja w pilowaniu tipsa

dzidzia
20-03-2009, 15:30
ja kończyłam kurs z Christrio w Olsztynie ,nie mogę narzekac ,miałam tylko dla siebie prowadzącą kurs, widac że jej zależało żeby czegoś mnie nauczyła, w sumie to sama powiedziała że jak kogoś nie nauczy to nie wypuści bo później Ona się będzie wstydzic,zaje*** miała podejście do wszystiego.Mój kurs trwał 5 dni -żel na tipsie,żel na szablonie,zdobnictwo ,manicure,pedicure. Ale jak robiłm drugi kurs ze szkoły to była masakra ,było nas chyba z 15 i sobie wyobraźcie jak można dobrze nauczyc robic tyle dziewczyn na raz...Wyglądało to tak że pani pokazała jak się robi jednego tpsa i poszła na kawkę... W sumie ja z tym problemunie miałam bo już byłam po kursach ale te laski co robiły pierwszy raz kurs to masakra...

agusiaani
24-03-2009, 10:34
w Peggy Sage jestem zadowolona choc żałuje ze sporo kasy wydałam na ich produkty a wcale nie są super-ale człowiek uczy sie na blędach

Fusil
24-03-2009, 18:11
skończyłam roczny kurs w studium zdrowia i urody za cały rok zapłaciłam 1600zł , uczyłam się tez od razu makijażu także wyszłam z 2 fachami stylistka paznokci i makijażystka :) na kursie było bardzo fajnie dużo się nauczyłam :)

ivonna70
24-03-2009, 18:14
Fajnie i niedrogo. A ile godzin zajęć było łącznie? I jak często w tygodniu?

Kamis
24-03-2009, 18:18
Gdzie taki kursik miałaś ? możesz podać jakiś namiar ?

natalia268
17-04-2009, 16:58
Same złe rzeczy o odolańskiej słyszałam ;)

Anna Kosińska
17-04-2009, 19:28
ja juz chyba pisalam o tej odolanskiej rowniez,chyba ale nie jetem pewnaa,masakra,masakra nigdy czegos takiego wczesniej nie widzialam ja wyszlam po dwoch godzinach stamtad,zrobilam afere po tym jak dziewczyna chciala abym zademonstrowala jej kwiaty akrylowe bo ona nie potrafi a powiem ze bylo to szkolenie z artystycznego zdobienia....chcialy pozniej mnie przekupic bo nie bylo im za wesolo..

kingaaa
17-04-2009, 20:38
O Odolańskiej już takie historie krążą, ze lepiej nie miec z tymi ludzmi nic wspolnego.

mops
13-06-2009, 14:40
ja konczylam kurs w toruniu w gabinecie kosmetycznym w sumie to laska pokazala mi tylko podstway same a reszte tak jak kolezanka ucze sie z internetu i dowiaduje roznych rzeczy albo z forum tak jak tutaj

seqoya
13-06-2009, 17:41
Ale jak robiłm drugi kurs ze szkoły to była masakra ,było nas chyba z 15 i sobie wyobraźcie jak można dobrze nauczyc robic tyle dziewczyn na raz...Wyglądało to tak że pani pokazała jak się robi jednego tpsa i poszła na kawkę... W sumie ja z tym problemunie miałam bo już byłam po kursach ale te laski co robiły pierwszy raz kurs to masakra...

Takie szkolenia wogóle nie powinny mieć miejsca ...
Widziałam jak to wygląda, porażka, szkoda tylko tych nieświadomych dziewczyn.
Dwie osoby to "tłum" a co dobiero 15 osób

Anna Kosińska
13-06-2009, 22:07
no dwie osoby nie przesadzajmy juz...,ja gora szkole 4 nie wiecej,najlepiej preferuje inwidualne kursy..jesli chodzi o takie wieksze grupy to porazka,nawet nie chce sie wypowiadac na ten temat bo cisnienie Mi sie odrazu podnosi a takich szkolen powstaje coraz wiecej,by nachapac sie wiecej kasy,niestety i to tyle...

Sweet-ka
20-06-2009, 21:51
Dziewczynki szczerze mowjąc to że na kursie się było to wiecie to tylko pierwsze kroki. Na kursie pokazuję sie odpowiednja technike, jest teoria itp. Ale wychodząc z kursu nikt nie bedzi,,mistrzem". Trzeba cwiczyć aby polepszać tą technikę i tyle. Teraz robjac pazurki dlugo po kursie, kiedy wyciwiczyłyście na swój sposób ręke wydaję się że pazurki są super, ale na to potrzeba bylo czasu by byl postęp. Więc na to też patrzeć trzeba, bo świerzo po kursiku ciężko jest robic super pazurki i czesto w doskonaleniach pomagają doszkolenia. Nasze techniki sie zmieniaja, wzbogacają, każdy ma swoj sposob pracy ktory mozemy poznac przez doszkalanie sie, chodzenie na warsztaty itp. Spokojnie, kazdy uczy sie cale zycie....

Czarnulka1523
21-06-2009, 23:31
ja miałam kurs w La Femme w Gdynie i jestem zadowolona choć szłam juz tam z jakims pojęciem ale i tak i tak dużo mi przekazali informacji...

ania38
14-07-2009, 15:44
Cześć!,po waszych wypowiedziach jestem troszkę poddenerwowana!,w piątek zaczynam kurs La Femme w Kielcach,,wybrałam dwie metody żel i akryl,im bliżej tym mam większego pietra,nie chcę się ośmieszyć.
Moje szkolenie ma trwać 3 dni,a ile trwało wasze?,cenowo też nie mało,ale najbardziej boję się czy to nie strata czasu??

Salsa
15-07-2009, 13:03
starta czasu na pewno nie, moje zdanie jest takie ze lepiej isc na kurs niz sie uczyc samemu , ale 3 dni - 2 metody? wydaje misie ze to malo czasu:) ja we wrzesniu 2008 konczylam kurs Yasmin w Pozaniu ze stylizacji zelowej, kolorowym akrylem, kolorowym zelem i Nail Art, za calosc placilam nie pamietam dobrze ale cos kolo 1200 zl i trwalo to 5 dni. Obecnie czekam na kolejny kurs :) w sierpniu dobieram sie do metody akrylowej, kurs bede robic w Poznaniu u Igi (Charisma Nail Innovation) 2 dni 700 zl. Z czystym sumieniem moge polecic oba miejsca :)

ania38
15-07-2009, 15:33
to ma być tylko żel i akryl na tipsach,o szablonach nic nie mówili a ja zapomniałam zapytać:((,więc chyba nie będą uczyć.Mnie głównie zależy na akrylu,bo żel idzie mi całkiem dobrze!

Salsa
15-07-2009, 16:22
nie no jezeli na formach nie masz to wystarczajaco czasu bedzie poswiecone na to. ale po co wydajesz kase na metode zelowa skoro juz umiesz? chyba ze nie masz certyfikatu

nieszkam78
15-07-2009, 18:41
no to mnie podłamałyście.....:/: ja zaczynam mój kurs 2-go sierpnia w Akademia Sztuki Piękności Krystyny Łenczyńskiej w Krakowie....
5 dni po 8 godzin - żel, akryl, zdobienia.... 1300 zł.... i się zastanawiam dlaczego nie wybrałam szkolenia u Annamon naszej ;(

Sweet-ka
15-07-2009, 19:30
Z Krakowa polecam Darie z Charismy :)

Agnieszka Praska
17-07-2009, 12:57
z czystym sumieniem polecam Karoline z Atelier Stylizacji w Czestochowie:D

asia
17-07-2009, 13:20
ja robiłam w prestige na czardasza w warszawie. miałam akryl, żel, mani i pedi, bodajże 60 godzin ale jak ktoś chciał jeszcze pare razy przyjść to mógl. dziewczyn było różnie, od 2 do nawet 10! (zależy która kiedy przyszla). chodziła się 2 razy w tygodniu plus soboty 5godzin jeżeli ktoś chciał. w ogóle, było tak że jak nie masz czasu to przychodzisz kiedy indziej, byle do wyrobienia czasu.
jeżeli chodzi o atmosfere to super, paznokcie robiło się na klientkach, które były świadome kto im robi i płaciły za to 30zł. najwięcej młodych (tipsy) plus starszych pań (miały skądś jakieś talony) -mani i pedi.
instruktorka - julka - bardzo fajna, wiadomo, że jak było mniej osób to mogła więcej przekazać. plus wolała jak ktoś się angażuje, a nie "jest bo jest". wiem że dawała też szkolenia indywidualnie prywatnie.
mogło być nieco więcej teorii, bo na praktyke zupełnie nie mogłam narzekać. tylko za mało czasu poświęcono na szablony (były wtedy, kiedy jakaś klientka chciała) więc nie czuję się w nich pewnie, niestety praktyka praktyka.. a wolę nie ryzykować na klientkach, raczej od czasu do czasu na koleżankach/ sobie.
cena - albo za darmo z urzędu pracy -ale nie ze wszystkich, tylko z legionowa i paru innych, albo 590zł + 300zł akryl przestrzenny - były to kwiatki, ale tylko ze 2 wzory, motyle i kokardy 3D -8godzin czyli 1 dzień. (ale to ceny sprzed 2 lat, nie wiem jak teraz)

sweetpazurki
22-07-2009, 21:10
ja płaciłam 400zł i to był żel, akryl, fiberglass i nic się nie nauczyłam bo wcześniej umiałam wszystko :P tylko certyfikacik potrzebowałam

Anna Kosińska
22-07-2009, 22:07
Dzieki Izunia...
Ja zawsze jestem za...Na razie od poniedzialku Moj grafik jest pelny przez trzy tygpdnie,tydzien wolnego i wrzesien juz tez mam zawalony...
a co dalej jeszcze nie wiem bo Mnie nie tam nie ma wiec nie wiem jakie niepodzianki,na pewno beda nastepne szkolenia dla Gluchoniemych dziewczyn,bo sie spisalam poprzednim razem i juz telefon byl na nastepne kursy...
no ale robie to co Kocham robic a dla mnie to najwazniejsze a najwieksza satysfakcja dla mnie jest to jak widze dziewczyny ktore wychodza zadowolone i nauczone..u Nas plusem jest to ze jak skonczysz kurs masz dozywotnia pomoc i sie nie placi za to dodatkowo...

fiotelowa
28-07-2009, 15:28
U mnie silcare:) U pani Beatki Śliwińskiej. Każdej stylistce z Gorzowa i okolic serdecznie ją polecam bo taki kursik to marzenie.

Bardzo wiele sie nauczyłam, krzywa (lub jak to teraz sie nazywa łuk) opanowałam w trzy dni i nie mam żadnych z nia problemów. Pakiet miałam z trzech metod, 7 dni po tyle czasu ile jest mi potrzebne( czasami siedziałam od 10 do 18 a czasami od 10-14. Kurs był super zorganizowany. Stopniowo miałam wdrażane wszystkie zagadnienia, najpierw samym clearem (najpierw wszystko co jest związane z zelem potem z akrylem na końcu z fiberglassem) ćwiczenia z piłowaniem, budowa. Na nastepny dzień to samo tylko juz z frenchem, potem french z coverem, wtapianie ozdób problemowych (piórka, siatki, folie, buliony) na resinę(naprawdę super sposób, nie ma problemów ze sklejajacymi sie piórkami czy odstającą siateczką) malowanie farbkami i linerkmi (w zasadzie nie miałam tylko zdobień przestrzennych ale mam zamiar pójśc na doszkolenie z tej tematyki), dopełnienia. Egzaminu jako takiego nie miałam, ponieważ cały kurs był jednym wielkim egzaminem no i na końcu teścik abcd z którym nie miałam najmniejszego problemu bo Pani Beatka ma dar wlewania wiedzy do głowy bez zbednego kucia. Mało tego zdobyłam wiele rad od niej których nie spisano w żadnych z podręczników:)

Nie traktujcie tego jak reklamę nie daję ani ceny tego kursu, ani broń boże tam nie pracuję. Zwyczajnie nadal jestem pod wrażeniem osoby która jest tam instruktorem.

monika.paznokcie
05-08-2009, 10:58
Ja skończyłam kurs w Katowicach w firmie NBS jak dobrze pamiętam to na ul. Młyńskiej. Jestem nawet zadowolona. Kurs trwał 2 dni. Szkolenie przeprowadzała bardzo miła babka. Po kursie mogłam zakupić w ich hurtowni produkty po niższych cenach. Do teraz się w niej zaopatruje. Pozatym jak nie wiem do końca jak coś zrobić to mi tam pomagają:) Polecam z czystym sercem.

dancia
05-08-2009, 11:44
Za miesiąc rozpocznę kurs podstawowy zakładania i stylizacji paznokci w Firmie LCN we Wrocławiu. Czy macie jakieś opinie, doswiadczenia związane z ta komaniją?

natka_23
05-08-2009, 11:48
cześć:) mam takie pytanko czy orientuje sie ktoś czy kurs w krakowie w firmie master jest dobry? Ktoś coś wie na ten temat? a zna ktoś lub był na szkoleniu w firmie JM COSMETICS w Poznaniu albo Zielonej Górze?

natka_23
05-08-2009, 11:54
Cześć dziewczyny:) Czy któraś robiła kurs w Master w Krakowie lub JM COSMETICS w Poznaniu lub Zielonej Górze?
jak było? warte uwagi są te szkolenia?

ivonna70
05-08-2009, 12:08
Proszę pytania dotyczące kursów i szkoleń w tym temacie i nie zakładać nowych tematów.

natka_23
05-08-2009, 12:17
Cześć dziewczyny:) Czy któraś była na szkoleniu Master Professional w Krakowie lub JM COSMETICS w Poznaniu lub Zielonej Górze?

Gość
05-08-2009, 12:23
proponuję wejsc tu:

http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/144-kursy-opinie-doswiadczenia.html
a na przyszłośc korzystać z funkcji szukaj :przytul:6043

nieszkam78
10-08-2009, 00:44
No i po kursie :)
Kochane było nas razem w sumie 10 kursantek, ale wszystkie ukończyłyśmy kurs zadowolone!! Minimum gadania - max praktyka i ćwiczenia. Nikt co prawda nie zostanie wykwalifikowanym Stylistą w 5 dni. To praktyka czyni mistrza. Ale Panie instruktorki są profesjonalistkami i pomogą, wytłumaczą, pokażą 10 razy jeśli jest potrzeba - ale ja osobiście i bez wachania polecam ASP!!

