PDA

Zobacz pełną wersję : french tips czy samodzielnie?



Tonija
20-03-2009, 11:18
wolicie same malowac french? czy zakladac tipsy frenchowe?

ania
20-03-2009, 11:37
ja jeszcze nie zakładałam tipsów frenchowych, cały czas bazuję na białym żelu. Słyszałam ze kolorowe tipsy są dla leniwych ;P

mala
20-03-2009, 11:48
ja nieuzywam tisow bialych frenchowych wole malowac zelikiem
a kolorowe mam i wyladaja slicznie

ania
20-03-2009, 11:51
nie miałam jeszcze okazji eksperymentować z kolorowymi

póki co skusiłam się na tipsy przezroczyste :P na pewno przyjdzie tez czas na kolorowe :)

Marzena
20-03-2009, 11:59
powiem ci ze tipsy przezroczyste sa ok;)ale nie do wszystkiego> jesli chcemy zrobic ladny french to wole tipsy naturalne:)to samo sie tyczy z wtopieniami,z cieniowaniem! jest bardziej wyrazisty:cwaniak:

ania
20-03-2009, 12:03
ja jak na razie testuję :D

Marzena
20-03-2009, 12:12
ja jak na razie testuję :D

sprawdz tipsy naturalne,i tipsy do paznokcie z trudnosciami
polecam</P>

ania
20-03-2009, 12:30
Marzenko ja od grudnia korzystałam właśnie z naturalnych, teraz się skusiłam na przezroczyste. A czym się różnią zwykłe tipsy od tych do paznokci z trudnościami?

Marzena
20-03-2009, 12:33
Marzenko ja od grudnia korzystałam właśnie z naturalnych, teraz się skusiłam na przezroczyste. A czym się różnią zwykłe tipsy od tych do paznokci z trudnościami?
elastycznosia,kieszonka^_^sa paznokcie ktore wydzielaja tluszc,i sa takie ktore sa obgryzane non stop.Pozatym nie wszystkie zdobienia ladnie wygladaja na tipsach przezroczystych

dodam fotki z akrylu moze sie komus spodoba

dzidzia
20-03-2009, 15:20
ja tam jeszcze nie zakładałam białych tipsów,no nie licząc drugich kursów na które się skusiłam a nie wiem po co bo się w sumie niczego nowego nie dowiedziałam... jak dla mnie białe tipsy french są do bani ,masakrycznie skracają płytkę ,wole sama wyprofilowac uśmiech :Pa co do żeli kolorowych to uwielbiam!!!! Zwłaszcza kwiatki lubię robic kolorowymi żelami zamieszczam fotkę :P

kala0704
24-03-2009, 09:46
Myślę że Tipsy french wyglądają nie naturalnie, chyba że ktoś ma mega długą płytkę.. Zresztą formując uśmiech żelem dochodzimy do wprawy i później można już zapomieć o tipsach frenchowych:) sama na samym początku używałam takich tipsów, i powiem szczerze że nigdy do końca nie byłam zadowolowa z efektu końcowego...

agusiaani
24-03-2009, 13:36
jak dla mnie jest róznica tylko w ksztalcie paznokcia klientki jezeli nadaje się do tipsa frenchowego to nakladam gotowe,jeżeli jest zbyt mała płytka to maluje frencha

Chanti25
24-03-2009, 13:46
jak dla mnie jest róznica tylko w ksztalcie paznokcia klientki jezeli nadaje się do tipsa frenchowego to nakladam gotowe,jeżeli jest zbyt mała płytka to maluje frencha
Robię dokładnie tak samo ;)

natalcia134
19-04-2009, 01:06
Ja dwa razy w zyciu robilam french na bialych tipsach i stwierdzam, ze to porazka. Wyglada to nie naturalnie i nie estetycznie.

