PDA

Zobacz pełną wersję : Kolorowy akryl



felkaewelka
21-10-2009, 00:22
Dziewczyny mam pytanie...
Na jakims forum czytałam kiedys o barwieniu akrylu kreda akrylowa czy czyms takim. czy ktoraj was tez tego probowala, czy to ma sens??

:piatka:

Gość
21-10-2009, 08:55
Dziewczyny mam pytanie...
Na jakims forum czytałam kiedys o barwieniu akrylu kreda akrylowa czy czyms takim. czy ktoraj was tez tego probowala, czy to ma sens??

:piatka:
zajrzyj tu http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-paznokcie/868-barwiace-kropelki.html

dzidzia
21-10-2009, 10:18
albo tu http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/1063-stylizacja-witrazowa-eksperymenty.html :)

asia
21-10-2009, 12:24
a jeszcze można mieszać proszek z kolorkami, np cieniami (ostatnio tak cover produkowałam...:) ) tylko nie za dużo bo się lipnie będzie lepić. kreda też będzie chyba dobra, trzeba by przyczepność tylko przetestować

felkaewelka
21-10-2009, 12:49
dziekuje wam kochane za tyle odp.:* ale nie o to zupełnie mi chodzilo... o barwieniu liquidu do wyczytalam na naszym forum i jestem madra ale..... slyszalam o barwieniu proszku akrylowego - tak jak napisala Asienka - cienie do powiek albo jakies - nie pamietam jakie kredy.
chcialam isc na latwizne i mialam nadzieje ze wy mi powiecie i nie bede musial szukac - len ze mnie- ale musze poszukac i wam wszystko powiem :*


:skacze:

paznokietek1000
21-10-2009, 12:55
akryl można zabarwiać masą perłową

asia
21-10-2009, 12:57
chyba nawet zwykła by się nadała:) na pewno mogę ci powiedzieć że kolorowe proszki (nie akrylowe) kiepsko barwią bo krystalizują, nie są tak miałki jak akryl.
ja robiłam tylko z cieniem. więc czekam na inf w takim razie:)

korcia225
21-10-2009, 13:58
o ciekawe o kropelkach do liquidu słyszałam ale niewiem gdzie można je kupić ale o barwieniu proszku to niestety niemam zielonego pojęcia ale jak widać mało jeszcze wiem może tu się czegoś dowiem czekam aż coś odkryjecie

felkaewelka
21-10-2009, 14:11
lenia takiego jak ja to swiat nie widzial :aty: znalazlam odrazu to co chcialam ale to nic :cisza:


wiec tak...
acha jesli zacytuje tu slowa i wkleje zdjecia z innego forum to nie dostane po dupie?????

asia
21-10-2009, 14:18
napisz z jakiego to forum itp to powinno być ok -tak myślę w każdym razie. a jak nie to zredaguj i będzie po sprawie..:)

samaron
21-10-2009, 14:19
Chyba nie, jeśli podasz źródło.

felkaewelka
21-10-2009, 14:25
oki doki to podaje magiczne źródełko ;) forum All for women - zdobienie paznokci - własne ozdoby do paznokci

więc tak:

1. wtapianie sreberek (np z czekolady)
2. mieszanie żelu/akrylu z brokatem
3. mieszanie pudru sypkiego, cieni do powiek z żelem/akrylem
4. pokruszone muszelki
5. mieszanie żelu/akrylu z wyciśniętym barwnikiem z flamastra
6. rozdrabianie, kruszenie kredy, suchych pasteli i łączenie ich z żelem/akrylem
7. Obijanie gazety na pazurku
8. Zatapianie, odbijanie zwykłej koronki, siateczki z pasmanterii (wychodzi o wiele wiele taniej) lub np pocięcie koronki z firany, jakiś starych ubrań. Wcześniej firankę można zafarbować na jakiś kolor odpowiednim barwnikiem.
9. Pocięte folie do ozdabiania prezentów, bądź papierki z cukierków
10. Suszenie kwiatków, a następnie zatapianie ich (niektóre czasami mogą tracić kolor)
11. Wtapianie kilku suszonych elementów z palmy wielkanocnej.
12. Barwienie żelu/akrylu barwnikiem do jajek.


chciałam skopiować jeszcze zdjecia ale ze względu na to iż podalam źrodło i na moje niesamowite lenistwo - nie robie tego :blink:
mozecie sobie wejsc i zobaczyc :przytul:

---------- Dodano o godzinie 14:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:25 ----------

a właśnie o te suche pastele mi chodzilo :skacze:

asia
21-10-2009, 15:54
czy pastele z założenia nie są mokre?
mi się spodobało barwienie barwnikiem do jajek:)
jade robiła z flamastrem:)

Agnieszka Praska
23-10-2009, 19:27
z barwnikiem do jajek lipa straszna jest za gruby zeby wymieszac z proszkiem a z liquidem nie chce sie mieszac:(probowalam

ja u DR kupowalam takie proszki(nie piasek) do barwienia proszkow:) wyszlo ok
kosztuje cos ok 2,50 a taki sloiczek chyba jest na kg akrylu:D zabarwilam 15g i praktycznie nic mi nie ubylo

kupilam wszystkie dostepne kolory i zabarwilam sobie zele nareszcie mam zelki witrazowe i bialy akryl:)

o kredzie nie slyszalam:( ale czy bedzie sie ja tak idealnie na pyl zetrzec to nie wiem

murbania
02-09-2011, 22:00
akryl można zabarwiać masą perłową

Macie kochane jakies fotki pazurków takiego zmieszanego akrylu z masa ?? podobno nieziemskie efekty.. ?

samaron
03-09-2011, 10:22
Tutaj znajdziesz: http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-paznokcie/2380-masa-perlowa.html