---------- Dodano o godzinie 23:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:41 ----------

tutaj poczytacie więcej
ASP kurs paznokci (tipsy, manicure, pedicure, stylizacja paznokci), zdobnictwo, kursy paznokci, zdobienie paznokci, zdobienie tipsów (http://asp.edu.pl/kursy-manicure.php)

jolanta
10-08-2009, 08:02
Ja tez konczylam kurs ASP w Krakowie i moge powiedziec, ze jak robilam ten kurs to bylam zielona w tej dziedzinie i po skonczeniu kursu myslalam ze wszystkie rozumy pozjadalam na ten temat.(Normalnie PROFI-hihihihi-zenada). Teraz z biegiem czasu i praktyki widze ze zaduzo to ja tam za takie pieniadze sie nie nauczylam. Podstawy, ogolne pojecia i owszem panie instruktorki i owszem zawsze wyczerpujaca odpowiadaly na pytania. Ale to tylko teoria a potrzebniejsza jest praktyka na zywca a nie na sztucznej rece. Ale ogolnie to dosc milo wpominam tamten kurs. Choc tutaj od was sie tez juz czegos nauczylam czyli czlowiek sie uczy cale zycie a kurs to tylko wstep do calosci, bo kazda mysli ze jak kurs skonczyla to juz jest profesjonalista. A to jest bledne myslenie.

nieszkam78
10-08-2009, 17:41
Ja tez konczylam kurs ASP w Krakowie i moge powiedziec, ze jak robilam ten kurs to bylam zielona w tej dziedzinie i po skonczeniu kursu myslalam ze wszystkie rozumy pozjadalam na ten temat.(Normalnie PROFI-hihihihi-zenada). Teraz z biegiem czasu i praktyki widze ze zaduzo to ja tam za takie pieniadze sie nie nauczylam. Podstawy, ogolne pojecia i owszem panie instruktorki i owszem zawsze wyczerpujaca odpowiadaly na pytania. Ale to tylko teoria a potrzebniejsza jest praktyka na zywca a nie na sztucznej rece. Ale ogolnie to dosc milo wpominam tamten kurs. Choc tutaj od was sie tez juz czegos nauczylam czyli czlowiek sie uczy cale zycie a kurs to tylko wstep do calosci, bo kazda mysli ze jak kurs skonczyla to juz jest profesjonalista. A to jest bledne myslenie.


Nawet po 2 letniej szkole kosmetycznej nie zostaje się profesjonalistą....
wszysy to wiemy - chodzi po prostu o opinię o kursie.... a nawet jak się praktykę ma sporą, a zdolności brakuje - to i z takiej stylistki nic dobrego nie wyrośnie:huh:
no ale skoro po kursie myślałaś, że jesteś "PFOFI..." to chyba jednak coś ci ten kurs dał....

asia
10-08-2009, 19:11
dopiero teraz ten temat odszukałam, od odolańskiej im dalej tym lepiej..... co prawda byłam tam w hurtowni a nie na szkoleniu, ale więcej moja noga tam nie postanie. na allegro są pod nails design, abc international i coś tam jeszcze z niemieckim, german cośtam nie wiem nie pamietam, tak czy inaczej też nie polecam. produkty są kiepskie, mają brud i chaos

anaja
14-08-2009, 18:19
Kurs Kraków New Nails moje opinie.
Około 15 kursantek na jedną szkolącą!!!!
wyglądało to tak: kursantki łączyły się w pary.
75% ćwiczeń na sztucznych palcach i paznokciach przyklejonych na wykałaczce.
Reszta ćwiczeń na drugiej kursantce z ktora dobrałaś się w parę czyli około 9 godzin odpadło bo siedziałaś i czekałaś aż inna kursantka zrobi Ci paznokcie i odwrotnie.
Szkoląca większość czasu siedziała przy swoim komputerze, lub siedziała ze swoim kilku letnim synem ktory często przebywał na szkoleniu, często też biegał między stolikami kursantek zabierał ozdoby i się nimi bawił przy swoim stoliku (trochę to wygladało tak że trzeba by się prosić 6-7 letniego dziecka, aby dał Ci jakąś ozdobę którą aktualnie chcesz wykorzystać do zrobienia paznokci).
Braki w przyborach jak na tak dużą ilość kursantek: pędzelkow, żeli, (np. białego do frencza), bardzo zużyte pilniczki, trzeba było przynosić swoje, przybory niezdesynfekowane, na cażkach widziałam zesuszone resztki starych skorek, pilniczki też nie widziały płynu do desynfekcji.
Ponadtto podano mi błedne informacje, ktore maja duży wpływ na długość utrzymywania się tipsa.
Więc tak wyglądał mój kurs.
Nie wiem czy wygladaja tak wszystkie kursy lub większość, ale jeśli tak to szkolącym proponuje zastanowienie się nad profesją którą wykonują.

fiotelowa
18-08-2009, 13:17
Masakra...

Współczuję ci bardzo:przytul:, aż mnie ciary przechodza jak pomyślę że i ja mogłam wydać pieniążki w błoto. A kurs wybierałam na chybił trafił...

goslava
18-08-2009, 13:22
wlasciwie bardzo ciezko jest wybrac kurs jak sie nie ma zadnych opinii od innych...idzie sie wtedy w ciemno

Gość
24-08-2009, 18:32
wiem wiem wiem

miało nie być już tak jak dawniej i miałam was już nie rozśmieszać, ale nie mogłam sie powstrzymać

wyobraźnia ludzka nie zna granic... jeszcze tydzień temu był taki kurs na instuktora za 100zł ale na razie popatrzcie na to:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI, TRZY METODY + CERTYFIKAT (719682747) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item719682747_kurs_stylizacji_paznokci_trzy_metody _certyfikat.html#gallery)


świat schodzi na psy!!

asia
24-08-2009, 21:23
o rany ale żenada.. i do tego nie umie kolorów na aukcji dobrać..

AtelierStylizacji Carolla
24-08-2009, 21:34
Ponadtto podano mi błedne informacje, ktore maja duży wpływ na długość utrzymywania się tipsa.


czyli jakie??
może my pomożemy:D

ivonna70
24-08-2009, 21:38
wiem wiem wiem

miało nie być już tak jak dawniej i miałam was już nie rozśmieszać, ale nie mogłam sie powstrzymać

wyobraźnia ludzka nie zna granic... jeszcze tydzień temu był taki kurs na instuktora za 100zł ale na razie popatrzcie na to:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
KURS STYLIZACJI PAZNOKCI, TRZY METODY + CERTYFIKAT (719682747) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item719682747_kurs_stylizacji_paznokci_trzy_metody _certyfikat.html#gallery)


świat schodzi na psy!!
Może ja się nie znam, ale wydaje mi się, że jest to jednak łamanie prawa. Nie no jestem w takim szoku, że nie wiem co napisać:o:o:o. Jak można w ciemno, bez egzaminu dostać certyfikat. To tak jakby chirurg nauczy się robić operacje z płyty i dostał specjalizację. Masakra!!

Ladyss
25-08-2009, 08:30
Izuniu nie opowiadaj głupot! ... stawka się podniosła i instruktor już jest za 150 zł:D
KURSY INSTRUKTORSKIE-stylista paznokci, wizażysta (712913434) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item712913434_kursy_instruktorskie_stylista_paznok ci_wizazysta.html)

Ona to chyba skończyła podobny kurs z allegro i przekazuje swoją "instruktorską" wiedzę dalej:D

AtelierStylizacji Carolla
25-08-2009, 10:22
kurcz szkoelnie tylko na tipsie??? to jeszcze tak szkola

dziwne

tipsy przechodza w nieapamiec, paznokcie zbudowane na formie to teraz powinnien byc standard
słońce byłaś juz na tym szkoleniu, zapłaciłaś?? może mozesz jeszcze zrezygnowac

poszukaj szkolen które oferuja w podstawie zarówno tipsa i sablony, bo póżniej bedziesz musiała duzo casu i pieniedzy poświecic na doszkolenia

mariolak83
25-08-2009, 12:05
a był ktoś w szkole OMEGA w krakowie? widziałam ze tam kurs z jednej metody trwa 20 h i kosztuje 350 zł. ale jestem ciekawa czy któraś z was tam była i jakie są wasze opinie? bo chcę się zapisać na jakiś kurs w krakowie i nie wiem gdzie:(

natalia268
25-08-2009, 12:14
:szczena: ... nie wierze...

chyba skorzystam :porazka:

Gakka
25-08-2009, 12:20
Ja za moje kursy [Manicure i żel na tipsach] płaciłam 600 zl. Załapałam się jeszcze przed podwyżką .. Teraz płąciła bym 950zl za to..
I jeszcze instruktorka mnie polubiła [XD] i miałam okazje pobawić się innymi rzeczami .. za które teraz zapłaciła bym 300 zl dodatkowo..

Jestem bardzo zadowolona. i szczerze polecam.

goslava
25-08-2009, 12:48
nieeeee noooooo to chyba jakies zarty, az nie wierze

---------- Dodano o godzinie 12:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:47 ----------

mam na mysli wypowiedzi ladyss i woszczura

mariolak83
25-08-2009, 12:51
no a co z tą szkołą OMEGA w krakowie???? bardzo proszę o jakieś info...

monia2711
25-08-2009, 13:18
Dzieki Izunia...
Ja zawsze jestem za...Na razie od poniedzialku Moj grafik jest pelny przez trzy tygpdnie,tydzien wolnego i wrzesien juz tez mam zawalony...
a co dalej jeszcze nie wiem bo Mnie nie tam nie ma wiec nie wiem jakie niepodzianki,na pewno beda nastepne szkolenia dla Gluchoniemych dziewczyn,bo sie spisalam poprzednim razem i juz telefon byl na nastepne kursy...
no ale robie to co Kocham robic a dla mnie to najwazniejsze a najwieksza satysfakcja dla mnie jest to jak widze dziewczyny ktore wychodza zadowolone i nauczone..u Nas plusem jest to ze jak skonczysz kurs masz dozywotnia pomoc i sie nie placi za to dodatkowo...

I to się ceni annamon:)My nie dość że tak jak tu się wiele nauczyłam na forum,a z kursu same podstawy,to po ukończeniu jak wysłałam smsa do instruktorki z jakims pytaniem,to dostałam odpowiedz: a nie można było na kursie pytać??Ale jak miałyśmy pytać,skoro kurs był metoda akryl-żel,a Ona po jednym zrobieniu akrylu przez nas stwierdziła że opornie nam to idzie bo prawie 5 godzin:/:i powiedziała że do konca kursu bedziemy robic tylko żel:(

mariolak83
25-08-2009, 15:39
ja tak marzę o jakimś kursie i wlasnie zastanawiam się nad tą OMEGĄ. Mieszkam niedaloko krakowa. A z kasą ostatnio u mnie nie za wesoło... dlatego chciałam zaciągnąc waszej opinii??????????????

Ladyss
25-08-2009, 16:16
ja tak marzę o jakimś kursie i wlasnie zastanawiam się nad tą OMEGĄ. Mieszkam niedaloko krakowa. A z kasą ostatnio u mnie nie za wesoło... dlatego chciałam zaciągnąc waszej opinii??????????????
Mariolka jeśli znajdzie się osoba która ten kurs skończyła to Ci z całą pewnością odpisze więc nie musisz tak często o to pytać...

Btw tego "instruktora" i "stylistki" - zapytałam się tej Pani czy po tym kursie będę potrafiła zrobić takie paznokcie jak na zdjęciu z certyfikatu:D nie zrozumiała ironii odpisała mi "heheh tak i nawet ładniejsze :)"

mariolak83
25-08-2009, 16:35
masz rację... a mnie się tak "śpieszy" bo dostałam maila z tej szkoły ze kurs rozpoczyna się początkiem września. i nie wiem co mam robić czy się zapisać czy to strata czasu i pieniędzy bedzie...

Ladyss
25-08-2009, 16:44
A szperałaś po internecie? Może gdzieś są opinie na temat tego kursu.

mariolak83
25-08-2009, 16:47
wlaśnie już od jakiegoś czasu szukam i między innymi trafiłam na to forum:) i nic nie znalazłam na temt tej Omegi:(

Ladyss
25-08-2009, 16:50
A może ta Omega widnieje na nk jako szkoła? Wtedy mogłabym zapytać bezpośrednio kursantek.

mariolak83
25-08-2009, 17:08
ooo zaraz sprawdzę:) dziękuje:)

---------- Dodano o godzinie 17:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:52 ----------

nie widze tej szkoły na nk:(

Ladyss
25-08-2009, 17:12
To już nie wiem co Ci doradzić kiepska sprawa:/: może więc warto rozejrzeć się w Krakowie za innym kursem o którym zdobędziesz opinie?

mariolak83
25-08-2009, 17:14
chyba masz rację. Bardzo dziękuję Ci za pomoc:*

wiewioora1
28-08-2009, 14:52
dziewczynki, a może możecie polecić jakiś kurs w Warszawie? ;)
przepraszam, że nie w temacie, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku...

asia
28-08-2009, 18:28
tu jest temacik:
http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/1029-doszkolenie-w-warszawie.html

ja robiłam w prestige na czardasza, ale jakiś czas temu. jest ok ale i niezła cena. jeśli będziesz chciała to daj znać na pw to ci napiszę co i jak

Chocolata
28-08-2009, 19:12
Możecie polecić jakąś szkołę we Wrocławiu? Cennik, metody, ilość kursantek w grupie)?

sea7
29-08-2009, 07:51
Hej:)
Ja dziewczynki z czystym sumieniem polecam Lejdis-art , cena dobra i kursy indywidualne.

wiewioora1
29-08-2009, 11:30
tu jest temacik:
http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/1029-doszkolenie-w-warszawie.html

ja robiłam w prestige na czardasza, ale jakiś czas temu. jest ok ale i niezła cena. jeśli będziesz chciała to daj znać na pw to ci napiszę co i jak

dziękuję, jeśli zcdecyduję się na ten kurs, to się odezwę ;)

Gość
30-08-2009, 18:42
Możecie polecić jakąś szkołę we Wrocławiu? Cennik, metody, ilość kursantek w grupie)?

ja jeżdze do golden nails na warsztaty (pajęczno- Anna Kasprzak), ale na ostatnich była Asia Bobrowka i ona szkoli we wrocku

Stylizacja paznokci- Wrocław - Onet.pl Blog (http://golden-nails.blog.onet.pl/)

a tutaj więcej cennik i inne
Tipsy Wroclaw - Salon Stylizacji Paznokci Golden Nails (http://www.tipsy.wroclaw.pl/szkolenia.html)

polecam naprawde, miła osoba, dobre podejcie, duża wiedza i cierpliwość:)

Chocolata
03-09-2009, 09:24
ja jeżdze do golden nails na warsztaty (pajęczno- Anna Kasprzak), ale na ostatnich była Asia Bobrowka i ona szkoli we wrocku

Stylizacja paznokci- Wrocław - Onet.pl Blog (http://golden-nails.blog.onet.pl/)

a tutaj więcej cennik i inne
Tipsy Wroclaw - Salon Stylizacji Paznokci Golden Nails (http://www.tipsy.wroclaw.pl/szkolenia.html)

polecam naprawde, miła osoba, dobre podejcie, duża wiedza i cierpliwość:)


Piękne dzięki Woszczurku:* Powoli dojrzewam do decyzji o kursie dlatego szukam polecanego przez innych. Waham się międzu PB a Golden Nails, ale szukam jeszcze czegoś z dotacji unijnych.