jolanta
19-04-2009, 12:35
jak dla mnie jest róznica tylko w ksztalcie paznokcia klientki jezeli nadaje się do tipsa frenchowego to nakladam gotowe,jeżeli jest zbyt mała płytka to maluje frencha

ja tez tak robie jak ty, jezeli plytka naturalna jest zamala to french robie sama

czarnulka81
19-04-2009, 21:31
ja tylko żelikiem robię ;) nigdy nie przyklejałam tipsa french ;)

martakolo
26-04-2009, 20:51
To widzę, że wszystkie koleżanki sylistki nie robią na białych tipsach;)
faktycznie, nie ma jak to własnoręczna linia uśmiechu

zyleta
27-04-2009, 20:09
Jesli plytka naturalna ma ladny ksztalt i jest w miare dluga to tips bialy wyglada slicznie sama takie robie poniewaz wiekszosc angielek wlasnie takie paznokcie preferuje.
Tipsy kolorowe przezroczyste i pol przezroczyste wygladaja rowniez niesamowicie tylko trzeba je ladnie ozdobic aby przykryc linie laczenia z naturalnym paznokciem.
w wolnej chwili zalacze zdj.
jesli chcemy uzyskac efekt naturalnych paznokci polecam jednak french zelowy badz akrylowy.

donna69
27-04-2009, 20:55
Ja tez jeszcze nigdy nie uzywalam Tipsow freczowych.
ale widzialam jak kolezanka je nakladala,to byly te z plomykami i musze powiedziec ze nie za ciekawa byla ich obrobka,bo przy matowaniu zbieral sie pylek w zakamarkach i bardzo ciezko bylo zrobic wyrazie,czysto.
ale moze to i kwestia wprawy.
Ja lubie robic freczyki Spotim,no ta metalowa sonda.

Daria
07-07-2009, 15:38
ja nigdy jeszcze nie używałam tipsów french, wolę sama malować..
Ale kto wie... może kiedyś kupie ;)

pa_pi1
07-07-2009, 21:19
Ja też jeszcze frenczyków nie używałam, zamierzałam kilka razy kupić ale się wachałam czy z kieszonką czy bez i w końcu nie kupiłam :D
Ale myślałam teraz na kolorowymi pazurkami ale pewnie raz użyję i będą leżeć, więc raczej niema sensu

megi222
17-07-2009, 16:46
ja tam jeszcze nie zakładałam białych tipsów,no nie licząc drugich kursów na które się skusiłam a nie wiem po co bo się w sumie niczego nowego nie dowiedziałam... jak dla mnie białe tipsy french są do bani ,masakrycznie skracają płytkę ,wole sama wyprofilowac uśmiech :Pa co do żeli kolorowych to uwielbiam!!!! Zwłaszcza kwiatki lubię robic kolorowymi żelami zamieszczam fotkę :P


Super te twoje kwiatki i nie złewają się ???????? ma;ujesz je pod warstwą budującą czy na budującą????????

---------- Dodano o godzinie 16:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:44 ----------


Ja tez jeszcze nigdy nie uzywalam Tipsow freczowych.
ale widzialam jak kolezanka je nakladala,to byly te z plomykami i musze powiedziec ze nie za ciekawa byla ich obrobka,bo przy matowaniu zbieral sie pylek w zakamarkach i bardzo ciezko bylo zrobic wyrazie,czysto.
ale moze to i kwestia wprawy.
Ja lubie robic freczyki Spotim,no ta metalowa sonda.


A ja miałam tipsy frenchowe i tak cholernie pękają wzdłuż że siedzą sobie zakurzone w walizce i robie frencha białym żelem

dzidzia
17-07-2009, 17:54
Megi kwaitki robie pod warstwa budujaca:) trza je robic szybko bo wlasnie sie moga zlac ale jak troszku pocwiczysz to nie ma z tym problemu bo na prawde szybko sie je robi :)

Gość
14-08-2009, 21:41
nie wiedziałam gdzie to wstawić, bo w krok po kroku to jest zbyt prymitywne po tych zdbieniach które wstawiły dziewczyny ze stron rosjanek

mam nadzieje że to co tu wstawię będzie przydatne chociaz dla początkujących



dezynfekcja
matowienie plytki, odpylanie,odtluszczenie paznokci
podkładanie formy, primer (czekamy aż wychnie całkiwicie) i nakladanie żelu clear, do lampy*, zmycie warstwy dyspersyjnej 6489
zmatowienie, odpylenie 6490
nakladanie żelu cover i krztaltownia od razu linii usmiechu i do lampy potem dopiero bialy (ja robie wlasnie w takiej kolejnosci) 6491
nakladanie zelu clear tworząc od razu krzywą "c'' --->lampa
pilownie nierowności, nablyszczanie---> lampa
oliwka na skorki

*do lampy wkladamy na chwilke żeby żel tylko zmrozić, po chwili wyciągamy łapke i formę razem z lekko utwardzonym żelem zaciskamy zaciskarą aby uformować piękny tunel, po czym wkaladmy spowrotem do lamy (zdjęcie zaciskania z warsztatow Ani)6562 zaciskamy nie tylko formę ale wolny brzeg paznokcia- żel, oraz na "wysokości" łączenia paznokcia i formy, mam nadszieje ze jakoś jasno to opisałam:huh:
mam nadzieje ze sie komuś przyda:)

aga
14-08-2009, 23:30
woszczur kocham Cie :D :* mi się bardzo przyda

Gość
15-08-2009, 10:53
woszczur kocham Cie :D :* mi się bardzo przyda


:wstydek: :wstydek: :wstydek::wstydek: :wstydek: :wstydek: :wstydek: :wstydek: :wstydek: :wstydek: :wstydek: :wstydek::wstydek::wstydek::wstydek: :wstydek:

elinka
15-08-2009, 14:05
mi oczywiście też się przyda :) a co do tipsów french to nigdy ich nie używałam i jakoś mnie nie korci :P

Anna Kosińska
15-08-2009, 14:11
Woszczurku a gdzie odtluszczenie paznokci i po tym wlasnie podkladamy forme i dopiero wtedy nakladamy primer czekamy na wyschniecie i wtedy dopiero nakladamy mase...

Gość
15-08-2009, 14:29
Woszczurku a gdzie odtluszczenie paznokci i po tym wlasnie podkladamy forme i dopiero wtedy nakladamy primer czekamy na wyschniecie i wtedy dopiero nakladamy mase...

ach! zaponiała, bo to tak w skrócie... juz poprawia kochana:good:

naatajla
09-01-2010, 11:17
a ja znalazlam taki filmik :D

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

_kasiunia_4
09-01-2010, 11:24
jeej.. jakie fajne ;) a gdzie takie coś można kupić ? ;D

MURKA
10-01-2010, 14:02
no właśnie???????ponawiam pytanie

anchel
11-01-2010, 17:38
Fajne i pewnie cena też jest fajna...:)

kobietazpazurem
11-01-2010, 18:36
bardzo fajne tylko ciekawe ile w rzeczywistości to cudo trzyma na tych pazurkach ??

dzidzia
11-01-2010, 22:32
a mnie sie to niezbyt podoba... pamietam jak klientka przyszla z tym lakierem z avonu w paskach myslalam ze na leb dostane!!

tusia
12-01-2010, 11:35
tipsy french są okropne, skracają płykę i wszystko wygląda nienaturalnie(o czym już wspominały dziewczyny:D). Takie tipsy zrobiłam sobie raz i nigdy więcej, za żadne skarby świata:D. Płytka tak się skróciła, że musiałam nakleić naklejki zeby zamaskować linię uśmiechu:/: Wytrzymałam 2 dni i zdjełam pazury. Teraz robię french tak samo jak opisywała woszczur i uważam ze jest to super metoda :D no i oczywiście na formie:]:love:
a ta folia lepiona do pazurków, to chyba będzie sie trzymac do pierwszego zmywania:hahaha::huh:

luska102
12-01-2010, 14:13
Dla mnie tez sa tipsy french okropne.
Robilam raz i koniec,poszly w kosz.

Elizabeth76
18-01-2010, 10:02
nie wiedziałam gdzie to wstawić, bo w krok po kroku to jest zbyt prymitywne po tych zdbieniach które wstawiły dziewczyny ze stron rosjanek

mam nadzieje że to co tu wstawię będzie przydatne chociaz dla początkujących



dezynfekcja
matowienie plytki, odpylanie,odtluszczenie paznokci
podkładanie formy, primer (czekamy aż wychnie całkiwicie) i nakladanie żelu clear, do lampy*, zmycie warstwy dyspersyjnej 6489
zmatowienie, odpylenie 6490
nakladanie żelu cover i krztaltownia od razu linii usmiechu i do lampy potem dopiero bialy (ja robie wlasnie w takiej kolejnosci) 6491
nakladanie zelu clear tworząc od razu krzywą "c'' --->lampa
pilownie nierowności, nablyszczanie---> lampa
oliwka na skorki