---------- Dodano o godzinie 09:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:19 ----------

Na te warsztaty niestety nie zaisalam się, ponieważ nie mialam juz kasy pod koniec miesiąca a Pani do ktorej napisalam nie chciala przesunąć terminu wplaty:( Żałuję bardzo bo cena byla naprawdę minimalna.

Sweet-ka
03-09-2009, 14:43
Czasem warto dziewczynki wyjechac specjalnie na kurs gdzies po za nasze miasto...

Ja życzę udanego wyboru :)

skarbenia7
03-09-2009, 16:36
Dziewczyny Moje Kochane,
Chciałabym pójśc na kurs stylizacji paznokci, chcę się szkolic w tym kierunku i pracowac w tym fachu.
Znalazłam szkołę stylizacji paznokci NEW NAILS, która oferuje różnego rodzaju szkolenia i kursy, mało tego - szkoła ta współpracuje z urzędami pracy i innymi instytucjami które finansują szkolenia zawodowe.
Chciałabym się dowiedziec czy któraś z Was Dziewczyny Kochane, była na tym kursie i jaka jest Wasza opinia.
Z góry bardzo dziękuję za wszystkie opinie i porady.
Pzdr ;)

---------- Dodano o godzinie 16:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:08 ----------

Zapomniałam dodac link do strony:
NEW NAILS Produkty do Paznokci, Szkolenia i Kursy Stylizacji Paznokci - Warszawa, Piaseczno (http://www.new-nails.com/?page=szkolenia&gclid=CLmSzJuyvZwCFQoUzAodpDpanA)
;)

Anna Kosińska
03-09-2009, 17:05
Ja wlasnie na Grzybowskiej ukonczylam kursik ale modul ze zdobieniami na tamten czas bylam z niego bardzo zadowolona jak jest teraz nie wiem ale roznie sie slyszy ze raz ok a czasami wiesz...
roznie to bywa...
z tego co wiem na pewno sa to wieksze grupy a wiekszych grupach wiadomo jak to wyglada przy jednym instruktorze..
najlepiej zadzwon tam i dowiedz sie czegos wiecej ile osob grupa jaki program nauczania co w nim jest ....
zastrzezenie jakie mialam i to dosyc duze nawet ze certyfikat wydali mi na zwyklym papierze a4 wiec to jest nie do przyjecia jak dla Mnie...
zapytaj sie o certyfikaty o zaswiadczenie unijne do certyfikatu to najwazniejsze sprawy i o tym musza udzielic ci szczegolowych informacji..

skarbenia7
03-09-2009, 21:32
Super, dzięki śliczne za opinię i porady ;)
Mam zamiar dowiedziec się więcej, ale przedtem chciałam znac opinie innych osób - czy są pozytywne, czy negatywne....
A może znasz jakąś szkołę czy kurs, który naprawdę jest godny polecenia?
:)

anaja
04-09-2009, 10:00
Ja byłam na kursie New Nails :/

aga
04-09-2009, 10:58
anaja może powiesz coś więcej? i wypowiesz się na ten temat?

anaja
04-09-2009, 11:22
Nie jestem szczególnie z niego zadowolona

asia
04-09-2009, 12:08
a byłaś na podstawowym czy jakimś bloku/ czemu ni jesteś zadowolona?

anaja
05-09-2009, 12:00
Byłam na podstawowym, w wątku pt. Kurs Krakow wszystko dokładnie opisałam.

http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/987-krakow-kurs.html#post48374

skarbenia7
05-09-2009, 13:48
Dzięki za te info. Teraz w takim razie szukam już innego kursu, po tym co przeczytałam.
Jeśli można spytac - na jaki kurs doszkalający teraz się wybierasz?
Pzdr.

anaja
05-09-2009, 16:00
Dzięki za te info. Teraz w takim razie szukam już innego kursu, po tym co przeczytałam.
Jeśli można spytac - na jaki kurs doszkalający teraz się wybierasz?
Pzdr.

Nie ma za co:)
Przed wyborem kursu trzeba sie dobrze zastanowić. Jeśli robisz to pierwszy raz (idziesz na kurs) nie wiesz jak ma taki kurs wyglądać i wydaje mi się że takie "szkoły" na tym żerują. Najlepiej popytać bo w ogłoszeniach wygląda to pięknie-ładnie w praktyce wielkie rozczarowanie:/

skarbenia7
06-09-2009, 21:01
Wiem, dlatego wolę zapytac na forum o Wasze zdanie, zanim sie zdecyduje.
Czy znacie cos godnego polecenia?
Pzdr i dziekuje za wszystkie opinie.
;)

kalaga4
17-09-2009, 19:56
ja robiłam kurs przedłużania paznokci żelem (Glamour) w Kielcach na Staszica. Teorii nigdy nie miałyśmy (pani zapomniała przynieść kopie dla nas:help:). siadłyśmy i pani kazała robić:wow: podstawowych pojęć nauczyłam się na forum :porazka: cały kurs trwał około 9godzin + szybkie uzupełnianie po 2tyg. grupa 8osób + modelki w ciasnej salce. koszt 1200zł. totalna porażka.
dobrze, że mamy to forum!!!!:love:

ale kiedyś znajdę troszkę czasu i zrobię jakieś porządne kursy :hura:

Gość
22-09-2009, 10:13
ja się mialam wybrac do Golden nails ale chyba zmienie zdanie. znalazłam szkolenia u Korneli G-NAILS | Profesjonalna Stylizacja Paznokci | Szkolenia | Dustrybucja produktów Nfu.Oh (http://www.g-nails.com/) po galerii mogę się domyślać że warto. jak na razie musze nazbierać kasiure...

asia
22-09-2009, 12:01
oglądałam tą stronkę. niestety jak ostatnio byliśmy we wrocławiu to jechaliśmy z 5 godzin (+ przerwa na śniedanko) więc nieco daleko..

a czytałaś może o szkoleniach w silcare?

Gość
22-09-2009, 12:14
a czytałaś może o szkoleniach w silcare?
no właśnie czytałam ale nie bardzo mi się tam widzi. nie wiem czemu, kobieca intuicja??;P

Mati66
22-09-2009, 18:30
hej, może wie ktoś cos na temat kursów Abc nails? u mnie w mieście są tylko ich kursy. czy porządnie uczą i czy warto się do nich wybrać? będzie wdzięczna za odpowiedź

Chocolata
22-09-2009, 19:38
Woszczurku, więc może się spotkamy:] Mam straszną chrapkę na kurs u Kornelii ale jak sądzę będę musiala wziąć to na raty rozłożyć i osobno żel i akryl zrobić:) Chwilowo kasa idzie na prawko jazdy, ale jak tylko zdam zrobię zrzutę po rodzinie choćby:D Myslę, że nie będę żałować!
p/s Jak tak pomyślę ile juz wydałam w tym roku na sprzęt i produkty.... jesoo byłby kurs jak nic:-x

PAZURKOMANIA
24-09-2009, 18:37
Ja miałam kursiki w sosnowcu firmy SPN bardzo miła pani szkoleniowiec i dużo mnie nauczyła za metode zelowa form+ tips,manicure spa,kolorowy żel,kolorowy akryl zapłaciłam 1350 zł opłacało sie...:)a na warsztacikach byłam u Kasi Zbroinskiej w Gubinie pod niemcami tez z SPN-u i były rewelacyjne jak kursy a moze nawet wiecej z nich wyniosłam...wiec moge polecic :) czasami warto przejechac sie dalej..

pinusia6
26-09-2009, 13:48
Witam !!
Czy ktoś mógłby polecić mi kurs w Szczecinie?? Po proszę także o opinie :)
Z góry dziękuję ;]

tusia
26-09-2009, 15:32
Witam !!
Czy ktoś mógłby polecić mi kurs w Szczecinie?? Po proszę także o opinie :)
Z góry dziękuję ;]

Nasza annamon79 jest ze Szczecina, sama chciałabym się u niej szkolić ale dla mnie to drugi koniec Polski:(

pinusia6
26-09-2009, 15:40
Nasza annamon79 jest ze Szczecina, sama chciałabym się u niej szkolić ale dla mnie to drugi koniec Polski:(

Jestem tu od niedawna znaczy od dzisiaj i nie bardzo się orientuję :P Ale radzisz iść do annamon79?? Wiesz może jaki jest cennik takiego szkolenia? Interesuje mnie metoda akrylowa :D

Gość
26-09-2009, 15:43
wejdz sobie w galerie naszej ani (annamon79)

Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/members/annamon79-albums-135.html)

Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/members/annamon79-albums-86.html)


i sama się przekonaj
wg mnie warto!!

pinusia6
26-09-2009, 16:57
wejdz sobie w galerie naszej ani (annamon79)

Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/members/annamon79-albums-135.html)

Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/members/annamon79-albums-86.html)


i sama się przekonaj
wg mnie warto!!

Super wiedzieć :) Kurcze tak długo szukałam i chyba w końcu znalazłam :lol:

Dziękuję :D

Valia
29-09-2009, 08:25
A możecie mi polecić jakiś naprawde fajny kurs instruktorski w Warszawie? Myślałam o Joli Komorek(fresh nails) i art housie (new nails) no ale sama nie wiem, a chciałabym iść najpóźniej od 1 lutego...

Gość
29-09-2009, 08:46
ja też szukam odpowiedniego dla siebie kursu i jakos sie zdecydowac nie mogę... ja sobie rozbiłam taka liste kryteriów wg których będe elimonować te słabsze


oglądam galerie (na jakim "poziomie" są paznokcie które wykonuje pani prowadząca kurs)
sprawdzam czy jest to kurs indywidualny (1:1 góra 2:1)
sprawdzam program kursu
czy są materiały do nauki
sprawdzam ceny i porównuję, jeśli jest cena zbyt niska to cos mi nie pasuje
ile dni trwa
jakie sa certyfikaty (czy "zwykłe" czy międzynarodowe)
(jeszcze tak dodam) czy certyfikaty dostaje każdy zaraz po egzaminie, czy zdarza się że ktoś oblewa, bo jeśli kurant nie zdaje egzaminu (chocby 1/300) to oznacza, że szkoleniowiec nie wypuści go póki się kursant nie nauczy.... a to dla mnie ważne

no... to chyba takie podstawowe...

dor@
29-09-2009, 09:41
witam
Jako ze paznokcie robie juz od jakiegos czasu postanowilam zrobic sobie kurs. Znalazlam jeden w dzierzoniowie. Byl to kurs 2w1 bo chcialam rowniez zrobic kurs przedluzania rzes. Zaplacilam za niego 1500zl a bylo to w tym roku w maju. Strasznie zawiodlam sie na tym kursie poniewaz wygladalo to mniejwiecej tak:
Byl to zwykly salon w ktorym robi sie takie zabiegi i oprocz tego jakies przyrzady do cwiczen i do odchudzania. Pani byla zwykla pracownica niby szkoleniowcem. powiedzialam pani ze juz robie paznokcie, ale chcialam sie podszkolic i popytac bo jest wiele rzeczy ktorych nie umiem i chcialabym sie nauczyc. miedzy innymi nigdy nie robilam akrylu i chcialam zeby mi pani pokazala jak to sie robi, a jak nie sam akryl to zeby mi pokazala jak robic kwiatki, na to pani mi odpowiedziala ze nie lubi robic akrylem bo on smierdzi, wiec zabralysmy sie za robienie paznokci zelowych. Oczywiscie pani dala mi ksiazeczke w ktorej sa opisane metody i choroby i powiedziala ze moge o tym poczytac w domu. Zapytala mnie czy mam kogos komu bede robila paznokcie a ja oczywiscie nie mialam bo nikt mi nic o tym nie powiedzial. Zadzwonila po swoja mame, ale ze mama chciala tylko french wiec zrobilam go na formie.Pani w miedzy czasie chodzila obslugiwac klientki ktore przychodzily na cwiczenia. Caly kurs trwal 6 godzin z ktorego nic kompletnie nie wynioslam tylko dyplom ktory wydrukowala na miejscu. Poprostu katastrofa. Jak poszlam i malo wiedzialam tak wyszlam z taka sama wiedza. Na drugi dzien bylo szkolenie przedluzania rzes i wygladalo podobnie z tym ze rzesy przyklejalam pierwszy raz, ale to juz inna historia.
Duzo rzeczy ucze sie teraz na tym forum i jest to o wiele lepsze szkolenie niz to za ktore zaplacilam :)

paznokietek1000
29-09-2009, 11:44
no to szczerze współczuje, ale ja przechodziłam to samo i wiem co to znaczy, sama się wszystkiego nauczyła wtedy jeszcze nie było takich fajnych for internetowych żeby było gdzie poczytać

natka_23
29-09-2009, 12:10
ja też współczuje... mój pierwszy kurs był podobny bylo nas 10 także guzik z niego wyniosłam a o dopełnianiu nawet nie wspomne bo nie było gdyz miał sie odbyc po 2tyg ale panie stwierdziły ze nie przyjada:/

paznokietek1000
29-09-2009, 16:52
ja też na kursie dopełnienia nie miałam tylko teoretycznie, więc masakra, ach skoda gadać

goonis
30-09-2009, 08:35
Witam, mam pytanko, czy mógłby ktoś polecić mi jakiś dobry kurs w Poznaniu? Z góry dziękuję :D

Agnieszka Praska
30-09-2009, 08:38
moze ja zabiore jeszcze glos:D pisze to na podstawie moich doswiadczen w poszukiewniu kursu w czestochowskich realiach:D
otoz w czestochowie cena zawsze idzie z jakoscia i nie pisze tu o szkolach typu zak czy jakies inne policealne ktore robia masowe szkolenia po 20-30 osob a o firmach szkoleniowych:/:
szukalam szkolenia 6miesiecy mialam wybrac sie do "super renomowanego salonu i centrum szkoleniowego" kto mieszka w czewie wie o kim pisze;) pod nazwa indywidualne szkolena kryja sa masowki po kilka osob i pani instruktor biegajaca co 15 minut na papieroska:huh: i zamiast pomoc wytlumaczyc to chodzi i sie cieszy nie wiadomo z czego po cZym zaraz wychodzi i zostawia kursantki:porazka:
drugi salon makabra nie dosc ze na jakims rozlewanym dziadostwie robia to szkolenie wyglada tak ze pani instruktor robi a 6 kursantek siedzi i patrzy:skacze: full pakiet 1000zl kosztuje i wg nich sa to szkolenia indywidualne:skacze: i takich przykladow moge przytoczyc jeszcze kilka:D
w zyciu nie uwieze ze kurs indywidualny 1:1 za 300zl bedzie super, rozumiem jak bedzie 10:1 za 300zl to ok
choc nie twierdze ze nie mozna sie naciac na kurs za 2000zl i bedzie badziewny

ciotka69
01-10-2009, 08:07
ja robiłam kurs w ef w pruszczu gdanskim(metoda akrylowa) było nas tam sporo ok 5 osob na instruktora. gdybym nie robiła pazurków wcześniej to by mi było ciezko. kurs kosztował 600 i trwał 3 dni .

ksenka
01-10-2009, 09:49
Dziewczyny ja robie tak w domku pazurki tylko i teraz poszlam na studium kosmetyczne i tam podobno ma byc jakis kurs i ktos ma do skzoly przyjechac i szkolic kosztuje to 500 zl ale zapisalo sie juz wiele dziewczyn i jak widze ze tak mowicie ze jak tyle osob jest to jest glupio wiec ja sie chyba jednak tam nie zapisze wolalabym gdzies poza miastem zrobic sobie kurs tylko ze jestem z okolic Stalowej Woli i do szczecina czy poznania strasznie mam daleko pasowaloby mi troche blizej czy myslicie i moze znacie jakies dobre kursy tak z okolic Rzeszowa, Lublina moze Krakowa albo Kielc prosze o odpowiedz bo nie chce trafic jak niektorzy stracic tyle kasy na marne a jeszcze na zadnym kursie nie bylam wiec sie nieznam:/

asia
01-10-2009, 21:44
ja mogę powiedzieć że u mnie w mieście cena nigdy nie idzie z jakością, najczęściej drogie jest coś co próbuje się wylansować (innego słowa nie da się niestety użyć) i zdzierają z ludzi kasę.

ja uczestniczyłam w kursie wieloosobowym i było od 2 do 8 osób, zależy ile mo9gło danego dnia przyjść. był 3 razy w tyg 8x8x6 godzin a modelki były w 90% przypadkach, rzadko robiło się na sobie. rozumiem że to się nie ma do 1x1, ale instruktorka tłumaczyła, dla każdego miała czas, pokazywała na modelce itp. myślę że moje szkolenie pozostawia do życzenia, aczkolwiek atmosfera super, jeżeli chcesz się nauczyć to się nauczysz, zawsze można było prosić do ,siebie instruktorkę i ona tłumacząc tobie prosiła o uwagę inne dziewczyny. kosztowało 590zł za 60 godzin, ale nie puszczali jeżeli chciałaś się douczyć nadprogramowo. moim zdaniem za tą cenę - dobre szkolenie. było to prestige na czardasza

teraz po 2 latach chcę jakieś doszkolonka, ale jeszcze się nie zdecydowałam, bo najbardziej podoba mi się oferta spoza wawy. marzy mi się 1:1 aby instruktorka pokazała mi moje złe nawyki, ale jak wiadomo zależy to tylko od funduszy

Valia, dobra jest p.ania która pracowała w quartcie, ale nie mam do niej kontaktu. jak coś znajdę czy usłyszę że dobre napiszę. a to szkolenie o którym pisałam powyżej jest też z up

Annamon dzięki za rozsądek uwielbiam twoje podejście do rzeczy

Jade
01-10-2009, 23:03
Amen!!!!!!!!!!!!!!!!!

ksenka
02-10-2009, 08:21
No nareszcie hehe bo juz nie moglam tego czytac;p a odpisze mi ktos czy w tych okolicach co pisalam jest jakis kurs wart polecenia?

Kamis
02-10-2009, 09:20
poszukaj tematu "kraków kurs" z tych innych miast niestety nie wiem

Gość
03-10-2009, 15:45
wiecie co?? zajrzałam na blog jednej z naszych instruktorek i bardzo spodobała mi sie opcja przy "zestawach szkolen": ""weryfkacja umiejętności"-dla pracujących w zawodzie chcących zdobyc certyfikat + zestaw kosmetyków danej metody przedłużania/4h" i nawet tanio... chetni bym skorzystała no ale niestey... za daleko:( ale taka opcję też będę brała pod uwage przy wyborze kursu...

niestety nie napisze kto ma taką opcję w swoich szkoleniach, bo może sobie ta osoba nie zyczyć... ale jesli będzie chciała to mysle że sama napisze:"to ja!! to ja!! to o mnie chodzi" :)

ivonna70
03-10-2009, 15:49
To faktycznie jest bardzo dobra opcja:good:

Etna
05-10-2009, 17:24
u mnie w Białysmstoku jest tez taka podobna opcja. Jeżeli kupi się kurs za 700 zł starter gatis, i to porzadny starter. Kopytko matalowe nawet jest :D

Gość
06-10-2009, 09:23
u mnie w Białysmstoku jest tez taka podobna opcja. Jeżeli kupi się kurs za 700 zł starter gatis, i to porzadny starter. Kopytko matalowe nawet jest :D


tak tak, ale mnie nie chodziło o dodatkowy starter tylko opcję " ""weryfkacja umiejętności"-dla pracujących w zawodzie chcących zdobyc certyfikat "

paznokietek1000
06-10-2009, 13:19
ale każda dobra instruktorka, czy firma juz teraz powinna mieć taki modół kursu w swojej ofercie

x33Nisia
15-10-2009, 03:27
Witam. Mam na imie Ania i jakis czas temu skonczylam kurs UV zel w Diamonds Nails w Poznaniu. Najlepiej pracowalo mi sie na zelu Mega Violet gesty... super sie poziomuje . Pani ktora udzielala mi kurs jest podobno 10 w ogolnym europejskim rankingu stylistek paznokci. Ale tego sprawdzac nie sprawdzalam :P Ogolnie polecam bardzo ta firmę :) Płaciłam 400 zl za jeden kurs.

Ava
20-10-2009, 11:34
Ja skończyłam z ramienia EF w Rybniku w hurtowni "Cora"...Robiłam 3 w 1 czyli żel, akryl i zdobienia i kosztowało mnie to 1000 zł. Czy jestem zadwolona...hmmm no cóż..teraz jak na to patrze to wiecej się dowiedziałam z netu i wyćwiczyłam sama dochodząc do różnych rzeczy... (... )szok same błędy ale według Pani wykładowcy było chyba ok...:P


dokładnie ja miałam tak samo tylko ze kurs robiłam w salonie Proffesionails. Większość dowiedziałam się z internetu bo dziewczyny jak nas uczyły to ciągle gdzieś wychodziły i mówily, że jesteśmy super grupa bardzo zdolna ;D

swoich paznokci z kursu chyba wolę nie pokazywać były trochę gorsze jak twoje ;p oczywiście instruktorka powiedziała, że są ok xD

Sweet-ka
20-10-2009, 11:46
Bardzo czesto tak jest , i to jest przykre. Ale trzeba tez wiedziec ze swoje umiejetnosci wyrabiamy z czasem a na kursie nie zawsze te paznokcie wygladaja tak jak bysmy chcialy( przeciez to sa nasze poczatki).

Wazne jest abysmy kurs wybieraly nie tylko ze wzgledu na cene za sam kurs ale istona sparwe odgrywaja produkty. Dobrze jest nauczyc sie na produktach ktorych zamierzamy pracowac, aby mialy przystepna dla nas cene, no i byly dobrej jakosci. Inaczej troszeczke jest jesli mamy juz doswiadczenie jakies z innymi poduktami ale i tu nie zawsze praca jest taka jak bysmy oczekwialy bo jendka rozniece miedzy produktamy bywaja. Jedna ulatwja prace inne utrudnia a wszystko to tez przez przyzwyczajenie :)

Życze udanych kursow :)

asia
20-10-2009, 12:08
no tak ale zapisując się na kurs często nie wiesz na czym chcesz pracować, to raczej z czasem (i kupowaniem nowych firm:) ) przychodzi:) wiele firm robi warsztaty na temat ich produktów

Sweet-ka
20-10-2009, 12:22
Dokadnie robi warsztaty dlatego to tez fajna sprawa, ale sa tez probki, mozna sie zapoznac z oferta ( jaki wybor produktow maja co wydaje mi sie tez wazne by oferta byla ciekawa a i sie powiekszala z czasem otwierajac do potrzeb klienta). A dlatego sa tez fora ktore ulatwiaja nam wybory (mozemy zapoznac sie opinnia innych, spostrzeżeniami itp). Wiadomo ze lepiej sprawdzic osobiscie ale doswiadczenia innych czasem moga pomoc :)

asia
20-10-2009, 12:41
oj tak i to bardzo:)

citroenka
20-10-2009, 13:29
ja mogę powiedzieć że u mnie w mieście cena nigdy nie idzie z jakością, najczęściej drogie jest coś co próbuje się wylansować (innego słowa nie da się niestety użyć) i zdzierają z ludzi kasę.

ja uczestniczyłam w kursie wieloosobowym i było od 2 do 8 osób, zależy ile mo9gło danego dnia przyjść. był 3 razy w tyg 8x8x6 godzin a modelki były w 90% przypadkach, rzadko robiło się na sobie. rozumiem że to się nie ma do 1x1, ale instruktorka tłumaczyła, dla każdego miała czas, pokazywała na modelce itp. myślę że moje szkolenie pozostawia do życzenia, aczkolwiek atmosfera super, jeżeli chcesz się nauczyć to się nauczysz, zawsze można było prosić do ,siebie instruktorkę i ona tłumacząc tobie prosiła o uwagę inne dziewczyny. kosztowało 590zł za 60 godzin, ale nie puszczali jeżeli chciałaś się douczyć nadprogramowo. moim zdaniem za tą cenę - dobre szkolenie. było to prestige na czardasza

teraz po 2 latach chcę jakieś doszkolonka, ale jeszcze się nie zdecydowałam, bo najbardziej podoba mi się oferta spoza wawy. marzy mi się 1:1 aby instruktorka pokazała mi moje złe nawyki, ale jak wiadomo zależy to tylko od funduszy

Valia, dobra jest p.ania która pracowała w quartcie, ale nie mam do niej kontaktu. jak coś znajdę czy usłyszę że dobre napiszę. a to szkolenie o którym pisałam powyżej jest też z up

Annamon dzięki za rozsądek uwielbiam twoje podejście do rzeczy
Witam,

Ja ukończyłam kurs w Warszawie w Akademii Stylizacji i Pielęgnacji QUART około 2 lat temu. Rzeczywiście szkoleniowcem wtedy była Ania, która była bardzo dobra. NIe dawno pozwolilam sobie na doszkolenie zawodowe ale już w programie ABC-NAILSTORE dwudniowe. I możecie wierzyć lub nie ale tam szkolenia jakie się odbywaja to tylko w grupach max 4 osoby. Następcą Ani jest Paulinka która jest poprostu SUPER. Indywidualne podejscie do każdego problemu, wyjasniła mi wszystkie pytania i dała nawet swój numer telefonu, na wszelki wypadek.

Pierwszą szkoła w jakiej byłam był select na ul. Grójeckiej i w stosunku do ASIP QUART lub ABC-NAILSTORE-WARSZAWA to niebo a Ziemia. NIestety nie są tani ale jestem przekonanan że dobrze wydałam kase. W tej chwili są u nich dwie mozliwości szkolenia jedna w programie ASiP QUART oraz ABC-NAILSTORE na produktach abc.
O cenach produktów pisałam na innym wątku, są baaaaardzo drogie ale bardzo wydajne. Aha i unich macie zarówno Certyfikat EU oraz MENIII.

Obiecuje że wrzuce jakies pazury żebyście oceniły.

Papa

Ava
22-10-2009, 10:23
a wiecie gdzie w warszawie moze byc tez na slasku ale tylko w piatki sa jakies kursy doszkalajace jakies warsztaty niedrogo (z kasa cienko) chetnie bym sie na takie wybrala

Sweet-ka
22-10-2009, 17:49
Ava kursy doszkolające my tez mamy. jedna metoda to 350zl...