*do lampy wkladamy na chwilke żeby żel tylko zmrozić, po chwili wyciągamy łapke i formę razem z lekko utwardzonym żelem zaciskamy zaciskarą aby uformować piękny tunel, po czym wkaladmy spowrotem do lamy (zdjęcie zaciskania z warsztatow Ani)6562 zaciskamy nie tylko formę ale wolny brzeg paznokcia- żel, oraz na "wysokości" łączenia paznokcia i formy, mam nadszieje ze jakoś jasno to opisałam:huh:
mam nadzieje ze sie komuś przyda:)
iza a jakiego tu użyłaś kamuflażu? ;)

Gość
18-01-2010, 11:36
używam tylko i wyłącznie z basica a pudełko wygląda tak MS` ŻEL na naturalną płytke MASKED 15g BASIC (880294912) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item880294912_ms_zel_na_naturalna_plytke_masked_15 g_basic.html#gallery) :good:

Elizabeth76
18-01-2010, 11:54
używam tylko i wyłącznie z basica a pudełko wygląda tak MS` ŻEL na naturalną płytke MASKED 15g BASIC (880294912) - Aukcje internetowe Allegro (http://www.allegro.pl/item880294912_ms_zel_na_naturalna_plytke_masked_15 g_basic.html#gallery) :good:

a co myślisz o tym masked w czarnym pudełku Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://silcare.pl/produkt/2570) bo na ich stronce nie ma tego w tym pudełku co ty podałaś link ,a chciałam u nich odrazu zamówić galaretkę za jednym zamachem :) no i teraz nie wiem czym te masked się rożnią :huh:

Gość
18-01-2010, 12:02
pisałam o tym tutaj: wejdz w link, podałam tam kilka ftek rózych opakowań http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/290-cover-kamufaz-prosze-o-pomoc-13.html#post85157
:good:

pa_pi1
24-02-2010, 11:42
Dziewczyny ja chciałam spróbować tipsów french i :porazka: są straszne!
Po południu jadę do znajomych i tak na szybkiego chciałam zrobić sobie pazury. Jak one strasznie wyglądają! Płytka taka karłowata się zrobiła, że będę ręcę trzymać pod stołem :P. Faktem jest że szybko sobie je załozyłam bo w dwie godziny jak zawsze robie 3,5 - 4 godziny, ale co z tego. Nigdy więcej :glupek:

justi9
26-05-2010, 19:26
ja rowniez nie stosuje tipsow french wole odrecznie zelikiem :D chociaz widzialam stylizacje w necie wykonana przy ich pomocy ( wykonanie dobrarada) i to na paznokciach obgryzionych i powiem wam ze wyszlo jej to naprawde swietnie wstawilabym linka ale nie wiem czy moge to tu zrobic

karna26
26-05-2010, 22:41
Ja wczesniej zakładałam tipsy french ale teraz jednak wole sama malowac french,na pazurkach z krutką płytka nie załadnie wyglada tips french,dlatego przestawiłam sie na wtapianie białego żelu

Anna Kosińska
26-05-2010, 22:50
Ja ogolnie jestem wrogiem tipsow...ale tips rowniez moze pieknie wygladac ..ja jak uczylam sie robic frencha to wlasnie tips frenchowy mi pomogl w szybkiej nauce zrobienia ladnego frencha..najpierw podklejalam tipsa i na to nakladalam akryl bialy czy zel jedynie bardziej zaokraglalam przy walach bocznych..
ale formy nic nie pobije taka prawda..bo tips np; na ogyzkach to niestety porazka..

kotek2121
31-05-2010, 11:50
Naatajla super wynalazek ^^ ale to tylko na ładną płytkę ^^ Co do Tipsów french to nie używam i polecam pracę na formie w każdym wydaniu bo uzyskuje się lepsze efekty końcowe :D może się trzeba trochę pogimnastykować aby się tego naumieć i aby to fajnie wyglądało ale i żelem i akrylem zrobi się to samo a wygląda o niebo lepiej niż na jakimkolwiek tipsie :skacze:

kelli
07-06-2010, 13:58
Ja tez tipsow french nigdy nie uzywalam, skraca plytke, a po drugie (tak mi sie wydaje) ze nie widac czy powietrze zostalo wycisniete i czy nie zrobil sie jakis nieporzadany babelek.

xsunnyolciax
08-06-2010, 20:37
malować, malować i tylko malować. do takich tipsiorów trzeba miec ładną długą i smukła płytkę, bo inaczej proporcje frencha co do łożyska będą kaput :D

asia
13-06-2010, 13:02
dalszą dyskusję toczymy w temacie: http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/433-najpopularniejszy-sposob-wykonywania-frencha.html

zapraszamy