Gość
26-10-2009, 21:48
na razie kasy brak, a własciwie same długi do spałacania, ale jak z nich wyjde to sie tu Kurs Stylizacji Paznokci Wrocław (http://g-nails.com/szkolenia.html) wybiorę!! choćby za sto lat:)

martitek
26-10-2009, 22:00
na razie kasy brak, a własciwie same długi do spałacania, ale jak z nich wyjde to sie tu Kurs Stylizacji Paznokci Wrocław (http://g-nails.com/szkolenia.html) wybiorę!! choćby za sto lat:)

no, ja tez bym sie na taki kurs wybrała albo do naszej Annamon
no i tez brak kasy
ale ja poczekam

syiwka
28-10-2009, 23:35
Hej dziewczyny ja sie wybieram na kurs prowadzony w rumi kolo gdanska przez firme spn , pracuje na tych akrylach i sa swietne ale nie wiem co do kursow moze ktoras robila kurs z ta firma? Wzielam sobie pakiet;Metoda akrylowa+akryl kolorowy+nail art za 1100 4 dni tu jest stronka i opis co pakiety zawieraja Beautica - Szkolenia (http://www.beautica.pl/szkolenia.html) ( mam nadzieje ze moge to tu wkleic) bede wdzieczna za rade:*

Zgredo
03-11-2009, 13:30
Ja zdecydowałam się na szkolenie, które trwać miało 3 tygodnie (15 dni roboczych). Obawiałam się kursów trwających 2-3 dni, bo cóż może się dowiedzieć o stylizacji na takim kursie dziewczyna z zerową wiedzą początkową? Moim zdaniem nawet, jeśli informacje będą przekazane jasno, to:
1) jest ich dużo - łatwo może coś umknąć
2) jest mało czasu na ćwiczenie - a co za tym idzie - ćwiczy się w domu, bez instruktora korygującego błędy.
Cena była sensowna - 1200 zł, choć dojeżdżałam ok 1,5 godziny (do Pruszcza Gdańskiego).
Do kursu właśnie tam poza długim czasem trwania (w stosunku do innych propozycji) przekonały mnie jeszcze 2 rzeczy, po pierwsze robiłam sobie pazurki u dziewczyny, która była po szkoleniu właśnie w tym ośrodku i pracowała na ich produktach. Moje obgryzione paznokietki wyglądały super i super się trzymały. Druga sprawa, to zaświadczenie MEN, choć to raczej taki plusik dodatkowy, nie przesądził by zapewne o wyborze gdybym nie miała jakiegoś wstępnego zaufania do organizatora kursu.
Instruktorki miałam dwie - były z nami naprzemiennie. Generalnie jestem z kursu zadowolona, zdarzało się jednej z instruktorek wymykać często stosunkowo z zajęć (:[), ale jej krytyczne uwagi bardzo pomagały, druga natomiast więcej nas chwaliła, co jest miłe, ale mało konstruktywne :P, dużo - naprawdę dużo jednak nam pokazywała zwłaszcza, że kurs był długi i miałyśmy wiele czasu dłubanie.
Generalnie jestem zadowolona z kursu, choć umiejętności swoich po poczytaniu waszych opinii oceniać bym się nie poważyła - zobaczymy za kila miesięcy :)
P.S. Kurs zrobiłam w ECK.

Tigerka89
05-11-2009, 11:40
hej dziewczyny, znalazłam niedawno taki kurs KURS TIPSY,CERTYFIKAT+ ZESTAW. (805472051) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item805472051_kurs_tipsy_certyfikat_zestaw.html) co o nim sądzicie? taa cena <wow> i jeszcze zestaw startowy to juz podwojne <wow> moze ktoras z Was juz byla na takim szkoleniu? jestem z Dolnegośląska i gdyby ten kurs byl dosc dobry to bym sie tam wybrala, bo cena zniewalajaca, ale z drugiej strony taka podchwytliwa ;) piszcie prosze swoje opinie :)

mala
05-11-2009, 11:54
ni niestety ta strona sie nie laduje

Tigerka89
05-11-2009, 12:12
hmm, niewiem czemu <mysli> mi normalnie sie wlacza :(

Agnieszka Praska
05-11-2009, 12:14
patrzac na foty frencha na tej aukcji to omijalabym taki kurs:huh:
normalnie masakra jakas:wow:

juti2424
05-11-2009, 12:29
te pierwsze paznokcie to jakaś porażka daj sobie spokój czasem warto dopłacić i iść na porządny kurs:)

Tigerka89
05-11-2009, 12:34
no ten french to niezbyt, prawda, ale moze to zdjecie pazurka jaki zrobila kursantka chociaz to tez nie zadowala :/ ale cena i ten zestaw startowy i tak korci ;) z drugiej strony wydac kase i byc nie zadowolonym bo nic z kursu nie wyniesiesz a zestaw do D***... :( chyba sie jednak nie połasze..., wogole to przed chwila znalazlam ze jeszcze oferuja takie cos: kurs makijazu, przedluzanie paznokci i przedluzanie rzes za 1500zl. : KURS WIZAŻU,TIPSÓW I PRZEDŁUŻANIA RZĘS &bull; Global Service M&A &bull; Forum-Szkolenia &bull; Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie (http://www.forum-szkolenia.pl/global-service-m-a-f38/kurs-wizazu-tipsow-i-przedluzania-rzes-t21.html)
ale kurcze nie moge znalezc zadnych opini na temat ich kursow :(

Anna Kosińska
05-11-2009, 13:25
cos strasznego..jak mozna cos takiego w ogole dac w necie..na prawde lepiej dolozyc i porzadnie podejsc do tego wymarzonego kursu a nie lapac sie byle jakiej okazji czy promocji..ta druga opcja tez dla Mnie nie wyglada za ciekawie..brak profesjonalizmu powiemkrotko wiec nauczyc sie tam na pewno tez nie nauczysz..

Tigerka89
05-11-2009, 13:51
dziekuje Wam bardzo, powiem szczerze ze ta cena mnie tak przykuła... ale macie racje odloze wiecej pieniazkow i skorzystam z kursu po ktorym bede w pelni usatysfakcjonowana :) dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam :) a tak przy okazji poleciłybyście jakis kurs z Wałbrzycha lub okolic?

unita
05-11-2009, 15:05
z Walbrzycha masz w miare niedaleko do Wroclawia, wiec idz do naszej Nuki, napewno wiele sie nauczysz:D

asia
05-11-2009, 18:05
za tą cenę możesz dołożyć i zrobić szkolenie, którego na pewno nie będziesz żałować (jak unita napisała, np. u nuki)

szkoda kasy

nuki
05-11-2009, 18:20
Nie wiem jak konkretnie w EU College w Świdnicy, ale z reguły w tego typu placówkach o tyle ciekawe jest, że kursy przedłużania paznokci, fryzjerstwa, wizażu i masażu prowadzą te same osoby.

asia
05-11-2009, 18:39
nuki pewnie jeszcze kosmetyki?:)


a tak na poważnie, zanim kupisz kurs, zobacz prace tej osoby, to ci da pełen pogląd

DymciA
05-11-2009, 20:03
ja tez bym sie JUZ nei polakomila...
zrobilam kurs - PSEUDO kurs... i widzialam na czym polega kurs za male pieniadze.
bledu nigdy nie powtorze ;)
niewiedza pomaga popełniać błędy w zyciu:)

Tigerka89
05-11-2009, 22:38
hehe, dziekuje dziewczyny :) czas zaczac odkladac wiecej pieniazkow :) jestescie kochane, uwielbiam to forum :kwiatek:

nuki
05-11-2009, 23:34
Swoją drogą rozsądnym rozwiązaniem jest zrobienie najpierw kursu z jednej metody. Kiedy inwestycja się zwróci można pomyśleć o kolejnym :)

Tigerka89
06-11-2009, 10:27
oo swietny pomysl Nuki :) no i z jednej metody chyba jest bardziej szczegolowo, czy jestem w bledzie? ;)

dzoana
06-11-2009, 11:24
nie nie jesteś w błędzie, zdecydowanie więcej się dowiesz i przy okazji więcej praktyki z danej metody odbędziesz i będziesz się czuła zdecydowanie pewniej :)

tusia
06-11-2009, 12:26
jeju jaka okropna oferta z allegro, fotki mówią same za siebie:/ w życiu bym na takie cos nie poszła. Lepiej zapłacic więcej i pojść do kogos z renomą, to potem zaprocentuje:)

dor@
06-11-2009, 13:48
nie polecam wogole!!!!!!!!
ja wlasnie sie skusilam na taki kurs tyle ze z przedluzaniem rzes. Zapisujesz sie w swidnicy a kurs odbywa sie w swiebodzicah w normalnym saloniku gdzie pani w miedzy czasie obsluguje inne maszyny wiec nie poswieca ci calego czasu i w sumie to nic z niego nie wynioslam. prosilam pania zeby mi pokazala jak se robi kwiatki z akrylu to mi powiedziala ze nie lubi zapachu akrylu i mi nie pokaze. jezeli jestes osoba ktora nie robila nigdy paznokci to wogole sie nic nie nauczysz. ODRADZAM!!!!

iwonalis
07-11-2009, 11:45
Czesc dziewczynki i chlopaki:)
Ja konczylam kurs w londynie u laski ktorej wiedza byla na poziomie podstawowym,bo wiecej wiedzialm po przeczytaniu wczesniej waszych artykulow odnosnie prawidlowego budowania itdPani o ktorej bylam mowila glownie o problemach rodzinnych co doprowadzalo mnie do furij.Fakt,ze poznalam podstawy ale reszte to z tego kochanego forum i od dziewczyny ktora mnie doszkalala.Codziennie cwicze i widze ogomna roznice ,jeszcze ide na jeden kursik z zelkow:)bo na nich chce pracowac.Jesli jest moze ktos kto konczyl kurs u pani Violi to prosze o opinie:D
Pozdrawiam.

Tigerka89
08-11-2009, 10:26
o cholercia :/ no coz rozgladam sie teraz za innymi kursami i korci mnie kurs z jednej narazie metody hmm.. paznokciami sie juz troszeczke zajmuje, tak tylko dla siebie, rodziny i znajomych. Bardzo bym chciala zrobic kurs i byc z niego zadowlona, najbardziej chcialabym sie poduczyc z metody akrylowej i zdobienia akrylem :) a co sądzicie o Markiel? Paznokcie, Tipsy, Kursy kosmetyczne, Kursy fryzjerskie, Piercing, Masaż, Wizaż, Warkoczyki afrykańskie tylko w Studio Markiel (http://www.markiel.com.pl/index.php?go=tipsy) czy ktoraś z Was moze byla na tym kursie? Przepraszam Was kochaniutkie za takie zawracanie głowy ale chciałabym dobrze trafic, poki co namiętnie szukam ;)


jeszcze taki znalazlam Szkoła Kosmetyczna - Kursy Kosmetyczne - Szkoła Marzeny Daleckiej (http://www.wizaz.wroc.pl/i,70,kontakt.html). profesjonalna strona ciekawe jak kursy ;)

asia
08-11-2009, 13:56
do obydwu w życiu bym nie poszła, bo kurs nazywa się "kurs tipsów"... bleeee można sobie tak mówić potocznie, ale żeby w ofercie kursowej?? widze że patrzysz wrocław, ja bym poszła do nuki, a jeżeli gdzieś wyżej to do annamon, dziewczyny są profesjonalistkami w 100%

Tigerka89
08-11-2009, 18:41
no i właśnie najprawdopodobniej sie wybiore do Nuki, dzieki Waszym opiniom bede miała pewnosc ze wyjde z kursu zadowolona :) dziekuje Babeczki :kooffa::kooffa::kooffa:

PAZURKOMANIA
11-11-2009, 10:47
Ja ukonczylam kurs SPN w sosnowcu u Anety Sochy... bardzo sympatyczna w moim odczuciu osóbka:) metoda zelowa tips+forma,kolorowy żel,kolorowy Akryl,manicure Spa 1350 zł warto było kurs trwał 5 dni po 5 h dziennie był indywidualny...na warsztaciku jechałam do gubina do Kasi Zbroinskiej...:)ona jest rewelacyjna sierpniowe 1 dniowe warsztaciki kosztowały 280 zł ...a tyle z nich wyniosłam ze hooo...trwały od 10 do 20

jamarcianka
11-11-2009, 19:57
Ja też się zapisałam na szkolenie w szkole bez certyfikatu, tylko z zaświadczeniem MEN-u , ale teraz to się już zastanawiam, czy jakiegoś indywidualnego nie wybrać..

Anika
15-11-2009, 22:13
Rowniez ukonczylam kurs SPN narazie na jedna metode - zelowa(forma, tips), kolorowy zel, mainicure SPA oraz Nail Art.Z kursu jestem zadowolona.Trwal on 5 dni po 5 czasmi 5,5godz. Zaznacze ze codziennie dojezdzalam do innego miasta 78km. Narazie szlifuje metode zelowa. Nie chcialam sie brac od razu za dwie. Chce sie nauczyc najpierw jednej a porzadnie, dopiero potem brac sie za akryl czy fiberglass. A co do nastepnego szkolenia to jestem pewna na 1000% ze chce je odbyc u Annamon79 ! ;-)

Nnisiaa
16-11-2009, 14:49
Pazurkomania zgadzam sie z Toba ze p.Anetka jest mila osobka...ja u niej zakupy robie :)....

eva
18-11-2009, 11:41
Ja kurs skonczylam u Pauli - Studio kreacji paznokci i moge ja w 100% polecic. Za metode zelowa + zdobienie zelowe zaplacilam 1100 zł.

---------- Dodano o godzinie 11:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:40 ----------

pomylilam sie a nie chce mi sie zedytowac 1000zł

madziula80
18-11-2009, 12:53
Witam jestem nowa na tym forum ale muszę przyznac ze bardzo mi sie tu podoba :) Ja ukończyłam kurs w Annails w Opolu na produktach SPN u Ani przyznaję ze dużo sie tam nauczyłam. Jest to kurs indywidualny wiec cały czas był poświęcony tylko dla mnie i uważam ze to jest super. Bardzo dużą uwage zwracaja na technikę wykonania. Kurs prowadziła siostra Ani - Kasia :) Myśle że z czystym sumieniem moge polecic SPN. A co również jest ważne to atmosfera... jest przesympatycznie.:good:
Za kurs żelowy + manicure + kolorowy akryl zapłaciłam 950zł wiec mysle ze to nie jest duzo :)

pinusia6
19-11-2009, 17:54
No ja 27-28.11 jadę na kurs do Katarzyny Lewickiej na metodę akrylową podstawy :) Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat kursów u niej i w końcu się zdecydowałam ;] Zwłaszcza że to blisko mnie :D A jakie pazuraski robi :o fiu fiu :good:

Valia
19-11-2009, 19:36
Dziewczyny polećcie mi kurs instruktorski:(((

Nnisiaa
20-11-2009, 11:02
Valia ja polecam Golden Nails we Wrocławiu....

Valia
20-11-2009, 16:59
a w Warszawie?

Valia
22-11-2009, 21:22
i mam takie pytanko. Jak to w ogóle jest z tymi kursami instruktorskimi. Muszę być pół roku po kursie, czy muszę mieć pół roku pracy w zawodzie, aby przystąpić do, ów kursu???

netus0406
23-11-2009, 11:48
dziewczyny pomocy!! znalazłam kurs w mojej miejscowości(zależy mi na nim bo jest na miejscu ,mam małe dziecko co uniemozliwia mi wyjazd)ale...tam pisze że po ukończeniu kursu otrzymuje zaświadczenie, wydane na podstawie par. 6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki ...powiedzcie mi czy to jest certyfikat czy też zupełnie coś innego??czy warto się wygrać??:)

Valia
23-11-2009, 12:04
Takie coś jak świadectwo szkolne. Ale na zasadzie certyfikatu. Też jest dowodem na ukończenie kursu. Warto

netus0406
23-11-2009, 12:12
dziękuję bardzo za odpowiedz:)

Valia
23-11-2009, 13:29
nie ma za co:) polecam się na przyszłość hehe

dzoana
24-11-2009, 21:30
hmm to jest chyba samo zaświadczenie- zapytaj czy certyfikaty też wydają.

asia
25-11-2009, 00:49
wydaje mi się że to będzie ok. ja np dostałam takie właśnie świadectwo, od tyłu była wypisana liczba godzin itp itd, i 3 dyplomy (pol, ang i od firmy na której się uczyłam)

netus0406
27-11-2009, 09:21
no mam nadzieję że to jakoś będzie wyglądało,że nie będzie to zwykła kartka:)

asia
27-11-2009, 13:07
raczej będzie, w dodatku cienka bo oni to drukują na jakimś speclajnym papierze:D

kaha9898
27-11-2009, 14:43
Witam!
Czy ktoś z Was był na tym kursie.
Ja się na niego wybieram, staram się o dofinansowanie z Urzędu Pracy, oni finansują do ok. 3000zł.
I nie wiem na jakie rzeczy sie zdecydowac, bo jest trochę do wyboru.
Był ktoś tam na szkoleniu i coś poleca?

asia
27-11-2009, 23:05
tym, czyli którym dokładnie?:D

pinusia6
30-11-2009, 15:06
Byłam na 2-dniowym kursie metodą akrylową w GLAMOUR NAILS w Szczecinku i jestem mega zadowolona ;] Z czystym sumieniem mogę polecić ;)

eveli
05-01-2010, 14:21
ja niestety nie mam kursu i ucze sie sama, to zn z wami:D troche mi pomagala moja kolezanka kosmetyczka ktorej paznokcie zelowe byly pasja... ale ja chce na jakis kurs:/:.... jednak tu na islandii jest troche ciezko owszem sa po islandzku;( ale ja nie kumam.... no i wlasnie znalazlam kurs po polsku:yess: wczoraj sie zapisalam i zobaczymy co to bedzie .... wiem ze to kurs kosmetyczny bardziej ale dobre i to zawsze czegos sie wiecej dowiem.... trwac ma miesiac 2 razy po 2 godz w tygodniu (manicure pedicure makijaz i tp) ale mysle ze na poczatek dobre i to...


...ale ciesze sie ze mam WAS:skacze::skacze::skacze:


tutaj naprawde wiele sie mozna dowiedziec.... i cwicze wciaz , i wiem ze robie jeszcze wiele bledow.... no coz w koncu na nich sie uczymy:)

evevlina
10-01-2010, 14:29
Witam,
Już od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś kursem stylizacji paznokci w mojej okolicy (jestem z Leszna wlkp) i znalazłam coś takiego:
Kursy i szkolenia - Paznokcie i tipsy (http://www.kursy.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=51)
Co myślicie o tym kursie? Interesuje mnie metoda żelowa. Zainteresowałam się właśnie tym kursem ze względu na cenę, która jest bardzo niska na czym mi zależy, ale boje się, że czasem może się okazać, że pod tą ceną kryje się kurs, z którego nic nie wyniosę. Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z tą firmą? Co myślicie o programie kursu jaki oferują? Czekam na odpowiedzi;)

nanami7
10-01-2010, 14:33
nie lepiej kurs w Poznaniu? :) też nie są drogie :) ile chcesz wydać kasy ?

evevlina
10-01-2010, 14:38
Szczerze mówiąc jak najmniej:p W Poznaniu też może być. Planuję zrobić kurs dopiero na wakacje bo dopiero wtedy będę miała możliwość trochę zarobić:] Jeśli macie jakies propozycje niedrogich kursów na metodę żelową w Lesznie lub Poznaniu to piszcie;)

Elizabeth76
10-01-2010, 14:39
myślę że co do ceny to nie ma co sie nią tak sugerować są dziewczyny, które duzo więcej od tego kursu zapłaciły i żadnej wiedzy z niego nie wyniosły Rownież są takie osoby które brały udział w tym samym kursie lecz jedne go chwalą drugie nie. Musisz sama wybrac moze inne dziewczyny coś ci wiecej napisza moze coś więcej wiedza o tych kursach. powodzenia

nanami7
10-01-2010, 14:40
ja się dowiem ;) Goonis z naszego forum ma jakieś namiary :D zapytam ją przy okazji jak się będę z nią widzieć :)

unita
10-01-2010, 15:01
ja robilam kursy w Diamond Nails w Poznaniu, trzy metody, jestem zadowolona, ale to zalezy od osoby ktora kurs przeprowadza, a z tego co wiem tam sie instruktorzy dosc czesto zmianiaja

Gość
10-01-2010, 15:03
proponowałabym połączyć z http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/144-kursy-opinie-doswiadczenia.html bo od tego ten temat jest... pozdrawiam

bestilka007
10-01-2010, 15:15
j amam zel od nich i powiem ze jest swietny :D:D a co do kursu nie mam pojecia :)

unita
10-01-2010, 15:19
co do zeli to znalazlam lepsze, chyba ze zmienili sklad od 2 lat:)

goonis
10-01-2010, 16:19
evelina z tego co ja się orientowałam i co mi polecano, wybrałam i obstaję przy jednym z tych dwóch miejsc, jeszcze się do końca nie zdecydowałam, ale jak już będę miała kaskę to pewnie będę musiała podjąć decyzję :D TIPSY ŻELOWE I AKRYLOWE POZNAŃ SZKOLENIA KURSY - Onet.pl Blog (http://pazurki-igi-poznan.blog.onet.pl/) oraz nailfabric.pl (http://www.nailfabric.pl/)

maboul
27-01-2010, 13:14
Czy poleci ktoś może jakiś dobry kurs stylizacji pazurów w Białymstoku lub pobliżu? :kwiatek:

bitt
27-01-2010, 23:35
pola cosmetics

czarnulkaaa87
31-01-2010, 01:46
Witam :)

Mam pytanie do was dziewczyny, czy wiecie gdzie na terenie trojmiasta moge zrobic jakis kursik doszkalajacy lub cos w tym rodzaju?
Najlepiej indywidualnie, bo zalezy mi na doszkoleniu sie w zdobieniu typu kwiaty akrylowe, 3D itp. :skacze:
No i oczywiscie o przyzwoitej cenie :)

Bo szukam i nic w sumie nie znalazlam :/

Gość
31-01-2010, 10:10
mamy tu temat http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/144-kursy-opinie-doswiadczenia.html i mozna czytać pytać i sie dowiadywać o tym co nas interesuje...

wyszukiwarka SZUKAJ wcale nie gryzie:P więc należy jej używać przed założeniem nowego tematu. pozdro :good:

plushak
31-01-2010, 14:28
Ja nie odnośnie kursu a szkoły TEB stylizacja pazurków ( 1 rok ) ...
Jeżeli któraś by się wybierała NIE polecam,
sama teoria praktycznie zero praktyki
Wiem że to zależy od szkoły jednak plan mają podobny

PAZURKOMANIA
31-01-2010, 22:49
a to szkoła w takim razie niezła..jak mozna sama teoria walic ..powinna byc głównie praktyka...:/ no cóż...

czarnulkaaa87
31-01-2010, 23:13
Ja bylam w Euro Fashion i bardzo polecam, fakt troche kosztuje ale naprawde warto i przez urzad pracy tez sie oplaca isc na kursik ale to zalezy od miasta. W gdansku polecam ECK przez urzad ;)

evevlina
07-02-2010, 20:03
A czy któraś z was wie coś na temat kursów organizowanych przez TEB?

KaMiLaC.
07-02-2010, 20:14
Ja ukończyłam szkolenie z akrylu i kolorowego akrylu w Golden Nails :D polecam naprawdę szczerze, bo ja jestem bardzo zadowolona! nie będę wypisywać tu który instruktor lepszy, bo w GN można się nauczyć od wszystkich tego samego - profesjonalnej stylizacji! teraz wybieram się na 5 już warsztaty pod patronatem GN i jestem bardzo zadowolona z tych doszkoleń, bo wprowadzają mnóstwo nowości w mojej pracy! :skacze:

plushak
07-02-2010, 21:26
A czy któraś z was wie coś na temat kursów organizowanych przez TEB?

Ogólnie nie polecam Tebu, jestem ich uczennica niestety, koleżanka kończyła tam kurs, na egzaminie zrobiła mi tak wielką krzywdę ... a paznokcie wyglądały jak po najgorszej pseudo stylistce ...

dzikakura
08-02-2010, 00:53
Witam :)

Mam pytanie do was dziewczyny, czy wiecie gdzie na terenie trojmiasta moge zrobic jakis kursik doszkalajacy lub cos w tym rodzaju?
Najlepiej indywidualnie, bo zalezy mi na doszkoleniu sie w zdobieniu typu kwiaty akrylowe, 3D itp. :skacze:
No i oczywiscie o przyzwoitej cenie :)

Bo szukam i nic w sumie nie znalazlam :/

Ja wiem:D tylko nei wiem czy indywidualnie, ale kobieta pieknie uczy, pieknie robi, jesli bylabys zainteresowana, to wysle jej smsa i zapytam.

czarnulkaaa87
10-02-2010, 11:06
Ja zdecydowałam się na szkolenie, które trwać miało 3 tygodnie (15 dni roboczych). Obawiałam się kursów trwających 2-3 dni, bo cóż może się dowiedzieć o stylizacji na takim kursie dziewczyna z zerową wiedzą początkową? Moim zdaniem nawet, jeśli informacje będą przekazane jasno, to:
1) jest ich dużo - łatwo może coś umknąć
2) jest mało czasu na ćwiczenie - a co za tym idzie - ćwiczy się w domu, bez instruktora korygującego błędy.
Cena była sensowna - 1200 zł, choć dojeżdżałam ok 1,5 godziny (do Pruszcza Gdańskiego).
Do kursu właśnie tam poza długim czasem trwania (w stosunku do innych propozycji) przekonały mnie jeszcze 2 rzeczy, po pierwsze robiłam sobie pazurki u dziewczyny, która była po szkoleniu właśnie w tym ośrodku i pracowała na ich produktach. Moje obgryzione paznokietki wyglądały super i super się trzymały. Druga sprawa, to zaświadczenie MEN, choć to raczej taki plusik dodatkowy, nie przesądził by zapewne o wyborze gdybym nie miała jakiegoś wstępnego zaufania do organizatora kursu.
Instruktorki miałam dwie - były z nami naprzemiennie. Generalnie jestem z kursu zadowolona, zdarzało się jednej z instruktorek wymykać często stosunkowo z zajęć (:[), ale jej krytyczne uwagi bardzo pomagały, druga natomiast więcej nas chwaliła, co jest miłe, ale mało konstruktywne :P, dużo - naprawdę dużo jednak nam pokazywała zwłaszcza, że kurs był długi i miałyśmy wiele czasu dłubanie.
Generalnie jestem zadowolona z kursu, choć umiejętności swoich po poczytaniu waszych opinii oceniać bym się nie poważyła - zobaczymy za kila miesięcy :)
P.S. Kurs zrobiłam w ECK.


Zgredo a nie mialas instruktorek, Ani i Asi moze???
Ja tez bylam w EF w Pruszczeu Gdanskim, nie zaluje.
Ale kazdy musi kurs do siebie dopasowac.

---------- Dodano o godzinie 11:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:56 ----------

Dzikakurko to dowiedz sie bo mi chodzi o doszkolenie, a nie mam narazie tyle kasy na duzzy kursik bo chciak=lam u Annamon naszej ale chyba bede musiala sie jeszcze wstrzymac :/
To czekam na jakies info :)

gattina
27-02-2010, 12:43
Nie wiem co mam robić :( Napisałam do jednej z instruktorek, czy ma wolne terminy no i oczywiście, że ma. Poszłam z tą informacją do mamy, a on do mnie "po co Ci to? tylko wydasz kasę?". Myślicie, że naprawdę pójście na kurs mi nic nie da? Przecież chyba łatwiej znaleźć wtedy pracę, czy nawet w domu robić...
A co do kursu to tutaj podaje bloga: KURSY PAZNOKCI, SZKOLENIA, TIPSY, PAZNOKCIE - Onet.pl Blog (http://anail.blog.onet.pl/)

dzoana
27-02-2010, 13:25
zdecydowanie mogę Ci polecić tą Panią :) jest bardzo znana i dobra w tym co robi ;)

asia
27-02-2010, 16:38
wydawanie pieniędzy na swój rozwój moim zdaniem nigdy nie jest wydawaniem w błoto. a raczej pakuj w siebie ile możesz, bym powiedziała:)

Pani Ania jest bardzo znana w środowisku, jeżeli chcesz robić u nas w mieście, to myślę że warto.
ps. musimy sie kiedys spotkac na samonauke;)

gattina
27-02-2010, 22:04
dzoana, o to dobrze :) bo zawsze lepiej iść do kogoś kto ma dobre opinie :)
asia, tak, u nas. Bo gdyby nie było problemu co do miasta to pewnie zrobiłabym w Łodzi w Beautica, no ale wiadomo: szkoła, inne zajęcia, no i mama...

PS. Ja to taka baaardzo nowicjuszka, dlatego pierw kursik, a potem możemy sie spotkać, żeby tak od razu wstydu sobie nie narobić :P

asia
27-02-2010, 23:13
a daj spokój z jakim znowu wstydem....

dzoana
28-02-2010, 09:12
zaden wstyd- każda z nas kiedyś zaczynała :)

iwonka_p-ce
28-02-2010, 21:49
Witam @!

Chciałabym sie zapisać na jakiś fajny kury lub szkolenie z wizażu (gode polecenia). Czy któraś z was kończyła może takie szkolenie w woj. łódzkim?

Interesuje mnie jeszcze szkolenia z farbek akrylowych, które warto skończyć i dużo się nauczyć, również w Łodzi i okolicy.

Pozdro

asia
28-02-2010, 23:54
zdaje sie że gdzieś wcześniej dziewczyny pisały o lodzi w tym temacie;)

edusia777
03-03-2010, 14:39
szukalam na forum ale nie moglam znalezc nic na ten temat. slyszalyscie cos o sponsorowanym kursie przez KRUS, UE albo ZPOOR ? Korzystala ktoras z tego? jak to sie zalatwia?

AtelierStylizacji Carolla
06-03-2010, 23:30
musisz iść do urzędu pracy, zgłosic że chciałabys zrobić taki kurs i wybierasz sobie placówke szkoleniową- która oni moga ale nie muszą zaakceptowac
warunkiem jest to że musisz być osoba bezrobotna:D

NiCoLa
07-03-2010, 07:48
no tak i trzeba im przynieść takie uprawdopodobnienie zatrudnienie, bo inaczej z kursu nici :( wiem, bo sama się starałam ale u mnie ciężko z zatrudnieniem i nie dało rady... ;(

Elizabeth76
07-03-2010, 08:44
tak z tego co mi wiadomo to jesli przyniesie od pracodawcy zaswiadczenie że jest chętny ją zatrudnić to wtedy ją wyslą na szkolenie indywidualne

KaMiLaC.
09-03-2010, 07:27
Kochane a ja właśnie jestem po szkoleniu z metody żelowej w Perfect Beauty :D szkoliłam się w Atelier Stylizacji Carolla i jestem mega zadowolona, bo byłam totalnym laikiem jeśli chodzi o żel!! szkolenie profesjonalne, 3 dniowe z manicure'm i frezarką :D praca na formie i tipsie z pełnym omówieniem chorób paznokci, budowy paznokcia naturalnego i przedłużonego, a także praca na produktach PB :Djestem pod wrażeniem, że Karolcia tak szybko przekonała mnie do żelu, bo jak wiecie byłam i nadal jestem zakochana w akrylu, ale żel od szkolenia jest moim nowym "kochankiem" :hahaha: :skacze:
co do pracy na produktach PB - super :D bardzo duży wybór bieli, fajne konsystencje żeli i super praca na nich :D Base Gel zrobił na mnie ogromne wrażenie i na pewno go kupię :D świetnym produktem jest również Nail Prep i również go nabędę :D kolorowe żele pięknie kryją i maja boskie kolory :D no co tu duzo mówić - PB to profesjonalna marka i polecam każdemu :good::skacze:

gattina
12-03-2010, 18:08
Wiem, że może marudzę, ale znacie te dwa:
Kursy Stylizacji Paznokci (http://www.lejdis-art.com/)
index (http://www.nailz.pl/szkolenia/)

Tak pytam się co znajdę ciekawego, bo szkoda wyrzucić kase w błoto, prawda?

Gość
13-03-2010, 08:44
szukalam na forum ale nie moglam znalezc nic na ten temat. slyszalyscie cos o sponsorowanym kursie przez KRUS, UE albo ZPOOR ? Korzystala ktoras z tego? jak to sie zalatwia?

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
zgadza się.. abyś miała możliwośc odbycia kursu darmowego to:


rejestracja w PUP jako bezrobotna
przedłożenie w PUPie dokumentu od pracodawcy, że jeśli dobędziesz taki i taki kurs bedziesz miała zatrudnienie własnie u tego pracodawcy lub przedłożenie do PUP biznesplanu bądź deklaracji że po odbytym kursie zakładasz własną działanośc w tym kierunku
wypełnienie dokumentu który upowaznia cię do wybrania przez ciebie firmy w której bedziesz sie szkolić

bez tych 3 punktów z darmowego kursu nic nie bedzie :(

KaMiLaC.
13-03-2010, 11:12
hmm .. no więc ja jestem po kolejnym kursie :D tym razem odbierałam moja nagrodę za konkurs z warsztatów urodzinowych GN na hasło reklamowe firmy :D nagrodą było szkolenie z kolorowego żelu, które odbyłam wczoraj, tj. 12. 03. 2010 r. :D szkoliła mnie Asia :D czyli pełen profesjonalizm :D jestem bardzo zadowolona - zapoznałam się z całą gamą kolorowych żeli GN, nauczyłam zdobień, cieniowania, użycia ozdób do żelowych zdobień, a także kolorowego frencha z użyciem covera :) nabyłam od razu kilka żelików, w tym cudowny rainbow i cover :love: teraz pozostaje ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!!! ale to już sama przyjemność, bo tak właśnie pracuję się na tych żelach :D polecam z czystym serduchem, bo wiem, że ten kto trafi na szkolenie do GN wyjdzie zadowolony i wyuczony! :good:

asia
13-03-2010, 12:19
Wiem, że może marudzę, ale znacie te dwa:
Kursy Stylizacji Paznokci (http://www.lejdis-art.com/)
index (http://www.nailz.pl/szkolenia/)

Tak pytam się co znajdę ciekawego, bo szkoda wyrzucić kase w błoto, prawda?

do tej pierwszej firmy kiedyś pisałam, można się umówić i przyjść zobaczyć jak szkolenie wygląda. ale od pół roku maja tą samą galerię, zresztą średnią, więc na razie się tam nie wybieram

co do drugiego to zapewne prowadzi je pani Kasia, to myślę że warto

mia1985
16-03-2010, 20:35
ja koncze peggy sage i jestem zadowolona. z efs za darmo sie zalapałam :D

paula 555
22-03-2010, 09:05
ja kończyłam kurs na grzybowskiej
i jestem bardzo zadowolona
przez prawie cały czas byłam sama z instruktorką
patrzyła na to co robię i poprawiała
bardzo dużo się wtedy nauczyłam

też fajnie jest z tym że sama sobie wybierasz
kiedy chcesz się uczyć i ile czasu na to poświęcić

zresztą tak jak już wspomniałyście
prowadzą szkolenia zawodowe dla urzędów pracy i ośrodków pomocy społecznej
więc nie mogą źle szkolić, bo by nie dostawali takich zleceń
urzędy pracy mają dobrą kontrolę jednostek do których kierują

zanim kogoś skierują to sprawdzają jak wygląda miejsce szkolenia
czy spełnia wszystkie wymagania
i każda skierowana kursantka musi zaopiniować szkolenie
więc jeżeli coś jest nie tak
to już następnej osoby nie kierują

Kasia K
23-03-2010, 09:32
Jeśli chodzi o Warszawę, serdecznie zapraszam do siebie :kwiatek:

Więcej informacji znajdziecie tutaj: index (http://www.nailz.pl/szkolenia/)

Valia
24-03-2010, 22:58
nie polecam Grzybowskiej a tak apropo o Pani Katarzynie Kumaszewskiej słyszałam dobre opienie:)

Gość
25-03-2010, 19:12
dzioewczyy jest temat

http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/144-kursy-opinie-doswiadczenia.html

kobietazpazurem
25-03-2010, 21:03
Dziewczyny a czy któraś z Was robiła kurs w Beautice? ja teraz w następnym tygodniu zamierzam wykupić cały pakiet kursów al e chcialabym znać opinie o tym szkoleniowcu..

AtelierStylizacji Carolla
25-03-2010, 22:04
co do kursów z UP to my właśnie staramy się aby u nas w salonie była taka możliwość:D jak tylko załatwimy formalności to dam znać:D hihi trzymajcie kciuki:D

modena nails
28-03-2010, 13:57
Witam,
Jeśli chodzi o rejon śląska a konkretnie Gliwice serdeczne zapraszamy .
Szczegółowa oferta szkoleniowa znajduje się tutaj: LINK (http://www.modenastudio.pl)

Anika
28-03-2010, 22:00
Kobietazpazuremja robilam kurs w Beautice ale w Lodzi.

kobietazpazurem
29-03-2010, 10:46
i jak ten kurs wyglądał?

Nnisiaa
29-03-2010, 14:28
ja koncze peggy sage i jestem zadowolona. z efs za darmo sie zalapałam :D

i gdzie go robilas?? w Katowicach??

Valia
29-03-2010, 16:17
a ja polecam Jolke Komorek i Ekert Nails

bitt
29-03-2010, 17:44
a ja polecam Jolke Komorek

Ja mam niemiłe doświadczenia z tą panią i nigdy w życiu bym jej nie poleciła

Anika
29-03-2010, 19:49
Moj kurs w Beautice trwal 5 dni. Zrobilam kursy na zel(tips, forma);kolorowy zel; zdobienia Nail Art; manicure.
Pierwszy dzien obejmowal teorie w tym omowienie produktow SPN, od drugiego dnia zaczela sie praktyka. Cwiczylam bardzo duzo i w zasadzie na kazde pytanie dostawalam odpowiedz.
Ostatniego dnia oczywiscie mialam egzamin najpierw pisemny pozniej ustny a na koniec praktyczny. Wszystkie trzy czesci egzaminu trwaly ok. 3 godzin Takze nie ma latwo :D Przynajmniej ja bylam na maxa zestresowana tym bardziej ze na kursie uczylam sie wszystkiego od podstaw i z zelowymi pazurkami nie mialam stycznosci przed kursem. Ale naszczescie zdalam :)

Kurs w Beautice robilam w polowie zeszlego roku kiedy szkolenia byly jeszcze prowadzone przez a stara szkoleniowiec. Teraz jest nowa ponoc bardziej wymagajaca ale to chyba raczej plus i impuls do mobilizacji :D

Jakies minusy kursu?
Hmmm. W zasadzie to byly dwa. Pierwszy: dziewczyna, ktora nas uczyla wychodzila sobie kilka razy z sali podczas zajec. Moja znajoma z ktora robilam kurs robila tam niedawno doszkolenie i byla bardziej zadowolona z nowej kobitki, ktora tlumaczy ponoc jeszcze lepiej nz poprzednia, zwraca uwage na szczegoly.
Drugi: Na stronie internetowej Beautica bylo napisane, ze kursy sa prowadzone w grupach dwoosobowych badz indywidualnie. A my bylysmy we cztery.

Mimo wszystko z kursu jestem zadowolona. Fakt faktem, ze dostalam uderzenia sporej dawki wiedzy na temat paznokci, w ciagu krotkiego okresu czasu i trzeba bylo to wszystko szybko ogarnac ale bylo warto :)

A i jeszcze jedna sprawa, bardzo istotna. Jak robilam kurs w Beautice to duzy nacisk kladlo sie na zasady dezynfekcji i sterylizacji. I na egzaminie jest doslownie wszystko: od budowy paznokcia, chorob do wymienienia chyba przynajmniej 3, 4 plynow do sterylizacji. Takze trzeba byc przygotowanym:)

Koloru zielonego mogą używać jedynie moderatorzy, patrz regulamin // Kamis

Anna Kosińska
29-03-2010, 21:16
Anika podziekowania Mi sie skonczyly,ale nie zapomne..
bardzo wszystko ladnie i dokladnie opisalas ale tak ja z Twojego malego referatu wynioslam ,nie da sie kazdemu dogodzic,niestety i nawet najlepszy Instruktor moze dostac negatywna opinie..

niby taki wysoki poziom nauczania,wszystko ok ale minusy jednak sa..

Wydaje Mi sie ze dzien poswiecajac na teorie to troche zbyt wiele czasu zmarnowanego dla was...??!!
bo tak na prawde zapametujecie 30%..
po to sa prospekty stylisty paznokci ktora kazda jednostka szkoleniowa powinna byc zaopatrzona..
najwazniejsze cwiczenia i teoria rowniez w czasie ktora powinna byc omawiana..
tak Ja uwazam wyciagajac rowniez wnioski z moich kursow ktore kiedys odbylam i wiele rzeczy widzialam i przemyslenia ktore przyszly z czasem Mojego doswiadczenia..

Kazdy Instruktor ma swoj styl nauczania niektorzy lepszy niektorzy gorszy czasami zalezy to od samej firmy jaka Instriktor reprezentuje..Kazdy Instruktor powinien byc wymagajacy wobec was a wy zadajac pytania,
Instruktor powinien a nawet musi odpowiedziec nie tylko w jednej wersji ale o wiele na kazde wasze pytanie w wielu opcjach..

co do wychodzenia Instruktora z sali,nie wiem co to za wychodzenie bylo,nagminne co dziesiec minut czy raz na godzine gdzie jest to dopuszczalne w wielu jednostkach gdzie sa twardo przestrzegane reguly,ale o ktorych rowniez informuje sie dziewczyny czyli kursantki o takiej sytuacji..
przewaznie godzina kursu jest to godzina lekcyjna 45 minut gdzie i wy rowniez z tego mozecie skorzystac by odpoczac,ja tego nie preferuje wtedy kiedy dziewczyna sobie zyczy wtedy robi sobie odpoczynek dluszy krotszy bo sie jej nalezy,nie jestem zwolenniczka co godzinnego opuszczania sali..

rowniez musimy spojrzec na ta sprawe z innej ciut perspektywy..sa dziewczyny ktore przy Nas Instruktorach czasami czuja sie skrepowane w swoich cwiczeniach,nie lubia ciaglego patrzenia im na palce czy dlonie,jezeli wytlumaczymy wszystko dokladnie i pokazemy precyzyjnie jak powinna to wykonac..
lubia same popracowac w ciszy bym pozniej mogla ocenic ich prace..
jest to dla nich jakas motywacja
tych przykladow moge wymienic o wiele wiecej,wiec gustow i opinii na temat kursow jest bardzo wiele..tyle co gustow tyle roznych opinii..

i Moj nalepszy temat ktory uwielbiam to wlasnie choroby i cala dezynfekcja ze sterylizacja,jest to temat rzeka, najwazniejszy w naszej codziennej pracy na ktora najbardziej powinnysmy zwracac uwage i na ktora coraz czeciej patrza nasze kochane klientki..
jest to temat ktorego uczymy sie caly czas i zawsze cos moze nas zaskoczyc i dobrze chociaz wiedziec cos na ten temat,nie jestesmy lekarzami ale milo jest klientce uslyszec ze cos wiemy na ten temat i mozemy skierowac ja dalej nie robiac jej przy tym krzywdy..i przede wszystkim nie robiac jej sobie..

od razu nie zostajemy mistrzami i jeden kurs to czasami za malo,nasza praktyka ,warsztaty dazenie doskonalosci w stylizacjach,upor i determinacja z czasem pokazuje Nam kim wlasnie sie stajemy przez ta prace..
ale jezeli to kochacie robic nie robicie tego tylko dla kasy to zawsze bedziecie czuly niedosyt i tu mysle ze to jest najwazniejsze i to moze dac nam spelnienie w tym co najbardziej kochamy robic lecz nie konczac tylko na tym...

Anika
30-03-2010, 18:30
annamon79 zgadzam sie z Toba, ze dzien nauki teorii to troche dlugo bo i tak na poczatku ogarniamy tylko pewien procent informacji.Wbrew pozorom Pazurki sa tematem dosc obszernym a na pierwszym dniu szkolenia musialysmy przewalkowac podstawy no i duzo czasu zeszlo sie ze zaznajomieniem z produktami. SPN ma bardzo duzo zeli. My na poczatek omawialismy ok.10 z nich z czego 4 byly do frencha, kazdy o innej konsystencji, i do poszczegolnych metod I, II, II fazowej. Dostalysmy jednak z kursantkami odpowiednia lekture do domu, zeby tam na spokojnie szufladkowac w glowach wiedze:)

Napisalas annamon79ze czasami instruktor wychodzi poniewaz kursantki czuja na karku tzw. ciarki, zaczynaja sie stresowac, nie potrafia sie skupic jak ktos im patrz na rece. Rowniez sie z Toba zgadzam :) Ale jezeli kursantki potrzebuja instruktorki non stop przy sobie poniewaz sa poczatkujace, tym bardziej ze byla nas czworka, kazda z nas miala duzo pytan, szczegolnie technicznych. Oczywiscie pani szkoleniowiec nie wychodzila co 5 czy 10 minut ale na tyle czesto z dalo sie to zauwazyc.Naszczescie zdolala nam przekazac to co najwazniejsze bo egzamin zdalam :) Jedna dziewczyna miala poprawke.

Koloru zielonego i czerwonego mogą używać jedynie moderatorzy, patrz regulamin // Kamis

---------- Dodano o godzinie 17:30 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:09 ----------

Upssssss , musialam niedoczytac:glupek: W sumie to szkoda bo lubie zielony kolorek ;( No nic postaram sie wymyslec cos innego:skacze:

kobietazpazurem
30-03-2010, 19:29
Dziekuje Anika za tak szczegółowe opisanie, ja dzisiaj dzwoniłam się dowiedzieć czegoś wiecej i za kilka dni mam zadzwonić i się zapisać. Bardzo dobrze , że jest nma końcu egzamin, chociaz bęę wiedziała , że czegos się nauczyłam. Mam nadzieje jednak , że cały dzien nie bedzie poświęcany teori, ja wylupiłam wszystkie pakiety oprócz maniciuru bo maniciure jest zarówno w szkoleniu z zelu jak i akrylu. Jak skoncze te szkolenia takze powiem jak było.. Choć jak zwykle przed szkoleniami troszkę się stresuję :) No i mam nadzieję, że czegoś się naucze!!

Anika
30-03-2010, 20:09
Nie boj zaby kobietazpazuremjestem pewna ze sobie poradzisz :) Tylko nie zapomnij zapytac sie w jakiej grupie bedzie prowadzone Twoje szkolenie. Wydaje mi sie ze im mniej osob tym lepiej;)
Wiesz po czesci to Cie podziwiam robic tyle kursow na raz!! :wow: Trzymam kciuki :] A po kursie zdaj relacje jak bylo :)

AtelierStylizacji Carolla
31-03-2010, 22:44
hm.. a ja wam napisze tak ponieważ ja się trochę z waszym zdaniem nie zgadzam

godzina szkolenia to dla mnie godzina lzegarowa, a wiadomo niektóre kursantki są bardziej pojęte niektóre mniej i czasami się to wydłuża, czasami dodatkowo omawia jakiś inny temat związany ze stylizacja bo nie siedzi się bezczynnie

co do wychodzenia- ok- instruktor czasami wychodzi nie powiem że nie ale jego zadaniem właśnie jest patrzenie na ręce kursantek i wyłapywanie błędów- tego jak się prowadzi pędzel jak się trzyma pilnik itp
cóż z tego że ja prawidłowo pokaże jak większość kursantek ma swoje nawyki przyzwyczajenia często złe bo wcześniej coś same kombinowały

kursantki na szkolenie przychodzą się nauczyć stylizacji a nie popatrzeć jak instruktor robi paznokcie bo od tego są pokazy i moim zdaniem instruktor mimo ze ktoś się może denerwować powinien tak podejść do kursanta zeby ten sie nie denerwował zaszczepił w nim pasje tworzenia paznokci oraz zeby czerpał kursant z tego przyjemnośc i satysfakcje a nie sie denerwował

kobietazpazurem
01-04-2010, 09:32
Alister Tylko, że ja płacąc przy takim pakiecie tyle pieniążków bo to nie sa tanie rzeczy wymagam jak największej uwagi. Ja chce siętam czegoś nauczyć a nie zwracać instruktorowi uwagę czy prosić się, żeby do mnie podszedł i zobaczył co wydziobałam. Właśnie te szczegóły często mają duży wpływ na wykonywanie paznokci. Ok metode żelową już raz miałam szkolenie i mam opanowaną ale akryl mam kompletnie nie opanowany, robie amatorsko z tego co tutaj się nauczyłam i bym chciała, zeby taka instruktorka dokładnie pokazała a potem śledziła moje poczynania wychwytując błędy. Przerwy możemy sobie robić razem a nie że ja siedze i dłubię a instruktor załatwia swoje sprawy. My za to płacimy Grube pieniążki.

AtelierStylizacji Carolla
01-04-2010, 22:09
ale ja nigdzie nie napisałam ze tak nie jest kochanie:D:d

ja własnei napisałam ze instruktor powinnien siedziec z kursanetem non stop a przerwy saa np na siusiu:D nie wyobrażam sobie sytuacji ze instruktor wychodzi i kursant robi sobie pazurki sam bo się denerwuje i nie chce zeby mu sie na ręce patrzało- chyba mnie źle zrozumiałaś

wiec wyjaśniam

instruktora rola i za to mu się płaci żeby nauczył stylizacji, żeby poświecił swój czas kursantce a nie wychodził załatwiał inne klientki
i dlatego jest ee m za szkoleniami notabene indywidualnymi jak już kiedyś wcześniej pisałam bo wówczas można u kursanta wyłapać wszystkie błędy, bo się patrzy, instruuje czasami nawet prowadzi z kursantką pędzel

kto był u mnie na szkoleniu to wie ja ono wygląda- siedzę non stop- przepraszam mam przerwę na siusiu :D jem nawet przy kursantce jeśli ona chce ćwiczyć żeby nie tracić jej cennego czasu ]

uważam że na warsztatach jest miejsce dla większej ilości osób, na pokazach można pokazać i sobie iść, ale szkolenie powinno byc od a do z nie ma innej opcji

tak wiec podkreślam, jesli szkolenie ma przykładowo 18 godzin to 18 godzin zegarowych a nie szkolnych, jeśli ucze kursantke stylizacji to siedze przy niej, pokazuje a pózniej sprawdzam jak ona robi, eliminuje błedy pomagam- teraz ok__

kobietazpazurem
01-04-2010, 22:34
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
zgadza się.. abyś miała możliwośc odbycia kursu darmowego to:


rejestracja w PUP jako bezrobotna
przedłożenie w PUPie dokumentu od pracodawcy, że jeśli dobędziesz taki i taki kurs bedziesz miała zatrudnienie własnie u tego pracodawcy lub przedłożenie do PUP biznesplanu bądź deklaracji że po odbytym kursie zakładasz własną działanośc w tym kierunku
wypełnienie dokumentu który upowaznia cię do wybrania przez ciebie firmy w której bedziesz sie szkolić

bez tych 3 punktów z darmowego kursu nic nie bedzie :(


Ja się nie zgodze bo bez takich zaświadczeń Urzad pracy zrobił mi 3 darmowe kursy. Tylko musiałam być zarejestrowana i wpisana na listę chętnych do kursu. W rzeczywistości to wygląda troszkę inaczej niż w teorii.

Gość
02-04-2010, 08:15
może to poprstu inaczej wygląda w danych UP, co kraj o obyczaj... u nas jest rygor, nawet jest cos takiego że nie bardzo pozwalają zrobic taki darmowy kurs spoza powiatu, tylko na jego terenie...

KaMiLaC.
02-04-2010, 09:43
może to poprstu inaczej wygląda w danych UP, co kraj o obyczaj... u nas jest rygor, nawet jest cos takiego że nie bardzo pozwalają zrobic taki darmowy kurs spoza powiatu, tylko na jego terenie...


Iza ma racje - co urząd to inaczej :( u mnie trzeba spełnić warunki, ale fajne jest to, że mogę sobie wybrać placówkę szkoleniową :D nawet spoza powiatu czy województwa :ok:

malgorzata114
04-04-2010, 00:42
ja za swój kurs prawie 7 lat temu zapłaciłam 500 zł i do tego również 500 zł zapłaciłam za zestaw akrylowy był to kurs metoda akrylową na szablonie troszkę robiłam paznokcie koleżankom a teraz to już nawet nie pamietam zbyt dobrze jak to się robi a szkoda bo chętnie bym sobie przedluzyła pazurki :)
kurs był jedno dniowy a za dwa tygodnie tej samej modelce uzupełniałam akryl i wtedy bardzo sie cieszyłam że żaden paznokcieć nie odpadł :skacze:

Anna Kosińska
04-04-2010, 17:54
Tak jak wczesniej pisalam nie da sie kazdemu dogodzic..i nie kazdy to zrozumie,niektorzy nawet chyba nie chaca zrozumiec podstawowych zasad..

Dla Mnie czy to indywidualne czy grupowe do kazdej z dziewczyn trzeba podejsc indywidualnie..
kazda z kursantek pojmuje inaczej jedna potrzebuje wiecej czasu druga mniej..i przede wszystim inaczej czasami interpretuja nasze zdania i na to sklada sie jeszcze wiele innych czynnikow,ktore oczywiscie tlumaczy sie kursantkom

Instruktor powinnien wiedziec doskonale jak ma podejsc do kursanta,jak z nim pracowac i.t.d,przechodzac przez psychologiczne testy i nauke pod tym katem a nie kursantka..z tego co widze ataujecie czasami Nas, nie atakujcie Instruktorow bo zaraz wyjdzie ze wy pewnie bylybyscie lepsze od Nas a w rzeczywistosci,w praktyce wyglada to zupelnie inaczej !!!..uwierzcie Mi
same widzicie ile na prawde w pl jest dobrych Instrutorow a najlepiej widac to po ich pracach..najlepszy dowod na to czego moga was nauczyc a nie wkuc jakies regulki,bo wszystko inne wychodzi w praktyce

Z doswiadczenia wiem ze jesli dobrze wytlumaczysz nie ma potzreby siedzenia bezustannego przy kursantach,lepsze jest siedzenie z boku i przypatrywanie sie wylapujac wtedy bledy przy jej nawet nieswiadomosci ze sie jej w ogole przypatrujemy..

Widze z czym dziewczyna ma problem i jej to tlumacze, ale odrazu nie bedzie tego pieknie i perfekcyjnie wykonywala,
uczycie sie na wlasnych bledach i kazda czasami inaczej zaczyna pracowac,swoim stylem,jestem szczesliwa wtedy jesli to w niej zaszczepie,zaszczepie w niej troche mojej pasji,uczycie sie caly czas tak samo nadal My to robimy troszke juz na innym szczeblu by moc was nauczyc jeszcze o wiele wiecej a wy zebyscie jeszcze wiecej od Nas wyniosly..


aaaaaa i co do urzedow pracy to prawda co miasto jest inaczej..Tu w Szczecinie mozna do kilu kursow od razu jesli oczywiscie maja fundusze i nie jest za pozno na zlozenie zgloszenia w odpowiednim czasie..

madzialenkabuziaczek
05-04-2010, 13:46
Ja jadę na swój pierwszy kurs za tydzień:) Postawiłam na Euro Fashion w Pruszczu Gdańskim,
Wybrałam zestaw akrylowy- teoria oczywiście, akryl na tipsie, szablonie, akryl kolorowy, manicure, dopełnienie:) już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że będę zadowolona i przede wszystkim się czegoś nauczę^_^

---------- Dodano o godzinie 13:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:43 ----------

A co do kursu w PUP to moja koleżanka odbyła taki kurs <metoda akrylowa na produktach Sun Flower>. Urząd Pracy sam jej zaoferował, a w sumie to był warunek bo inaczej by ją wykreślili.:o

gattina
06-04-2010, 12:45
A ja w końcu zdecydowałam się na kurs :) Wybrałam na początek metodą żelową, dzisiaj wpłacam zaliczkę :)

madzialenkabuziaczek
06-04-2010, 13:09
gratuluję wyboru gattina :good:

asia
06-04-2010, 13:32
gattina i na jaki w końcu?

gattina
06-04-2010, 13:43
W końcu wybrałam pierwszy o którym mówiłam, czyli u Pani Anny Śledź :)

KaMiLaC.
06-04-2010, 13:55
w Charismie :D
no to Kochana powodzenia i foty prosimy po szkoleniu :skacze: